Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Mixování různých hnojiv a enzymů ? Míchání hnojiv mezi sebou ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od MUZsRANAMI
OTAZKA: da sa zmiesat bez problemov alga bloom od Plagronu s PK 13/14 od Bio novy?
Ma niekto skusenosti.


Tak to se určitě smíchat dá, ale když už máš alga bloom tak mi přijde úplně zbytečné používat pk 13/14, protože alga bloom je díky svému obsahu fosforu a draslíku(P13% a K14%)vlastně také takovým pk 13/14 navíc s obsahem dalších potřebných živin, minerálů a vitamínů!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 30-08-2006 v 19:28 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker


Tak to se určitě smíchat dá, ale když už máš alga bloom tak mi přijde úplně zbytečné používat pk 13/14, protože alga bloom je díky svému obsahu fosforu a draslíku(P13% a K14%)vlastně také takovým pk 13/14 navíc s obsahem dalších potřebných živin, minerálů a vitamínů!


Zajímal by mě názor někoho kdo to má vyzkoušený a ví o čem mluví. Má cenu přidávat k dvojsložce od plagronu pk 13/14? když jsem se na to ptal na chatu tak se mi dostaly dost různorodý odpovědi (a to i od lidí co o tom něco vědí)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 31-08-2006 v 11:35 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 35

Hele, nejsem nějak extra zkušenej a moc toho o hnojicech nevim, ale je to snad logický. Pk 13/14 se používá jen kvůli vysokému obsahu fosforu a draslíku-no a jelikož má alga bloom poměř P a K úplně stejnej, tak nevidím důvod proč k němu používat ještě pékáčko... Nebo ne??

Ale názor někoho jinýho by mě zajímal taky...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 31-08-2006 v 13:37 PM

Old Post 31-08-2006 v 13:18 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 36

ja micham vsechny hnojiva a je to v poho.. Normal micham Alga blute n-p-k s phytakem a kvet. stimulatorem..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 02-09-2006 v 18:17 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 37

No.. nevím jak s mícháním pk 13/14 a alga bloom, ale myslím že největší blbost je míchat phyt-amin do zálivky... přece jen, phyt-amin není vlastně ani hnojivo b

btw: A+B+PK = v klidu..takže sem rád že je tu další thread co něco rozhodl

[size=1]

Old Post 03-09-2006 v 11:01 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Chemie x Příspěvek č. 38

to all zainteresovanym: vdaka za vyjadrenia. Neviem presne hodnoty PK v alga bloom, nemal som ho este v ruke. ale mozno lepsie by bolo najprv alga bloom a potom posledne 3 tyzdne kvetu PK.
by the way tieto organicke hnojiva, hnojite s nimi az do uplneho konca kvitnutia, ci naopak prestavate hnojit niekolko tyzdnov pred zberom?
je to potodbne ako u chemickych hnojiv?

PS: ta to predsa len skusim pomiesat (bloom a PK), snad to kytku nezabije.

dodatok: som bol na www.plagron.nl ... a tam ze bloom ma to co PK ... ... no uz viem.

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Naposledy upravil MUZsRANAMI 06-09-2006 v 15:17 PM

Old Post 04-09-2006 v 06:46 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Dotaz X Příspěvek č. 39

skusal niekto BN Xce-L je biologický stimulátor pro růst a květ, od Bio nova????????

http://www.bionova.nl/SiteTS/TS/pag...l1TS.asp?ID=179

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 06-09-2006 v 15:17 PM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 40

ja by som povedal ze tie korene mu zacali plesniviet. Mozno mal stare hnojky alebo ak tam mal svetlo pri korenoch tak zase nejaka plesen.

Old Post 09-09-2006 v 16:47 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Re: X Příspěvek č. 41

Nemůžu si pomoct, ale příde mi že všechny tyhle zázračný přípravky sou na stejný hovno. Obsahujou většinou to samý, věci který kytce neublíží a o kterých někdo napíše jak sou super. Stejná sračka jak Phytamin. Sou užitečnější věci..

citace:
Původní příspěvek od MUZsRANAMI
skusal niekto BN Xce-L je biologický stimulátor pro růst a květ, od Bio nova????????

http://www.bionova.nl/SiteTS/TS/pag...l1TS.asp?ID=179

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 20-09-2006 v 10:43 AM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 42

valdez:
Nahovno??
Je sice pravda že to jsou produkty firem které se snaží za každou cenu vydělat(jako každá firma) k čemuž celkem úspěšně používaj reklamu, ale to neznamená že jsou automaticky nahovno. Fórum by mělo být zdroj kvalitních informací - PODLOŽENÝCH informací. Osobně bych si X-cel nekoupil, ale to neznamená že je nahovno - to bych tvrdil až po vyzkoušení na kytkách (tzn. ve stejných podmínkách a stejný genetice z řízku to jedný dávat a jedný ne. Větší počet kytek by zajistil větší oběktivitu)
Samozřejmě aby mělo význam kupovat tyhle docela drahý přípravky musí být zajištěno všechno ostatní - dobrá genetika, základní hnojivo a další. Zrovna tak důležitá je i správná aplikace!

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 20-09-2006 v 12:06 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Re: Re: X Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od valdez
Nemůžu si pomoct, ale příde mi že všechny tyhle zázračný přípravky sou na stejný hovno. Obsahujou většinou to samý, věci který kytce neublíží a o kterých někdo napíše jak sou super. Stejná sračka jak Phytamin. Sou užitečnější věci..



HAHA..dovol abych se ti zasmál co jsou teda podle tebe ty lepší věci ??

WAD

[size=1]

Old Post 20-09-2006 v 16:33 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 44

Neřek bych "lepší" jako ty, ale řekl bych ÚČINĚJŠÍ, látky opodstatněný samotným fyziologickým chováním rostlin.

A proč nahovno? Protože se to nevyplatí. Vyzkoušel sem toho už poměrně hodně, z komerčních produktů tohoto typu Phytamin i Vermesfluid, vermesfluid je opravdu funkční, protože byl vidět rozdíl s použitím a bez ve stejných podmínkách. O phytaminu se toto říct nedá, akorát zadržuje více vody v zelených částech a v podzimním období způsobuje náchylnost k zplesnivění. A věc na níž tady byl odkaz jakoby z oka vypadla phytaminu.

Používej si koneckonců co cheš, sou to tvý prachy, ale nepomůže ti to vypěstovat top shit.

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 21-09-2006 v 20:34 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Chemie hnojivo Příspěvek č. 45

Ahoj!
Mám za to,že hnojivo od jedné firmy zabezpečí to správné složení látek a prvků v zálivce,stačí si přečíst složení na obalech od různých značek.
Mám dobrou zkušenost s Plagronem-hulení je pak ale cítit po hnojivu,i po důkladném proplachu.
Na "chuť" jsou výborné hnojiva od B´cuzz - i když jsou o něco dražší,ale zase je toho litr a to by mělo vystačit i na dvě úrody.
Takže dávám B´cuzz již podruhé a to: "A"+"B"+booster na růst,největší vychytávka je pak květový stimulátor,který má supr vůni.Možná nebude celkem zbytečné kropit listy a květy (samozřejmě po vypnutí světel) Phytaminem.Mám nějaké zachráněné venky na balkoně - vrátila jsem je ze stinného lesa úplně tenoučké a slabé,kytky se postupně zvetili ale právě díky Phytaminu (jednou za 2 dny) se vytvořili a zahustili brutální palice,které ještě nabírají na hmotě a poněváč se jedná o Purple Hase - pěkně začínají fialovět.
končíme cca za 2 týdny....
Tak dobře míchej a jednou týdně proplachuj enzymama.

Old Post 01-11-2006 v 18:00 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Já hnojím xml/1L:
Postřik: Phyt-Amin(5ml) + Growth/Bloom excellerator (1ml)
Zálivka: P-K 13/14(4ml), GreenSensation(1ml), Enzymes+(0,5ml - 1x měsíčně), AlgaPress(10ml - 2x měsíčně), Growth/Bloom excellerator(1ml).

Old Post 02-11-2006 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 47

Zadaar
Ou ou.. bacha na phitamin holka V postřikování listů nevidím problém a to ani při rozsvíceným světle. Sám zvlhčuji rozprašovačem a žádné propálené skvrnky sem nezaznamenal. Phitáč, mám takovej dojem, lze aplikovat na palice do velikosti zhruba 2 čísel, jinak plísen a je vymalováno... ...takže pozor!!

Naposledy upravil zemi 03-11-2006 v 16:35 PM

Old Post 02-11-2006 v 19:49 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 48

Phytamin je hnojka jak pro rustovou tak pro kvetovou fazi!Ze svych vlastnich zkusenosti vim ze je lepsi ho vmichat mezi hnojky a ne ho aplikovat postrikem.Vyvarujes se tim plisne,popalenejch listu od svetla a map na listech.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 03-11-2006 v 07:31 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7185820 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív