Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Akce peřináč 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 49









Tak dneska odjiždím na kolej... Kyti budou bez dozoru 5 dní... V růstové fázi byli nějakých 20 dní což si myslím že je plně dostačující...

Dneska se chystají na květ jsou bez vážných problémů takže hurá na květ...

Jestli by mi nějaká dobrá duše poradila tak nevím co je s některými listami dole se objevují takové jak kdyby žluté vajíčka nebo co to je budu rád za každou radu.
Dále mě trošku znepokojuje Prostřední JACK HERRER ostatní jsou v pohodě akorát on má takovou do žluta barvu nwm čím to je... zase každou radu uvítám...

...AKCE PEŘINÁČ...

Naposledy upravil bossfic 07-10-2007 v 15:03 PM

Old Post 07-10-2007 v 13:42 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 50

Tak dneska jsem dostal další ránu pod pás... Teď mi volal tatínek co to jako má znamenat... co jsem to proboho provedl s peřináčem... Jsem myslel jak kdoví jak nebude šílet ale on v pohodě... máti před ním děla jako že on o tom neví... a tak jsem to ukecal i s tatou ale zase řekl že o tom nemám říkat mámině... takže tata před mati dělá že o tom neví a mati zase naopak ... takže už to ví všichni ale všichni zase dělají že o tom neví... tak tomu říkám maras...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 08-10-2007 v 08:40 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 51

Čau chlape,
tak s rodičema to nakonec dopadlo lépe než si sám čekal, vid? Ač se to nezdá, taky nebyli za mlada určitě svatý ;-)

Co se týče těch listů, chtělo by to postnout lepší fotku, v normálních barvách. Mrkni ale na tenhle odkaz, myslim že tam najdeš co potřebuješ: http://grower.cz/forum/showthread....7239#post377239

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 08-10-2007 v 13:01 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 52

Tak dneska se chystam domů... kyti by měli být v 5 dni květu pokud vse nechciplo...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-10-2007 v 09:44 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta.p
Stálý Člen

Karma uživatele rasta.p - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 53

Zdar chlape fandim ti. sam jedu 70W. Sem na to zvědavej jak dopadnes a hlavne ti preju aby ti to nechciplo. Jinak super schovka este ze to nemusim schovavat.Drzim pesti.

Old Post 12-10-2007 v 14:34 PM
rasta.p je offline   Profil uživatele rasta.p   Find more posts by rasta.p   Foto galerie člena rasta.p   Click here to Send rasta.p a Private Message   Add rasta.p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 54








Zdravím všechny kteří pozorují tento thread... Foto jsem mohl dodat až dnes protože brácha měl foťák a já neměl vlastně čím fotit... kyti pěkně povyrostli jeden výhonek byl dokonce spálený ale co už jelikož nemám možnost to kontrolovat každý den tak se to dá... dneska dostali kyti papu ve fromě NPK 10,10,20 takže doufám že jim to bude pěkně chutnat dříve se mi to pěkně osvědčilo takže hurá do toho...

ZE 7 kyti se ukázalo že 2 byli samici okamžitě šli pod drny doslova jsem je zaryl na zahrádce když jsem ryl mamce zahradu...

Pak tam najdete i počátek květu kyti...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 14-10-2007 v 11:05 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 55

zdravim zitra dam foto z update... ale dnes bych chtel radu kdy asi zacít holit listy? zitra bude kyti 14 dni ve kvetu

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 20-10-2007 v 18:43 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od bossfic
zdravim zitra dam foto z update... ale dnes bych chtel radu kdy asi zacít holit listy? zitra bude kyti 14 dni ve kvetu


Dle mého je na holení listů ještě brzo,odstraňoval bych pouze ty,které odpadávají.
Máš to moc pěkné a přeji hodně štěstí Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Old Post 20-10-2007 v 18:52 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 57

zatim strihej jenom zloutnouci listy na spodku kytek
neni ta kytka na dolni fotce moc blizko lampy - nejak divne se krouti . . ale jinak je to pekne

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 21-10-2007 v 18:46 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 58

děkuji mnohokrát za reakce, hnojení je zajištěno docela spolehlivým papu, tedy lístečky ještě tam nechám.

2 jirka p. jedna kytka byla uprostřed a dostala přímí zásah do palice, bohužel doslova tak jsem ji pomocí kolen vyhl a na její místo dal druhou. jelikož nejsem doma tak to nějak moc neovlivním

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 22-10-2007 v 06:57 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 59





jelikož je muj bratr totalni analfabet přes techniku, tak se omlouvam za kvalitu fotek bohuzel je to tak akorat na kouknuti džungle... vypadají pěkně ale az dojedu domu tak je musim pekně holky upravit... jo a na jedne z nich je muj mazliček

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 22-10-2007 v 07:01 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 60

caues bossfic:vypada to zajimave nato ze to takhle kontrolujes na dalku jak uz tu nekdo psal ze koupit si veci v gw umi kazdy ale sestrojit si todle z veci ktere mas poruce k+protebe fandim ti zatim M

Old Post 22-10-2007 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 61






Zdravím grower obecentsvo... tak jsem se rozhodl ani tento víkend nejet domů a bratr se chopil role dostal přesné pokyny jak zalít a pohnojit a dneska jelikož někteří parchanti už mají volno tak mi posílal foto kyti tak se s vámi chci o ně podělit jsou fakt nádherné už se těším na sklizeň... ale to je ještě na dloho

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 25-10-2007 v 14:15 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 62

konečně se chystám domů asi po 3 týdnech a uvidím na živo svoje kytičky... Jsem nadržený jak na babu, ta má sice své kouzla ale kyti se věnuju zas jinou péčí tak se na ní táááááááááááááááák těším

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 31-10-2007 v 06:34 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 63

Uzasne, ale 70W z vlastnej skusenosti viem ze ide dat az uplne ku listom (cca 5cm) s pouzitim ofuku vybojky. Inak co pouzivas k zvysenu vlhkosti? Lebo ako pozeram, tak mas peknu zelen co nasvecuje velmi idealnej vlhkosti.

400W

Old Post 31-10-2007 v 06:58 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 64

ted uz vubec nic... pri květu to je asi blbost... jinak před tím jsem používal tkz. hadra větrák a lampa na foto je vidět blbě jak ve skutečnosti pač vrchní výko se musí odklopit aby bylo vůbec vidět na kyti proto je to tak blbě vidět. jinak je asi tak 8cm nad vrcholky...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 31-10-2007 v 07:11 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5092590 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív