Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 657

Bruno, OB od DP mě nepřesvědčil ani indoor, je pravda že neměl uplně ideální podmínky, můžeš mrknout na muj pěst v podpisu máš link (venkovní sem měl taky ale ne svuj a bylo to hodně podobný, jen já ten svuj líp proplách se mi zdálo).

Ty paličky se mi zdáli takový vzdušný, vůbec ne listnatý, ale vzdušný... neměly prostě takovou hmotu jak bych si představoval. Navíc jeden pěkně zmutoval (femky). Poweplant co byl vedle měl šutry (a větší) ve stejnejch podmínkách, ale zas dýl dozrával takže ten ti taky nedoporučim, on mi ale celkem dlouho dozrával i ten orange. Mazar jako indika to asi dá (bude záležet na fenu), ale jinak bych volil spíš outdoor model nebo nějakou varietu skunku aspoň... ty vypadaj dobře právě ve skleníku.

Nechci tě odrazovat, jen přispět se svojí zkušeností.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 17:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 658

Čaute, chcel by som poprosiť o radu
Minulú sezonu som mal zasadený colour mix 1 od DP(Frisian Dew, Passion # 1,Shaman). Dozrelo to v ideálny čas na začiatku oktobra/ríjen. Tento rok som plánoval zasadiť colour mix 2 kde je hollands hope, durban a frisian. Chcem sa spýtať či niekto máte skúsenosť s modelmi hh a dp a či stihnú dozrieť aj v trochu väčšej nadmorskej výške kde už od polky oktobra hrozí sneženie...
dik

Old Post 27-02-2016 v 07:16 AM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 659

Jacksone toho bych se nebál. Tyhle modely dozrávají zhruba stejně. Začátkem října. První sníh taky neznamená že musíš kytky sklidit. Pokud je kytka odolná vůči písním a neplesniví snese sníh i mráz.

Old Post 27-02-2016 v 07:47 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atara
Nový Člen

Karma uživatele Atara - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 660

Jakson: Hollands hope jsem měla 2 roky skoro u Krkonoš a dozrála. Jeden ve skleníku, vypadala krásně ale potom skoro celá zplesnivěla, je dost náchylná na vlhkost. Druhý rok venku, 1,70m dlouhé ale hrozně řídké paličky, no nic moc. Na Canafestu mi přímo u prodejce řekly že je to spíš taková citlivka do skříně než naven takže už jí letos nepojedu. Do chladna se mi osvědčil Big bud xxl, dozraje i když je na něm sníh

Old Post 20-03-2016 v 11:31 AM
Atara je offline   Profil uživatele Atara   Find more posts by Atara   Foto galerie člena Atara   Click here to Send Atara a Private Message   Add Atara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 661

Ahoj Holoto!

Přistály mi doma 3 pytlíky semínek. Odrůdy jsem odvodil od pročteni této diskuse kdy se opakovaly nejčastěji tato jména Passion 1, Durban Poison a Shaman. Jsem okolo Český sibiře (70km na jih od Phy) v cca 1000 m.n.m . 4 roky jsem na outdoory zanevřel, ale už se vážně těším. Vše i ovocný stromy zde dojíždí o 14 později, takže se to snad zmákne. Vzal jsem femiňáčky ať se neobtěžuju s pylníkama. Hodlám třetinu jet normálně, pro další třetinu vyrobit foliový domeček a poslední třetinu v kýblích jet formou guerilla gardeningu po okolí. Už jsem vyklíčil, doma je rozjedu v kelímcích a dle počasí asi ani nebudu čekat na 3 zmrzlý Serváce/Pankráce a Bonifáce a kolem začátku května pujdou na vzduch. Přeji všem zdárné úspěchy a dobrou sezónu, žádnou škodnou jak hmizí tak lidskou a děkuji za mnohaletou diskusi, jež mi byla pomocí při rozhodování.

Old Post 05-04-2016 v 01:36 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 662

citace:
Původní příspěvek od nadrzajda
Jsem okolo Český sibiře (70km na jih od Phy) v cca 1000 m.n.m .


No kolego, nechci být pesimista, ale na tvém místě bych zkusil na outdoor autoflower. A vysadit tak, aby kytka v květu využila maximum slunečního svitu, tedy aby kvetla v červenci a srpnu.

Old Post 05-04-2016 v 07:48 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wostepak
Nový Člen

Karma uživatele wostepak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2  

Critical mass? Příspěvek č. 663

mate nekdo zkusenosti s Critical mass od MR. nice nebo s Cannalope Kush od DNA genetics venku?

Jinak me osvedcene odrudy:

Durban poison - Dutch passion
Frisian dew - Dutch passion
Hollands hope - Dutch passion
Critical+ - Dinafem

Naposledy upravil wostepak 18-04-2016 v 20:29 PM

Old Post 18-04-2016 v 16:19 PM
wostepak je offline   Profil uživatele wostepak   Find more posts by wostepak   Foto galerie člena wostepak   Click here to Send wostepak a Private Message   Add wostepak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 664

Dutch Passion mě poslední roky velmi zklamal s outdorem.
Dříve jeden z nejsilnějších venkovek Pasion1 je v současnosti průměrná tráva.Purple1,krásná rostlina,zelené listy,fialové palice,ale nezkuřuje,shaman průměr,durban poison velký výnos,ale témeř nezkuřuje,frisian-lepší průměr,zdánlivě připomíná starého P1.
Zkoušel jsem Early xxx od Ministry of Cannabis a také zklamání,dozrála v půlce října,kompaktní palice,zajímavá peprná chut,ale zkouřenost podprůměr.
SAD od sweet seeds asi nejhorší co jsem kdy pěstoval,rostlina nedozrála koncem září jak je uvedeno,ale začátkem listopadu ani zdálnilvě nepřipomínala rostlinu na obrázku a neodpovídala vůbec popisu,škoda místa na záhoně..
Jako nejlepší ze semen se mi osvědčil Sensi star od Paradise,krásná indika,velmi mnoho pryskyřice,na listech i stoncích,kompaktní palice,menší vzrůst,dojela v půlce října.Chut nic extra,ale zkouřenost velmi silná,většina lidí šla po pár prdech spát.
Belladona od Paradise taky velmi dobrá,ne tak silná jako sensi star,člověk musel vykouřit celého špeka a pak šel spát,ale dozrávala o týden dřív,taky kompaktní delší palice,vzrůstem spíš indika,výborná zemitá nezaměnitelná chut.
Durga Mata od Paradise,dojela začátkem října,velmi vysoký výnos,menší rostlina krásně větvená,chut taková kořeněná,nic extra,ale zkuřovala nadprůměrně.
White Berry od Paradise,krásná kytka,náchylná na plísen,dojela v půce října,krásné kompaktní palice,rostlina vysoká cca 2,5m,fialové palice,velmi lehký,ale chutný kouř.
Pěstováno na jižní straně,černozem s kompostem a kravským hnojem,přihnojeno občas slepičincem.

Old Post 23-04-2016 v 16:46 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 665

citace:
Původní příspěvek od gyzmo
SAD od sweet seeds asi nejhorší co jsem kdy pěstoval,rostlina nedozrála koncem září jak je uvedeno,ale začátkem listopadu ani zdálnilvě nepřipomínala rostlinu na obrázku a neodpovídala vůbec popisu,škoda místa na záhoně.


No vidíš a u mě sice indoor zatim to nejlepší... pěkně hutný paličky a krásně obsypaný. Takovej jakoby pižmovej pronikavej smrad, stačilo utrhnout lístek a okamžitě to bylo cejtit v celym bytě... když byly v klidu tak se to dalo. Jedna kytka jak druhá. Ještě to schne tak nemůžu soudit jak silný to bude... ale už teď je jasný že seno to nebude.

Ono ve španělsku maj trochu jiný počasí než u nás, tak bych dobu dozrávání out u nich bral s rezervou.


Jinak wostepak ja jel Hollands Hope sice už před šesti lety z reguralu. Celkem odolny kytky na kterejch toho je relativne dost, ale chutove ani ucinkama to neni nic extra.
Durban Poison, tak tohle je pro milovniky sativy luxus, ale malokdy se povede, je malinko narocnejsi. Taky uz par let dozadu.
Jeste sem od nich jel s oblibou samana... chutove nic moc, ale na out slusny high. Trosku listnaty, ale velky paldy, krasne se vetvil. Ma takovy zvlastni, pro me nepopsatelny, aroma. Toho sem jel vickrat.
Vsechno tohle sem jel out z reguralu... po dobrejch zkusenostech sem koupil naky femky na indoor a nasraly me tak ze uz od nich asi jeste dlouho nic nekoupim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-04-2016 v 00:05 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 666

Kdysi cca 10-15let zpátky jsem jel taky indoor,ale většinou jsem pěstil z řízků.Kamarád měl právě matky od Dutch Passion,jako nejlepší,nejsilnější a nejsladší byl Budha,kdysi ho DP nabízelo,ted jsem ho u nich už pár let v nabídce neviděl.Ostatní modely z řezů od DP co stály za to byl určitě i Mazar a O.Bud,oba dozrávali i venku,ze semen jsem zkoušel jen Skunk1 a Brainstorm .U S1velmi slušný výnos,chut i zkouřenost průměrná,ale dozrával i venku.Brainstorm,dozrál koncem října,dobrá chut,i zkouřenost,ale na ven se nehodí.In mě zklamala WW.
Letos si objednávám právě na ven jen Durga Matu,Belladonu a od Natural seeds chci vyzkoušet B.Dominu.Jinak mám své osivo,křížence právě Passionu1 s Belladonou a Sensi Starem + čistou F1 generaci P1 tak jsem zvědavej co z toho vzejde.Kdyby měl někdo zájem můžeme povyměnit..Semen mám dost

Old Post 25-04-2016 v 06:21 AM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 667

Tu Black Dominu tam máš taky nebo tu budeš objednávat? Nad tou taky pořád přemejšlim, ale nevim odkud bude nejlepší vzít.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-04-2016 v 13:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 668

citace:
Původní příspěvek od wostepak
mate nekdo zkusenosti s Critical mass od MR. nice nebo s Cannalope Kush od DNA genetics venku?

Criticall Mass-venku docela dobrý-po půlce Řijna je hotovej, trochu bacha na plísen, ale vesmes pohoda-mel jsem ho minulý rok z klonu...
citace:
Původní příspěvek od gyzmo
Dutch Passion mě poslední roky velmi zklamal s outdorem.
Dříve jeden z nejsilnějších venkovek Pasion1 je v současnosti průměrná tráva.Purple1,krásná rostlina,zelené listy,fialové palice,ale nezkuřuje,shaman průměr,durban poison velký výnos,ale témeř nezkuřuje,frisian-lepší průměr,zdánlivě připomíná starého P1.

Tak tak...se známým jsme se na tom také shodli...no letos zkouším po letech dvě semena P1, tak uvidim....zatim se klube ale suveréně nejrychleji ze všech modelů-v tom je dobrej, ale jestli to bude nějaký průměrný seno, tak budu taky naštvanej...
Pamir gold se taky zhoršil jsme konstatovali společně se známým...došli jsme k tomu, že prostě se pár let odrůdám asi nevěnují, tak degenerují...co ale jim ted jde perfektně jsou automaty-prej ten Auto-BlueMazar je docela malej obsypanej keřík-ideální na ven.... Nevíte nekdo kdy dozrává venku Power plant a jestli hodně je náchylný na plísen? Mel jsem kdysi Taigu a tu ovocnou chut si chci připomenout...

Jinak zkouším Early skunk, C99 a Somango od Naturálu, tak jsem zvědav, kdy první dvě odrůdy dozrají-Somango je lehce po půlce Rijna-to už mám odzkoušený...

Od Humboldt letos prubnu Bubbas Gift a Black D.O.G. -píšou tam konec Září,ale bude to tak Ríjen tipuji...

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 25-04-2016 v 15:33 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 669


Criticall Mass mi taky dojel v půlce října a byl to moc dobrej a výnosnej model,ale měl jsem ho z řezu a přijde mi,že kytky z řezu jdou do květu dřív než ze semen.
P1 jsem zkoušel ted 2 roky po sobě a fakt se to nedá srovnat s těmi staršími modely,úplně něco jiného.
Letos jedu z fem semen jen Belladonu,Durga Matu a na zkoušku jsem si objednal tu B.Dominu z Natural seeds.Regularů mám svejch dost a věřím tomu,hlavně na ten Sensistar s Passionem1 jsem zvědavej.Na fotce současnej P1

Old Post 27-04-2016 v 17:43 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 670

Budúci rok by som chcel ísť Orange Bud alebo Durban Poison a nejakú indiku, viete mi poradiť nejakú odolnú s vysokým výnosom?
Je teraz už neskoro na AF?

Old Post 19-06-2016 v 04:47 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 671

Na AF pozdě ještě není, ale 21.6 se zhoupne slunce a den bude pomalu ubyvat. Experimentoval jsem s Dinafem Roadrunner 2 který byl vyset v půlce července a dozral normálně. Konec rijna

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 19-06-2016 v 09:28 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 672

Tak skúsim ešte 3 rastlinky, konkrétne Magnum Buddha seeds.Dúfam že z toho niečo bude.Vďaka za odpoveď.

Old Post 19-06-2016 v 09:39 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8334990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív