Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 689



hola, pišu znova:/ asi mám nějaké na prd prostředí nebo co, mám kyti v bytě v paneláku a větrám je na balkoně.. Mám 2 Orange budy, ti jsou relativně zdraví, ale hodně mě zlobí to noname venkovní skéro... nedávno se mi na něm objevilo cosi jako svilušky (viz příspěvky výše), tak jsem to osprchovala, to nejhorší otrhala a pak už se mi to neobjevilo... před tím to byla nějaká plíseň či co, ta se taky ztratila, ale tentokrát jdu zase s něčím uplně jiným. Víte někdo čím to může být? přikládám foto. A jestli mi někdo poradí nějaké zkušenosti, co dávat kytince jako prevenci? Člověk by řekl, že když je to venkovní, tak to nebude tak náročné... Diky mocky krácky za rady a omlouvám se, že tady furt otravuji...

kuř než bude hůř

Old Post 23-06-2012 v 14:00 PM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 690

citace:
Původní příspěvek od doxenon
To miravlak: tohle vypadá na problém s ph, přeměř to.


Zdravím,no právě stím ph to je horší..mám pouze koupený Ben PH test půdy a moc mě to stím nejde,vypadalo to jak kolem 7 ph...dá se to snížit něčím co najdu v domácnosti?...videl sem ze kostní moučka ale to nemám a drtit kosti se mi zrovna nechce :-D díky

Old Post 23-06-2012 v 19:32 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 691

citace:
Původní příspěvek od miravlak


Zdravím,no právě stím ph to je horší..mám pouze koupený Ben PH test půdy a moc mě to stím nejde,vypadalo to jak kolem 7 ph...dá se to snížit něčím co najdu v domácnosti?...videl sem ze kostní moučka ale to nemám a drtit kosti se mi zrovna nechce :-D díky




Zdravím tě...

Nevím jestli z neceho co najdes doma to PH nejak efektivne snizis....
Nejlepsi variantou by bylo navstivit nejblizzsi grow-shop


pH-

•kyselina dusičná (na růst)
•kyselina fosforečná (na květ)
•kyselina citrónová (růst/květ)

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 23-06-2012 v 19:47 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 692

Jak píše ABORTED, kyselina fosforová i dusičná, každá tě vyjde na stovku a máš to na kolik pěstů. Já jsem první kolo odjel jen na dusičné a v pohodě.
Když budeš dělat takový ty domácí alchymie tak se s tím budeš jen prcat a za chvíli budeš nasranej sám na sebe.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-06-2012 v 19:53 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patres92
Stálý Člen

Karma uživatele Patres92 - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 693


Možete mi poradit čim to može byt ? mam tie chore listy odstrihnut aj so stonkou ?

Old Post 24-06-2012 v 15:36 PM
Patres92 je offline   Profil uživatele Patres92   Find more posts by Patres92   Foto galerie člena Patres92   Click here to Send Patres92 a Private Message   Add Patres92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
half_ant
Nový Člen

Karma uživatele half_ant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 694



Zdravím,

tak mi začala stonat Anesthesia. Rostla mi do krásy, hrubý stonek, velké listy... ale poslední dobou jsou listy povadlé a spodní začínají žloutnout. Přelil sem ji? To samé i dělají i dva "nounejmy", ale ostatní kyti jsou v klidu.

P.S. na fotkách se to moc nezdá, ale listy jsou opravdlu slehlé :/

Old Post 24-06-2012 v 18:08 PM
half_ant je offline   Profil uživatele half_ant   Find more posts by half_ant   Foto galerie člena half_ant   Click here to Send half_ant a Private Message   Add half_ant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 695

citace:
Původní příspěvek od ABORTED




Zdravím tě...

Nevím jestli z neceho co najdes doma to PH nejak efektivne snizis....
Nejlepsi variantou by bylo navstivit nejblizzsi grow-shop


pH-

•kyselina dusičná (na růst)
•kyselina fosforečná (na květ)
•kyselina citrónová (růst/květ)


ok dík,zítra se stavím do growru

Old Post 24-06-2012 v 18:32 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 696

citace:
Původní příspěvek od Patres92
Možete mi poradit čim to može byt ? mam tie chore listy odstrihnut aj so stonkou ?



kolik a cim si hnojil..?

xxyy

Old Post 25-06-2012 v 12:16 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 697



Ahoj, potřebuju poradit. Již druhé kolo mám stejný problém- kytkám se nějak nechce jíst, vždy to nastane cca v půlce květu, růst palic se zastaví, kytka začne žloutnout a listy následně usychat, do té doby jsou krásně zelené a jedou, jak mají.
Dnes jsem vyfotil 2 kytky:
1. je ve 45. dnu od přepnutí, na té je problém již hodně znatelný a určitě by se našla i nějaká, která je na tom hůře
2. je ve 30. dnu ud přepnutí- tam problém začal cca pred 5ti dny

Kytky dostaly průplach enzymy pred deseti dny a dnes zálivku pH 5,7 a EC 1,9 a přesto je na výstupu pH 5,6 a EC 3!.
PH metr jsem si projistotu ověřil kapkama a je OK.
Substrát je kokos, hnojiva Canna pro kokos + PK (1,1ml/l) + canna boost.
Za jakoukoli radu budu rád.

Naposledy upravil modifi 25-06-2012 v 16:22 PM

Old Post 25-06-2012 v 16:05 PM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patres92
Stálý Člen

Karma uživatele Patres92 - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 698

citace:
Původní příspěvek od bubik



kolik a cim si hnojil..?


Ešte som nehnojil .

Old Post 25-06-2012 v 16:15 PM
Patres92 je offline   Profil uživatele Patres92   Find more posts by Patres92   Foto galerie člena Patres92   Click here to Send Patres92 a Private Message   Add Patres92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 699

zdravim, mohol by sa niekto prosim vas pozriet moje posledne prispevky v tejto teme a vyjadrit sa k nim, ocividne sa to tu riesi aktualnejsie, dakujem. http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=11

Old Post 25-06-2012 v 16:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 700

citace:
Původní příspěvek od modifi
Ahoj, potřebuju poradit. Již druhé kolo mám stejný problém- kytkám se nějak nechce jíst, vždy to nastane cca v půlce květu, růst palic se zastaví, kytka začne žloutnout a listy následně usychat, do té doby jsou krásně zelené a jedou, jak mají.
Za jakoukoli radu budu rád.


Jo, kytky začnou vysávat energii z listů, jako by neměly žádný přísun živin. Asi tě nepotěším, stalo se mi to asi 3x a nikdy jsem nedokázal dešifrovat příčinu. Asi nějaký špatný poměr N + P+ K, protože PH není nijak hrozné, aby zastavilo přísun živin, navíc by listy měly specifické flíčky.

Old Post 25-06-2012 v 17:16 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jumanji
Nový Člen

Karma uživatele Jumanji - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 18  

problem Příspěvek č. 701

Ahoj Growers

Mozte mi pomoct ... na listoch sa zacinaju vyskitovat zlte bodky vid. obrazok (sorry za kvalitu ale mal som pri sebe iba mobil)

http://hidemyass.com/img/q7SXN/

Hnojky - Plagron Alga-Grow - 4ml/l - v 3tyzdni od zasadenia do zeme 5ml/l

Davam aj ako postrik 2ml/l

Dakujem za radu

o/

Old Post 25-06-2012 v 19:23 PM
Jumanji je offline   Profil uživatele Jumanji   Find more posts by Jumanji   Foto galerie člena Jumanji   Click here to Send Jumanji a Private Message   Add Jumanji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 702

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ


Jo, kytky začnou vysávat energii z listů, jako by neměly žádný přísun živin. Asi tě nepotěším, stalo se mi to asi 3x a nikdy jsem nedokázal dešifrovat příčinu. Asi nějaký špatný poměr N + P+ K, protože PH není nijak hrozné, aby zastavilo přísun živin, navíc by listy měly specifické flíčky.


co železo chlapci,,?

Old Post 25-06-2012 v 23:00 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 703

citace:
Původní příspěvek od Patres92


Ešte som nehnojil .


no tak u hliny..

Old Post 25-06-2012 v 23:04 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 704

citace:
Původní příspěvek od modifi
Ahoj, potřebuju poradit. Již druhé kolo mám stejný problém- kytkám se nějak nechce jíst, vždy to nastane cca v půlce květu, růst palic se zastaví, kytka začne žloutnout a listy následně usychat, do té doby jsou krásně zelené a jedou, jak mají.
Dnes jsem vyfotil 2 kytky:
1. je ve 45. dnu od přepnutí, na té je problém již hodně znatelný a určitě by se našla i nějaká, která je na tom hůře
2. je ve 30. dnu ud přepnutí- tam problém začal cca pred 5ti dny

Kytky dostaly průplach enzymy pred deseti dny a dnes zálivku pH 5,7 a EC 1,9 a přesto je na výstupu pH 5,6 a EC 3!.
PH metr jsem si projistotu ověřil kapkama a je OK.
Substrát je kokos, hnojiva Canna pro kokos + PK (1,1ml/l) + canna boost.
Za jakoukoli radu budu rád.


a nepoužíváš třeba ten substrát už po několikátý? není nějak zasolenej?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 26-06-2012 v 07:59 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1310680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív