Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Win/Out... AK-47, Skunk #1, NYCD a pár dalších
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od 69Curti$69
frek - díky za radu ale stejně jsem udělal new foto :-D tak co myslíš?

Myslim, že by to mělo vyjít. Takže hodně štěstí.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 26-04-2011 v 07:00 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 50

Taky mě ted trápí u jedný kytí nedostatek dusíku,tak jsem jí nandal trochu krmiva pro rybky a mělo by se to znovu zelenat Uvidíme....

Old Post 26-04-2011 v 12:09 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Taky mě ted trápí u jedný kytí nedostatek dusíku,tak jsem jí nandal trochu krmiva pro rybky a mělo by se to znovu zelenat Uvidíme....


Ty hnojíš krmivem pro rybky ??

Old Post 26-04-2011 v 12:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Taky mě ted trápí u jedný kytí nedostatek dusíku,tak jsem jí nandal trochu krmiva pro rybky a mělo by se to znovu zelenat Uvidíme....

Cože???


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 26-04-2011 v 12:42 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 53

asi myslí fishmix ne? zřejmě nějakej nepovedenej joke...

Old Post 26-04-2011 v 14:29 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 54

Nj chlapi,každej tu je chytrej,to joke jak brno!!!Obvzlášt ten co psal faq že???
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
Pokud potřebujete květiny rychle vyléčit z deficitu dusíku a chcete použít masokostní moučku, doporučuji z ní udělat výtažek, potom působí rychleji. Dalším zdrojem dusíku je uschlá krev, moučka ze semen bavlníku, která reaguje pomalu, guano hmyzožravých netopýrů, které reaguje rychle. Kostní moučka je postupně absorbována, pokud není aplikována jako výtažek ( mimo jiné výborný zdroj fosforu). Krmení pro rybičky nebo rybí emulze jsou dobrým zdrojem dusíku a působí středně rychle.Hnojiva z guana mořských ptáků: All purpose Millennia Seabird guano, Orginal Seabird guano All Purpose. Krabí skořápky - Crabshell se pomalu absorbují.
Takže než mi začnete sypat popel na hlavu,tak si prosím ověřte míru svých vědomostí!

Old Post 26-04-2011 v 17:02 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 55

Navíc samozřejmě krmením pro rybky nehnojím,jen se tím snažím snížit deficit dusíku...Ale tak jsme v diskuzi,třeba to někomu pomůže

Old Post 26-04-2011 v 17:06 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Jsem to ale píča!!! Příspěvek č. 56





Potřebuji poradit jestli mám pravdu viz Photo ..
a jak se z toho dostanou? Díky
jo a ty další tři jsou 2x NoName z prvního Pic a SSH

Old Post 27-04-2011 v 14:57 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Nj chlapi,každej tu je chytrej,to joke jak brno!!!Obvzlášt ten co psal faq že???
http://grower.cz/pestovani/navody/...-hnojeni/7.html
Pokud potřebujete květiny rychle vyléčit z deficitu dusíku a chcete použít masokostní moučku, doporučuji z ní udělat výtažek, potom působí rychleji. Dalším zdrojem dusíku je uschlá krev, moučka ze semen bavlníku, která reaguje pomalu, guano hmyzožravých netopýrů, které reaguje rychle. Kostní moučka je postupně absorbována, pokud není aplikována jako výtažek ( mimo jiné výborný zdroj fosforu). Krmení pro rybičky nebo rybí emulze jsou dobrým zdrojem dusíku a působí středně rychle.Hnojiva z guana mořských ptáků: All purpose Millennia Seabird guano, Orginal Seabird guano All Purpose. Krabí skořápky - Crabshell se pomalu absorbují.
Takže než mi začnete sypat popel na hlavu,tak si prosím ověřte míru svých vědomostí!


Jo to je psano ve faq a je tam taky nadpis "MyNameStichův průvodce problémy s výživou rostlin" dole je odkaz na original v ang jazyce takže je to jen přeloženo a to co použivaj nekde jinde je sice pěkněj přiklad ale taky tam pišu já " osobně pouzivam taktéž prirodni hnojiva ale kupuji si Biobizz , to je take 100% bio a nemusim se hrabat v kostni moučce a odrezanejch konskejch kopytech a hovnech , nicmene jak se kazdemu libi a dle jeho moznosti , vlozil Hlava

Což je hned nad tím , tak se ptám jestli opravdu sypeš rybyčkam krmeni , proč tam nedát moučku ze semen bavlníku ??

citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Navíc samozřejmě krmením pro rybky nehnojím,jen se tím snažím snížit deficit dusíku...Ale tak jsme v diskuzi,třeba to někomu pomůže


citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Taky mě ted trápí u jedný kytí nedostatek dusíku,tak jsem jí nandal trochu krmiva pro rybky a mělo by se to znovu zelenat Uvidíme....


Nehnojim a přitom hnojim

Jo je to ve FAQ ale chce si to aspoň přečist cely , ne vytrhavat jednu větu z celku , takže běz na ic vyfakovat MNS , že to napsal pro tebe moc složitě , takže na mě žadnej dusik nesyp , nazdar

Old Post 27-04-2011 v 15:31 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 58

Vážený pane,
já hovořím pouze k tématu!Ty kytičky mají očividně nedostatek dusíku,tak jsem se pouze snažil pomoct.Tak jsem poradil jednu s forem,jak deficit upravit.O tom snad forum je!A s kecama typu,že je faq napsaný na někoho moc složitě se di vycpat,mimochodem celý ho mám přečtený několikrát.Než abys tu rozebíral kraviny,tak mu porad co s tím!!!Uzavírám debatu...

Old Post 27-04-2011 v 16:29 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 59

Takže kytičky si pobrečely a už jsou skoro v pořádku ..
a vy dva se tady nehádejte

Old Post 27-04-2011 v 16:37 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od agate-gem
Vážený pane,
já hovořím pouze k tématu!Ty kytičky mají očividně nedostatek dusíku,tak jsem se pouze snažil pomoct.Tak jsem poradil jednu s forem,jak deficit upravit.O tom snad forum je!A s kecama typu,že je faq napsaný na někoho moc složitě se di vycpat,mimochodem celý ho mám přečtený několikrát.Než abys tu rozebíral kraviny,tak mu porad co s tím!!!Uzavírám debatu...


Jo , pro nas growery je nej jak pridat dusík , skočit si do akvaristiky pro krmení rybičkam , to jsi psal k tematu , nejdři jsi to tam sypal , pak zase ne , nemel tady co nemáš vyzkoušeny a jen proto že jsi to zahledl ve faq , přečtenej ho asi nemaš když jsi nepochopil že to psal MNS před 10ti lety nekdo v US , pro jeho podmínky , tak se vycpi sám a nekam se vystav , protože kraviny meleš ty , to že nasype krmení rybyčkam na to blato co tam ma akorát zasere . Ja mu tady narorozdíl od tebe radim co mam vyzkoušeny a funguje ,

69Curti$69 , jestli chceš vědet jestli zalejt , pichni trochu prstem do hlíny a jestli je tak 1-1,5cm pod povrchem pořad vlhká tak to nema cenu zalejvat , máš už tu novou hlínu ??

Old Post 27-04-2011 v 16:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 61

Hlava - no pávě že tam mám pořád Blato/Beton takže se přes to nedostanu, ale už mám zjištěný že ideální je zalívat každej 2. den, dnes to byl myslím už 3. den.. no a hlínu ještě nemám

Old Post 27-04-2011 v 17:08 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Neews Příspěvek č. 62






Zdravím ...
No tak přes víkend byly květiny venku i přes noc a zrovna celej tenhle víkend pršelo ale tak květinky to přežily a to je hlavní
a fotky jsou z dneška bylo čtvrt na 11 a zrovna jsem je přinesl domů ..

Old Post 01-05-2011 v 16:52 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 63






...

Old Post 01-05-2011 v 16:57 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 64


a nakonec F.I.M .. je to v pohodě??

Old Post 01-05-2011 v 17:01 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6938400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív