Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Mixování různých hnojiv a enzymů ? Míchání hnojiv mezi sebou ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 49

tak kam s nim teda? Do hnojek, nebo postriku?

Old Post 04-01-2007 v 23:08 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
tak kam s nim teda? Do hnojek, nebo postriku?


Jenom postřik a to v období vegetu a prvních 14 dní květu, pak už neaplikovat... Dle hnojícího schématu Plagron se po vysazení Phytaminu začíná aplikovat Green sensation. Do zálivky nepřidávat, dle mě úplně zbytečný, pže látky z Phytaminu rostlina příjímá hlavně listy... A Plagron ani nikde neuvádí aby se přidával do zálivky...

Old Post 05-01-2007 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 51

Zdravim vsechny
Tak koukam, kazdej jiny zkusenosti s phytaminem. Ja se priznam, ze ho do bublaku davam, na listy moc nestrikam, byl jsem presvedcenej, ze se fytak vstreba korenama a rozdistribuuje po kyti. Mozna hodim dotaz nekam na vyrobce, at nam k tomu neco rekne.
Co mi z tohodle threadu zatim vyslo:
-postrik - jasna paka, zaruceny
-zalivka - dela se to, jasny to vubec neni, ucinnost/rychlost vstrebani asi nebude tak velka
Zdravi djV. Peace a peknej weekend

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 05-01-2007 v 12:44 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Ještě doupřesnim a cituji z http://www.plagron.nl/2005/Plagron_...phytamin.shtml:

Přestože rostliny mají během květenství jiné požadavky než v růstovém období, existují důležité hormony, které jsou životně důležité po celý cyklus. Aby byly rostliny těmito důležitými stavebními prvky náležitě vybaveny, vyvinul Plagron biologický postřik, kterým lze týdně doplňovat důležité prvky.

Plagron Phyt-Amin obsahuje přírodní hormony jednak na růst a jednak na květ, a tím podporuje rostlinu po celý cyklus.

Phyt-Amin působí mnohostranně: zvyšuje obsah cytokininu, čímž se zvyšuje obsah chlorofylu v listu. Následkem je zvýšení obsahu cukru. Rostliny tak zůstanou déle zelené, mají dodatečnou obranyschopnost, více řízků a tvoří silnější plody. Používáním Plagron
Phyt-Amin se utvoří na listu vrstva, která ji chrání před vyschnutím. Plagron Phyt-Amin dělá dobře vždy!

Účinné látky:
Aminokyseliny, stopové prvky, minerály, růstové a květové hormony.

Použití uvnitř:
5 ml na 1 litr vody. Tímto roztokem postříkejte listy Vaší rostliny do mokra.

Použití venku:
1 ml na m². Nepoužívat za deště. Phyt-Amin je pak spláchnut z listů.

Zde je jasné, že Phytamin pouze jako postřik. Dále se používá dle schématu http://www.plagron.nl/2005/Plagron_...eekschema.shtml pouze období vegetu a 2 týdny po přepnutí. Tolik o dohadech jestli do zálivky ano nebo ne - Ne - pouze postřik.

Old Post 05-01-2007 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 53

Čau, jsem tu novej a chtěl bych se zeptat jak by to dopadlo kdybych zkusil smíchat Wuxal + výluh z kopřiv, díky.

Old Post 04-02-2007 v 10:02 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 54

Zdravím, mám takovej dotaz. Míchám komplet sadu od B'cuzz, po přidání PKačka se roztok zakalí do běla, ale po kápnutí kys. fosforečné se roztok opět vyčistí do průhledné barvy. A tak se chci zeptat jestli tak důležítý fosfor nějak nezreaguje nebo jestli je to normální? Za rady dík

Old Post 13-03-2007 v 19:38 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 55

softly: dost velka alchymie, nevim proc bys to vubec michal. ale hnojit by se s tim pravdepodobne tak nejak dalo.

fR3edom-X: zajimavy, ja jsem zrovna michal BCuzz Coco A+B s PK1213, a nikdy se mi to nezakalilo. Taky pravda ze ja jsem nejdriv upravil pH vody kys. dusicnou, a pak pridal BCuzz a PK. Zkus to v tomhle poradi, nemelo by se nic zakalit, pH mi to nerozhodilo a obecne si nemuzu stezovat.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 14-03-2007 v 01:38 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 56

inf3cti: nevím jak pochopils že se to zakalilo, ale prostě než přidáš PK tak je roztok hnědo-červené barvy a průhledný... po přídání PK se zabarví víc do bíla a není moc průhledný. Tohle všechno je ok, ale jak přidám kyselinu tak se roztok vrátí do původního vzhledu jako bych tam to PK vůbec nedal, což mě právě příde divný. Jinak je všechno ok, ph se drží... Zkusím ještě obrácenej postup, nejdřív snížit ph a pak dát hnojky a uvidím

Old Post 14-03-2007 v 12:34 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od fR3edom-X
inf3cti: nevím jak pochopils že se to zakalilo, ale prostě než přidáš PK ...

no nevim jak se to da pochopit.. budto je ten roztok ciry nebo zakaleny - simple as ass. no a u mne byl porad ciry. mozna zalezi odkad beres vodu atd..

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 14-03-2007 v 16:31 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 58




ohledně základních hnojiv sem našel tohle, snad někomu k něčemu bude...



edit: aa ono se to naloudovalo obráceně, takže to čekujte odspoda

Old Post 17-03-2007 v 21:29 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 59


a vzhledem k tomu, že mi to nedovolilo 4 fota, tak tady ještě něco ... nemá to sice moc společnýho s holandskejma hnojivama, ale mohlo by to snad k něčemu být

Old Post 17-03-2007 v 21:37 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 60




Naše zkušenost je nemíchat Plagron Alga-Blute nebo Alga-Bloom s P/K 13+14, vždyť Plagrony to už obsahují, tady je příklad

1-2) hnojeno Plagron Alga-Blute

3) hnojeno Plagron Alga-Blute a BN P/K 13+14

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Naposledy upravil EXODUS 30-04-2007 v 18:49 PM

Old Post 24-03-2007 v 01:59 AM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 61

Na začátku theardu jsem se na to ptal. Sice to neni úplně oběktivní srovnání (neměl jsem stejnou genetiku, rozdílný teploty), ale plagron + bcuzz pk 13/14 udělal míň listnatý a tvrdší šišky... na chuti to znát nebylo.

Po naředění plagron bloomu na ec 1,7-1,9, podle toho jak kytky žraly jsem přidal pk13/14 podle návodu (dávkování se stupňuje) a ec to zvětšilo maximálně o 0,1-0,2

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 03-04-2007 v 17:00 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 62

Zdravím chci se zeptat jestli je možné nebo popř. nemáte někdo zkušenosti s mícháním hnojiv: Wuxal super a A.H. Bloom. Jedu hlínu a koukal jsem na A.H. Bloom dávkování je sice dělané na hydro (3 složkové). Tak uvažuji o tom, že budu hnojit v růstu Wuxalem + doporučená dávka A.H. (poloviční dávky, když jedu hlínu) + postřik Phytaminem. Myslíte, že to něco přinese nebo mám hnojit nejdřív jen Wuxalem + postřik a potom na květ A.H.čkem. Díky za ohlasy mějte se fajne...

Life Is A Choice...

1st. Indoor by Sronson 70W - Sklizeno


150W upgrade by Sronson Soil V-Scrog - sklizeno

3. Indoor (Hlína) 150W - Sronson - sklizeno

Old Post 03-04-2007 v 22:20 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 63

Vyzkoušel jsem hnojení kytiček StartUpem/Kristalonem a phytAminem...výsledek ušel u obou variant, ale u kytek, které dostávaly jen PhytAmin a minerální hnojivo (kristalon), jsem si všim, že jsou nižší, mají silnější stonky,více výhonků a celkově kompaktnější, i přes to, že se jednalo o jeden druh. (White label - Orangebud)

Trochu jsem koukal do knížek, co se zabývaji rostlinnýma hormonama, zajímalo mě, jaká látka co ovlivňuje - neni nic lepšího, než si řídit přesně, kdy má co kytička dělat...;-)

Auxiny, který vznikají ve vršcích rostlinek, brání kytičce větvit, dokud jí vršek neufiknete, nebo ji pořádně nestressnete, jen tak nezavětví.
Zato podporujou růst kořenového systému a osový růst. (rostou internodia - mezipatra,protahují se jeho buňky)

Naproti tomu cytokininy dělají pravý opak, zastavujou růst internodů, kyti se stává kompaktnější, mohutní, protože se jí podstatně rychleji dělí buňky v listové, stonkové a květní hmotě.

No a protože první mix StartUp a phytAmin obsahoval jak auxin tak cytokinin, dostávala kyti dva různý signály, z jedné strany že má růst do výšky a z druhé, že má růst do šířky. Rostla tak i tak, ale poměrně méně oproti druhý variantě.

Jestli používáte PhytAmin nebo ještě CropMax, nepoužívejte nic, co obsahuje stimulátor růstu kořenů. Kyti by sice rostly, ale snižoval by se zbytečně potenciál jak rostliny, tak vyplácáte zbytečně hnojivo.

Old Post 18-04-2007 v 16:21 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 64

Cuz uz sem sem psal do více fór tak se omlouvám, ale zajímá mě jak je to stim peroxidem vodíku jenž má mít ty blahodárý učinky při hydroindooru, můžu to použít i pro svůj outdoor ? myslim to tak jako ze nakapat pár kapiček do vody na zalejvaní, řekněme deset kapiček na dvoulitrovku, je neco takovyho mozny u normalnich kytek máte stim náký zkušenosti ?

díky

Old Post 30-04-2007 v 18:45 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1864480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív