Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 657

Hranice ?? Jaký ? http://cs.wikipedia.org/wiki/Schengensk%C3%BD_prostor

Old Post 11-01-2012 v 17:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 658

Takze mam uz par zahranicnich zkusenosti s prohlidkama a po tom co jsem videl a zazil bych se neodvazil prevazet ani pul G. V USA v Chicagu jsem si byl koupit pivo v Nonstopu a ze si ho doma v klidu vypiju. Ujel jsem 50 metru a zastavili me policajti. Myslel jsem ze je to predbezna prohlidka, ale po minute uz jsem si musel vystoupit, ruce na kapotu, klepeta,atd. Zacali mi komplet prohledavat auto celkem asi hodku, pak si vzali do parady i me a moji mladou. Nic je nezajimalo, ani to ze bylo trochu nad nulou a nechali nas stat v ty kose pres hodinu. Proste meli podezreni, ze jsme neco koupili v ty vecerce. Nic jsme nekupovali krome toho piva a ja nastesti nechal vsechno hulo doma, jsem si rikal ze kdyz budu ridit, tak to nebudu potrebovat.....

Kdyz jsme jeli do mexica lodi, tak neco podobnyho v blede modrym. Proste nas asi 6 vojaku nechalo vystoupit na molo, vsechny bagly ven, zavolali psa a uz to jelo. Kdyz jsem videl ty chlapiky se samopalama, tak jsem byl rad, ze jsem vsechno zhulil vecer predtim a nic uz nevezl.

Podle me to rozhodne nestoji zato neco prevazet. Pokud neni clovek blby a vi koho se zeptat, tak neni problem sehnat kdekoliv. V Belize mam rekord, ze jsem mel sehnany gecko asi do dvou minut za 1 USD To samy mexico, USA, Guatemala, vlastne cela amerika. Kdyz clovek neni blbej a vi koho se zeptat a jak se zeptat, tak to za ten risk nestoji

Old Post 11-01-2012 v 20:13 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skwar
Nový Člen

Karma uživatele skwar - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 659

nevyplácí se to...stara baterka ma pravdu..kdyz víš koho a hlavně jak seženeš všude..

Old Post 19-02-2012 v 20:00 PM
skwar je offline   Profil uživatele skwar   Find more posts by skwar   Foto galerie člena skwar   Click here to Send skwar a Private Message   Add skwar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 660

Trochu sem to tu pročítal a musím uznat že se člověk u toho celkem pobaví
Hlavně od založení tématu se dost změnilo techniky a fígle policie nejen u nás,,ale pořád fungujou staré dobré schovávačky..Nejednou semsi převezl i větší množství ve staré dobré pantofly bez stresu,,horší jsou jen pejsci ti cítí i jen trochu načichlé hadry a v podstatě všechno co zanechává pachovou stopu ale hlavně hadry takže nemusíš mýt nic ale budeš se vracet z týdeního výletu po amstlu a pes ti tak vyštěká nevypranný hadry že tě za ně stejně zavřou na48hod..když už něco vezu nejedu jak šmoula..ale je pravda že se dá skoro všude sehnat ale je i dost destinací kde nic neni napříklat chorvatsko nebo bulharsko je na to dost passe a obcházet vesnice s diskotékama abych si mohl dát vysněné brčko u moře to raději v pohodě risknu převoz..už nám vyštěkal i pantofle ale stejně nic nenašly a svedly to na zdebilněnýho psa kterej vypadal že štěká skoro na všechno ale od té doby je to přec jen lepčí letecky tam sem ještě neslyšel i od známých co tak praktikujujou že by je někdy chytli.Ale hodně záleží kam cestuješ popisuju jen zkušenosti z evropou a malinko balkánem do Mexika neb USA bych si to snad vozit nemusel tam je na tom založenej bussinesdealer

Old Post 02-03-2012 v 07:16 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 661

Zdravim Growery
Potreboval bych poradit. Nevite nekdo jak to je z hulenim v Egypte? Jde me o to ze za tyden odletam na dva tydny a vaham jestli sebou pasovat neco sveho. Kamarad me rikal ze tam byl cca pred 5 lety a normalne tam koupil hash na trhu u stanku je to realne? Nema nekdo info jak to tam ted chodi? Moc se me nikam bez svejch zasob nechce ale zase bych nerad posral celou dovolenou jen kvuli me nenasytnosti

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 02-04-2012 v 20:03 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coca
Nový Člen

Karma uživatele coca - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 662

RADA :
Potřebuješ: Káva, Termoska, nepromokavý obal
Návod: Otevři termosku, vlož nepromokavý obal s Gandžou (nejlepší veliká termoska a nějakej obal kterej se tam tak nějak suprově dostane, nebo třeba nějakej super Sáčk do kterýho 100% nepoteče kafe (pak stačí už jen zalit kávou

|Coca- prosím info + Semínka ke
koupi|

Old Post 03-04-2012 v 14:52 PM
coca je offline   Profil uživatele coca   Find more posts by coca   Foto galerie člena coca   Click here to Send coca a Private Message   Add coca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 663

iste , skúste to a zostanete v thajskej, laoskej , kambodzskej base atd pár rokov , pes zaciti tieto vaše detské sračky , nedávajte tu debilné návody , videli ste možná Hranice na Morave a neprešli žiadnou hranicou v južnej , strednej Amerike , v Salvadore bolo asi 5 kontrol a vo Venezueli v letiskovej hale vyzliekali ludí ... pašujte z Prahy do Brna , ale kokotiny tu netliachajte , pestujte ..do toho vám nebudem kecať ...samozrejme ak nie v krabici od topánok , s tienidlom z vrchu pice a nebudete svietit 9 woltovou úsporkou a vetrať ponožkamy...

Old Post 18-04-2012 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

PRoč hned tak zhurta? Příspěvek č. 664

Všudybyl všechnoznal se zase ozval koukam ..ale na nějakou venezuelu nebo jižní ameriku se tu nikde nikdo neptal ! Ačkoli koukam že jsi zase -jako ve všech svých ostatních více/méně zmatěných příspěvcích- nezapomněl připomenout že jsi byl v půlce světa Je jasný že do těchdle "drogovejch" států to nikdo nepoveze v termosce od kafe nebo ve fusekli. Natož když k tomu přičtu možnost riskovat jejich vězení kvůli pár gramum, já bych tam nevez ani lísteček Nicméně celá Evropa se dá s termoskou project naprosto ideálně.
Co máš proti krabicim od bot mi taky neni jasný, ale to je tu tak trochu OT..
citace:
Původní příspěvek od jjaman
iste , skúste to a zostanete v thajskej, laoskej , kambodzskej base atd pár rokov , pes zaciti tieto vaše detské sračky , nedávajte tu debilné návody , videli ste možná Hranice na Morave a neprešli žiadnou hranicou v južnej , strednej Amerike , v Salvadore bolo asi 5 kontrol a vo Venezueli v letiskovej hale vyzliekali ludí ... pašujte z Prahy do Brna , ale kokotiny tu netliachajte , pestujte ..do toho vám nebudem kecať ...samozrejme ak nie v krabici od topánok , s tienidlom z vrchu pice a nebudete svietit 9 woltovou úsporkou a vetrať ponožkamy...

Old Post 19-04-2012 v 09:48 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 665

nemám chuť tu rozoberať , je to o tom , že si treba dávať pozor a zákony sú prísne a potom plakať , že čítal som na growery a prečo mi tu nedávajú jesť a jebú ma do zadku ....tolko ..Pane a to že nechápete súvislosti je otázka zrejme vzdelania , veku ?? a samozrejme prostredia z ktorého pochádzate ..dobrú noc

Old Post 19-04-2012 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 666

myguláš , ano letecky som videl , že pes vybehol vo Venezulei na stroj a čuchal , asi pred po rokom som letel do Usa a potom cez Usa asi pred mesiaciom do Guatemaly a neustále mi dali dole aj topánky a masírovali mi chodidlá ...iste sa dá a kontroly bežných cestujúcich sú náhodné , ale keď si Ťa vychytia a pozrú tak Ti žiadna káva , termoska atď nepomôže , áno aj ja beriem malé množstvo trávy z Čiech do Europy ..3-5 g, ale aj to by bol problém a na dlhšie cesty neberiem nič a nikomu nič nechcem zlé radiť ..je to pravda , že toho mám viac precestovaného , ale zrejme aj viac skúseností z hraníc ...preto nepíšem do pestovania rady a tu len odhováram od blbostí ..o nič nejde , len o každého zadok ..pozrite sa vo vatšine krajín trávu kúpite za lepšiu cenu ako u nás , samozrejme nemá to kvality indooru , sú to v najlepšom prípade zlisované sračky plné semien, čokoláda sa dá a o kokaine sa nebavme ....

Old Post 19-04-2012 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 667

tvl, tady je někdo chytrý jak radio a zcestovalý jak blázen... si asi povezu trávu na venezuelu. A čechách ti asi těžko bude pes běhat na páse po kufrech, tady se moc v kufrech letadlem nevyváží


citace:
Původní příspěvek od jjaman
myguláš , ano letecky som videl , že pes vybehol vo Venezulei na stroj a čuchal , asi pred po rokom som letel do Usa a potom cez Usa asi pred mesiaciom do Guatemaly a neustále mi dali dole aj topánky a masírovali mi chodidlá ...iste sa dá a kontroly bežných cestujúcich sú náhodné , ale keď si Ťa vychytia a pozrú tak Ti žiadna káva , termoska atď nepomôže , áno aj ja beriem malé množstvo trávy z Čiech do Europy ..3-5 g, ale aj to by bol problém a na dlhšie cesty neberiem nič a nikomu nič nechcem zlé radiť ..je to pravda , že toho mám viac precestovaného , ale zrejme aj viac skúseností z hraníc ...preto nepíšem do pestovania rady a tu len odhováram od blbostí ..o nič nejde , len o každého zadok ..pozrite sa vo vatšine krajín trávu kúpite za lepšiu cenu ako u nás , samozrejme nemá to kvality indooru , sú to v najlepšom prípade zlisované sračky plné semien, čokoláda sa dá a o kokaine sa nebavme ....

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 20-04-2012 v 14:20 PM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 668

maya & mida nechte si ty vase chytracky @masturbace & Facebook ho*na kdyz s vama mluvi nekdo starsi & moudrejsi

Old Post 20-04-2012 v 17:10 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 669

citace:
Původní příspěvek od alpa
maya & mida nechte si ty vase chytracky @masturbace & Facebook ho*na kdyz s vama mluvi nekdo starsi & moudrejsi

ak to myslíš úprimne , tak ok , ja tu tiež nechcem onanovať a niečim sa pýšiť , mám viac skúseností a chcem len poradiť , teoreticky by tu mal byť každý plnoletý a mal by aj chápať dôsledky svojho konania ..ak to niekto berie za namyslenosť a nadradenosť tak ma nepozná , ale to je jeho problém , len viem , že sú tu aj deti a budú si brať príklad z blbostí a doplatia nato...tak kludne znesiem ataky a nežijem z growera ....ale mrzí ma to , že to ludia berú cez neviem čo ..cestovanie , peniaze , ženy ....každý máme nejaký život ..len si zvažte svoje kroky , to je podstata celého...jaman

Old Post 20-04-2012 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 670

Minďaaa ..iste viac ako bežný ludia ..Venezuela,Columbia, Brazília, Peru, Bolívia ,Chile, Argentína , Guatemala , Nikaragua , Kostarika ,Mexiko, Jamajka, Kuba , Usa, Kanada, Cína, Laos , Kambodža, Thajsko , Vietnam, Malaysia, India , Keňa , a potom nejakých 25 ďalších štátov ..ak máš viac skúseností tak budem rád keď mi odpíšeš a pomôžeš pri presunoch , v Austrálii som nebol ..ak budeš tak láskavý a poradíš tak budem rád , vopred ďakujem
jaman

Old Post 20-04-2012 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 671

citace:
Původní příspěvek od jjaman
Minďaaa ..iste viac ako bežný ludia ..Venezuela,Columbia, Brazília, Peru, Bolívia ,Chile, Argentína , Guatemala , Nikaragua , Kostarika ,Mexiko, Jamajka, Kuba , Usa, Kanada, Cína, Laos , Kambodža, Thajsko , Vietnam, Malaysia, India , Keňa , a potom nejakých 25 ďalších štátov ..ak máš viac skúseností tak budem rád keď mi odpíšeš a pomôžeš pri presunoch , v Austrálii som nebol ..ak budeš tak láskavý a poradíš tak budem rád , vopred ďakujem
jaman


http://www.youtube.com/watch?v=IDtdQ8bTvRc pravá tvář jjamana odhalena a konec kecání kravin tady Každej si žijem to svoje..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 21-04-2012 v 18:22 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 672

hahhahhahhh ....doma by som ta neošťal ...hahhhah . kto ta nevychoval ? strpel doma ?,, hhhahhahhhj ...hahahahh , odkial pochádas ty sedliak ? 10 rokov mas asi co , hajzel maly do matky by som ta natlacil spat , ako sa da takeho kretena porodit ..ty si bol asi potrat ..hhhahhh , dakujem za prijemny vecer , ani tvoju matku by som asi nesparvil , lebo asi bola tvojej urovni , mozna nizsie .....ty zdroj kvalitnych informacii , dakujem ti ...hahhahhhah , dakujem a nahraj mi smec debilko .....tu som sa prijemne zasmial ...dakujem , pozdravuj matku

Old Post 22-04-2012 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2181620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív