Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 625

Ja letos poprve zkousim seeds z legosky z akce seminka seniorum. Tak jsem zvedav, jinak mam par zbitku z aurory od paradise a minulej rok co je kamik dal ven rikal ze slusna pecka tak to vyzkousim. Pujde ven i nejaky zbili veprovi WhitewidowXTheUltimate Pac v terarku se moc nevokazali tak to zlikviduju na zahonek ven, stejne tak PowerPlant. A dokonce tu zbyli 2 paradni klasiky OG od humbold tak to taky prdnu ven a uvidime XD

Old Post 06-06-2015 v 09:26 AM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 626

citace:
Původní příspěvek od fyree
Jo ? ja mam strach že pres ty stromy to nebude ok přeci jen to není louka kde to sviti furt.


cau, pred tym nez ides sadit je dobre si na flek zobrat kompas a podla toho si vis predstavit drahu slnka. ak to chces mat uplne presne, stahni si do telefonu aplikaci SunSurveyor. tu je priklad, pozeraj od 0:40 - https://www.youtube.com/watch?v=w8O1Z0BMee8

Old Post 06-06-2015 v 12:10 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 627

citace:
Původní příspěvek od zlobivejkluck
[B]Ja letos poprve zkousim seeds z legosky z akce seminka seniorum.


Mě z akce "semínka pro seniory" vyklíčilo 5/5 a roste to jak z vody. Zatím nevím co bude na konci, ale jsem zvědavej. Snad to trufne automaty :-)

Old Post 06-06-2015 v 19:18 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svolnyradikal
Nový Člen

Karma uživatele svolnyradikal - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 628

Mám (krom autokvětů) Orange Bud a Psicodelicia.OB jsem dělal před pár
lety a spokojenost.Psico letos poprvé.Ale vypadá spokojeně.Takže budu
taky

Svolnyradikal

Old Post 05-08-2015 v 17:22 PM
svolnyradikal je offline   Profil uživatele svolnyradikal   Find more posts by svolnyradikal   Foto galerie člena svolnyradikal   Click here to Send svolnyradikal a Private Message   Add svolnyradikal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vovva96
Nový Člen

Karma uživatele Vovva96 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 629

Zdravím, máte někdo zkušenosti s Torpédo? Chtěl bych vědět co od toho čekat, jelikož tento rok semnou totál vyjebal Pakistan valley.

Old Post 09-08-2015 v 20:15 PM
Vovva96 je offline   Profil uživatele Vovva96   Find more posts by Vovva96   Foto galerie člena Vovva96   Click here to Send Vovva96 a Private Message   Add Vovva96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 630

citace:
Původní příspěvek od Vovva96
Zdravím, máte někdo zkušenosti s Torpédo? Chtěl bych vědět co od toho čekat, jelikož tento rok semnou totál vyjebal Pakistan valley.


Copak se stalo s Pakistan walley? Je to čistá indika, kvete jen 50 dní, tak si nemyslím že by to na outdoor byla nějak náročná rostlina.

Old Post 10-08-2015 v 07:42 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vovva96
Nový Člen

Karma uživatele Vovva96 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 631

Všechno bylo v pohodě, ale jednoho dne mi všechny chcíply, nevím proč. Všechno jsem dělal jak předminulé roky, tak jsem zkusil Torpédo a to je zatím bez problémů. Nevím co od toho čekat, jak zvládá plísně atd. Zjistíme, uvidíme a pak se s Vámi podělím o nové zkušenosti. Pakistan je super genetika, tu mám nejraději, jelikož je nenáročná, velmi dobrá a nádherně voní.

Old Post 13-08-2015 v 15:33 PM
Vovva96 je offline   Profil uživatele Vovva96   Find more posts by Vovva96   Foto galerie člena Vovva96   Click here to Send Vovva96 a Private Message   Add Vovva96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 632

no letos sem vyskoušel Smooth smoke od Tropical Seeds (rezi jiste víte kerej mistr B.. preplo to na kvet už 1.8. takže teď po mesíci a týdnu to vypadá že za 2 týdne už bude hotovo

Old Post 08-09-2015 v 17:11 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 633

citace:
Původní příspěvek od orome9
no letos sem vyskoušel Smooth smoke od Tropical Seeds (rezi jiste víte kerej mistr B.. preplo to na kvet už 1.8. takže teď po mesíci a týdnu to vypadá že za 2 týdne už bude hotovo

Prosimtě a jak je ten smooth velkej, jakej máš cca výnos z jedný kytky, přemýšlim o nějaký semenech do skleníku na příští rok.. Pěstuji tam zatím klony a jsou to kytky jak hrom a u těch feminizovanejch semen nevim jak to je

Old Post 08-09-2015 v 17:52 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 634

Zkusil jsem letos Afghan #1 na out (bez zakrývání) a nic moc. Kvete zatím jen samec a dvě holky ještě ne. Tak aspoň pyl bude, ale co opylit touhle indikou je otázka. Počítám že ty holky budou pěkný opruz končící někdy v listopadu. Ještě že jsem prubnul jen tři kytky. Mazar už krásně kvete a je dost obalenej.

Old Post 09-09-2015 v 09:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 635

Cum Laude od Positronic. Překvapující brzka sativa. Uvidíme jak se zadaří konec. Ptedpokladam polovina rijna

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 09-09-2015 v 16:31 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 636

Witko 69 Cum Laude jsem chtěl zkusit taky ale měl jsem obavy že mi to outdoor nedozraje. Potom dej rozhodně vědět jak to dopadlo! Máš u mě K+

Old Post 14-09-2015 v 08:53 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 637

Zdárek ve spolek
Tak určo frisian dew popř (duck) dozraje koncem září a dobře nahuluje
Další z rodiny DP Holland"s Hope taky dobrá výnosná odruda ven sice sem letos chytl jedno pozdní pheno ale i tak.

Další co je u mě dobrá genetika na ven tak určitě vše co nabízí sweet seed ve fast verzion. Odjel sem letos vše co fast verzi mají a spokojenost nejvíc do konce září všecko posklízeny a tráva je lux.

Street Smoker

Old Post 31-10-2015 v 10:04 AM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 638

@SirMajor. Cum Laude stále zraje, až na jednu větev, která byla napadena plísní, žádné neprijemne komplikace. Vlhko a neslunecno posledních tří tydnu ji pěkně zabrzdilo, takže predpokladam, ze po slunecnych dnech které přicházejí, by mohla byt po dvanácti týdnech zrala. Vyplati se počkat, terpenove profily, jak v parfumerii, od borovice, pres kadidlo, benzin až k citronu. Prekvapive stále zelena, vetraky zloutnou, jasné N deficit nutí bylinu vycucat zásoby do poslední kapky.. Spodní větev opylena samcem JamPearl se nafukuje téměř zralymi semeny

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 31-10-2015 v 10:13 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
folta
Nový Člen

Karma uživatele folta - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 639

hele jak velké ty fast verze vyrostou ? popř.gramáž ?

citace:
Původní příspěvek od sadař22
Zdárek ve spolek
Tak určo frisian dew popř (duck) dozraje koncem září a dobře nahuluje
Další z rodiny DP Holland"s Hope taky dobrá výnosná odruda ven sice sem letos chytl jedno pozdní pheno ale i tak.

Další co je u mě dobrá genetika na ven tak určitě vše co nabízí sweet seed ve fast verzion. Odjel sem letos vše co fast verzi mají a spokojenost nejvíc do konce září všecko posklízeny a tráva je lux.

Old Post 20-11-2015 v 22:39 PM
folta je offline   Profil uživatele folta   Find more posts by folta   Foto galerie člena folta   Click here to Send folta a Private Message   Add folta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanns-G
Nový Člen

Karma uživatele Hanns-G - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 640

Výborná odrůda na venek je LSD,nasadila na kvet v půlce srpna a prakticky vždy stihla dozrát první týden v řijnu se slušným výnosem a to jak venku tak ve skleníku,nikdy nechytla plíseň a má krásně tvrdé palice..White russian jsem zkoušel jeden rok,bylo suché září a říjen takže nechytal plísně a výnos z jedné kytky byl 400g-sklizen probehla 15 října.Bluebarry byl první značkový model který jsem sadil na poli a krásně dozrálo v půlce října se solidním výnosem,ale první týden v říjnu už měla silný náběh na finále,je to nenáročná kytka a nevyžadovala nějako větší péči.Letos se k tomuto modelu určitě vrátím.

Old Post 23-11-2015 v 23:03 PM
Hanns-G je offline   Profil uživatele Hanns-G   Find more posts by Hanns-G   Foto galerie člena Hanns-G   Click here to Send Hanns-G a Private Message   Add Hanns-G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5783850 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív