Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vychytávka : "Red-Eye Reduction"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 49

2Bumbklaat:
ze nas nemuzou vsechny tahat za nos? chlapce, to, ze zaplatis za Visine 85Kc, coz je defacto jen slana voda a trochu plastovyho obalu za vyrobni naklady tak max. 5Kc je jeste hodne maly tahani za nos, v porovnani s tim, jak nas za nos tahaji jini... firmy, politici...
btw: pracoval jsem chvili i ve firmach, kde naklady na prodavanej produkt byly cca 200Kc a konecnym zakaznikum se zbozi prodavalo i za 4000Kc (slo o firmy obchodujici na zcela legalni bazi!)
takze navyseni ceny o "pouhych" 1600% oproti nakladu u Visine neni nic neobvyklyho

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 10-12-2005 v 18:42 PM

Old Post 10-12-2005 v 18:35 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bumbklaat
Nový Člen

Karma uživatele Bumbklaat - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 50

hm, tak to bych si jednou chtel udelat tu radost a platit jenom ty vyrobni naklady. to je to samy i se spekama. neco jinyho v jinym mnozstvi za jinou cenu je u zdroje a neco jinyho u konecnyho spotrebitele. a to byva taky sila. ja mam kamose a ten kupuje za 90kc za ga to sam prodava konzumentum. vydela si 160 na pytli a kdyz se snazi tak to strasne sype. nejhorsi je ze si ten zdroj hlida, tak o tom nic moc nevim, nemuzu to nijak vyuzit

UN DROS TRES GUATROOOOO...!!!

Old Post 10-12-2005 v 23:34 PM
Bumbklaat je offline   Profil uživatele Bumbklaat   Find more posts by Bumbklaat   Foto galerie člena Bumbklaat   Click here to Send Bumbklaat a Private Message   Add Bumbklaat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 51

Zkoušel ste už někdo kapky, podobný visine ...bílá kulatá lahvička, taky od fy Pfizer, jsou to gelové kapky.....? dal jsem si je, že mi uleví....po aplikaci tak 10sec nic....pak najednou začne pálení a to pár sekund graduje, až do tý míry, že sem měl pocit že sem si tam nalil kyselinu a že mam oči v hajzlu...docela brutus.....no a tohle pálení stejně tak po pár sekundách odezní je je to zase ok....máte s tim někdo taky zkušenost? účinná látka by měla být stejná jako u visine (tetrazolini hydroblablablaaa) nechápu tu reakci.....

Old Post 16-03-2006 v 19:48 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 52

mě visin někdy zabral krásně a jindy mi oči zrudly ještě víc, a to už pak nepomohlo vůbec nic, a nedávno mi kamarád prozradil tajemství: oni mají docela krátkou trvanlivost, něco jako tři týdny nebo podobně nevim přesně, je to v příbalovim letáku
:-)
já je někdy taham v batohu půl roku

a leták jsem samozřejmě nečetla
:-)

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 16-03-2006 v 23:38 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od sancha
mě visin někdy zabral krásně a jindy mi oči zrudly ještě víc, a to už pak nepomohlo vůbec nic
:-)

ono je to tím, že se vlastně jedná o solný roztok.
Takže ti zuží žilky v očích, ale když to přeženeš, naopak si oči podráždíš ještě více. Já jsem takhle před nějákou dobou 5dní v kuse visinoval, a potom to vypadalo jako zanet spojivek....

Old Post 17-03-2006 v 00:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 54

freshman- to samé se mi stalo, ale s normálníma Visine kapkama. Nakapal jsem si, pak strašné pálení, které pomalu ustávalo, až přestalo. Oči byly pořád zarudlé. 2. dávka ale už zabrala a vůbec nepálela.Stejný ůčinek to mělo na všechny, komu jsem kapky půjčil..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 17-03-2006 v 09:21 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 55

Vyborna vecicka!takovy veci jaky vy tady popisujete se me jeste nigdy nestali(paleni,alergie,jeste vic rudy oci) to je divny.
Mno jinak velky + za VISINE

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 18-03-2006 v 13:43 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heikki
Stálý Člen

Karma uživatele heikki - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 56

Visinky su super aspon z mojej skusenosti..my sa na ne skladame s kamosom vzdy ked dojdu..proste to treba mat vzdy po ruke .:-)

Old Post 18-03-2006 v 15:06 PM
heikki je offline   Profil uživatele heikki   Find more posts by heikki   Foto galerie člena heikki   Click here to Send heikki a Private Message   Add heikki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 57

jo tak ja visine nepouzivam , ani nemusim, mam totiz kontaktni cocky takze na me stejne nikdo nic nepozna

Old Post 18-03-2006 v 18:43 PM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 58

no visine su dobra vecicka, hlavne ked idem len na xvilu vonku zahulit a potom musim ist domov heh to si kvapnem v parku a ked dojdem domov tak mam oci biele ako sneh, a k tym gelovym, zevraj to zdaleka nema take dobre ucinky ako origos visine

Old Post 19-03-2006 v 11:36 AM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Jaká je léčivá látka ?
Tetryzolini hydrochloridum 0,5 mg ...čiže skušal som tan váš mix z Nacl , alebo čo to bolo , to hovno pomáha , ani kamoške nie , nemyslím že by som bol výnimka....

Old Post 19-03-2006 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 60

impozant: jaký je rozdíl v účinku a aplikaci mezi gelem a kapkami? Popř. nějaká špatná zkušenost s gelem?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 19-03-2006 v 21:28 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 61

Tak co, už někdo z vás zkoušel ten Sodium Chloride 0.9%? Docházej mi kapky a jestli je tady tato alternativa, pak bych do ní šel. Ale nerad bych, aby mi to vypálilo dvě díry do hlavy.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 20-03-2006 v 10:21 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 62

ale visine sa oplatí dat iba do jedneho oka: jedno biele druhe cervene.. na to cervene poviete ze vam tam cieco frklllo

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 20-03-2006 v 10:31 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 63

Bacha - vy, kdož máte kontaktní čočky, pro vás visine neni, píšou to v letáku - může dojít k zakalení čoček... Nevim, co to je, ale určitě nic dobrýho Na visinu je ale super ten pocit, ty oči to fakt strašně sklidní, nejenom odbarví... Tudle sme byli v bazénu, no, byl nějakej přechlorovanej, takže docela pálily oči... Pak sme dali jointa a fakt nás dost mrzelo, že sme neměli visine, ty kukadla sme měli šíleně vyschlý, člověk ani neslzel...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 20-03-2006 v 11:18 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 64

ja nosim kontaktni cocky a problem se zakalenim sem zatim jeste nemel,jeste jedna rada k tem cervenym ocim:na jare muzete rict ze je to z pilu od kvetoucich rostlin, u me to zabira protoze sem na to alergicky

Old Post 13-04-2006 v 11:53 AM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0655860 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív