Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Terasa 2012 - HB, BG, CH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

stoprocentne deficit fosforu

Old Post 12-09-2012 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Jamés:
však to je jasný takový keře, tak je to jen spleť jedna velká .) Ale přesazovat už to fakt nechci, v téhle fázi...nějak to musí dojet v těchle. Nebo myslíš že když je nechám v těchle že jim tak moc ublížím? Co kdyby začly ty kořeny hnít že? .... hmmm. Mám ty podpěry už totiž vymyšlené...a rostou od zdi všechny zešikma, takže by ty kýble stopro převrátily svou vlastní vahou, abych upřesnil proč se mi do toho přesazování nechce (a taky jim nechci uštědřit další šok)

Old Post 12-09-2012 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od jarmil194
stoprocentne deficit fosforu


Díky

Old Post 12-09-2012 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 52

hele podle toho, co jsi vypěstoval loni v těch mikrokvětináčích sou tyhlety až až, nic bych nepřesazoval a spíš to dohnojil ono i to přesazení je pro kytku šok, se pak muže taky seknout..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-09-2012 v 17:42 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

Hy3nA:
přesně - díky díky, už zase začínám stát pevně nohama na zemi

Old Post 12-09-2012 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54



citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
hele podle toho, co jsi vypěstoval loni v těch mikrokvětináčích sou tyhlety až až, nic bych nepřesazoval a spíš to dohnojil ono i to přesazení je pro kytku šok, se pak muže taky seknout..


jo, abych nezapoměl, tak loni jsem bojoval hodně také se zavíječem kukuřičným (samozřejmě jediná účinná věc - zicherka )

Letos byl jen jeden jediný - uff

Old Post 12-09-2012 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 55

Zdravím,musím reagovat na příspěvek od Hy3nA. S tím bych si dovolil nesouhlasit,teď nedávno jsem přesazoval kytku v květu a nezdálo se mi,že by něco dělo. Pokud to máš prorostlé a vytáhneš opatrně kořenový bal nic se nemůže stát. Za celou dobu se mi nestalo ,že bych to tímto nějak zkazil a kytka se nějak zabrzdila nebo něco v tom smyslu. Neříkám,že to musíš přesadit,ale nic by se nestalo. Ale každý má to své a každý má jiné zkušenosti atd.

Old Post 12-09-2012 v 19:23 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím,musím reagovat na příspěvek od Hy3nA. S tím bych si dovolil nesouhlasit,teď nedávno jsem přesazoval kytku v květu a nezdálo se mi,že by něco dělo. Pokud to máš prorostlé a vytáhneš opatrně kořenový bal nic se nemůže stát. Za celou dobu se mi nestalo ,že bych to tímto nějak zkazil a kytka se nějak zabrzdila nebo něco v tom smyslu. Neříkám,že to musíš přesadit,ale nic by se nestalo. Ale každý má to své a každý má jiné zkušenosti atd.

jj presne tak,kdyt je to prorostly,tak se to da vytahnout,aniz bys to nejak ponicil. taky jsem to delal v kvetu. Nic spatnyho, spis byly rady za novou hlinu

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 12-09-2012 v 20:00 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Aladin, Ganja-steve:
OK - no tak ja to teda ještě jednou promyslím no, ale spíš to asi už nechám dojet kvůli tomu převracení(větrem) v těch stávajících vypodložených...

Old Post 13-09-2012 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 58

..jak jsem ti psal už před 2mi týdny..nebylo nic jednoduššího, než přesadit do větších květníků, kytky by byly i stabilnější až tam budou pořádné salámy, tak je budeš denně zdvihat, protože jak známo podzim bývá vždy větrný..těmto kořenový bal poškodit ani nepůjde, takže by se nespozdili a když tak max na pár dnů....takto je budeš ještě měsíc trápit akorát a poznáš to na výnose..ale samozřejmě je dojedeš i takto - je to plevel, ale ve větších květnících bys měl větší výnos, neměl bys starosti s deficitem prvků, nemusel bys tak často zalívat (tyto musíš valit beztak 2x denně) ale seš zabéčenej, tak dobře ti tak :-)

a jak ses ptal na tipy kdy bude zralé to tvé Hbéčko, tak určitě bude chtít nechat tak do 15.10. (plus mínus 2dny) záleží na počasí..podle fotek chronik bude chtít o týden více..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 13-09-2012 v 08:59 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 59

když to nepřesadís tak počitej se ztrátama ale jak chces ty jsou to tvoje děti..já jsem rád že jsem nebyl kok*t a přesadil jsem to,Orange bud se krásně spravil a normalně kvete dokonce se ještě trochu zvětšil...

Old Post 13-09-2012 v 10:14 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

OK chlapi - tak jste mě přemluvili a přesadim to

Old Post 13-09-2012 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 61



mrkej na drat 1.fotka je 1.den po přesazení až mi při pohledu na ni bylo do breku...
2.fotka je zhruba 2 tydny po přesazení...
akorat je mi lito že jsem to neudělal dřiv než jsem třetinu kytky ořezal kvůli žloutnutí a když už to máš řezy z vídně tak je škoda to sku*vit,asi to nebylo všechno gratis...

Old Post 13-09-2012 v 10:35 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62






Všechny zdravím a posílám nějaké nové fotky detailů palic.
Bohužel jsem byl týden nemocný(ještě stále jsem)...takže kyti stále nejsou přesazené...což mě teda hlavně u HB opravdu strašně mrzí...
Měl jsem poslechnout Ruprechta... (jak psal že jsem "zabéčenéé", tak spíš jsem "tvrdohlavy jak cyp") to jen pro upřesnění ... teď už je to ale všechno jedno, a takhle to nějak dojedu, protože kdybych to měl přesazovat až v půlce příštího týdne, to už by asi opravdu bylo zbytečné... dříve se bohužel pro kýble a substrát nedostanu (nebo i v tomto termínu je lepší to přesadit než nechat takhle?)
Byl jsem tento týden rád, že jsem měl sílu vůbec vylézt z postele a kyti zalít a zkontrolovat.

Tak a konečně ty fotky:

Celek








HB










HB ořez











BG










CH

Old Post 21-09-2012 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63






taky jsem již dnes pomalou koukal mikroskopem - zatím jen na HB, a stále vše plně čiré.


Zvětšení 25x









Zvětšení 25x











Zvětšení 25x












Zvětšení 400x







Zvětšení 400x

Old Post 21-09-2012 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 64

Hele, letos jsem udělal pokus s jednou kytkou. Přesadil jsem ji do desetilitrového květináče cca 2 týdny před zatmíváním na květ - půda: obyč. levná hlína od Rašeliny. Hnojil jsem jednou Alga bloom a dost. Škoda, že nemám funkční foťák, to se musí vidět - kytka má už tak 14 dní všechny listy žluté a tak polovička už odpadla. A kytka úplně v klidu dál nabírala objem palic, až to nakonec vypadá, že z ní bude naprosto standardní výnos (jako kdybych normálně hnojil). Známí mi tedy říkají, že kdybych hnojil a měl větší květináč, tak by to bylo ještě lepší, ale tomu nemusím věřit.

Old Post 21-09-2012 v 15:29 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5968210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív