Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor 70W by Sronson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

1st indoor 70W by Sronson Příspěvek č. 1

Zdravím všechny příznivce pěstovaní. Tak konečně jsem dokončil mojí první skříňku, kterou jsem si stlouknul doma na koleni jako truhlář amatér Po mém prvním polovičním indoor pokusu za oknem jsem konečně zrealizoval svůj sen a to indoor skříňku. Watáž jsem si vybral menší hned z několika důvodů... Ale i tak doufám, že pro Vás bude toto téma zajímavé. Po menších problémech se zapojením, které se nakonec zdárně vyřešily díky radám členům a chci jim tímto poděkovat!!! Osazenstvo jsem zvolil řízky Ice, Jack Flash a White Widow od člena tady z Groweru. Zde je seznam komponentů.

Skříň: 48x100x50,5cm (šxvxh)

Světlo: Novalamp 70W SHC-T

Hlína: substrát na kaktusy a sukulenty + perlit

Větrání: 2xPC 80x80x25mm Arctic Fan 45,5m3/h (přítah+odtah)
1xPC 80x80x25mm DC Fan 45,5m3/h (ofuk) bude zapnutý při přesazení kytek do větších květináčů.

Teplota: Při zapnutém světlu 26°C, tma 22°C

Hnojiva: Kristalon start (růst); Wuxal Super (Květ - doplněk) + OBM (květ)

Řezy: 2x Ice
1x Jack Flash
1x White Widow

Naposledy upravil Sronson 26-02-2007 v 15:42 PM

Old Post 18-11-2006 v 19:39 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 2







10.11.06 První týden byli řezy pod úsporkama 20W warm white a 9W cool white. Z důvodu problémů zapojení sodíkovky.
17.11.06 Montáž sodíku a stínítka z pozinkovaného plechu
18.11.06 Fotky pěstírny
foto č.1 Skříň
č.2 Světlo + řezy
č.3 2x ICE
č.4 1x Jack Flash
č.5 1x White Widow (z které jsem udělal další řez)
č.6 k osazenstvu přibil další obyvatel jahoda, krčí se vzadu

Naposledy upravil Sronson 18-11-2006 v 20:18 PM

Old Post 18-11-2006 v 20:06 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 3




Bohužel mě začaly problémy. Ice začínají mi nějak žloutnout listy nevím čím to je hnojit jsem ještě nezačal, ale možná je to menší šok ze změny světla. Přikládám i ostatní fotky řezů.
č.1 ICE
č.2 JF
č.3 WW

Old Post 18-11-2006 v 20:13 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joint-SR
Stálý Člen

Karma uživatele Joint-SR - 56% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

Zdarec drzim palce pri pokuse nech ti ho nic nepokazi a par otazok aku teplotu si drzis v skrynke (myslim ze by mala byt ok pri tych rozmeroch a 2vetraky pc na 70W bohate stacia)? aku techniku zvolis ? pojdes sog alebo scrog ?
inac drzim palce

Old Post 18-11-2006 v 20:16 PM
Joint-SR je offline   Profil uživatele Joint-SR   Find more posts by Joint-SR   Foto galerie člena Joint-SR   Click here to Send Joint-SR a Private Message   Add Joint-SR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 5

Zdravím Tě, tak píšu 1x PC na ofuk, ale ten mi zatím neběží pustím ho až budu mít kytky ve větších květináčích. Teď dolní větrák mění a zároveň ofukuje rostliny. Teplotu mám při svitu 26°C a tma pokojová teplota 22°C. A pojedu asi Sog.

Old Post 18-11-2006 v 22:17 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 6

2.Den 20/4 (periodu měním na klasiku 18/6)

Řezy ICE pořád žloutnou k tomu trochu JF u ICE se kroutí trochu listy směrem dovnitř. Zkusil jsem dát malé množství hnojiva na citrusy. Myslím, že je to nedostatkem Fe, ale nevím to jistě. Jinak příjmu každou radu i kritiku. PEACE

Old Post 19-11-2006 v 13:16 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 7

zdarek jaka je vhkost podlemne toje vlhkosti zkuz zvysit vlhkost koupit zlhcovacku aletoje zbytecnost pri tak male skrini staci mokrej hadr nadoby zvodou atd at se dari k+ brambor



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 20-11-2006 v 19:28 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 8


Ahoj, především díky za K. Nádobku z vodou jsem tam dal, ale zkusím tam dát ještě jednu a právě tam zvhčuji takovou oldschool zvhčovačkou bohužel vlhkoměr nevlastním tak snad bude po problému.

Old Post 20-11-2006 v 20:12 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 9





5.den 18/6

Prosím o pomoc!!! problémy stále trvají. Teplota zůstává stejná, vlhkost zajištuji pomocí 2 nádob s vodu a namočeným hadříkem. I když příznaky nejsou identické se spálením od lampy zkusil jsem dát lampu výš, ale kytky se nelepší PH vody a půdy je 6,7.

1.foto Skříň
2.foto 2x ICE
3.foto Jack Flash
4.foto White Widow

Old Post 22-11-2006 v 18:11 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 10








10.Den 18/6
Zdravím všechny!!! Nebo aspoň ty kdo se koukají, když mi nikdo nepíše. Tak po menší odmlce znovu přidávám nějaké foto. Řízky se snad vzpamatují, ale nevím už jsem vyzkoušel pár věcí tak ukáže čas. Právě jsem kytky přesadil do větších květináčů cca 4l doufám, že šok nebude moc veliký. Plus, aby jsem vyloučil slabost řezů pokusné semínka Hog a HogxPuprle Star(nejspíš PS ) uvidím jak se jim povede.
1. Ice #2
2. Jack Flash
3. Ice #1
4. Detailní pohled
5. Skříň
6. White Widow
7. Hog x Purple Star

Old Post 28-11-2006 v 15:12 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 11

čau Indi88, řezy už byli zakořeněné. Jenom si ještě nejsem jistý jestli mám začít hnojit, aby nedostali ještě nějaký šok.

Old Post 29-11-2006 v 06:32 AM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 12

Díky za radu a K+ Ještě je nechám tedy raději oddechnout a zalévat budu vodou s upraveným PH.

Naposledy upravil Sronson 29-11-2006 v 13:02 PM

Old Post 29-11-2006 v 12:52 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 13









13.Den 18/6
Holky jsem zalil zálivkou cca 750ml

Ph vody 6,1
2ml Stimulax III
5 kapek Peroxidu vodíku(mám 3% proto víc kapek)

17.Den 18/6

Řízek WW se mi nepovedl nevím čím to je, ale nepustil mi kořínky viz. foto-nevíte čím by to mohlo být? Snažil jsem se dodržet podmínky v treadu klonujte s Hlavou, pouze ten rozdíl řez byl v JIFF...
Dnes jsem koupil vlhkoměr. Také jsem se nechal inspirovat pověšenou mokrou osuškou a vlhkost mám na 58%. Kytky se mi vzpamatovaly žloutnutí bylo přelitím-začátečnická chyba...
Ice # 1, Ice # 2 a Jack Flash zastřihnutí před 2 dny. + ohýbání kytiček.

Foto č.1 řízek WW(death)
Foto č.2 Skříň
Foto č.3 4x krásky
Foto č.4 Ice #1
Foto č.5 Ice #2
Foto č.6 WW
Foto č.7 JF
Foto č.8 Vlhkoměr pro teraristické účely

To je tak asi vše jinak dnes je chci zalít + Kristalon start. Jo a nemáte někdo zkušenosti z Kristalonem start ve formě postřiku?

Nové vyčerpávající info máte tu díky za pozornost a budu rád za kažkou přípomínku popř. radu PEACE TO ALL Grower

Naposledy upravil Sronson 04-12-2006 v 17:26 PM

Old Post 04-12-2006 v 17:17 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 14

Ahoj, tak co nikdo nemá zkušenost s tímto problémem s nezakořeněním řízku? Nějaké rady popř. co jsem pokazil... Podmínky byly- řezaní provedeno žiletkou, řez cca 1,5 cm + lehké naříznutí uprostřed, stimulax III a tableta JIFF, vlhkost zajištoval kelímek s 3 dírkami. Vím, že je to těžké, ale pokud bude někdo vědět v čem jsem udělal chybu budu moc rád. Treah od Hlavy mám už přečtený asi 100, ale nevím kde se stala chyba.

Jinak kytky se dost rozjeli fotky přihodím co nejdříve.

Naposledy upravil Sronson 07-12-2006 v 22:18 PM

Old Post 07-12-2006 v 19:49 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 15





20.den 18/6
Tak přikládám foto kytky jedou krásně jim tloustnou stonky
Rozhoduji se kdy s nima na květ a viděl by jsem to tak na cca 3 dny a potom dám 15/9 2dny následně 12/12

ICE #1









ICE #2














Jack Flash















White widow

Naposledy upravil Sronson 07-12-2006 v 22:42 PM

Old Post 07-12-2006 v 22:33 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 16

Poslyš píšeš,že jsi hnojil v počátku OBM....ten je ,ale na květ?! Růst se hnojí Wuxalem z hnojiv levné řady.Mám s oběma velice dobrou zkušenost tedy raději bych než,krystalon použil na květ to OBMko a doplňoval bych jej částečně ještě wuxalem po určitou dobu květu...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 07-12-2006 v 23:38 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
10-12-2010 - 1st Indoor 150w sodik - 51 odpovědí
07-10-2010 - 1st indoor 70w - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9731110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív