Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 641

pavel123: Takovýhle popáleniny jsem zpusobil kytce, když mi dorostla moc blízko k výbojce a vlivem světla a tepla se o ní spálila. Kde to máš umístěný tu kytku?

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 15-06-2012 v 11:09 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 642

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


Molice

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20739


sem si to myslel :-/... prosímte jak je tam napsane ze bud postrik nebo pouziti vabnicky a je tam napsany tabak,tak to mam jako vyvarit tabak a dat to ke kytce nebo to postríkat tím vývarem?? díky

Old Post 15-06-2012 v 12:00 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel123
Nový Člen

Karma uživatele pavel123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 643

hellfire : Ahoj mám ju umiestnenu na terase vonku.A asi som ju moc prelial preto chytila takéto škvrny a pôda bola doslova mokra tak predpokladam že je to pre tu vodu.Počkam pár dní než sa vyschne a napíšem sem čo a ako.

Som úplný novačik ........

Old Post 15-06-2012 v 12:05 PM
pavel123 je offline   Profil uživatele pavel123   Find more posts by pavel123   Foto galerie člena pavel123   Click here to Send pavel123 a Private Message   Add pavel123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 644

citace:
Původní příspěvek od miravlak


sem si to myslel :-/... prosímte jak je tam napsane ze bud postrik nebo pouziti vabnicky a je tam napsany tabak,tak to mam jako vyvarit tabak a dat to ke kytce nebo to postríkat tím vývarem?? díky

hele já myslím, že to je pouze výluh z tabáku, takže bez vaření - sám jsem to ještě nedělal, tak mě popřípadě opravte - já se molic zbavil celkem úspěšně Bioolem, a tím tabákem se dělá postřik. at se daří v boji

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 15-06-2012 v 13:40 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 645

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA

hele já myslím, že to je pouze výluh z tabáku, takže bez vaření - sám jsem to ještě nedělal, tak mě popřípadě opravte - já se molic zbavil celkem úspěšně Bioolem, a tím tabákem se dělá postřik. at se daří v boji


ok dík teda uvidiíme horší to bude mít kámoš,on me to prave vcera dovézl jednu a ze ma jeste 15 kytek po 150cm cca takze jestli to má napadené vsecko tak nechtěl bych

Old Post 15-06-2012 v 16:28 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 646

pavel123 : přelitá může být taky, proto asi ta povadlost, i když to může být horkem, je dobrý nechat hlínu dobře proschnout před dalším zalitím. Ale ty skvrny mi přijdou spíš jak moc světla zkus ji dát na nějakej čas z výhně někam do polostínu než se vzpamatuje.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 16-06-2012 v 11:38 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moZna
Nový Člen

Karma uživatele moZna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1  

Zdraví Problém s listy :)) Příspěvek č. 647



Čauu zahradníci a zahradnice, vyskytl se problém na kytičkách cca týden po přesazení. hledal jsem všude možně ale nic se tomuto nepodobalo. Budu rád když mi poradíte, protože kytičky jsou jinak zdravé. Mam 4 druhy a na všech se mi to udělalo. Použil jsem pěstební substrát BioCanna. Velikost nádob je 25 litrů. Zatím nehnojené.
Místo holek byl skléník mezi ostatníma rostlinkama, teď jsem je šoupnul pod slunko. Toť asi vše.
Předem děkuji za odpověď a pomoc!!!

Old Post 16-06-2012 v 12:37 PM
moZna je offline   Profil uživatele moZna   Find more posts by moZna   Foto galerie člena moZna   Click here to Send moZna a Private Message   Add moZna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 648

cauko. tak mam aj ja problem s listami. idem AF NL od growshopu. som na 41dni a listy nejako ovysaju. ulne ako keby boli suche, vysia dolu. moze to byt PH alebo prehnojenim? hnojim kazdu zalievku 1l kazdy druhy den. su pod 600W HPS. kvetinac ma 6l.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 16-06-2012 v 14:23 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulajda
Nový Člen

Karma uživatele kulajda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 649



ahoj
rozjel jsem hydro v kokosu
600W
zatim sem nesehnal poradnej ph metr

kyticky jsou ctyri dny od presazeni rizku, nejdrive to vypadalo ze se chytli ale ted tohle...

nemuze to byt prelitim?
jestli jsem spravne pochopil kokos je hydromedium tzn preliti by hrozit nemelo...

Old Post 16-06-2012 v 20:48 PM
kulajda je offline   Profil uživatele kulajda   Find more posts by kulajda   Foto galerie člena kulajda   Click here to Send kulajda a Private Message   Add kulajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 650



Zdravím,lidičky kámoš mi psal jestli by jste si někdo stím nevěděli rady,nějak mu mutují listy.. díky
..sory za kvalitu..je to pořízeno mobilem x)

Old Post 16-06-2012 v 21:38 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 651

miravlak: vypadá to na kytku která už kvetla a byla zpátky přehozena na růst, taky mám ve skleníku takovýho mutanta (dvoj - tříčepele) byl to pokus kdy jsem už kvetoucí rostlině ušmikl spodek, vrazil do květináče a on se chytl. Teď má 70cm a vršky už jedou normálně (pětičepele)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-06-2012 v 05:50 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 652

citace:
Původní příspěvek od kulajda
ahoj
rozjel jsem hydro v kokosu
600W
zatim sem nesehnal poradnej ph metr

kyticky jsou ctyri dny od presazeni rizku, nejdrive to vypadalo ze se chytli ale ted tohle...

nemuze to byt prelitim?
jestli jsem spravne pochopil kokos je hydromedium tzn preliti by hrozit nemelo...


Nesehnal poradnej ph metr..?? Co to je za blbost,to jako že se u nás nedá sehnat ph metr co správně měří ph..? Co na to chceš slyšet..?
Prostě sis ho měl koupit a nepsat tu,že si žádnej nesehnal,je jich všude po kokot.. A nebo aspoň kapky na měření si kup,stojí pade..
Vypadají na kombinaci nedostatek N (kuli špatnýmu ph) + přesvícení..v jaký vejšce máš nad nima to šestikilo..?

Old Post 17-06-2012 v 07:21 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulajda
Nový Člen

Karma uživatele kulajda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 653

mam pujcenej nejakej od kamose ale nejak nedrzi hodnoty
kapky jsem koupil taky ale nejak mi to s nima nejde, na PH metr nejsou prachy, meli by mi dorazit jeste lakmusy, ale az po vikendu...

lampa je na 1m

az zhasnu hodim fotku po dalsim cyklu, hlavne musim jeste poresit vlhkost zacalo mi to klesat nekam k 50%...

Old Post 17-06-2012 v 11:06 AM
kulajda je offline   Profil uživatele kulajda   Find more posts by kulajda   Foto galerie člena kulajda   Click here to Send kulajda a Private Message   Add kulajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 654

citace:
Původní příspěvek od kulajda
mam pujcenej nejakej od kamose ale nejak nedrzi hodnoty
kapky jsem koupil taky ale nejak mi to s nima nejde, na PH metr nejsou prachy, meli by mi dorazit jeste lakmusy, ale az po vikendu...

lampa je na 1m

az zhasnu hodim fotku po dalsim cyklu, hlavne musim jeste poresit vlhkost zacalo mi to klesat nekam k 50%...


Zajdi někam do zverimexu,kup si Ph Ben test,nebo Dajana ph test, ve chvilce víš ph toho,čim zalejváš..Měř až po přimíchání hnojiv..
Jestli do kokosu leješ vodu z vodovodu s neupraveným ph,tak ty kytky jinak vypadat nemůžou..Kokos by měl mít 5,8 a z vodovodu málokdy teče něco pod 7..

Old Post 17-06-2012 v 11:43 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 655


cau mam malej problem,vsechny kyti stejna hlina i hnojky(plagron,start up,terra grow), a jenom na dvou se mi dela toto nejsem si jistej jestli to neni malo dusiku.. jinak jsou to klony z jedne kyti a ta je bez problemu.diky za rady

Pěstuj pro radost a s láskou....

Old Post 17-06-2012 v 12:15 PM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulajda
Nový Člen

Karma uživatele kulajda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 656

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Zajdi někam do zverimexu,kup si Ph Ben test,nebo Dajana ph test, ve chvilce víš ph toho,čim zalejváš..Měř až po přimíchání hnojiv..
Jestli do kokosu leješ vodu z vodovodu s neupraveným ph,tak ty kytky jinak vypadat nemůžou..Kokos by měl mít 5,8 a z vodovodu málokdy teče něco pod 7..


ph ben test mam, meril jsem ph v zalivce (asi 5.6 jestli na to dobre vidim) zmerim jeste co vytece ven....

jak je to s tim kokosem lze tedy prelit nebo, jelikoz to je hydromedium tak vsechna prebytcena voda odtece pryc?

Vysadil jsem zalivku a strikam jen enzym+ a korenak na listy...
snad se srovnaji, vypada to trochu lepe rekl bych

Old Post 17-06-2012 v 13:23 PM
kulajda je offline   Profil uživatele kulajda   Find more posts by kulajda   Foto galerie člena kulajda   Click here to Send kulajda a Private Message   Add kulajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8711290 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív