Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White widow - muj prvni indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 49

nerosim, zalevam konvi pres kytky....to vadi? Mam sundat nahubek a prolevat rovnou do hliny? Ukecali jste me, jdu je zastipnout...

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 22-09-2012 v 08:06 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 50




tak to maji za sebou...zastipnuto.....myslim, ze se mi to moc nepovedlo :-(.

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 22-09-2012 v 08:59 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 51

mam jeste dotaz, mam zacit ohybat listy? Kde sezenu ohybace? Videla jsem to na nekterych fotkach....provazky nee, jsem nesikovna...

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 22-09-2012 v 09:12 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 52

Na listy nevím ,ale na ohyb větviček a stonků se prodávají kolínka (půlměsíce).
např:
http://www.growshop.cz/katalog/deta...--ohyb-rostlin-
nebo vázací drátky ,které koupíš všude.

Naposledy upravil Mr.Sordo 22-09-2012 v 09:51 AM

Old Post 22-09-2012 v 09:39 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 53

dik navstivim shop

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 22-09-2012 v 10:24 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 54


Nenechávej tam ten pahýl, upal to o půl cm níž, ať ti tam zbydou jenom ty 2 větvičky. Prostě celý to horní poupě musí pryč aby řez vedl jenom přes stonek, ne přes listy ani větve. Nebo ses snažila o FIM??? Máš to stejně blbě, jako na minulý stránce Growman. Kolínka jsou podle mě vyhozený prachy, když kytku zlomíš, dosáhneš toho samýho a ještě budeš mít v tom místě silnější stonek. Každopádně zatim nic nelámej ani neohýbej..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 23-09-2012 v 07:19 AM

Old Post 22-09-2012 v 20:08 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od fiste
Máš to stejně blbě, jako na minulý stránce Growman, ...


Já to tak štípnul schválně a listy jsem odstranil, aby se dostalo světlo na spodní větvičky a aby neutekly ty malé. Asi se to kouslo o něco více, ale mezitím, než vyrostly ty malé, tak už jsem ohýbal ty větší. Nakonec z toho vzniklo, co vzniklo.
Měl jsem spoustu času, tak jsem si s ní hrál, než jsem sehnal prostředky na DS a doplňky.

Při více kyti, bych to udělal jak říkáš ty, protože by mi stačilo mít čtyři stejný výhonky na jedné kytce.

Kolínka zas tak drahá nejsou a fungujou, i když tam mám asi jen tři. Jedno mě vyšlo na 1,50,- Kč, tak jsem si jich třicet koupil.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 22-09-2012 v 21:55 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od fiste
Kolínka jsou podle mě vyhozený prachy, když kytku zlomíš, dosáhneš toho samýho a ještě budeš mít v tom místě silnější stonek.

Kolínkama nebo vázacími drátky si kytku tvaruješ dle libosti,lámáním to jde tězko.

Old Post 22-09-2012 v 22:44 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od fiste
Ahoj, holky ti jedou parádně, jde na nich poznat, že rostou ze semen. Řezy nikdy nemaj takhle krásně nadejchanej stonek, voskový listy ani keříkovej tvar.

U White Widow můžu potvrdit, že dělá hodně postranních větví, takže se v podstatě ani nemusí zaštipávat. Na druhou stranu je to spíš indika, která má tendenci tvořit v květu jednu vysokou centrální palici a to je při indoor pěstování většinou nežádoucí (kromě SoG).

Ty pěstuješ pod 250W výbojkou, jestli se nepletu, a ta má efektivní dosvit cca 50cm? Řekněme, že necháš 20cm mezeru a těch zbylých spodních 30cm potřebuješ vyplnit co nejvíc palicema, který kolem sebe musí mít místo na listí. Svítit totiž potřebuješ na listí, ne na palice.

Pokud nezaštípneš, budeš v těch 30cm mít pravděpodobně 5 topovek, mezi nima prázdnej prostor a ty nižší postranní větve nedosáhnou na kvalitní světlo. Když zaštípneš, budeš tam mít 10 menších topovek a spoustu větví, takže líp využitej pěstební prostor, míň prostoru bez větví, sklidíš víc.

Takže moje rada zní zaštípnout vršky, počkat 7-10 dní a pak přepnout. Spodní větve se dostanou jak výškou, tak výslednou kvalitou skoro na úroveň topovek. Přepíná se podle vzhledu kytek a podle toho co očekáváš po přepnutí, žádný univerzální číslo neexistuje..

PS: A už to neros, holky to nepotřebujou. Radši ať vodu z listí odpařujou a víc pijou kořenama.. No a taky by se nemělo zalejvat míň než 2h před zhasnutim zvlášť potom v květu hrozí plíseň..
Nadejchanej stonek? Spíš silnější, záštip stejně jak ohnutí kytku zbrzdí cca o týden ohejbat v outu je super ale tam je veget podstatně delší. Tady v in je dobrý jet SOG přepnout po tejdnu nebo hned. Centrála dá 70-80 % výnosu v bedně, nepreferoval bych nic jinýho. Dá se jet ve stanu 90x90 cm 4-6 kytek jenže veget je 30 dnů +/- jak by řekla malá trvá to bo třeba 16 kytek a veget 0-7 dnů když nejedu soil. Myslím že volba je jasná...

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 22-09-2012 v 23:41 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 58

No jo, jenomže ona jede v soilu a ještě k tomu ze semen, takže o nějakym SoGu nemůže být řeč. Na SoG by potřebovala takovejch 36 řezů a nějakej hydro systémek aby to rychle rostlo.

Jestli jet SoG nebo nejet je věc osobního přístupu k pěstování marihuany, nic víc. Prostě buď budu mít 30 slepic v kleci 1 m3 což je efektivní, nebo si je pustim na hektarovej dvorek, což mi dělá větší radost a všechny jejich produkty mi víc chutnají SoGu říkám pěstování na kšeft, kde je zahradník prostorově nebo časově omezenej. Osobně třeba nemám proč se mu věnovat..

Já jsem odjel první 2 kola ze semen a to poslední z řízků. Pro příště jsem rozhodnutej koupit opět semena a nechat je pořádně vyrůst i když vím, že kdybych koupil 100 řezů a jel SoG, sklidil bych o měsíc dřív.. Prostě z toho mám větší radost kytky se mi víc líbí, vyslednej produkt mi víc chutná. Pidikytka přepnutá na květ podle mě nedokáže dodat výslednýmu produktu všechno to co nabízí její DNA, ale bylo mi to tu vyvraceno.. Každopádně si to pořád myslím, jenom to možná nedokážu dostatečně popsat..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-09-2012 v 05:01 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od fiste


Jestli jet SoG nebo nejet je věc osobního přístupu k pěstování marihuany, nic víc. Prostě buď budu mít 30 slepic v kleci 1 m3 což je efektivní, nebo si je pustim na hektarovej dvorek, což mi dělá větší radost a všechny jejich produkty mi víc chutnají SoGu říkám pěstování na kšeft, kde je zahradník prostorově nebo časově omezenej. Osobně třeba nemám proč se mu věnovat..

Já jsem odjel první 2 kola ze semen a to poslední z řízků. Pro příště jsem rozhodnutej koupit opět semena a nechat je pořádně vyrůst i když vím, že kdybych koupil 100 řezů a jel SoG, sklidil bych o měsíc dřív.. Prostě z toho mám větší radost kytky se mi víc líbí, vyslednej produkt mi víc chutná. Pidikytka přepnutá na květ podle mě nedokáže dodat výslednýmu produktu všechno to co nabízí její DNA, ale bylo mi to tu vyvraceno.. Každopádně si to pořád myslím, jenom to možná nedokážu dostatečně popsat..


Metrový kytky bez záštipu s jednou centrální colou v sogu jsou nějak méněcenný..?Metrový pidikytky..?Ho ho..
A to bě to víc chutná..? S číms to porovnával,když SOG s krátkým vegetem si nikdy nejel..?
I když donedávna si svý bushi s 4 - 8 týdenním vegetem taky mylně říkal SOG..

Old Post 23-09-2012 v 07:42 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od fiste
No jo, jenomže ona jede v soilu a ještě k tomu ze semen, takže o nějakym SoGu nemůže být řeč. Na SoG by potřebovala takovejch 36 řezů a nějakej hydro systémek aby to rychle rostlo.

Jestli jet SoG nebo nejet je věc osobního přístupu k pěstování marihuany, nic víc. Prostě buď budu mít 30 slepic v kleci 1 m3 což je efektivní, nebo si je pustim na hektarovej dvorek, což mi dělá větší radost a všechny jejich produkty mi víc chutnají SoGu říkám pěstování na kšeft, kde je zahradník prostorově nebo časově omezenej. Osobně třeba nemám proč se mu věnovat..

Já jsem odjel první 2 kola ze semen a to poslední z řízků. Pro příště jsem rozhodnutej koupit opět semena a nechat je pořádně vyrůst i když vím, že kdybych koupil 100 řezů a jel SoG, sklidil bych o měsíc dřív.. Prostě z toho mám větší radost kytky se mi víc líbí, vyslednej produkt mi víc chutná. Pidikytka přepnutá na květ podle mě nedokáže dodat výslednýmu produktu všechno to co nabízí její DNA, ale bylo mi to tu vyvraceno.. Každopádně si to pořád myslím, jenom to možná nedokážu dostatečně popsat..
komercni pestovani pod bludickou? Spis ekonomicky pri 4 kolech do roka svitis 120 dnu 18/6 zbytecne. Kytky chutnaj uplne stejne to by byly jinak nej kytky 6 m sativy v africe jinde by neukazaly potencial...

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 23-09-2012 v 09:22 AM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Metrový kytky bez záštipu s jednou centrální colou v sogu jsou nějak méněcenný..?Metrový pidikytky..?Ho ho..
A to bě to víc chutná..? S číms to porovnával,když SOG s krátkým vegetem si nikdy nejel..?
I když donedávna si svý bushi s 4 - 8 týdenním vegetem taky mylně říkal SOG..


Ne, metrový kytky nejsou méněcenný a pokud maj na konci květu metr, tak to nejsou pidikytky.

Ale kytky se slabym stonkem, s málo narovnanym listim nebo nevyvinutym kořenovym systémem můžou bejt méněcenný. No a všechno tohle jsou více méně předpoklady SoGu. Když to umíš a máš vhodnou genetiku, může pro tebe bejt SoG nejlepší způsob pěstování, ale většina genetik na to vhodná není. To jsou pak ty nevyvinutý pidikytky o kterých mluvím. Nezavrhuju SoG obecně, jenom si myslim, že je většinou lepší jiná metoda, stejně jako v případě tadytěch pěti WW ze semen.

To, že jsem nikdy nejel SoG neznamená, že jsem nikdy nekouřil trávu z malinký a větší kytky stejnýho modelu. Je v tom rozdíl. No a asi jsem zatim viděl víc nepovedenejch SoGů, kde byly kytky opravdu malinký, proto to automatický přirovnání kvetoucích špejlí k SoGu, to jsem nechtěl..

Donedávna jsem si myslel, že SoG je něco jinýho a děkuju ti, že jsi mi to vysvětlil. Ještě je tu ale poměrně dost lidí, co si myslí to samý, jako já předtim, takže neni na škodu to občas zopakovat..

Edit: Například tady, to jsem psal včera..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 23-09-2012 v 13:25 PM

Old Post 23-09-2012 v 12:04 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 62

Teď už souhlas..
SOG..
Je to o dvou věcech,o genetice a o vhodným okamžiku přepnutí..,taky ideálně mít vlastní matkárnu.
Nepřepínat dříve,než kořeny rozjedou chapadla celým finálním květníkem a vykouknou dole..,(cca 5-7 dní po přesazení) pak má kytka možnost po přepnutí zabrat naplno a je rovnocenná s většíma kytkama pěstěnýma jinou,pomalejší metodou,zaštipováním atd...Pokud přesadíš a přepneš,to sou pak ty rychlený,malý "brojleři",co nemaj moc koule..
Jinak v tomhle případě,pár kytek ze semen na plochu,je SOG samozřejmě scifi..,nesmysl..

Old Post 23-09-2012 v 13:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od fiste


Já jsem odjel první 2 kola ze semen a to poslední z řízků. Pro příště jsem rozhodnutej koupit opět semena a nechat je pořádně vyrůst i když vím, že kdybych koupil 100 řezů a jel SoG, sklidil bych o měsíc dřív.. Prostě z toho mám větší radost kytky se mi víc líbí, vyslednej produkt mi víc chutná. Pidikytka přepnutá na květ podle mě nedokáže dodat výslednýmu produktu všechno to co nabízí její DNA, ale bylo mi to tu vyvraceno.. Každopádně si to pořád myslím, jenom to možná nedokážu dostatečně popsat..


Vubec jsem to nepochopil. Vic ti chutna kdyz je to ze semen?Myslim ze to bude asi tim ze to byl chutnejsi model,kdyby jsi udelal z toho modelu co ti chutna klon ,tak by jsi zjistil ze chutna porad stejne.Z me zkusenosti je u semen nejvetsi problem ten ze to chce nechat aspon mesic na rustu aby rostliny ze semen dospely a byly vhodne a pripravene na plnohodnotnej kvet (12/12).

K pidikytkam : Pidikytka prepnuta na kvet dokaze bezproblemu ukazat plnohodnotny kvet ,protoze klon je z jiz dospele matky,takze vek se prenasi s klonem dal,jedine co by pidikytky mohlo brzdit je malo vyvynuty korenovy system.Jinej duvod proc by pidikytka nedokazala ukazat svuj plnej potencial me nenapada.

Sog ze semen bych nejel ,zaprve:kytka nedosahla urcite dospelosti a zadruhe:Ze semen ti vyleze vic fenotypu a je po sogu.Podle me jsou na SoG idealni klony,s pouzitim klonu stejne genetiky a ze stejne matky grower ziska krasnou a rovnomernou zelenou plochu.

PS:2lluuiissaa:Jak uz jsou vysoke?Nezapomen ze po prepnuti muzou kytky az zdvojnasobit svoji velikost,tak bacha aby ti neprerostli ,byla by to skoda. At se dari.Stanton

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 26-09-2012 v 17:27 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Stanton
Sog ze semen bych nejel ,zaprve:kytka nedosahla urcite dospelosti a zadruhe:Ze semen ti vyleze vic fenotypu a je po sogu.Podle me jsou na SoG idealni klony,s pouzitim klonu stejne genetiky a ze stejne matky grower ziska krasnou a rovnomernou zelenou plochu.

???četl jsi ten příspěvek nad tebou,nebo si děláš srandu???

Old Post 26-09-2012 v 17:57 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1486820 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív