Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mesiášův Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 49

Jak moc, cim a v jakych intervalech jsi je hnojil doted a jak je budes hnojit ted?

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 29-04-2006 v 15:53 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (31 den květu) Příspěvek č. 50





Tak přináším vám po týdnu nové fotografie. Paličky rostou pěkně dál. A příjde mi, že víc cukrují než rostou. K hnojení: začínal jsem s Krystalonem Start a to dosti opatrně. Pak přišel Krystalon květ, kterého jsem nejdřív dával po skromnu, ale teď už dostávají kytičky plnou a ještě větší dávku. SDnášejí to celkem statečně. Proplachovat - flushing (nevim jak se to teď píše) plánuji minimálně deset a více dní. Blizničky začínají pomalu pna všech rostlinkách hnědnout. No už asi holt zrají...


Papaya x (NorthenLight x Shiva)

Fotografie asi dnes ponechám bez komentáře, protože by byl komentář vždy stejný. Roste to a doufám že to ještě poroste... Broblémy žádné nejsou. Po prostříhání, které jsem provedl asi před deseti dny je ve skříni mnohem víc světla a leč slabý sodík vyživuje nyní i ty nižší paličky, které jsou už také krásně pocukrované.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 01-05-2006 v 16:11 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (31 den květu) Příspěvek č. 51





Noname

Tak tento noname, jak jsem myslím už psal má úplně jinou stavbu kytky. Paličky jsou mnohem víc prolistěné a to né jenom výrůstky lístků z paliček, ale malými pěti a sedmi cípými lístky. Paličky jsou asi pořád nejmenší, ale myslím si, že tento modýlek má před sebou asi nejdelší dobu kvetení, takže ještě uvidíme co se změní. Já vím, že na té fotce to vypadá, jako kdyby to ani nepovyrostlo, ale roste to celkem pěkně. Paličky cukrují a zdá se, že i trochu mohutní a tvrdnou.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 02-05-2006 v 16:38 PM

Old Post 01-05-2006 v 16:13 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (31 den květu) Příspěvek č. 52





Boggle Gum!

Tak tady proběhla od minule asi největší změne. Velká část blizniček zhnědla, ale určitě né všechny. Mohlo by to být způsobeno: méně častým zaléváním (z důvodu prosychání - tvorba pryskyřice), přehnojením - při posledním míchání hnojiva mi trochu ujela ruka, dozráváním a nebo nějakým samcem, ale ten ve skříní není. No každopádně paličky nevypadají, že by nějak nabývali na velikosti, ale spíše mohutní a prorůstají i ze vnitř. Asi bych měl pomalu začít plánovat kdy to budu sklízet, abych věděl kdy začít s Fluschingem.

Tak to by bylo pro tetno týden vše. Ozvu se opět za týden. Za všechny rady, karmy a názory jsem vám moc vděčný a děkuji za ně!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 02-05-2006 v 06:18 AM

Old Post 01-05-2006 v 16:14 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 53

Tak ještě pár nejdelších dní, či týdnů a budeš moci sklízet...
Nebo jak to vidíš ty?
Kámoš pěstoval taky no name indoor, ale zhulovalo to pramálo, takže byl pak pěkně nasranej...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-05-2006 v 15:10 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 54

Krásné fotky ta kudlanka je mastná
docela mazec pěstovat v peřináčí nebo kde to
Přeju hodně suchého a hodě dobrého


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 02-05-2006 v 15:17 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 55

JAHmaican: Já mám ten noname od jedné Growerky tady z internetu. Která na mě byla tak hodná a poslala mi ho. (Každopádně jí tímto moc děkuji...) Takže doufám, že to nebude nějaký noname na úrovni technického konopí. Určitě pak dám vědět jaký byly účinky a tak! Ale na to je zatím času dost. K tomu květu: BG půjde asi pod kosu první a viděl bych to tak na 60 - 75 den květu. Proplachvoat ho začnu tak od 50 dne a uvidíme. Px(NLxS) je kytka, která teď roste asi nejvíc a tak nevím, proč bych jí v tom bránil, proti BG je pozadu asi tak o týden takže: 67 - 82 dní... A ten Noname je pozadu minimálně o 14 dní. Roste nejpomaleji, ale má podle mě nejzajmavější stavbu. Tvoří hodně listů a myslím si, že hlavní energii dá do květu až během příštích dnů. Ta půjde pod kosu asi určitě poslední. Ještě zkusím najít na internetu délku květu BG a P, NL a S a možná dobu květu zkrátím, ale nejspíš se budu řídit tím co uvidím v pěstírně a né tím co je psáno...

toos: No jasně v peřiňáku byly ty první Growy moje. Otvíral se z vrchu a byl to fakt mazec z něj všechny věci sundat a zas tam nandat. Já doufám taky, že bude hodně suchého dobrého...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 02-05-2006 v 16:51 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 56

Čau,pozerám,že máš aj PapayaxNlxShiva.Ja som teraz išiel(ako si si všimol,dík za karmu ) obidve tieto genetiky a na 12/12 boli asi 80 dní,posledných 30 dní flushing(taký dlhý bol preto,lebo som nevedel,kedy to seknem).A myslím,že by to ešte 10-20 dní zvládlo,ale potreboval som uvolniť miesto na ďalšie kolo.Ale zhuluje to dobre.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 03-05-2006 v 10:07 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 57

expiry_date1: Super, díky za radu. Já si taky myslím, podle toho když to porovnávám s tím BoggleGumem, že asi bude muset kvíst dýl než 60 dní... 100 dní to určitě nechávat nebudu, dám tomu teda tak 70 - 80 a flushing dám tak 10 - 15.. Uvidíme, když budou paličky růst možná budu fluschit taky 30 dní a sklidím to na 100 den!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-05-2006 v 10:23 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 58

cau. Mas krasny kytky. Ja se taky chystam na indoor



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 04-05-2006 v 21:00 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 59

Díky všem za karmu a za podporu. Sice jsem vždycky psal, že nemám na pořádné hnojky, ale teď jsem prolézal internet a zjistil jsem, že malé final solution se dá pořídit už za neclých 300 korun. Takže asi se pokusím nějaké poschánět, aby si kytičky ještě pochutnaly.

pan.zzz : Díky, a každopádně přeju hodně štěstí do indoorování. Já teď soustředím všechny své síly do předpěstovávání a přípravy na letošní outdoor. Sice, kuli maturitě budu sázet ven později, ale o to lepší počasí pak bude na kytičky venku čekat.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 05-05-2006 v 06:16 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 60

Mesias: tak to sme dva a taky předpěstovávám doma rostou jako z vody co ty tvoje?


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 05-05-2006 v 21:37 PM

Old Post 05-05-2006 v 20:12 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 61

toos: Můj outdoorek se taky pěkně vyvýjí. Včera jsem si dal pauzu a objezdil jsem na motorce okolí, abych našel nějaká lepší a další políčka. Ale k mému outdoorku tady založím co nevidět thread, protože už mám dost fotek a informací. Jinak kytky mám dvoje: předpěstovávám 15 kytek pod úsporkami - ty jsou v pohodě, netáhnou se a pěkně rostou, ale ty co jsou na balkoně - 9 kytek tak ty se táhnou, nemají dost světla a rostou pomalu. Ale doufám, že se proberou.

Anubissss: Samozřejmě jsem rád, že se líbí! Doufám, že chybu nebude mít ani ta palička pod kudlankou....

Tak a teď už bych ukončil diskuzi o outdoorech a vrátil bych se ke svému indooru. Fotky dodám v pondělí, ale jsem z toho všeho taký rozpačitý. PX(NLXS) a i Noname rostou a vývýjejí se, zatím co BG, který vypadá zdravě a listy má krásně zelené, tak jeho blizničky vyhnědly a nikde nerostou nové. Doufám, že nedokvete už takhle brzo, byla by to škoda.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 06-05-2006 v 06:31 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (38 den květu) Příspěvek č. 62




Papaya x (NorthenLight x Shiva)

Tak je tu jako vždy pravidelná týdenní aktualizace. Tato kytička dělá momentálně největší pokroky. Takřka denně pouští nové a nové čerstvé blizničky. Paličky se natahují a ty starší paličky prorůstají a zpevňují se. Prognoza, že tento model bude kvíst asi hodně dlouho se nespletla. Fotky snad ani komentovat nemusím. Na první fotografii je celá kytka. Stonky se začínají zaplňovat rostoucími paličkami a hlavně vrcholové palice už začínají stát za to. Na druhé a třetí fotce jsou nějaké paličky - je na nich vidět jak jsou blizničky krásně čerstvé. Doufám, že ty vytáhlé paličky ještě prorostou a zpevní se, času na to mají ještě dost.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 08-05-2006 v 16:55 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (38 den květu) Příspěvek č. 63




Boggle Gum!

Tak... Kytička, která mi ze začátku dělala největší radost si teď dává nějakou pauzu, ze které mám dost strach. I když kytka jeví známky růstu - lístky krásně zelené a tak, tak žádné nové blizničky se neukazují. Všechny synchronizovaně zhnědli a já teď nevím čím to je. Snažil jsem se dnes nějak pomocí lupy a makra od foťáku prozkoumat krystalky, ale přišli mi čiré. Nemám s dozráváním kytek zkušenosti, takže kdyby jste mi někdo poradili, zda to je dozráváním, nebo jsem udělal nějakou chybu, byl bych vám za to vděčný. Pokud by to bylo mou chybou tak prosím o radu, jak co nejlépe kytičce pomoci. Sehnal jsem si Final Solution, a teď nevím, jestli už nenastal správný čas pro jeho aplikaci a následný flusching. Nevím jak dlouhou dobu kvetení má tato odrůda, protože jsem jí nikde nenašel... Začínám celkem zmatkovat. KAždopádně tady máte fotky a můžete mrknout na ty zhnědlé blizničky, zdá se vám to normální?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 08-05-2006 v 17:08 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (38 den květu) Příspěvek č. 64




Noname

Tento noname modýlek mě dělá taky ohromnou radost. Jak jsem psával, že jeho paličky jsou hodně prolistěné tak nyní už začala květina investovat energii do paliček, které jsou momentálně asi nejpocukrovanější ze všech kytiček, které mám. Kvítka jsou do fialova, což nemůže být způsobeno nízkou teplotou, protože ve skříni je takřka konstantní pokojová teplota. Takže mám nějakou fialkovou odrůdu! Škoda, že nevím jméno... Ale když se podaří a já seženu nějaký pyl - pokud by jste někdo měli tak PM prosím, tak by mi zbyla aspoň nějaká památka na můj první indoor ve formě semínek. Každopádně si myslím, že paličky z tohoto Nonamu budou asi nejtvrdší, protože místo aby se hnali do výšky tak budují krásné plné a tvrdé kompaktní paličky...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 08-05-2006 v 17:15 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0143560 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív