Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 641

citace:
Původní příspěvek od Hanns-G
Letos se k tomuto modelu určitě vrátím.


No jsi úžasný pěstitel, vše ti vychází. Ale jen mě malinko udivuje že se ještě teď v listopadu a prosinci chystáš sázet outdoor. Dle mých zkušeností z toho nic moc nebude, pokud jsi na severní polokouli! Ale třeba nám píšeš z Austrálie.

Old Post 24-11-2015 v 07:47 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 642

čus - z tohohle roku můžu 100% doporučit - jak herer od vision seeds.
z toho co sem tenhle rok pěstoval je to daleko před druhym místem!je to fakt high lvl
růst: krása roste vytálně a jen tak něco jí nezabije(kvuli mí volovině přišla o 90% listů a za dva tejdny už zase vesele rostla
dozrává těsně před začátkem října nebo kousek po začátku.
ze 3 semínek 3 vylezli

tenhle rok budu skoušet od stejný banky critikal impackt a sem navážkách jestli pro jistotu ještě nekoupit jacka...
prostě kdo začíná a chce vypěstovat něco co jemu i kámošům upálí palici,není lepší volba



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 26-12-2015 v 19:01 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 643

Jacka Herera od Vision seeds jsem pořídil za půlku 5ks na Cannafestu, ale ven se asi nepodívá. Teď se na něj ještě víc těšim :-)

Old Post 26-12-2015 v 19:22 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LamkaQ
Nový Člen

Karma uživatele LamkaQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 644

sorry ze sa sem takto votrem ale chcel by som sa opytat ci už ma niekto z vas skusenosti z odrodou Kalasnikova...

Old Post 25-01-2016 v 11:49 AM
LamkaQ je offline   Profil uživatele LamkaQ   Find more posts by LamkaQ   Foto galerie člena LamkaQ   Click here to Send LamkaQ a Private Message   Add LamkaQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 645

Jďete se vysrat...

Old Post 25-01-2016 v 13:04 PM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 646

citace:
Původní příspěvek od LamkaQ
sorry ze sa sem takto votrem ale chcel by som sa opytat ci už ma niekto z vas skusenosti z odrodou Kalasnikova...


daj do vyhladavaca "white russian" je toho tu kopec

Old Post 25-01-2016 v 13:07 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 647

Kolko minut beži vám na Slovansku, ja sem so nechťal zpitat.

Old Post 25-01-2016 v 13:11 PM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacix7
Nový Člen

Karma uživatele lacix7 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 648

čau lidi chci se zeptat jake mate zkušenosti s orudama

:Big Bud xxl (ministry of cannabis)
chronic (the bulldog amsterdam)
white russian (fair seeds)
orangde bud (fair seeds)
super silver haze (dinafem) forum jsem si procházel ale informace nejsou většinou dostačijící....popř kdy vám zhruba dozrali a kolik jsme měli výnos cca za odpovědi budu rád....

Old Post 27-01-2016 v 18:34 PM
lacix7 je offline   Profil uživatele lacix7   Find more posts by lacix7   Foto galerie člena lacix7   Click here to Send lacix7 a Private Message   Add lacix7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 649

Ahoj kluci, já si na letošek pořídil od Natural seeds semena AK-47. Byli pro mě zajímavé cenou za 12 ks. Zadruhé jsem potřeboval kvůli podnebí hlavně sativovej typ i sklizeň koncem září je přijatelná. Za třetí je to i léčivka a vhodná na mastě apod. Jak budu s touto kytkou spokojenej ale budu moci říci až na podzim, takže jsem jen chtěl říct co poroste u mě letos AK-47.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 09-02-2016 v 17:13 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 650

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahoj kluci, já si na letošek pořídil od Natural seeds semena AK-47. Byli pro mě zajímavé cenou za 12 ks. Zadruhé jsem potřeboval kvůli podnebí hlavně sativovej typ i sklizeň koncem září je přijatelná. Za třetí je to i léčivka a vhodná na mastě apod. Jak budu s touto kytkou spokojenej ale budu moci říci až na podzim, takže jsem jen chtěl říct co poroste u mě letos AK-47.


S tím koncem září bych s jistý nebyl. Co tak koukám do galerky tak to lidi sklízeli okolo půlky října nebo i pozdějc. Věřit seedbance údaj o outdoor sklizni je blbost, protože i blbých 10° zeměpisné šířky navíc ti změní průběh světelné periody o 3 týdny (respektive zpozdí nakvétání). A genetika od Naturalu údajně pochází z přeprců od Bulka ze Španělska, tzn. doba sklizně bude posunutá vzhledem k odlišné světelné periodě ve Španělsku a u nás cca o 2-3 týdny. Což tak celkem sedí. Navíc ze semen nikdy nevíš, jaký budeš mít fenotyp rostliny, jeden může dozrávat brzo, jiný může být nezralý ještě na konci října (když zrovna vychytáš pheno ala mexican sativa).

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 10-02-2016 v 10:31 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 651

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahoj kluci, já si na letošek pořídil od Natural seeds semena AK-47. Byli pro mě zajímavé cenou za 12 ks. Zadruhé jsem potřeboval kvůli podnebí hlavně sativovej typ i sklizeň koncem září je přijatelná. Za třetí je to i léčivka a vhodná na mastě apod. Jak budu s touto kytkou spokojenej ale budu moci říci až na podzim, takže jsem jen chtěl říct co poroste u mě letos AK-47.


Tady je to snad jako u blbejch! Kvůli podnebí sativový typ?!? Sakra, sativa kvete i 3 měsíce na rozdíl od indiky, která kvete dle typu od 6 týdnů do 8 týdnů. U nás sklízet koncem září sativu jsem nikdy neviděl. Ano, existují FAST verze fotoperiodických kytek, které v průběhu září stihnou plně dozrát - já letos zkusím FAST S.A.D. abych to viděl na vlastní oči. Ale většina obvyklých rychlých strainů dojíždí v říjnu.

Old Post 10-02-2016 v 11:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacix7
Nový Člen

Karma uživatele lacix7 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 652

čus...má někdo zkušenosti s opiem od paradise seeds ? co se týče dozrávaní kvality a výnosu ?

Old Post 13-02-2016 v 08:48 AM
lacix7 je offline   Profil uživatele lacix7   Find more posts by lacix7   Foto galerie člena lacix7   Click here to Send lacix7 a Private Message   Add lacix7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 653

2lacix7:Letos jsem ho jel out a nedoporučuji,sklízel jsem ho někdy po půlce října,ale ještě chtělo,ale plísen se ukázala,kytky pěkný,košatý,ale dost listnaty,a účinek oproti indooru bída,bohužel nemohu najít fotky.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 13-02-2016 v 18:01 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 654

lacix7: Měl jsem ho v roce 2013 venku. Sklízel jsem kolem 15. října. Ještě by pár dní sneslo, ale bylo hnusně. Plíseň nebyla skoro žádná a kouř to byl dobrej.
Foto mám v podpisu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-02-2016 v 20:02 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacix7
Nový Člen

Karma uživatele lacix7 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 655

díky kluci tak zřejmě padne volba na orange bud diesel a critical+

Old Post 14-02-2016 v 01:01 AM
lacix7 je offline   Profil uživatele lacix7   Find more posts by lacix7   Foto galerie člena lacix7   Click here to Send lacix7 a Private Message   Add lacix7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 656

Zdravím
Tak po tom co sem to tady celý pročetl,sem se rozhodl.
Na letošek vemu mazara a orange bud od DP a anesthezii od pyramidu.
Ještě to nemám objednaný,tak kdyby na můj výběr byla velká kritika můžu si to ještě rozmyslet.
Jo a bylo by to do skleníku......Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 17-02-2016 v 14:38 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3372690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív