Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor - Satori,100W OSRAM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 49

lamater : Čus,uvidim v tom 50 dnu no,nijak uchvátavat to ale nebudu.Ono taky si to jedu pěkně bez pacháče....holt první skříň.Sem nevychytal ventilaci a s pacháčem tam mám dost vedro,takže mám v pokoji slušný aroma.Furt zavřený dveře a otevřený okno,už sem pěkně poštípanej od komárů
Jo jinak Satori nejedu.....jedu Interpol,nejde změnit nadpis

Old Post 04-08-2008 v 19:13 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 50

Jo tak to je dobrá prdel, taky jsem poštípaný od těch sviní a měl ten samý problém jako ty. Ale dneska jsem se nasral, koupil filtr do dikestoře (nebo jak se to píše), hodil ze zadu na odtah, přidal druhý pc větrák a je klid. vlhkost mám 30% a ta krásná vůně taky zmizela. tak do toho!

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 04-08-2008 v 20:17 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruity
Stálý Člen

Karma uživatele Fruity - 66% PěstitelskáKarma uživatele Fruity - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 51

"Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří."

Tak.

Out neni "out", ale In je "in".

První indoor pod stopětadvacítkou - Afghan, Chronic
Fruity Outdoor Grow 2008 - Durga Mata ; Black Jack ; Kali-mist - be optimist
DUBSTEP?

Old Post 04-08-2008 v 22:23 PM
Fruity je offline   Profil uživatele Fruity   Find more posts by Fruity   Foto galerie člena Fruity   Click here to Send Fruity a Private Message   Add Fruity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 52

lukapa : Taky sem přemýšlel o filtru do digestoře.....jestli říkáš,že to opravdu pomáhá,tak není co řešit,hlavně aby byl dobře profouknutelný. Jak silným ventilátorem ho profukuješ a jak si ho namontoval ? Nebylo by k dispozici foto pro insipiraci ? Potřebuju ho dostat na trubku o průměru 100mm.

Fruity: dík za názor,ale to není to co bych potřeboval :-)

Old Post 05-08-2008 v 22:13 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 53

Foťák mám bohužel v opravně, při nejhorším bych to nafotil mobilem, ale je to úplně v pohodě. Profukuju to normálním 12v pc větrákem a v klidu. čuměl jsem jak dobře to jde profouknout. navíc z toho plata jsem uřezal jen čtverec na obvod větráku, takže pokud by to mělo vydržet aspoň 3-6 měsíců, tak by mi to mělo vystačit snad na dva roky...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 06-08-2008 v 09:38 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Na kolik Litrů jsou ty kvetináče, kde jsi je prikupil, a kolik meri kytiz?jinak mas to pekny..

Old Post 06-08-2008 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 55

lukapa : hmm asi dám na tebe a příští tejden si pro něj zaběhnu,teď se to ještě nějak dá když je venku teplo tak můžeš větrat třeba 2 měsíce v kuse horší by to bylo v zimě.

Ganjamal : květináče maj 17cm v průměru a 15 cm na vejšku,kytky maj 55-60cm

Old Post 08-08-2008 v 13:51 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

47. den 12/12 Příspěvek č. 56







Takže opět nějaké info... . Paldy už se nějak rapidně nezvětšují,ale za to získavaj na plnosti.Jak sem si myslel že budu sledovat zabarvavování pryskyřicě,tak sem zjistil,že je to blbost,protože s tou lupou co mám doma poznám kulový,takže dám prostě jen tak na pohled.Pacháč furt nemám a asi ho budu řešit až po sklizni spolu s upgradem celý skříně.Smrdí to docela v pohodě,žádnej mazec,takže ty 2 tejdny už nějak vydržim.

Fotky vám tetokrát ukážu jen ze dvou kytek.Nechtěl sem to zase celý vyndavat,protože to tam mám pěkně narafičený aby se mi paldy nepálily o lampu.

Naposledy upravil S.O.L. 15-08-2008 v 15:03 PM

Old Post 15-08-2008 v 14:58 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

52.den 12/12 Příspěvek č. 57


Konečně se blíží sklizeň.Listy začaly postupně žloutnout,takže to vidím tak na 60 dní světla,poté 2 dni tmy a jdou pod kosu.Zkusim jim od dneška ob den ubírat hodinu světla,takže do tmy půjdou z režimu 8/16.Dneska měli holky teda naposled rovnodenost a poté už se prospí o hodinku míň.Jelikož hnojim bio hnojivem,tak začnu zalejvat čistou vodou až od 56.dne. Listy sem se rozhodl že stříhat nebudu,je to zásobárna živin,tak ať má holka z čeho brát.

Naposledy upravil S.O.L. 20-08-2008 v 18:19 PM

Old Post 20-08-2008 v 18:13 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 58

IMHO ty zluty konecky zas takova zasobarna nebudou ty muzes s klidnym svedomym odstrihnout

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 20-08-2008 v 18:43 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 59

lamater : Asi máš pravdu....alespoň je víc prosvítím.

Old Post 20-08-2008 v 19:38 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

56.den květu....10/14 Příspěvek č. 60








Čus pěstitelé,díky moc za všechny K+,i já mám radost jak se holkám pěkně daří. Paldy jsou krásně nafouklý a line se z nich nezaměnitelná vůně s příchutí citrusu....prostě k nakousnutí:-). Dneska jsem ostřihal všechny nažloutlé listy a kyti zalil jen čistou vodou.

Old Post 24-08-2008 v 13:20 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

KONEC - 66. den květu Příspěvek č. 61











Ahoj pěstitelé,tak dneska sem se konečně dostal k seknutí kytek.Chtěl sem sice už o něco dřív,ale nějak nebyl čas,ale tak tím lépe.Jak sem psal,kytkám jsem ke konci ubíral ob den,někdy ob dva hodinu na světlle podle toho jak sem stíhal a poslední dva dny sem kytky nechal ve tmě. Palice jsou krásně plné a já sem se svojim prvním pořádným pěstem nadmíru spokojen,myslel sem že pod 100W budou menší,ale ty nejlepší vypadaj opravdu famozně.Kolik z toho bude gramů si neodvážím tipovat,protože s tím nemám zkušenost a ani nemám váhu abych vám mohl podat detailnější info o sklizni.Čeká mě teď něco kolem tejdne sušení,tak jí mezitím zkusim někde sehnat.

Naposledy upravil S.O.L. 04-09-2008 v 20:21 PM

Old Post 03-09-2008 v 22:07 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

zdarec chlapi nevim jestli je to nejlepsi zpusob jak nechat naklicit semena ale vzdy je hodim do sklenky s vodou.chvili plavou na hladine,pak se ponori a za nejaky den vyleze kliček tak to zkuste takto.....zatim

Old Post 12-09-2008 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 63

No bomba jak to dopadlo? vypadá to super....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 12-09-2008 v 22:34 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

tím že to vlastně nabobtná,tak zvětší svůj objem a vykličí aspon mě se vždy povede 9/10.šak to zkuste ...zatím borci

Old Post 13-09-2008 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí
07-06-2011 - první indoor 250 W HPS - 4 odpovědí
10-03-2009 - první indoor 150wsodík ..... - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2297920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív