Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 49

Billek: Máš 5 příspěvků, z toho 2 ve svým MEGA SUPER OUTu, co tady nikdo nikdy ještě neviděl a každej se z toho muže zesrat. No a ve zbylých třech jenom machruješ jakej seš borec a jak máš super kytky...seš opravdu přínosem K- to jistí

Eloren: Jak už řekl Čepra - na poprvý pěkný, jen tak dál, přeji mocný kouř

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 12-09-2007 v 14:05 PM

Old Post 12-09-2007 v 13:51 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Billek
Prosimte hod ty tvoje chciplinky na hnuj... xD
CHECK THIS http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=31479


Ano machruješ tady s kytkama,min.2x jsem viděla,že cpeš ostatním lidem do jejich threadů link na svůj thread,radši se nauč používat EDIT

Eloren:promin,pak smažu...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 12-09-2007 v 14:35 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 51

2 Bilek Chlapče ty jsi opravdu hotový případ ... Prosímtě hlavně ty příspěvky co jsou tady nemaž .. Chci aby se zasmál taky někdo jiný než já.... Jo a k mým kytkám je možné že jsou to nějaké chcípliny ve tvých očích ovšem v mých a je možné i v očích jiných budou vypadat k světu, ale nebudu tě tady poučovat Ať ti vyrostou tvoje Superskunky a pak hoď report

2 Čerpa, JAH a Hanul děkuju vám za podporu


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 03-11-2007 v 12:30 PM

Old Post 12-09-2007 v 15:39 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Eloren
2 Bilek Chlapče ty jsi opravdu hotový případ ... Prosímtě hlavně ty příspěvky co jsou tady nemaž .. Chci aby se zasmál taky někdo jiný než já.... Jo a k mým kytkám je možné že jsou to nějaké chcípliny ve tvých očích ovšem v mých a je možné i v očích jiných budou vypadat k světu, ale nebudu tě tady poučovat Ať ti vyrostou tvoje Superskunky a pak hoď report Boha jeho

2 Čerpa, JAH a Hanul děkuju vám za podporu


Hehe, nenech se rozhodit;-) Máš to v richtigu a na první jízdu je to pohodička! Dycky se najde nějakej rejpal, kterej rejpá! Držim palce ať to v klídku dozraje! Pís

Old Post 12-09-2007 v 17:51 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 53

Tákže Věc se má následovně.. Přístí dva týdny tu bohužel nejsem díky rodinne dovolené, ale jakmile dojedu tak se muzete tesit na Fotky a samozrejmně smokeport z jedne kytky a to zrovna hermáče... V době co tu nebudu tak ji kamarád sekne a pověsí do průvanu, takže snad nám bude chutnat. zatim Peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 16-09-2007 v 12:43 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 54

Eloren mas pekny kytky vubec se nenech rozhodit nejakym kktem, kterej o tom vy prd (Bilek), ale docela me jako zklamalo, ze nejaky kyticky jsi nezastipl , kazdej je na jiny metody to jest pravda,ja se zas zastavam metody zastipovani, zaprvy ti kytiiii pekne nabyde do objemu= alespon neni tak vyzabla, a zadruhy vypada k svetu krasne se zakosati a nekdy je ai vetsi vynos. Ale to je muj osobni nazor. Mas pekny kyticcccky , preji hodne stesti s nimi.

Naposledy upravil SkeletonX1 16-09-2007 v 18:06 PM

Old Post 16-09-2007 v 18:00 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Bilek
Prosimte hod ty tvoje chciplinky na hnuj...


de-bílek ......

Eloren: Určitě se moc těším za dva týdny, jak to bude vypadat...užívej na dovolené...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 16-09-2007 v 18:21 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 56

Taky ti přeju hodně štěstí a zdaru k tvé první out-sklizni. Já bych možná jen toho hermáče seknul hned, protože za těch čtrnáct dní by mohl ještě nasadit kule, ale doufám, že neeee.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 18-09-2007 v 22:11 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 57

Táák vás zase po nějaké době zdravím :-) dovolená byla úžasná a troufám si říct , že jsem i pochopil smysl života, protože má dovolená byla spojena s duchovními metodami,kterými se moje máma zabývá a se kterými jsem byl tak nějak trochu obeznámen. NIKDY jsem nevěřil, že slova meditace,Reiky,sinergys nebo SRT mají takovou váhu.. určitě jsem získal zase jiný pohled na svět, protože takový vnitřní klid a sebepoznání jsem nezažil. Každopádně ke kytičkám .............. Jak už jsem již nahoře zmiňoval kamarád měl za pomocí mé přítelkyně toto pondělí seknout hermafrodiťáka. byl tam už v neděli a to mi volal, že má pro mě překvapení (později jsem se dozveděl, že jedna z kytek byla fialka), ale co čert nechtěl..... V pondělí jsem volal přitelkyni a málem jsem šel do kolen ..........

VŠE BYLO UKRADENO

Po příjezdu na chatu jen viděli pootevřenou branku a hnusně ukroucené stonky ..:-( V duchu mi jen projela vzpomínka na vás všechny growery kteří tu byli okradeni. Každopádně nebudu sem psát věci typu ''zasraná čorka'' apod. Né to vůbec ten člověk co to udělal na to dojede sám .... A tím, že z toho budu akorát v řiti se nic nezmnění... Jediné co vím je, že příští rok to bude sranda a nenecháme nic náhodě.. Akorát o jedniné vás prosím hlavně si nemyslete, že jsem ty kytky nějak zprznil, jen abych třeba neukázal chybu kterou jsem zpusobil jakožto už někteří členové zde předvedli ....

Zbývá jen dodat fotku :-( ukroucených kytiček, kterou mi musi ještě slečna poslat. takže příště..


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 28-09-2007 v 08:41 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 58

hm to je celkem blbý , ale aspon , ze to beres takhle,,,

Old Post 28-09-2007 v 11:36 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 59











takze zde slibovane fotky..... fakt hnus


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 29-09-2007 v 14:56 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 60




Zdravím Growerstvo.... Už je to nějaká doba co jsem se neozval. Zima je krutá posledni hulení zhuleno a jaro daleko .... Tuto zimu jsem chtěl neco doma zasadit a poustet jen okení paprsky... Postupem času jsem se ale zadival na na nepožívanou 11W lampu v pokoji a dostal jsem nápad. Kytka bohužel nepřekypuje moc vitalitou, ale na svoje seznamování s lampou (spíš lampičkou) jsem alespon štastný za rostlinu co mi žije v pokoji :-) No myslím že řečí už by zase stačilo .... tady jsou fota

PS: omlouvám se za kvalitu fotek ... nebylo moc času


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 21-11-2007 v 16:39 PM

Old Post 21-11-2007 v 16:34 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 61

Zdravím tě. Pro ty ukradený kytky mi tě je líto. Zřejmě to vědělo moc lidí a někdo toho zneužil.

Ta kytka co máš teď doma je dobrá tak pro potěchu ducha, ale jinak to bude k ničemu. Jestli to máš kde mít, tak si postav skříňku, není to zas tak těžký, a modely z ní, ani nemluvím .

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-11-2007 v 17:14 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 62

Chtěl jsem postavit ale bohužel bych asi nevyřešil odtah a přítah ..A to byla prakticky ta věc na které to ztroskotalo...Neměl bys nejakou radu ?


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-11-2007 v 14:07 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 63

Z jakýho důvodu, kvůli pachu, nebo co?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 24-11-2007 v 15:58 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 64

Jednak kvuli ''pachu'' a za druhe i kvuli hlučnosti. V tom pokoji prakticky trávím většinu pobytu doma...A navíc je to ještě tím, že bydlím s rodiči ... Jak přibližně hučí 12V větrák od Pc ? To ohledně té rady jsem myslel kolika watové slunce by bylo možné jet bez odtahu a přítahu.. Peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-11-2007 v 16:38 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9652060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív