Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

v neděli budou fotky

Old Post 13-08-2009 v 11:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Tak další záhada pro ty co sledují,mam pocit že výnos bude nad moje očekávání, mezi už takřka zralými paldami začali po finalu narůstat nové palice,je to jako by kytka začala znovu kvést a i listum se daří mnohem líp.No uvidíme co to udělá po 14dnech,ale moc se mi to líbía zároveň to nechápu,tak pokud máte podobnou zkušenost,sem sní, jinak večer už budou aktuální fotky.

Old Post 14-08-2009 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51




Zdravim growery,jsem tu s další várkou fotek 59 den 12/12, a 5den jedu final,palice se opět přestali vytahovat,houstnou,těžknou ale pořád na nich narůstaj nový a nový paldy,
Divný
přihodím nějaké makra a všiměte si těch big pupenů a těch nových mladých paliček co rostou ze starých. Případné názory a fucky uvítám.

Old Post 16-08-2009 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52




to jsou balkonky a teď zbytek,

Old Post 16-08-2009 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53




další

Old Post 16-08-2009 v 22:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54




..

Old Post 16-08-2009 v 22:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55


.

Old Post 16-08-2009 v 22:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56


Krása Hlavně ta tvrdost

Old Post 16-08-2009 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57


A tohle mě dostává pupen co měří v průměru skoro centimetr.Ještě jsem takovýho obra nikdy neviděl viz foto

Old Post 16-08-2009 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 58

Nahoře píšeš že palice se furt zvětšujou a rostou nový a nový neni škoda teď sklízet když to furt roste no posuď sám

Old Post 17-08-2009 v 09:02 AM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

no necháme to ještě nějakou dobu,stejně většina kuliček je ještě bílejch ale nechám to na vodě a finálu,hnojit už nebudu

Old Post 17-08-2009 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yeoman
Nový Člen

Karma uživatele Yeoman - 80% PěstitelskáKarma uživatele Yeoman - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 60

vypada to pekne,zajima me konecny mnozstvi a kvalita huleni. Jak dlouho jim jeste das?

Old Post 17-08-2009 v 10:55 AM
Yeoman je offline   Profil uživatele Yeoman   Find more posts by Yeoman   Foto galerie člena Yeoman   Click here to Send Yeoman a Private Message   Add Yeoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

Yeoman: Dám jim ještě určitě 14 dní,vim už čím sem způsobil tu mutaci.Zablokoval jsem jim přísun živin a teď to finálem odpálil jak časovanou pumu,tak uvidíme co to bude za mazec,jinak co se týče kvality,tak si myslim že budu spokojen,nechám to dojet na finálu a potom čistou vodu,tak si myslím že to bude vyčištěný až až.listy už začínaj od krajů schnout,tak až to bude za minutu 12,skosim,uvidíme,nikdy jsem neměl stereotipní kytky(viz historie)tak si to nebudem kazit

Old Post 17-08-2009 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Aeroman:to že něco neni podle pravidel neznamená že to nemůže být zajímavý,koukni se na nadpis a poznáš proč mutanti a ne strohé stereotipní kytky,snažim se přijít na něco nového a výnosného,ne kopírovat ostatní a myslim si že to je účel groweru,ne machrovat brutál palicema,ale přijít s něčím neobvyklim,dosáhl jsem toho že z minimálních nákladů jsem vypěstoval něco,co udivuje i ostřílené growery,nejde přeci o množství,ale o kvalitu a osobní potěchu.Neděláme to přeci pro zisk,ale pro radost a než abych kupoval shitovej model z vietnamskejch pěstíren,tak si vypěstuju ty svoje kuličkynamísto paličekAle věř že 5kuliček nahradí tvou jednu paličku

Old Post 18-08-2009 v 01:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 63

No tak klídek. Nemusíte se tady navzájem napadat.

Hornymll: Můžu se jen zeptat nemáš v tom náhodou semínko? Protože fakt nevím co by se jiného v nich nafouklo.
Ale pořád seš lepší než já, já jel v 16 poprvé pod 400W a vypěstoval jsem jen 2kytky z toho jeden extrémní hermouš a z toho jsem měl asi 25g , ale před tím to moc k smíchu nebilo.

Ale mimochodem ten vietnamský shit bych chtěl ochutnat, jak jsem viděl ty jejich pěstírny tak to nemuseli mít špatné.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 18-08-2009 v 02:59 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64


Semínko vtom opravdu neni,nevim jakto že se tak nafoukly,ale třeba to dělá ten heavy bud a monster bloom,nebo je to prostě nějaká mutace,je fakt že ty kytky(včetně matky) dělaj tyhle nafouklý vaky i v průběhu růstu,vždycky jich tam tak 10-20 naroste,jen tak u listu,ale nikdy žádný semínko.

Jinak holkám se začalo dařit,je vidět že už tahaj živiny z listů,od konců usychaj a hnědnou,tak jsem zvědavej třeba za týden.Našel jsem na netu že roste 60-75dní,tak si myslim že je ještě dost času a možná přidám ještě trochu Toho bobnadla,když se zase probrali k světu

Old Post 18-08-2009 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3335640 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív