Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 689

Zdar, jezdil jsem rok a půl s dodávkou po evropě a bez pálení jsem jel snad jen na první cestu..
Je to jen o dobrý schovce, kontrolovali mě několikrát, hlavně němci a frantíci a vždycky cajk...v Calais kolem mě nekolikrát prošel psovod a ani ťuk..ten tip s activií je dobrej, ja používal prázdnej deodorant oldspice, ten mazací, nožem jde ten podavač vyndat a malá džitka zabalená do pytlíku od žvejkaček se tam vejde aniž by chrastila, měl jsem to nacpaný ve dveřích mezi bordelem, v posmrkanejch kapesníkách se vám pohrabe jedině totální estébák...ale samozřejmě je fakt, že řidič z povolání asi při kontrole nebudí takový podezření, jako pět týpku v osobáku na českejch značkách, zastavenýho za NL hranicema

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 06-01-2013 v 21:33 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenaro
Stálý Člen

Karma uživatele jenaro - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 690

Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))

Old Post 10-01-2013 v 05:51 AM
jenaro je offline   Profil uživatele jenaro   Find more posts by jenaro   Foto galerie člena jenaro   Click here to Send jenaro a Private Message   Add jenaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 691

citace:
Původní příspěvek od jenaro
Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))


Hele jsou to takové jeden kámoš povídal, že jeho kámoš... ale slyšel jsem historky, že v chorvatsku choděj lidi sedět za gé

Komár neni mucha pyčo

Old Post 10-01-2013 v 15:28 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Bulharsko Příspěvek č. 692

Zdravím, přikládám mojí zkušenost z cesty do Bulharska. Jeli jsme dva (muž/žena), brali jsme 10g. Schované to měla v sobě (pro méně chápavé v pičce), zabalene dvakrát do zažehlovacích pytlů. Jeli jsme autobusem, spoj myslím 4x do týdne ( už nikdy bus, díky fakt náročné cestě). Cesta tam v pohodě, možná že nám pomohli i ti bulhaři co se vraceli z česka. Na celnicích jen jedno vystoupení, ale bez prohledání věcí a to na hranicích mezi Srbskem a bulharskem. Každé hranice bez psa (takže bohužel, či bohudík nemůžu potvtrdit, že pes cití vše). Zpátky jsme si museli vystoupit na hranicích mezi Bulharskem a Srbskem i s věcma a prohledával se autobus, ale asi jen namátkově, protože opět pes nebyl přítomen. Další hranice v pohodě.

PS : Jinak na místě jsme nemohli sehnat ani pitomé papírky

Old Post 13-01-2013 v 18:44 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 693

citace:
Původní příspěvek od jenaro
Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))


Do chorvatska hulení nebrat věř že vím o čem mluvím. Záleží jak snimi buděš jednat. Mě tam čaply čabat skérko večer ze starou a docela halo. Týpci byly normálně v civilu takže nic nešlo ani poznat. Když sem vyděl jak se někdo přibližuje čekal jsem že třeba chce poprdět místo toho na mě vytahli placku a nasadili pouta. Hulení mě zabavily cca 1g + celkem tučná pokuta a asi 6 hodin fízlárně. Jinak asi měšíc po mě tam čaply nějakýho dredaře na pláži co taky čudil a ten si to nenechal jen tak líbit zkončilo to basou bylo to i tv. Chrovatsko tam už nikdy.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 22-01-2013 v 21:06 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afterburner
Nový Člen

Karma uživatele Afterburner - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 694

No, matka pracuje jako vedoucí v jedné restauraci, tak si vždycky po sklizni vypůjčím klíče a před otevírací dobou si tam zajdu a použiju na balení trávy v kuchyni vakuovač. Skvěle to zakonzervuje travku. Jednou sem si takhle zabalil na výlet 11g ganji, ještě že bus na hranicích nekontrolovali. Kamaradům to takhle balim pravidelně, nikdy nebyl problém se zákonem, vždycky po tom vydrhnu ruce alkoholem, pak vyválim v kávě, zaleju technickým líhem, pak posypu pepřem, nakonec komplet strčim do jinýho pytlíku a zavakuuju podruhý. Pak to ani 60 čoklů nenajde

Old Post 01-02-2013 v 22:09 PM
Afterburner je offline   Profil uživatele Afterburner   Find more posts by Afterburner   Foto galerie člena Afterburner   Click here to Send Afterburner a Private Message   Add Afterburner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 695

Máme tomu tedy rozumět tak, že sice se ti na čáře glutealis svíral strachem, že ti to najdou, ale byls vlastně v poho, protože pět tuctů psů se do busu fakt nevejde..

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 02-02-2013 v 10:48 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afterburner
Nový Člen

Karma uživatele Afterburner - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 696

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Máme tomu tedy rozumět tak, že sice se ti na čáře glutealis svíral strachem, že ti to najdou, ale byls vlastně v poho, protože pět tuctů psů se do busu fakt nevejde..

No, myslel sem to tak, že moje zabezpečení je nepropustné, ale strachy sem posranej tak jako tak vždycky když něco vezu. Ach ta paranoia.

Old Post 02-02-2013 v 15:23 PM
Afterburner je offline   Profil uživatele Afterburner   Find more posts by Afterburner   Foto galerie člena Afterburner   Click here to Send Afterburner a Private Message   Add Afterburner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

jak prechcat psovoda ? Příspěvek č. 697

Jednoduse, ke znamymu sli na prohlidku skrz udani, hned na ferovku s psovodem, klasika, rano v pul sedmy zvonek, pres kukatko opici ruka, a hned hura dovnitr, z loznice vybehl pes, malej chcipak co patri kamosovi, fena. Psovod jen vyhrk : hárá ? kamos : jo, psovod se otocil na pate i s tim coklem a cau, prohlidka komplet, samo bordel, výslech propusteni po 10 hodinach a pohodicka, jak na to si kazdej domysli, je to nechutna predstava ale na 100 % ucinna, takze tak at roste smrt......víte komu :-)

Old Post 26-02-2013 v 21:04 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 698

nejlepe to dát do kremu proti svrabu, pěkně pod něj a nahoru do baglu se smradlavejma fuskama. a mužeš vypadat i podezřele ale nikdo na tebe nešáhne ani na věci



Old Post 27-02-2013 v 07:53 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Re: jak prechcat psovoda ? Příspěvek č. 699

citace:
Původní příspěvek od mtm1234
Jednoduse, ke znamymu sli na prohlidku skrz udani, hned na ferovku s psovodem, klasika, rano v pul sedmy zvonek, pres kukatko opici ruka, a hned hura dovnitr, z loznice vybehl pes, malej chcipak co patri kamosovi, fena. Psovod jen vyhrk : hárá ? kamos : jo, psovod se otocil na pate i s tim coklem a cau, prohlidka komplet, samo bordel, výslech propusteni po 10 hodinach a pohodicka, jak na to si kazdej domysli, je to nechutna predstava ale na 100 % ucinna, takze tak at roste smrt......víte komu :-)

Zajímavá zkušenost a rada jak postupovat při cestovních kontrolách.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 03-03-2013 v 22:05 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Re: Re: jak prechcat psovoda ? Příspěvek č. 700

citace:
Původní příspěvek od Hyde

Zajímavá zkušenost a rada pro prevenci jak postupovat při cestovních kontrolách.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 03-03-2013 v 22:06 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 701

Jak nejlevněji vakuově zabalit MJ ?

- Odpovím si sám - nejlevnější způsob bude nandat to do malé zavařovačky.


Mám tu takovou situaci, pojedu autem do UK a chtěl bych si tam zvít nějaký kouření. CCa 20tku v zavařovačce.

CO se vám jeví jako nejbezpečnější možnost ?

1)Schovat to někde v autě nebo do špinavýho sp. prádla
2)Mít to u sebe (třeba v trenkách )
3)Poslat to českou poštou jako balík

Ještě jedna alternativní možnost vycuclá z jiného fora:

My jsme posílali balíky pro známou Au-pair po řidiči autobusu. Přijdeš k odjezdu, dáš balík, pochopitelně k němu nějaké nebankovní platidlo (slivovici)
A je vyřízeno.
Pochopitelně platí pro osobní poštu. Bez možnosti doručení na místo, pouze zase na stanici.

Ale nevim, nevim jestli by byl v dnešní době řidič ochotnej vézt i malej balíček když neviděl co je uvnitř.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 04-04-2013 v 10:53 AM

Old Post 06-03-2013 v 09:18 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madmarty
Nový Člen

Karma uživatele madmarty - 74% PěstitelskáKarma uživatele madmarty - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 702

Po tom co si to tady certi prectou asi tahle potencionalni moznost nebude tak tak bezpecna ;-) Idealni napsat kterym spojem bys to chtel poslat Ne fakt, trosku vazne, nebudme tak nainvni. Ja jsem linej, bejt certik, nevylezu z kanclu jinam nez na obed a hezky si tady vse prectu...

Kdo umi ten huli, kdo nehuli ten cumi ;-)

Old Post 06-04-2013 v 15:47 PM
madmarty je offline   Profil uživatele madmarty   Find more posts by madmarty   Foto galerie člena madmarty   Click here to Send madmarty a Private Message   Add madmarty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenaro
Stálý Člen

Karma uživatele jenaro - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 703

2Anuvin
Dva roky nazpatek jsem projizdel tunnelem pod La-Manšem, mel jsem u sebe uz jenom bordel v aute - par pytlu a stonku tak... a behem trech dnu pred tim jsem nepretrzite balil a hulil v aute za ruznejch cest
Tak behem stani ve fronte podel rady aut sel policeman a pres otevrene okinko ze strany ridice bral u vsech ster z volantu, tak u me to ihned zaalarmovalo THC, byla pak z toho prohlidka a zdrzovacka...
Takze, kdybys to chtel prevazet autem - vycistit pred cestou auto, hlavne nejak osetrit ten volant, a nehulit za cesty

Old Post 07-04-2013 v 13:35 PM
jenaro je offline   Profil uživatele jenaro   Find more posts by jenaro   Foto galerie člena jenaro   Click here to Send jenaro a Private Message   Add jenaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morning smoker
Nový Člen

Karma uživatele morning smoker - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 704

"paserak" je v nasem pripade asi silne slovo, ale jednou jsme si s kamosema na vylet do tater vzali necele 2g, jen tak v krosne. pac jsme byli do vecera v praci, dorazili jsme pozde a v 1 v noci nas zastavily slovenske svestky v jeepu - auto, nalozene po strechu krosnama a jinyma vecma v tuhle dobu pod tatrama je lehce podezrele, ale kdo vi, mozna nas zastavili jen kvuli ceske rz. psa nemeli, pokecali, nasmerovali nas na nejaky kemp a odjeli. meli jsme vic stesti nez rozumu, rekl bych uz bych to neudelal.

Old Post 22-04-2013 v 20:28 PM
morning smoker je offline   Profil uživatele morning smoker   Find more posts by morning smoker   Foto galerie člena morning smoker   Click here to Send morning smoker a Private Message   Add morning smoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8918990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív