Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Win/Out... AK-47, Skunk #1, NYCD a pár dalších
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17

ou úplně jsem zapoměl důležitou informaci... (nenapsal jsem kdy vyšli na světlo denní) takže k příspěvku č. 12 :
foto 1. - 22.3
2. - 4.4
3. - 3.4
4. - 4.4
5. - 28-29.3

Old Post 08-04-2011 v 11:54 AM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od 69Curti$69
a mám ještě otázečku.. potřeboval bych nějak zneutralizovat to pH (teda jestli to jde)


Cau , na to se zatim vybodni , je to jeste moc maly jak sem psal , nech to povyrůst a pak uvidiš , počkej tak tejden , Hlava

Old Post 08-04-2011 v 16:38 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 19

Hlava - ok.. díky

Old Post 08-04-2011 v 17:02 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 20






Takže menší aktualizace...

Poslední dobou mě všechno sere!!! a tak jsem si řekl že si nenechám ty malý chudákčy umřít před očima no tak jsem je hned šel přesadit do jiný hlíny...
šel jsem na pole a tam jsem se posnažil vyhrabat tu nejlepší hlínu měl jsem jí tak do půlky 25L (asi má 25L ) kýble
potom jsem tam nasypal tak 0,5L písku a 0,5L substrátu pro kaktusy ... jo a všechno jsem odměřoval podle oka tak to není přesný
no ale to není všechno jak jsem to mixoval tak hodím okem po tom substrátu kterej dělá mým květinkám zle no a tam byly napsaný dvě slova který si nepamatuju ale prostě že je lehčí/vzdušnější a že je kyselej... a to mě dost nasralo, kdybych si to přečetl ještě před tím než sem tím začal plnit květníky tak bych se nemusel teďka srát z přesazováním...
No a pár kytičkám jsem ty kořínky přetrhal tak snad to přežijou..
A kdyžtak mi prosím napište jestli je ta mixlá hlína v pohodě nebo jestli je ještě horší než ten substrát..
no a teď fotečky...
Takže:
1. NN no a ten nejmenší mi vylezl včera

2. S1 snad to rozdejchá protože tomu jsem ty kořínky přetrhal docela dost

3. další NN

4. AH3

5. Guawi

Old Post 10-04-2011 v 18:37 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 21






6. NYCDxS1

7. SSH

8. AK-47 ( no dívám se do složky a on tam není tak jsem ho narychlo vyfotil )

9. - 10. chudáček S1 dostal pořádně zabrat od toho substrátu...

Old Post 10-04-2011 v 18:53 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 22

no tak já už nevím... teď jak jsem jim dal novou hlínu tak jsem to totálně posral ta hlína je strašně těžká, takže květinkám se to asi moc líbit nebude ... Ale je tu naděje kámoš teďka snad bude kupovat rašelinu/substrát (nevím co to je ) pod muškáty a prej že je to pro kytky luxus.. tak mi teďka prosím poraďte mám počkat na ten substrát a pak je přesadit do něho nebo udělat lepší hlínu (už možná vím jak) a přesadit je hned nebo se na přesazování úplně vysrat??? protože já se bojím že by to květinky nemuseli rozdejchat a to bych nechtěl...

Old Post 11-04-2011 v 20:17 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

ja bych to nechal tak . použivám obič. hlínu každy rok ze zahrady a nestžuji si ...už nepřesazuj

Old Post 11-04-2011 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 24

Zdar
Napadlo mě, promačkej ty květníky trochu po stranách, možná až budou trošku sušší. Tím půdu provzdušníš.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 11-04-2011 v 22:15 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 25






No tak pro začátek děkuji za rady
no a teď další věc.. příjdu domů jdu hned ke květinkám a zkouším prstem jak je hlína tvrdá a pak jsem vyzkoušel ( u NYCD) promačkat ten květník a zjistil jsem že ta hlína je strašně tvrdá a těžká nevím k čemu bych to přirovnal.. plastelína když jí rozbalíte úplně novou a začnete jí mačkat tak asi tak no ... takže nevím počkám do pátku (to bude ten substrát) zatím se budu dívat co kdo ještě napíše..

ricosto25: a máš tu hlínu taky takovou těžkou/tvrdou?? protože já se bojím aby se tam ty kořínky neudusily nebo nezozmačkaly..

No a ještě jedna věc no vlastně dvě
takže jak jsem se podíval na ty květinky tak se kouknu na AH3 a vidím že je nějaká divná no tak hned fotím a přitom si říkám že je to asi nějakej mutant no není jen jí rostou lístečky no však uvidíte sami a ještě chudáček S1 a jeho usychající lístečky... takže 1-2 AH3
a 3-5 S1

Old Post 12-04-2011 v 15:31 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 26

No , tahle hlína nakopaná někde na poli je na prd , to zaleješ a je z toho bahno , pak to vyschne a je z toho beton , http://grower.cz/pestovani/navody/...traty/8.html#54 , chce to tam přidat nějakej perlit + kokos + písek aby to bylo trochu vzdušný , až bych si to namíchal tak bych je přesadil , opatrně vyndat odrolit přebytečnou hlínu a šoupnout do novýho , omačkaváním takhle maleho květníku docílíš akorát to že trvdá hlína prdne vejpůl a s ní i kořen a je po kytce , to nedělej ani píchat do hlíny ....

Jo AH3 může pro začatek plodit jednolisty , ale jestli se rozjede mohlo by to bejt gut , je to jediny semínko co sem kdy našel a palici AH3 , žadny jiny U toho S1 na 4fotce to ustřihni ten uz to má zasebou , narostou jiny , čau Hlava

Old Post 12-04-2011 v 16:03 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

no nevim, ja mam docela kvalitní hlínu na zahradě, je těžka ne moc tvrda hodíl jsem tam perlit dřevěny popel ale ta tvoje nevipada slibně zkoušel jsi ph ? to maš za oknem ?

Old Post 12-04-2011 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catlittle
Nový Člen

Karma uživatele catlittle - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 28

Kotě by to zatim nepresazovalo, nech to byt; korenovy bal se ti udela tak jako tak. Presazovat, az se ti holky z prvniho presazeni trosku zmatori.

Old Post 12-04-2011 v 16:33 PM
catlittle je offline   Profil uživatele catlittle   Find more posts by catlittle   Foto galerie člena catlittle   Click here to Send catlittle a Private Message   Add catlittle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 29

Hlava - Díky za poučení a za radu a chci se tě zeptat, myslíš že by byl ideální ten substrát pro muškáty?? prej je dost sladkej.. no jestli ani ten se nebude hodit tak mi říkal kámoš že jeho máma říkala že když ten kyselej substrát smíchám s tou hlínou co jsem teď udělal tak že by to mělo bejt v pohodě že se navzájem doplní živiny co jsou v té hlíně a v tom sub. a že by to nemuselo bejt tak kyselý.. tak nevím no ještě se uvidí, hlavně jak poradíš

ricosto25 - no přez noc a když je tak hnusně tak jo, ale jinak jsou venku na terase
a na to pH prdím stejně je budu muset asi zase přesadit

Old Post 12-04-2011 v 16:52 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 30

catlittle - no ale za jak dlouho se vzpamatujou??

Old Post 12-04-2011 v 16:54 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catlittle
Nový Člen

Karma uživatele catlittle - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 31

no, kotě je ještě moc malý na rady, ale spíš tak citem by nechalo narůst nějaký to patro, prostě jak rostlinky zesílí (jak koukám na fotky, jsou to ještě malý holky)...pokud jsi nedávno kořínky poškodil, tak je dobrý je nechat dostatečně zregenerovat.
Pročti potom vlákna o přípravě substrátu (provzdušnit), jak radí Hlava
Možná nejni na škodu nejdřív čísti než hnedky saditi, ale chybama se člověk učí, i kotě se učí

Old Post 12-04-2011 v 20:45 PM
catlittle je offline   Profil uživatele catlittle   Find more posts by catlittle   Foto galerie člena catlittle   Click here to Send catlittle a Private Message   Add catlittle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 32

Catlittle - díky za radu..

No rozhodl jsem se teda že nechám narůst nějaký to patro a pak je přesadím.. kéž by to stihly tak do pátku abych nemusel skladovat hlínu ale bohužel si budu muset počkat nejspíš tak týden dva

Old Post 13-04-2011 v 18:00 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0889490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív