Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
torhorc
Stálý Člen

Karma uživatele torhorc - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 49

Chcel som aby to znelo trosku temne a zeleno zaroven.
Takze T alebo H alebo C (T or H or C). To THC tam je a naprik tomu to tam zas tak netrci. A navyse sa to priam genialne chrochti deathmetalovym growlingom. (len to musi clovek citat na konci s K :-) :-) :-)

Old Post 09-04-2002 v 15:21 PM
torhorc je offline   Profil uživatele torhorc   Find more posts by torhorc   Foto galerie člena torhorc   Click here to Send torhorc a Private Message   Add torhorc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Příspěvek č. 50

to by me zajimalo, proc mam k-- za vyjadreni jak vzniknul muj nick...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 09-04-2002 v 15:29 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 51

to pan_dan:
Nebuď smutnej, nejsi v tom sám. Dude je na tom stejně, já jsem to taky odnes a myslím, že postižených bude ještě víc. Někdo se prostě nudil .

Old Post 09-04-2002 v 15:35 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 52

Tak to je komplikovaný, a nevim jak přesně to bylo. Ale vychází to z civilního jména (Zdeněk). To se vezme a napíše v morseovce a pak se ty dělící čáry posunou o jedno místo dopředu a zůstane tam G, R, E, A, E, R, T.

A protože jsem do jistý vjecičky potřeboval "severský" jméno, který by zároveň bylo já, tak jsem to zpřesmyčkoval na Graetar (ze dvou E, čili širokýho E, jsem udělal norskou bukvu AE).

Uf, nakonec jsem si vzpomněl, ale po těch letech mi to dalo zabrat. Jenom netuším, jak jsem na to tenkrát přišel...

Milujte se a množte se!

Old Post 09-04-2002 v 16:20 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Karma Příspěvek č. 53

2 Dude:
2 pan_dan:
2 Al-ban:

Teda dávat K- v tomhle threadu, to je vážně divný. Všem vám posílám jednu svoji malou K+ na "balance"

Old Post 09-04-2002 v 16:44 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 54

dane ode mě taky jedna +ka solidární a romane za to, že se ti nelíbil Big Lebowski ti karmu určitě ubírat nebudu, šup jednu K+ za upřímnost:-)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-04-2002 v 17:50 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné sativa Příspěvek č. 55

no, před pár lety sem pořád byl na netu a potřeboval sem nějakej nick pro mail a chat, atd.... a hodně věcí bylo obsazenejch, nakonec mě napadlo sativa, každý asi ví proč mě to napadlo, když cannabis bylo obsazený,
.... postupně mi tak začao řikat hodně lidí, takže na to normálně slyším


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 09-04-2002 v 19:36 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wojta
Nový Člen

Karma uživatele wojta - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 15 

Obecné wojta Příspěvek č. 56

me tak zacali rikat ostatni a s tim ze je toho hodne obsazeniho mam taky problem a w se tam naramne hodilo nemyslite?

Old Post 10-04-2002 v 13:14 PM
wojta je offline   Profil uživatele wojta   Find more posts by wojta   Foto galerie člena wojta   Click here to Send wojta a Private Message   Add wojta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Dude,pan- Dan, Al-Ban Příspěvek č. 57

Někdo nás asi nemá rád, neboť po mém posledním příspěvku, kdy jsem vrátila Dudovi karmu, mě hned také jedna ubyla.
Nejsem z toho však ani trochu smutná, protože kvůli karmě tady s vámi nejsem, jste to hlavně vy všichni, kteří komunikujete! A jde vám to perfektně.
Jen tak dál! čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 10-04-2002 v 17:09 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 58

to Shadowlady:
Jo správně, hlavne že je sranda. Možná, že občas dostávám negativní karmu za mé (časté) offtopicy, ale nemůžu si pomoct. Je to silnější než já .

P.S. Vsadím se o stovku, že mi ten někdo nedá další negativní karmu, zase mi naskočily nějaké kladné, tak ať to trochu zregulujeme ne? . Ať se mi pak přihlásí do PM

Old Post 10-04-2002 v 17:56 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexa
Stálý Člen

Karma uživatele hexa - 78% PěstitelskáKarma uživatele hexa - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 59

Tak ten muj vznikl asi tak, ze sem od malicka tak trochu pyroman a strasne se mi libi jistej peroxid - hexametylentriperoxodiamin, no tak od sud )

Smoke lawfully! Smoke everywhere!

Old Post 10-04-2002 v 18:59 PM
hexa je offline   Profil uživatele hexa   Find more posts by hexa   Foto galerie člena hexa   Click here to Send hexa a Private Message   Add hexa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 60

Gnyk pozpátku

P.S. Akorát mi to teď s měkym připadá už hodně jako nepřirozený.

Old Post 10-04-2002 v 20:27 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

můj nick ? Příspěvek č. 61

to teda nevím, částečně proto že Ondráš byl pán Lysé hory a částečně, z jiných důvodů... sh tam je proto aby to bylo languagovzdorné.
To je tak asi všechno, jo a ještě k+roman dirda neboť Big Lebowski je fakt ptákovina první kategorie .. nevím co na tom tak chválíte a čekám n.n.k -- ale nevadí

to roman dirda - sorry cece, ale nepustilo me to priste

[Edited by Ondrash on 11-04-2002 at 09:52 AM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 11-04-2002 v 08:49 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Nápad Příspěvek č. 62

To TORHORC
To je dost dobrý, to by mě nenapadlo.
No, tato přezdívka vznikla tak, že sem jednou čuměl do časopisu na loga operátora a tam byl obrázek takovýho klučiny, kterej měl v držce špeka a u toho bylo napsaný SMOKING WEED EVERYDAY.
Ani sem nevěděl, že vlastně nespisovně "tráva" se řekne ang. weed.No a tak sem to skloubil s "polis" jako město a tak to vzniklo a používám to jen tady.Jinak v counter-strajkovi sem man.o.war

[Edited by weedpolis on 03-10-2002 at 09:31 PM]

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 11-04-2002 v 17:51 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Pohodička Příspěvek č. 63

Moje ségra našla s kámošem utržený sluchátko.....

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 11-04-2002 v 18:38 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sago
Nový Člen

Karma uživatele sago - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 64

Řikaj mi tak už 20 let.Asi jméno.

Old Post 11-04-2002 v 19:04 PM
sago je offline   Profil uživatele sago   Find more posts by sago   Foto galerie člena sago   Click here to Send sago a Private Message   Add sago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8459980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív