Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White widow - muj prvni indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

FIM Příspěvek č. 33

No FIM je o nahode , funguje to tak ze se strihne vrcholek zhruba v polovine, pak (pokud se zadari) vyroste vic vyhonku 2,3,4... . Pokud by FIM nefungoval nikdo by ho nepouzival nemyslis?Kazdopadne kytka se malinko zbrzdi at uz ji zastrihnes normalne nebo FIM-kou.Po zastrizeni porostou kytky vic do stran.Zalezi na tobe jestli je zastrihnes nebo ne .

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 15-09-2012 v 08:53 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
dik za radu, jen....myslim, ze jsem moc nepochopila tu metodu FIM i kdyz jsem se snazila to tady procist, nekdo tu psal, ze je to zbytecne, ze vynos je podobny a jen se zpomaly rust...tak vaham


Nejsi sama, kdo to nepochopil. Štípat na náhodu nemá smysl. Nejlepší je klasický zaštípnutí. Než se kyti vzpamatuje, tak spodní větvičky doženou horní a budeš tam mít cca 6 vrcholů. Trošku si s nima potom pohraješ, aby nějaká moc neutekla.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 15-09-2012 v 09:10 AM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 35

vsude v prispevcich se poukazuje na foto, ale ta chybi, sorrac, ale jsem fakt lama zacatecnik a neznam ani klasiku :-(.

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 15-09-2012 v 09:16 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 36

Podívej se na fotku, jak jsem to štípnul já nebo se podívej do mého tématu viz podpis.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 15-09-2012 v 09:26 AM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 37


Podívej se na fotku, jak jsem to štípnul já nebo se podívej do mého tématu viz podpis.
Ustříhl jsem vrcholek, ale zachoval jsem ty malilinkaté větvičky, které nejdou skoro vidět.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 15-09-2012 v 09:27 AM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 38


Tak ja sem davam taky foto zastrizeni FIM-kou , misto strihu je oznaceno cervene .... podle me to vyznam ma.

FAQ: http://grower.cz/pestovani/navody/vegetace/4.html#20

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Naposledy upravil Stanton 15-09-2012 v 10:11 AM

Old Post 15-09-2012 v 09:40 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 39

oki asi Vas poslechnu, ale pockam jeste tyden, vzdyt jsou stare jen 17 dni, nekde jsem cetla, ze se stipe ve 3 tydnu. Mam o ne velky strach, videla jsem na fotkach jak to dopada a me vsechny kytky doma vzdycky chciply, proto mam vsude umele...paradox co?

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 15-09-2012 v 21:12 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 40

Ahoj

Zaštipává se tak, že ufikneš klidně nehtem tu vrchní růžičku na kytce. Kytka si z těch větviček pod střihem udělá 2 nový vršky.
FIM (Fuck I missed!!!) je založený na tom, že tu růžičku neustřihneš celou, ale střih povedeš o něco výš, skrz tu růžičku. Nejaký větve ti vyrostou zpod růžičky a některý přímo z ní. Podle mě je to ale absolutně useless, kytku tim akorát zabrzdíš, zmateš a zbytečně stresuješ.

Já bych to zaštípnul normálně nebo vůbec. Podle fotek je to indika a jestli už ve 3. týdnu má takhle vyvinutý postranní větve, tak bych se o jejich počet nebál, nakonec budeš možná muset zaštipávat je... Maximálně bych před přepnutim na květ zaštípnul moc vyčnívající topovky..

Jedinej a naprosto nedostatečnej argument pro FIM je, že 5 větví je lepší než jedna. Ale je mnohem lepší zaštípnout 3x normálně (8 topovek) než jednou FIMem. Ale jak už jsem napsal výš, štípat to podle mě nemusíš zatim vůbec.

To Growman: na tý tvý fotce je to docela dobře vidět, ale osobně bych to buď upálil o patro níž (nenechal tam ten pahýl) nebo tam nechal ty 2 vrchní listy, který jsi ustřih. Takhle se ti ta kytka zabrzdí podobně jako při FIMu.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 15-09-2012 v 22:41 PM

Old Post 15-09-2012 v 22:01 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 41

no prave ze vaham, jsou to dobra semena a moc se mi nechce je brzdit ci stresovat....

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 15-09-2012 v 22:44 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 42

Kytka zazije upne stejnej stres at uz je zastipnuta normalne nebo FIM , proste se kus odstrani a musi se chvili pockat nez se zahoji,tot vse.

lluuiissaa: Pokud nechces zastrihavat tak zkus ohybani a tvarovani. Proste se hlavne snaz co nejvic vyuzit prostoru (plochy) a snaz se kytky drzet dole , 250W toho moc neprosviti.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 15-09-2012 v 22:56 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 43

Jj a jim se určitě taky nechce. Zaštípni před květem to, co bude moc vysoko, nebo kde by sis představovala nějakou tu větev navíc. Hlavní účel zaštipávání je efektivně vyplnit prostor a tím zvýšit výnos na 1 pěstební kolo, takže když holky porostou jak mají, nebudeš muset zaštipávat vůbec.

Tady máš nějaký fotky málo vyplněnýho prostoru. I když to vypadá krásně, mohl tam mít 2x tolik. Ty svítíš slabším světlem, takže to zase neporovnávej moc do podrobna..

To Stanton: Při FIMu vznikne kytce mnohem větší zranění a to si vyžaduje delší čas na zahojení. Zároveň kytka nesměřuje svoje síly do 2 vršků, ale do 5, a to prostě pak trvá dýl, než vyrostou.. Obzvlášť malá kytka s málo listím..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 15-09-2012 v 23:47 PM

Old Post 15-09-2012 v 22:57 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
oki asi Vas poslechnu, ale pockam jeste tyden, vzdyt jsou stare jen 17 dni, nekde jsem cetla, ze se stipe ve 3 tydnu. Mam o ne velky strach, videla jsem na fotkach jak to dopada a me vsechny kytky doma vzdycky chciply, proto mam vsude umele...paradox co?


Paradox ani ne , rekl bych ze tady k tem rostlinam mas hlubsi vztah nez k pokojovkam ktere jsou jen na okrasu a na nic jineho .

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 15-09-2012 v 23:03 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 45

tj Stanton mas recht :-), ostatnim dik za poradu :-)

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 16-09-2012 v 08:27 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
16 den rustu: tyden opet utekl takze zase maly upload. Zvlhcovacka je nadobro v coudu, protoze zvysuje vlhkost v boxu jen o 5 stupnu.
Teplota je stabilni 26-28, v noci 19,5-20 st. Vlhkost 50-60st. Zalevam ostatou,upravenou vodou (Ph - (5,6) cca kazdy 3 den. Rekla bych, ze jsou holky spokojene. Pokud sem nekdo nakoukne uvitam radu ohledne zastipovani...je cas? Nebo je mam nechat prirozene rust?? Predem dik za radu. At Vam holky zdarne rostou :-)


To Ph zvedni zbytečně moc kyseliny do zálivek na hlínu

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 16-09-2012 v 14:56 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 47



23 den rustu: holky jsou pekne ne? Vyska 20cm. Priznam se, ze se mi do zastipovani vubec nechce, prijde mi, ze se dost rozvetvuji sami, mozna...nemaji moc velke listy? Pomalu zvedam lampu, udrzuji teplotu 26-28 pres den, v noci kolem 20 st. vlhkost cca 50st. Zacinam vice zalevat, kazdy vecer jsou skoro suche, tak je proleju, zatim bez hnojiva (puda prece predhnojena na 6-8 tydnu). Udelala jsem si v boxu rysky po 30 cm a max. dorost k prepnuti (60 pod lampu az bude max nahore). Nebo se prepina po 35 dnu rustu?? Jsou tu dost protichudne informace, tak nevim......Nekdo mi v tydnu vypnul napajeni, myslela jsem, ze me vomyjou, nez jsem zjistila, ze to bylo nastesti jen na 20 min. (podle casovace) asi babicka, porad setri ah jo! Uz se tesim az prepnu, ale jeste musi vyrust o 25 cm?!? (pak by meli 60cm rezervu k lampe), Hnojivo na kvet mam pripravene BIO-BLOOM od BIO-BIZZ. Dneska malinko omluvte me vyjadrovaci schopnosti, protoze jsem bongovala :-)

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 21-09-2012 v 20:00 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 48

Ahoj, holky ti jedou parádně, jde na nich poznat, že rostou ze semen. Řezy nikdy nemaj takhle krásně nadejchanej stonek, voskový listy ani keříkovej tvar.

U White Widow můžu potvrdit, že dělá hodně postranních větví, takže se v podstatě ani nemusí zaštipávat. Na druhou stranu je to spíš indika, která má tendenci tvořit v květu jednu vysokou centrální palici a to je při indoor pěstování většinou nežádoucí (kromě SoG).

Ty pěstuješ pod 250W výbojkou, jestli se nepletu, a ta má efektivní dosvit cca 50cm? Řekněme, že necháš 20cm mezeru a těch zbylých spodních 30cm potřebuješ vyplnit co nejvíc palicema, který kolem sebe musí mít místo na listí. Svítit totiž potřebuješ na listí, ne na palice.

Pokud nezaštípneš, budeš v těch 30cm mít pravděpodobně 5 topovek, mezi nima prázdnej prostor a ty nižší postranní větve nedosáhnou na kvalitní světlo. Když zaštípneš, budeš tam mít 10 menších topovek a spoustu větví, takže líp využitej pěstební prostor, míň prostoru bez větví, sklidíš víc.

Takže moje rada zní zaštípnout vršky, počkat 7-10 dní a pak přepnout. Spodní větve se dostanou jak výškou, tak výslednou kvalitou skoro na úroveň topovek. Přepíná se podle vzhledu kytek a podle toho co očekáváš po přepnutí, žádný univerzální číslo neexistuje..

PS: A už to neros, holky to nepotřebujou. Radši ať vodu z listí odpařujou a víc pijou kořenama.. No a taky by se nemělo zalejvat míň než 2h před zhasnutim zvlášť potom v květu hrozí plíseň..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 21-09-2012 v 22:52 PM

Old Post 21-09-2012 v 22:31 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9669420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív