Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 641

kamarad vojak rikal,ze nejaky jeho kolega nejen ze huli,ale hlavne si to sam pestuje.Hehe,huli se i v armade a na rekrutacnim ted vyletelo nekolik desitek lidi na testech na drogy,pravdepodobne THC rikal

Old Post 13-01-2008 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjsky
Stálý Člen

Karma uživatele pjsky - 66% PěstitelskáKarma uživatele pjsky - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 642

Hmm.. hlulim 1x za uherak, hlavne kdyz si jdu zacvicit [Ala American Beauty] nebo kdyz jsem na kole na vylete [huuu, zatknete me! dam si i PIVO! ] ...
Prace: Logistik, nadnarodni company, manager, expert a namornik
V praci rozhodne nehulim, je to nemozne. Rozhodne ale kafuju 2-3x denne a vecer pak zahulit je prijemny zpusob jak tu prespeedovanost zabit a moc se v klidecku prospat
Huleni pouzivam z medikacnich duvodu, snizuje mi nitroocni tlak a mam ocima potiz. Taky pomaha redukovat asocialni projevy overcontrol syndromu, kterym trpim.

PS: jsem si jist, ze v nasich kontejnerech nejezdi zadne drogy

NEZ PRODUKCE ZBRANI, LEPSI ZALESNIT SAHARU!!!

Rather Minimalistic Grow / Bubbler 250W / PowerPlant + MasterKush- SKLIZENO

2nd round 250W / Ultra Skunk dictator's cut - SKLIZENO A VYHOZENO

3nd round Sun / Shaman & Purple - SKLIZENO

Naposledy upravil pjsky 27-02-2008 v 18:29 PM

Old Post 18-01-2008 v 14:54 PM
pjsky je offline   Profil uživatele pjsky   Find more posts by pjsky   Foto galerie člena pjsky   Click here to Send pjsky a Private Message   Add pjsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 643

Mám víc prací, takový bokovky... nejvíc času ale strávim jako SQA menežr. Takže buzeruju kvůli 8D reportům dodavatele, dělám audity, vydávám kontrolní nálezy, reklamace, nový projekty, vzorkování, provádím hodnocení dodavatelů, koordinuju sortace, řešim náhradí dodávky, pátrám po příčinách zmetků, PPAP...atd. atd. to vše za účasti asi dvaceti lidí, kteří se mi zodpovídaj. Není to ale snadná práce... i když jsou to dodavatelé, tak mají většinou monopolní postavení.

Old Post 18-01-2008 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 644

projektant

flow,grow,glow

Old Post 10-02-2008 v 09:52 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 645

Hmm jak vydim same lepsi povolani ja sem prosty zamecnik :-)

Old Post 12-02-2008 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 646

...makám jako technik BOZP a PO...celkem fajn job X-D

Old Post 12-02-2008 v 07:55 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 647

citace:
Původní příspěvek od Endorfin
Mám víc prací, takový bokovky... nejvíc času ale strávim jako SQA menežr. Takže buzeruju kvůli 8D reportům dodavatele, dělám audity, vydávám kontrolní nálezy, reklamace, nový projekty, vzorkování, provádím hodnocení dodavatelů, koordinuju sortace, řešim náhradí dodávky, pátrám po příčinách zmetků, PPAP...atd. atd. to vše za účasti asi dvaceti lidí, kteří se mi zodpovídaj. Není to ale snadná práce... i když jsou to dodavatelé, tak mají většinou monopolní postavení.


hehe kolega... podle zkratek určitě automobilovej prů(nes)mysl.. min ISO 9001

Old Post 12-02-2008 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 648

mirkoff:jasná, trefils - devětčtyřidevítka ty normy, to je ale komedie, páč se stejně všechno vošulí, tak jak je potřeba

Old Post 12-02-2008 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 649

citace:
Původní příspěvek od Endorfin
mirkoff:jasná, trefils - devětčtyřidevítka ty normy, to je ale komedie, páč se stejně všechno vošulí, tak jak je potřeba


jj souhlas,jinak taktéž zdravím kolegy z oboru


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 12-02-2008 v 20:14 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 650

Makám pro jednu nadnárodní firmu na pozici subcontracting engineer
hulit v práci vyloučeno,chlastat v práci nutnost

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 12-02-2008 v 20:32 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 651

no fuj práce takový sprostý slovo, já jsem ještě ve škol(c)e a hodlám tam ještě pár let pobejt.. no uvidíme.. jináč jestli vše klapne, tak ze mě nejspíš bude ing.arch. ale to neni jistý, možná taky jen obyč inža

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 12-02-2008 v 21:12 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 652

Záchranář ....v práci nehulím ale zhulenej už sem několikrát do práce přišel a je to docela sranda)

Old Post 13-02-2008 v 05:22 AM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 653

Já pracuji jako TISKAŘ na polygrafických strojích! Specializace na obalovou technologii(většinou vyrábíme obaly na potraviny ale taky třeba žárovky Osram, brzdové destičky a mnoho mnoho dalšího)

Do práce chodim docela často zhulenej,a taky se tam často zhulim!Občas nějakej malej kix třeba nedávno jsem se strašně divil proč to netiskne no... zjistil jsem že bez barvy to půjde jen těžko

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 13-02-2008 v 10:42 AM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 654

cannabi88> a kolega. ja teda delam na digitalnich tiskovejch strojich ale sem polygraf.
SOUP petrovice?

Old Post 13-02-2008 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
megabuh
Nový Člen

Karma uživatele megabuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 655

No ja sem dodelal stredni umneleckou a v soucasnej dobe sem v Canade. Hulil sem ve skole v prvaku skoro furt pak sem malem vypad tak sem to zkrotil a ve skole sem pak skoro nehulil pac se to tam pak nedalo vydrzet a nebavilo mne nic delat. No ale pred maturou kdyz sem takhle mnel delat maturytni praci a nak se to neztihalo a kamik to taky nezvladal a nemnel pracovni prostor tak sme se zajeli ke mne na chalupu vzali sme si pytel a zavreli sme se v dilne treba v patek v sest vecer. Zacali sme makat na svejch pracech pak sme si dali brcko a pekelne sme se zapeklu jenom na tej praci a svet uplne zmizel. Pak dalsi a dalsi a furt sme makali jenom sme treba dobehli pres dvur do kuchine pro konev kafe a rohlik a jeli dal no a najednou bylo treba sest rano sobota. Tak sme se vyspali par hodin a druhej den to sami....

Old Post 13-02-2008 v 23:53 PM
megabuh je offline   Profil uživatele megabuh   Find more posts by megabuh   Foto galerie člena megabuh   Click here to Send megabuh a Private Message   Add megabuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 656

canna: ja sem vyucenej reprodukcni grafik, na ofsetovce sem nikdy nedelal. ted tisknu na digitalnich velkoplosnejch strojicha konecne sem ,,tiskar,, tedy v tiskarne pan. vozim se po neschopnejch grafikacha podobne. v tiskarne je nejlepsi bejt tiskar. posledni lidi co si aspon neco vydelaj a vedeni si obvykle uvedomuje ze je tiskar zivi ze vsech zamestnancu nejvic.

Old Post 14-02-2008 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5355850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív