Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 673

Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30% v noci pak kolem 50%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?

Old Post 01-04-2011 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 674


Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?

Naposledy upravil 04-04-2011 v 20:35 PM

Old Post 01-04-2011 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Zdraví Problémy s růstem Příspěvek č. 675



Zdravim growery, mám už dlouho problém s listy v růstu a potřeboval bych s tim poradit...
jedná se už o můj třetí grow co trpí pořád tím samým. Ve fagu sem jednoznačně neurčil co by to mohlo byti a proto žádám o radu někoho, kdo s tím měl zkušenosti a ví o co běží.
Listy u AK47 začnou zpočátku odspoda vykazovat malé nekrotické skvrny, které se později zvetšují až je zničen celý list. tohle postupuje pomalu nahoru. kroutí se taky nahoru. minule AKcko dostalo doky tomu pekne na frak .
Hledal jsem problém a zjistil jsem ze po zalití vyjde voda misto s EC1,1, jakou sem upravoval EC 3,1.
Tak sem kazdou kyti proplachnul asi 7l upravene vody na ph5,7 a EC 0,8 s enzymy na celkové EC kolem 1-1,1. ale i tak pokračují nekrotické skvrny dal, tak si nejsem jistej jestli to pomohlo a bude to mít trochu pozdější efekt, nebo je ten hlavni problem někde jinde.
Obdobne veci se mi stávali i když jsem skoro nehnojil. jinak samo stanovene dávky neprekračuji, používám bakterie pro kořeny, co2 tabs, vitamin, aminokyseliny. + sem ted trochu posypal Mineral Magicem od GHE (obsahuje rozpustný křemičitan, stabilizuje PH a EC, snižuje stress s stimuluje růst) tak uvidim jestli se to projeví. Mám teď 5x malé Pineapple Chunk ze semen a nechtěl bych, aby se jim stalo to samé :/... :d.

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 01-04-2011 v 12:10 PM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: Problémy s růstem Příspěvek č. 676

citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
Zdravim growery, mám už dlouho problém s listy v růstu a potřeboval bych s tim poradit...
jedná se už o můj třetí grow co trpí pořád tím samým. Ve fagu sem jednoznačně neurčil co by to mohlo byti a proto žádám o radu někoho, kdo s tím měl zkušenosti a ví o co běží.
Listy u AK47 začnou zpočátku odspoda vykazovat malé nekrotické skvrny, které se později zvetšují až je zničen celý list. tohle postupuje pomalu nahoru. kroutí se taky nahoru. minule AKcko dostalo doky tomu pekne na frak .
Hledal jsem problém a zjistil jsem ze po zalití vyjde voda misto s EC1,1, jakou sem upravoval EC 3,1.
Tak sem kazdou kyti proplachnul asi 7l upravene vody na ph5,7 a EC 0,8 s enzymy na celkové EC kolem 1-1,1. ale i tak pokračují nekrotické skvrny dal, tak si nejsem jistej jestli to pomohlo a bude to mít trochu pozdější efekt, nebo je ten hlavni problem někde jinde.
Obdobne veci se mi stávali i když jsem skoro nehnojil. jinak samo stanovene dávky neprekračuji, používám bakterie pro kořeny, co2 tabs, vitamin, aminokyseliny. + sem ted trochu posypal Mineral Magicem od GHE (obsahuje rozpustný křemičitan, stabilizuje PH a EC, snižuje stress s stimuluje růst) tak uvidim jestli se to projeví. Mám teď 5x malé Pineapple Chunk ze semen a nechtěl bych, aby se jim stalo to samé :/... :d.


A čím hnojíš?! - přesné názvy přípravků a jejich koncentrace (raději napiš vše co přidáváš do zálivky)

(prosím odpověď pouze autora příspěvku!)


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 01-04-2011 v 21:46 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 677



momentálně Guanokalong grow + extrakt + HESI super vit + co2 tablety s bakteriemi, vodu nechávám odstát aspon 3 dny, upravuju s dajana ph acid, bežné ec ciste vody 0,42 a s hnojkama se snazim kolem 1,2, max s tim ze davam tak 3/4 doporucenych davek.
hnojit sem zacal tak po dvou tydnech od presazeni klonu. premyslel jsem jestli nedavam na hlinu příliš nízké ph (zacinal sem na 5,7) a ted tech 6. kdyz sem koukl na koreny tak krasne bílé. svetlo 400w son t-agro pres colltube 150 tak 30 cm vysoko.
hlína kvalitní s ph 5,5-6,5 Bcuzz Kilomix smíchaný s ligh mixem tak 1/1 a jeste trochu kokosu s perlitem... na dno davam keramzit..

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 02-04-2011 v 02:35 AM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 678

citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
momentálně Guanokalong grow + extrakt + HESI super vit + co2 tablety s bakteriemi, vodu nechávám odstát aspon 3 dny, upravuju s dajana ph acid, bežné ec ciste vody 0,42 a s hnojkama se snazim kolem 1,2, max s tim ze davam tak 3/4 doporucenych davek.
hnojit sem zacal tak po dvou tydnech od presazeni klonu. premyslel jsem jestli nedavam na hlinu příliš nízké ph (zacinal sem na 5,7) a ted tech 6. kdyz sem koukl na koreny tak krasne bílé. svetlo 400w son t-agro pres colltube 150 tak 30 cm vysoko.
hlína kvalitní s ph 5,5-6,5 Bcuzz Kilomix smíchaný s ligh mixem tak 1/1 a jeste trochu kokosu s perlitem... na dno davam keramzit..


S tím pH je to tak že v růstu ideální 5,3 - 5,8 z důvodu toho že kořeny vylučují látky které zvyšují pH, naopak v květu pH vyšší kolem 6,0 - 6,5 protože vylučují látky které naopak snižují pH.
U půdy to není tak nutné, ale u hydra jsem pozoroval znatelné změny v pH, proto se i doporučuje nižší pH na růst a vyšší na květ (bohužel to nikdo nevysvětlí). Stačí tedy u půdy zalévat vodou kolem 5,8 a s pH nebudeš mít problém.

Raději ale prolij květináče upravenou vodou a změř pH na výtoku - pokud +-0,1 oproti zálivce tak je to pohoda. Pokud ti z toho poteče okolo 6,5-7 tak příště sniž zálivku na 5,3 až do reakce výtoku 5,8.

To stejné s EC na výtoku, sleduj jeho změnu - jestli se ti nezasoluje hlína. Pokud vychází vyšší EC tak příště sniž EC zálivky nebo pouze proplach upravenou vodou.

A teď k těm hnojivům:
Guanokalong Grow - NPK - 6-0-3 (chybí fosfor)
Guanokalong extrakt - NPK - 2-0,5-2 + S + Ca/Mg + Cu + Zn + Cl
HESI Super Vit - vitamíny a aminokyseliny (další dusík)

Špatný poměr NPK a tím že zvýšíš koncentraci G. extraktu tak akorád zvýšíš EC bez efektu změny poměru NPK.

Koukal jsem na to, že Guanokolong Bloom má NPK 2,5-0-6.

Tak čím zvyšuješ poměr fosforu v květu?!
Jedeš podle nějaký tabulky či doporučení.

Každopádně je to nedostatek Manganu, který ty nepřidáváš žádným mikroprvkovým hnojivem a nevhodný poměr NPK s nedostatkem Fosforu.

Vykašli se na tyto organický hnojiva a raději si kup nějaký komplexní tří složkové hnojivo s vhodným poměrem NPK (či případně se mírně upravuje poměr jednotlivých složek) a obsahem všech nezbytných mikroprvků.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 02-04-2011 v 13:23 PM

Old Post 02-04-2011 v 12:58 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 679



u tech hnojiv sem si vsiml ze mi chybí Guanokalong prášek http://klecka.cz/growshop/Hnojiva_a...rasek-1-kg.html kde sou pomery NPK: 2-15-2 % + S: 0,2 % + Ca/Mg: 15 % + Cu: 15 mg/kg + Zn: 20 mg/kg + Cl: 100 mg/kg, ktery je rozpustny ve vode... jinak mám HESI Starter Kit, takže přejdu na to a uvidím co to bude. ten prášek si taky doobjednám a zkusim ty organiky aspon na jedny ci dvouch... chci rozpoznat rozdíl v chuti oproti klasice. v květu sem tímto ještě nehnojil, dřív sem měl AHoH.. 3-složkový. Dík za radu a ani já moc nechápu, jak sem mohl přehlídnout ten fosfor... asi jak sem byl zvyklej na třísložkový tak mi to tady u toho nedošlo, toe skoro na trest :d. dávám nové foto listu + kyti... snad to zastavim včas

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 03-04-2011 v 20:34 PM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 680

citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
u tech hnojiv sem si vsiml ze mi chybí Guanokalong prášek http://klecka.cz/growshop/Hnojiva_a...rasek-1-kg.html kde sou pomery NPK: 2-15-2 % + S: 0,2 % + Ca/Mg: 15 % + Cu: 15 mg/kg + Zn: 20 mg/kg + Cl: 100 mg/kg, ktery je rozpustny ve vode... jinak mám HESI Starter Kit, takže přejdu na to a uvidím co to bude. ten prášek si taky doobjednám a zkusim ty organiky aspon na jedny ci dvouch... chci rozpoznat rozdíl v chuti oproti klasice. v květu sem tímto ještě nehnojil, dřív sem měl AHoH.. 3-složkový. Dík za radu a ani já moc nechápu, jak sem mohl přehlídnout ten fosfor... asi jak sem byl zvyklej na třísložkový tak mi to tady u toho nedošlo, toe skoro na trest :d. dávám nové foto listu + kyti... snad to zastavim včas


A ten mangan řešit nebudeš?

Myslel jsem že pochopíš že nyní je to z jeho nedostatku, fosfor lze řešit až v květu...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 03-04-2011 v 20:38 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 681

jj samo že budu.. :d. akorát ten Mn momentálně nemám, takže musim dokoupit a přidat do zálivky, počítám že dneska by to už mohlo být...

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 04-04-2011 v 00:23 AM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

pls Příspěvek č. 682

citace:
Původní příspěvek od Pašťour
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?


Prosím o radu....

Old Post 05-04-2011 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 683

citace:
Původní příspěvek od Pašťour
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?

podle mě nedostatek dusíku a jestli 3x do tydne phytaminuješ tak to se mi zdá docela dost to bych taky stáhnul na 1-2 postliky max měj to

Old Post 05-04-2011 v 12:40 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: pls Příspěvek č. 684

citace:
Původní příspěvek od Pašťour


Prosím o radu....


Pokud je to hodně akutní tak přidej do zálivky grow složku na úkor bloom. Vím o tom že WR má "vyšší" nároky v květu na dusík (záleží na NPK poměru používaného květového hnojiva), rozhodně ale poslední 2-3 týdny nepřidávat vůbec.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 05-04-2011 v 14:33 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: pls Příspěvek č. 685

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Pokud je to hodně akutní tak přidej do zálivky grow složku na úkor bloom. Vím o tom že WR má "vyšší" nároky v květu na dusík (záleží na NPK poměru používaného květového hnojiva), rozhodně ale poslední 2-3 týdny nepřidávat vůbec.


ZDAR, To jak jsem psal 3X postřik phytaminem, myslel jsem 3X za 25 dni, vzdy jednou tydne a dávky od 1/4 a výš to samé s tím bloomem. Co se týká hnojeni NPK(plagron-bloom) ten je v poměru 1,5%N,13%P,14%K. Teď jsem tam švihnul granulovou hnojku NPK ktera ma vyšší poměr dusíku tak uvidím jak se to bude chovat. A začnu už o dost víc hnojit od čtvrtka. myslím,že mají pořádný hlad. Samo sebou dám bacha. Poslední dva týdny chystám final solution. Na 55dni to chci skosit

Old Post 05-04-2011 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 686



zdarec po přpnutí na květ se mi nějak ty holky nezdají, poradí někdo???

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 05-04-2011 v 17:02 PM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

žeby? Příspěvek č. 687

citace:
Původní příspěvek od Minďaaa
zdarec po přpnutí na květ se mi nějak ty holky nezdají, poradí někdo???


Cus. Hej nevím jestli vůbec můžu radit,protože jedu sám poprvé, ale měl jsem podobný problém a osobně bych řekl, že je to buď vlhkostí, a nebo popálení postřikem.Ale počkej si na radu od zkušenějších...

Old Post 05-04-2011 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: žeby? Příspěvek č. 688

citace:
Původní příspěvek od Pašťour


Cus. Hej nevím jestli vůbec můžu radit,protože jedu sám poprvé, ale měl jsem podobný problém a osobně bych řekl, že je to buď vlhkostí, a nebo popálení postřikem.Ale počkej si na radu od zkušenějších...


Vlhkost není moc důležitá a rozhodně nezpůsobí takovéto fleky... Pokud má rostlina kořeny tak si veme vody kolik potřebuje. U klonů bych to řešil maximálně týden postřikem či zvhčovačkou vzduchu.

2 Minďaaa:
Teplota, pH, případně EC?
Půda, či kokos/hydro?
Hnojiva a jejich koncentrace? (i postřik)


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 05-04-2011 v 19:19 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7134300 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív