Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 625

...jede 16ti leta rostenka ve vytahu s nejakym dedkem a ji povida:...slecno, skvele lizu a sem diskretni...
a rostenka na to - no tak si vyliz prdel a nikomu to nerikej...

...mozna to tu už nekde je, ale me to pokazdy rozseka...

Old Post 03-04-2006 v 13:14 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 626

I když sem teda sparťan no tak si to neodpustim

Příde chlap se psem k veterináři a povídá : pane doktore kuwa ten pes je kovanej sparťan,protože když sparta prohraje tak vždycky bleje.

Doktor septá : a co dělá gdyž sparta vyhraje ??????

No to já nevim já ho mám teprv třičtvrtě roku : )))))))))


HA háááááááááááááááááááááááááááá

suchý co ?

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 03-04-2006 v 13:27 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 627

jestli chcete nejaky vtipy,tak na "lubosovy.vtipy.net" jich je hafo a jeste udelate mymu tatikovy radost

do not drink and drive,
if you can smoke and fly

Old Post 03-04-2006 v 13:29 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 628

khook: no vidis a mne se zrovna libi

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-04-2006 v 21:35 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 629

shwit:
ta strana je vklidu no daji se tam najit fakt dobre vtipy doporučuju!! tak Dík! ale nemusel si psat že to děla tvuj tata

Old Post 04-04-2006 v 18:23 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 630




tyhle jsou starý ale tak to fakt funguje

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 04-04-2006 v 23:26 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 631

to se takhle hádají tři ženské,která zažila větší bolest.ta první,mlaďounká,lolitka povídá:"nejhorší je,když je to poprvé".ozve se druhá:"to nic není,když jsem rodila,bylo to horší".načež se zvedla ta třetí,nejstarší z nich a povídá:"holky,jde vidět,že jste ještě štěnátka.nejhorší bolest je,když jedete na kole a poštěvák se vám zamotá do řetězu"


cosa nostra

Old Post 05-04-2006 v 12:20 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 632


tomě dneska pobavilo:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 06-04-2006 v 11:40 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 633



hehe a tady to mas rovnou farebne + muj oblibeny napoj

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 06-04-2006 v 19:36 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 634

Jedou dva na motorce-jeden beznohý a druhý bezvlasý.Ten bezvlasý řve na toho beznohého:"Šlápni na to,ať mi vlajou vlasy!!!"

Old Post 07-04-2006 v 13:56 PM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 635

zemře hulič a stojí před nebeskou bránou-svatý Petr mu ukáže na dva monitory.Na 1. je nebe-všeci tam makají,až se z nich kouří a na 2. monitoru je peklo-všeci tam sedí,hulí,chlámou se atd.Tak se teda rozhodne,že půjde do pekla.Rázem se ocitne v kotli plném vařící vody a čerti do něj píchají vidlema."Ale dyť na monitoru jsem viděl,jak tady všeci hulí,sedí a chlámou se" říká hulič.A satan:"To byla jenom DEMOVERZE!!! CHACHACHA"

Old Post 07-04-2006 v 14:04 PM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 636

Jste ošklivý? Tak si z toho nic nedělejte někdo je na tom hůř....

Záznamy z deníčku ošklivých lidí:

* Když se můj otec chtěl milovat, matka mu vždycky ukázala moji fotografii.
* Měl jsem hodně beďárů. Jednou jsem usnul v knihovně a když jsem se vzbudil, nějaký slepec četl moji tvář.
* Pocházím z hloupé rodiny. Během války Severu proti Jihu můj skvělý strýc bojoval za Západ.
* Můj otec byl také hlupák. Pracoval v bance a chytili ho, jak krade propisky.
* Když jsem se narodil, doktor přišel do čekárny a řekl mému otci: "Dělali jsme, co jsme mohli, ale protlačil se ven."
* Moje matka mě nechtěla kojit. Říkala, že mě měla ráda jen jako přítele.
* Když mne donesli ke křtu, farář řekl: "Chcete ho pokřtít, nebo obětovat?"
* Mohu říct, že mě rodiče nenáviděli. Ve vaně jsem si hrával s opékačem topinek a s rádiem.
* Pracoval jsem v obchodě se zvířaty a lidé se ptali, jak moc ještě porostu.
* Když jsem byl malé dítě, chtěli mě vyfotit na plakát propagující antikoncepci.
* Jednou mě unesli a poslali mému otci kus mého prstu. Odpověděl jim, že chce více důkazů.
* Jako dítě jsem se ztratil. Viděl jsem policistu a požádal ho, aby mi pomohl najít moji rodinu. Řekl jsem "Myslíte, že je někdy najdeme?" On odpověděl: "Nevím, chlapče. Je spousta míst, kde se mohou skrývat."
* Když je Halloween, rodiče oblékají své děti tak, aby vypadaly jako já. Loni se mi jedno dítě snažilo sundat tvář.
* Poslední přání mého strýce bylo, abych mu seděl na klíně. Umřel na elektrickém křesle.

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 12-04-2006 v 22:33 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 637

Žena doma cvičila nahá aerobik a když dělala provaz, přisála se mušličkou na parkety. Podtlak byl však tak velký, ze se sama nedokázala odlepit. Tak čekala na muže, aby jí pomohl. Avšak ani společnými silami se jim to nepodařilo. Muž tak přemýšlí a hovoří: "Hanba, nehanba, zavolám souseda, je domácí kutil, tak něco vymyslí". Soused přišel, dal si panáka a po chvíli hovoří: "Vyřežeme pod ní parkety, otočíme jí na hlavu, vyvrtáme dírku a až podtlak povolí, sundáme jí to dolů". Chlapík chvíli zvažuje a potom hovoří: "Víš co? Parkety jsou drahé. Začneme ji každý masírovat jednu bradavku a až zvlhne, odtlačíme ji jako slimáka do kuchyně, tam je linoleum".

Old Post 13-04-2006 v 22:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 638

Co dělat, chcete-li pobavit stopaře

# Zastavte, zeptejte se kolik je hodin a poté rychle odjeďte.
# Zeptejte se: "Máš strach???"
# Při rychlosti nad 130 km/h simulujte epileptický záchvat.
# Vypijte za jízdy 1 litr 40% vodky.
# Při rychlosti nad 180 km/h pusťte volant a začněte strašně ječet.
# Po nastoupení stopaře se zadumaně dívejte na volant a poté vyřkněte zaklínadlo: "Abraka dabra, čárymáry fuk!!!" poté vyčkejte pět minut, než se rozjedete se slovy: "Umřeme".
# Nedržte volant a tvrďte, že až vjedete do zatáčky, zhypnotizujete volant, aby se sám otočil.
# Dělejte mrtvého.
# Vydávejte zvuky typu: Hulááááhhhh, muheháááá, uruguááááá, muuuummmuuu ugrrrrr
# Opakujte: "Vždycky jsem chtěl spáchat sebevraždu."
# Poté co stopař nastoupí zakřičte: "Ty vrahu!!!"
# Zastavte, otevřete kufr, vystupte a mluvte do kufru: "Jestli nebudeš hodnej, tak tě stáhnu z kůže!"
# Nepřetržitě se smějte, pokud možno nahlas.
# Přilepte se co nejblíž k volantu a broukejte si: "Všechny je zabiju, všechny je zabiju."
# Nařiďte stopařovi, aby řadil kdykoliv mu to řeknete.
# Přezujte se za jízdy.
# Převlékněte se za jízdy.
# Při zpozorování policejního vozu začněte ječet: "Sakra, našli nás!" a snažte se nenápadně ujet.
# Zpívejte si nahlas: "Jsi moje máááma, moje máááma!"
# Zdřímněte si.
# Nasaďte si hokejovou přilbu.
# Jeďte s vykloněnou hlavou.
# Za jízdy se upřeně dívejte před sebe a zeptejte se: "Taky nevidíte vůbec nic?"
# Na semaforu začněte strašně vulgárně nadávat.
# Sledujte upřeně tachometr a ustrašeně naříkejte: "Ne, ne, ne nééééééééééé!"
# Zastavte na vlakovém přejezdu a začněte hrát Game-boy.
# Před prudkou zatáčkou začněte brečet se slovy: "Já to nedokážu..."
# Vytáhněte mobil, vytočte jakékoliv číslo a mluvte do telefonu: "Haló, Zede, chytil jsem jednu mouchu."
# Vyhrožujte, že jestli nezačne zpívat Tragedy od Bee Gees, tak se nabouráte.
# Řiďte zubama.
# Řiďte nohama.
# Při rychlosti 100 km/h v obci se zeptejte: "Kde že je ta brzda ???"
# Utečte.
# Mávejte stopařům.
# Používejte často klakson.
# Při policejní kontrole, či na celnici se vykloňte k strážníkovi a potichu šeptejte: "To je on, to je óóóón."
# Při nastoupení stopaře si nožem udělejte zářez na volantu.
# Hrajte retardovaného.
# Houpejte se v sedadle.
# Při vyložení stopaře se rozlučte se slovy: "Vím kde bydlíš" a s psychopatickým smíchem se rozjeďte pryč.

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 14-04-2006 v 09:30 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 639

Ještě bonus pro všechny LAMY

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 14-04-2006 v 09:41 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 640

http://www.trapasy.kvalitne.cz/trapasy-pri-sexu-01.htm
Zdar tohle je psycho ty někere trapasy fakt sranda a přitom to pišou sami mali hajzi 13 let atd

Old Post 15-04-2006 v 18:02 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3443810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív