Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
Beza
Nový Člen

Karma uživatele Beza - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 3  

Re: Osvětlení Příspěvek č. 673

Ahoj a neni pod zarivkama ta sklizen slabsi? premyslel sem svitit zarivkama na rust a na kvet sodik co myslis ? dik

Old Post 08-09-2006 v 17:27 PM
Beza je offline   Profil uživatele Beza   Find more posts by Beza   Foto galerie člena Beza   Click here to Send Beza a Private Message   Add Beza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 674

citace:
Původní příspěvek od m©¤
Váš inzerát žebrání o části rostlin jen svědčí, co asi už nemáte co kouřit, což potvrzuje pořekadlo naší generace, že po listí a samcích se blbne i když možná už nebylo ani co zkazit.
Jako nového člena Vám tedy osvětlím, že většího ocenění se pro Vaše sebevědomí dostane zajímavými informacemi a zkušenostmi, chudáčků, kteří jejich neostatek zastírali jen urážkami tu už pár bylo a zatím vždy skončili v zapomění a také si někteří jako Vy své mintráky léčí skrz drogy, jako každý ztroskotanec.



Tak tohle mě total rozsekalo na cimpr campr, ještě zítra se budu smát v práci... Bude to asi tím, že jsem naší zázračnou bylinou mírně intoxikován a již brzy skončím jako ztroskotanec v zapomnění.....

Old Post 12-09-2006 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 675

ik: ani nie, ked ho daky dilinko napadol tak ma pravo sa branit

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 12-09-2006 v 20:41 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 676

2 i-k:

citace:
Původní příspěvek od Lindin
Je to nakej rozdvojenej magor, kterej si tady pokousi zvednout sebevedomi...


mna by to tiez nasralo.

btw m©¤: uz sme sa zoznamili tak co keby si nam (vsetkym) tykal?
dik

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Naposledy upravil pildo 13-09-2006 v 16:23 PM

Old Post 12-09-2006 v 20:58 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 677

Hehe, z nejvetsich slohovych cviceni se to tady tady vyvinulo v dost zabavnou cetbu. =o) Ale abych nebyl uplnej offtopikar, mam dotaz, kterej je ale stejne trosku mimo misu. =o)
Pestujete nekdo masozravky? Docela by me zajimalo jestli a cim na ne svitite. Ptal jsem se co by s nima udelala treba sodikovka, ale od toho me vsichni zrazujou, ze je to na ni moc silny a intenzivni svetlo. Tak me napadla bud nejaka mala usporka nebo zarivka, tak jen sonduju jestli nemate nekdo nejake zkusenosti....
P.S. m©¤:... Fandim, taky bych se nenechal urazet. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 13-09-2006 v 14:43 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doksansky
Nový Člen

Karma uživatele doksansky - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

pomoc zeusovi Příspěvek č. 678

Takze hned ze zacatku chci rict ze ZEUSE vubec neznam tak ne ze v tom bude nekdo videt zase neco jineho ale chtel bych se ho taky trochu zastat protoze moje bejvala byla vyucena zahradnici a nekolikrat jsem sni byl ve sklenicich na slovensku a taky v nemecku a je pravda ze tam vsude pouzivaji nejake svtla asi podobna sodiku ale hlavni veci je ze to maji jen na prisvetlovani a to jen brzy rano a k veceru aby prodlouzily cely den jako je to napriklad v lete a prevazne prisvetlujou jen pres zimu proste to maji spocitany podle toho co si pamatuju tak byly ta lampy asi tak ve 3-4 metrove visi a takovich 5 metru od sebe takze po spocitani jen tak od oka tak jim vyslo levneji jedna ta sodikova nez aby na stejnych metru2 poskladali treba ty zarivky a nemluvim o tom ze z lajckeho pohledu jedna sodikova lampa na ten velky prostor a nekolik desitek zarivek znacne snizuje klasicky pruchod svetla/proste zarivky toho zastinej mnohem vic cetl jsem i par knizek na toto tema co mi bejvalka pucila a bylo to zajimave a da se rict ze na tech zarivkach teda pro nase a potreby pestovani neco bude

OTAZKA PRO ZEUSE

mam skrin velkou 120/80/140 D/S/V
podle tvich rad by me teda stacito pokrejt cely strop zarivkama teda tema spesl a to jsem spocital na 120 dlouhe 36W krat 8 kusu staci to a jeste jedna otazka jakej ten predradnik nebo tu blbost pred zarivky jakej se dela nejvetsi jestli treba na 6*36W nebo jaky jsou vim ze treba 2*36 to je normalne ale delaj se i vetsi treba na tech 8 kusu dik zatim se mej pristi mesic kupuju zarivky a jdu to zkusit jeste mi prosim napis jaky presne jsou nejlepsi pouzit staci ty od NARVA nebo znas lepsi

Old Post 13-09-2006 v 18:57 PM
doksansky je offline   Profil uživatele doksansky   Find more posts by doksansky   Foto galerie člena doksansky   Click here to Send doksansky a Private Message   Add doksansky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 679

Jde mi o mucholapku (Dioanaea muscipula). Na Darwinianu se podivam, neco podobnyho jsem zatim nasel jen v anglictine a lenost zvitezila, takze jsem to neprekladal a necetl. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 14-09-2006 v 10:18 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 680




m©¤ - Porovnání cen u zářivek a výbojek je celkem složitá záležitost. Záleží na každém co je schopen udělat. Já taky každého od zářivek odrazuji , myslí na květ. Ale cena je v nejmodernějším provedení velice nízká , příklad na matkárnu 150w - Elektronický předřadník Tridonic sttojí asi 850 Kč a potom už potěbije každý jen pár metrů drátu, ty jdou lehce napájet na koncovky trubic, držá ky podobné komplety s obi a podobně jsou nanic. Je lepší to uchytit do nějaké tenké pásky z mědi nebo jiného materiálu. Tak potom cena je asi asi 1000Kč pro 4* 36w a zářivky Philips 865 stojí jedna 45 Kč a na růst jsou super. Komplet předřadník na 4* 18 w Tridonic stojí 550 Kč , má jen jeden nedostatek , musí svítit 4 zářivky.
Jako inspiraci dávám foto mé skříně, kterou už ale používám jen v nouzi , jinak opakuji stáje dokola , na růst MH a na květ Sodík. Chce to ale ještě udělat pokus jak dlouho po přepnutí na 12/12 svíti MH , já myslím tak 7- 10 dnů , kytky totiž budou mít hustější patra, pod sodíkem mají na růst špatné spektrum, a proto po přepnutí na květ se táhnou a není to ono. Jestli s tím tu máte někdo zkušenosti napište !!!!

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 14-09-2006 v 11:36 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 681

metalsodik:

Tak přesně to co popisuješ testuji ted na nové sklizni.minulou jsem nechal MHčko jen asi 4-5 dnů po přepnutí a kytky sice házely krásně hustá patra,ale vlivem(asi)brzké výměny za HPS zůstaly ty husté patra někde dole a kytíz se nehorázně rozkoštětovaly a v horní části to bylo řídký.Nyní jsem se tedy rozhodl nechat MH 8-9 dní a zatím to vypadá celkem good.
tedy zrovna dnes jsem přehazoval na HPS,tak uvidíme jestli se to zase nezblázní,ale jak říkám,myslím že je to na dobré cestě,k čemuž mě tedy vedou jen předchozí zkušenosti,čili zmýlená může být...

Old Post 15-09-2006 v 13:56 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 682

citace:
Původní příspěvek od harvester
metalsodik:

Tak přesně to co popisuješ testuji ted na nové sklizni.minulou jsem nechal MHčko jen asi 4-5 dnů po přepnutí a kytky sice házely krásně hustá patra,ale vlivem(asi)brzké výměny za HPS zůstaly ty husté patra někde dole a kytíz se nehorázně rozkoštětovaly a v horní části to bylo řídký.Nyní jsem se tedy rozhodl nechat MH 8-9 dní a zatím to vypadá celkem good.
tedy zrovna dnes jsem přehazoval na HPS,tak uvidíme jestli se to zase nezblázní,ale jak říkám,myslím že je to na dobré cestě,k čemuž mě tedy vedou jen předchozí zkušenosti,čili zmýlená může být...

A čo tak nechať MH až dovtedy,kým nezastavia rast?Šišky sa v plnej miere začnú aj tak zväčšovať a obsypávať až potom,dovtedy im myslím tá MH bude stačiť.Myslím prvé 2-3 týždne 12/12.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-09-2006 v 16:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 683

Já teď měřím výšku rostlin po přepnutí na květ a uvidím kdy se růst zastaví , poslední měření bylo 13 . 9 , přepnuto 30.8 a ješte rostou , teď se zdá že už málo, tak myslím že těch 12-15 dní bude akorát na MH a pak sodík.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 15-09-2006 v 18:03 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 684




Tady je pár fotek kde je jasné jaký vliv má správný rozptyl světla ve skříni. 250W MH a rostlinky ktere jsou mimo největší intenzitu světla , tak dost zaostávájí, jsou to ty dvě řady vlevo. Jsou na světle od 13.9.2006 ze semínek , a docela teď rychle šlapou a jsou hustá patra.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 27-09-2006 v 17:46 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 685

chci se zeptat... jestli by šla na pěstění..... neim ani co to je zač našel jsem to na stavbě má to 500w a vydává žluté světlo ... ale je to o dost menší než výbojka

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 30-09-2006 v 18:40 PM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 686

To je s nejvetsi pravdepodobnosti halogen. Ten neni vhodenj kvuli slozeni spektra a navic hrozne hreje.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 01-10-2006 v 17:32 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 687

Takže by mě tedy zajímalůo jestli sou ty oceanic... lepší než sodík, nebo jestli to je prostě názoru, protože co sme čet tak každej pes jiná ves..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-02-2007 v 15:51 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 688

Hy3nA: Na kvet zatiaľ nieje nič lepšie ako sodík!

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 12-02-2007 v 17:52 PM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5045810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív