Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Re: Re: žeby? Příspěvek č. 689

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


2 Minďaaa:
Teplota, pH, případně EC?
Půda, či kokos/hydro?
Hnojiva a jejich koncentrace? (i postřik)


teplota: 28 °C den, noc 20°C, PH 6,7, EC sem nějak neřešil...
Půda: plagron light mix
Hnojky: na růstu sem je měl na GHE Flora series, teď na květ sem přešel k biobizzu a to biobloom 3ml na 1l, alg-a-mic 2ml na 1l, top max 3ml na 1l + postřik alg-a-mic 1 ml na litr...

žeby ten postřik??? přelité to nemám na to si dávám bacha ;-)

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 06-04-2011 v 15:11 PM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: Re: Re: žeby? Příspěvek č. 690

citace:
Původní příspěvek od Minďaaa


teplota: 28 °C den, noc 20°C, PH 6,7, EC sem nějak neřešil...
Půda: plagron light mix
Hnojky: na růstu sem je měl na GHE Flora series, teď na květ sem přešel k biobizzu a to biobloom 3ml na 1l, alg-a-mic 2ml na 1l, top max 3ml na 1l + postřik alg-a-mic 1 ml na litr...

žeby ten postřik??? přelité to nemám na to si dávám bacha ;-)

pH zálivky zkus snížit na 5,5 a uvidíš jestli se to za týden zlepší. Kytkám se nic stát nemůže, hlavně půda dost pufruje pH.
A postřik je zbytečný...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 06-04-2011 v 15:48 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 691

HurricaneGeorge: vyzkouším teda snížit to ph... Díky za rady všem ;-)

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 06-04-2011 v 17:03 PM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 692



Tohle mě teď trápí...Nevíte co by to mohlo bejt?

Old Post 07-04-2011 v 09:16 AM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 693


..

Old Post 07-04-2011 v 09:20 AM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 694


zdravim chtěl sem se zeptat nevíte co by mohli znamenat ty divné fleky ?



kokos PH 5,8-6,2
hnůj hesi coco
ec 1,2
postřík voda + Grotek ec je 0,8-1,0
genetika Danny boy

Old Post 07-04-2011 v 09:46 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

problem s listy Příspěvek č. 695



Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.

Old Post 07-04-2011 v 11:18 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Re: problem s listy Příspěvek č. 696

citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.

Nejsem žádnej odborník ale ec 1.5? To si jim dal trojitou dávkou doporučenýho hnojení, ne? Na co tak malejm květinám tolik hnojit. Prolil bych to upr. vodou a čekal bych.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 07-04-2011 v 17:30 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Re: problem s listy Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.


Buď přehnojený a nebo spálený od lampy :-)

Old Post 07-04-2011 v 17:56 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 698

citace:
Původní příspěvek od Index
Tohle mě teď trápí...Nevíte co by to mohlo bejt?


Já bych si troufnul tvrdit že je to plíseň

Old Post 07-04-2011 v 18:00 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 699

citace:
Původní příspěvek od caseage
zdravim chtěl sem se zeptat nevíte co by mohli znamenat ty divné fleky ?



kokos PH 5,8-6,2
hnůj hesi coco
ec 1,2
postřík voda + Grotek ec je 0,8-1,0
genetika Danny boy


A tohle vypadá taky na přehnojení :-)

Old Post 07-04-2011 v 18:01 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 700

citace:
Původní příspěvek od Mystery


A tohle vypadá taky na přehnojení :-)


Jo je to tak .Zalejvej to jen čistou odstátou vodou .

Old Post 07-04-2011 v 19:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 701



Zdarec lidi,tak bohužel jsem zase tady s problémem.Už jsem kvůli tomu musel dvě kola zrušit.A teď se mi jebe třetí.Začíná to od středu žloutnout a pak bělat a až to zbělá tak to uschne.Zkoušel jsem přidávat hořčík ale beze změny.Vše bylo v pohodě..než jsem pořídil novej box 120*120*200* a stínítko a-wing.Mám to v substrátu all-mix ale minulý kola byli v royal mixu.Dával jsem ph 6,0-6,2 toto kolo ho zkouším dávat 5,8 a zase to jebe.Teplota je 28°C a v noci 20°C.Vlhkost 65% řezy známejm v klidku jedou,takže těma to nebude.Co mě napadá tak ec..to neměřím ale taky jsem ho nikdy neměřil.Ph metr jsem kalibroval a pro jistotu přeměřil ph testry.Zatím nehnojí a řezi jsou starý 6 dni ale začalo to tak po 4 dnech.Jelikož jsem zoufalej tak jsem se rozhodl odvděčit se tomu kdo mi to pomůže vyřešit zaslánim ochutnávky (snad) zachráněné konopi.Snad se někdo najde .. aby mi poradil..zatím dík

Old Post 07-04-2011 v 20:06 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 702

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Zdarec lidi,tak bohužel jsem zase tady s problémem.Už jsem kvůli tomu musel dvě kola zrušit.A teď se mi jebe třetí.Začíná to od středu žloutnout a pak bělat a až to zbělá tak to uschne.Zkoušel jsem přidávat hořčík ale beze změny.Vše bylo v pohodě..než jsem pořídil novej box 120*120*200* a stínítko a-wing.Mám to v substrátu all-mix ale minulý kola byli v royal mixu.Dával jsem ph 6,0-6,2 toto kolo ho zkouším dávat 5,8 a zase to jebe.Teplota je 28°C a v noci 20°C.Vlhkost 65% řezy známejm v klidku jedou,takže těma to nebude.Co mě napadá tak ec..to neměřím ale taky jsem ho nikdy neměřil.Ph metr jsem kalibroval a pro jistotu přeměřil ph testry.Zatím nehnojí a řezi jsou starý 6 dni ale začalo to tak po 4 dnech.Jelikož jsem zoufalej tak jsem se rozhodl odvděčit se tomu kdo mi to pomůže vyřešit zaslánim ochutnávky (snad) zachráněné konopi.Snad se někdo najde .. aby mi poradil..zatím dík


A nebude to tím boxíkem?? Čti http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=38425 Kytky honem vyndej..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-04-2011 v 20:09 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 703

je a totálně.Dosypal jsem tenhle truhlík kokosem z minule.ted jsem to prolil vodou a ec 3,2.dík za radu Jdu prolévat.

Old Post 07-04-2011 v 20:23 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 704

Vau...tak to bych nečekal,že box může udělat tolik.Když jsem měl homebox light tak to bylo v klídku.Teď mám Darkroom a tak se to sere.Vypadá to totožný takže to tím asi bude.Nevíte někdo jestli ten darkroom obsahuje to pojebaný pvc?

Old Post 07-04-2011 v 21:08 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2071450 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív