Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Tabak Virginský-´09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Beethoven
Stálý Člen

Karma uživatele Beethoven - 80% PěstitelskáKarma uživatele Beethoven - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 49




Tabáček,ktorý nie je v prírode.
Zdá sa mi,že jeden začína predčasne kvitnúť.
Uvidím čo budem robiť keďže s tabáčkom nemám veľa skúseností.
Každá rada sa cení MR.Men a spol.

Čím viac grower študujeme tým viac sa stávame neschopnými ho poznať.



٩(●̮̮̃•̃ )۶ ٩(͡๏̯͡๏ )۶

Old Post 28-06-2009 v 21:58 PM
Beethoven je offline   Profil uživatele Beethoven   Find more posts by Beethoven   Foto galerie člena Beethoven   Click here to Send Beethoven a Private Message   Add Beethoven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 50


No kamarádi já nevím co tu děláte. Ale já bych mohl už sklízet.
Už šel do květu listy jsou teď nejsilnější. List jsou asi 30 - 35cm velké.
Ale bohužel mám to jen na okrasu tak že nechám vykvést a možná schovám semena na příští rok.

Jinak nedávám jim moc velkou pozornost, rostou si skoro sami.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-06-2009 v 21:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 51

se vam to nejak zblaznilo..u nas stalo pocasi za starou backoru a jede hlavne to co je v baraku fotecky jsem dneska upnul

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 30-06-2009 v 05:15 AM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beethoven
Stálý Člen

Karma uživatele Beethoven - 80% PěstitelskáKarma uživatele Beethoven - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 52

Mr.Men-Tak ale je rozdiel keď ich ty máš niekde na záhrade a svieti tam slnko skoro celý deň ako u mňa keď majú možno 4-6 hod. slnka denne.
V najbližšej dobe pôjdem pozrieť aj tabáčky čo sú v prírode ale nedávam im veľkú šancu.
Ja im tiež nevenujem nejakú extra péči ale pri tom minime slnka to aj tak vyzerá.
Nevadí aj keď tento rok nevíde podľa predstáv ale aspoň budem na budúcu sezónu o niečo múdrejší.

Čím viac grower študujeme tým viac sa stávame neschopnými ho poznať.



٩(●̮̮̃•̃ )۶ ٩(͡๏̯͡๏ )۶

Old Post 30-06-2009 v 10:45 AM
Beethoven je offline   Profil uživatele Beethoven   Find more posts by Beethoven   Foto galerie člena Beethoven   Click here to Send Beethoven a Private Message   Add Beethoven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beethoven
Stálý Člen

Karma uživatele Beethoven - 80% PěstitelskáKarma uživatele Beethoven - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 53

Mám na Vás otázku.
Chcel by som z jednej rastliny mať aspoň pár semien.
Ako to urobiť?
Hľadal som na googli,čítal si mr.menovu radu na začiatku ale stále neviem
Už sa ukazujú nádherné ružové kvety ale neviem čo s nimi,dokonca mi už aj niektore zoschli.
Mám ich odrezať alebo ich nechať tak ?

Čím viac grower študujeme tým viac sa stávame neschopnými ho poznať.



٩(●̮̮̃•̃ )۶ ٩(͡๏̯͡๏ )۶

Old Post 05-07-2009 v 17:04 PM
Beethoven je offline   Profil uživatele Beethoven   Find more posts by Beethoven   Foto galerie člena Beethoven   Click here to Send Beethoven a Private Message   Add Beethoven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 54

Mysli při tom na makovice. Ono je to fakt hodně podobné.
Já jsem ty kytky nechal skoro než úplně uschli. Místo květů se udělali ty tobolky ve kterých byli semínka jak v máku.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-07-2009 v 17:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 55

No nevim.......já mám tabáky venku asi 10h slunce, a další ve skleníku 7h světla a musím říct, že ty ve skleníku jsou 2X větší!!!! Vlhkost a teplo fakt netuším, možná ten hnůj.

Jinak 35cm listy nejsou zas tak moc ne? Ja bych si přál mít aspon cca 70cm listy.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 05-07-2009 v 20:28 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Beethoven
Mám na Vás otázku.
Chcel by som z jednej rastliny mať aspoň pár semien.
Ako to urobiť?
Hľadal som na googli,čítal si mr.menovu radu na začiatku ale stále neviem
Už sa ukazujú nádherné ružové kvety ale neviem čo s nimi,dokonca mi už aj niektore zoschli.
Mám ich odrezať alebo ich nechať tak ?


Hlavne to musi byt opyleny..idealni je hladovej cmelak udernik..zmakne to za par minut :-) musis to odchytit nez ta tobolka pukne a pak to nechat doma doschnout nejlip na papire nekde kde nehrozi pruvan.Ja uz sklidil nejaky semena ,ale zatim jen predcasne vykvetlyho selskyho tabacku.imho znamej dava na zimu tabacky domu do svetly cimry a kvetou mu celou zimu..tak jen to smrdlej po micurinovsku steteckem a mas semen jak maku:-)

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 05-07-2009 v 23:12 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 57

jalala1: Tak to je profesionální . Ale lepší by bylo kdyby tam byl všude cannabis.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-07-2009 v 14:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 58

ahoj... pokud ma nekdo moooc listi a chce se nejakho zbavit, byl bych rad.. Diky

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44081

Old Post 22-07-2009 v 16:23 PM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 59

odkaz opraven, snad je to ted ok.. popripadne mohu nafotit a doplnit rozmery pokud nekdo bude potrebovat. Ale vim ze kdo neni treuhlar, tak bude pro nej trochu orisek na vyrobu..

Old Post 22-07-2009 v 17:38 PM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od jalala1
další krasavci


Mas je nadherny :-) jinak ta prvni fotecka vypada jak hrbitov :-)))

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 25-07-2009 v 22:48 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 61

Zdarec, máš je krásný, velký, až to okoštuješ, tak napiš jaký to je, mám jich taky 12 zasazených, ale takový hovada jak máš ty, fakt nemám :-D Pořád mě to žerou slimáci, tak s něma bojuju, jak to jenom de, do týdna hodím nějaký foto.
Měj se K+

Old Post 26-07-2009 v 12:07 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 62

mohl bych se zeptat jak docilit takove vejsky a velikosti?? Diky

Old Post 26-07-2009 v 17:37 PM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 63

autobuz: Správným pěstováním.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-07-2009 v 20:10 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 64

Hlavne zalezi na pocasi..moje tabacky jak se ochladilo usoudili,ze je podzim ,vykvetli a listi uzralo bez ohledu na velikost..kupodivu i virzinak..tak,ze venku mam uz sklizeno a pokud se zadari zitra casove zajedu jeste na druhou zahradku.co je doma roste jak slak,nekvete a jak to vypada sklizen bude az za dlouho

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 27-07-2009 v 21:23 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6193430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív