Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mesiášův Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 17

kickdashit : Jo je to kudlanka. No jasně ona na tom úplně ulítává... Ne kecám, kudlanka je hmyzožravec, ale já jí nemám v té skříni, žije v insektárku hned vedle, do skříně chodí pouze na vycházky, ale fakt se jí tam líbí, je tam jak doma. Poslední dobou mě tam začaly poletovat nějaký drobný mušky, tak přemýšlím nad tím, že bych jí na to nasadil...

Naposledy upravil Mesias 16-04-2006 v 19:00 PM

Old Post 16-04-2006 v 17:26 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 18

mesias : tie foto len sem foto davaj je to zaijimave ako postupujes je to super cim viac foto tym podla mna lepsie a je dobre ako to dokumentujes vidno ze ten co cita taketo veci tak sa o pestovani dozvie toho viac takto to ma vizera na groweri ...vela stasti a K+

Old Post 16-04-2006 v 17:53 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 19

thalos : Jo chtěl bych tam dát 150w, ale rodina je proti. Ale vidím to tak, že příště ty 70w normálně za stopadesátky vyměním. Bude to chtět přidat větrání, ale určitě budu svoji skříň zlepšovat a vyvýjet.

Mirico : Díky ...


Jen bych ještě dodal, že teď pěstuji v substrátu doma namíchaném, nic extra v tom není, ale kytičkám se v tom líbí. Na květu to je dnes 17 dní a ještě pěkných pár dní před sebou! Fotky zkusím aspoň jednou týdně aktualizovat.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-04-2006 v 18:57 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 20

K4U je to moc pekny!Tak at to roste a ja budu sledovat!Premyslel si o nejakych lepsich hnojkach?

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 17-04-2006 v 10:33 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 21

golgotha: Jo lepší hnojky to je ve hvězdách... Peněz nemám extra navíc, ale určitě bych něco lepšího chtěl. Asi budu muset nějaký hnojiva vyhrát v nějaké soutěži!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 17-04-2006 v 12:08 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 22

Pekna skrin a ten opravdu luxusni plakat hmmm... dobre ty. Jen skoda te male wataze, jo a na kocku si dej velkydo majzla, kamosovi okousala celou urodu z jedne kytky windooru a pak byla asi 3 hodiny poradne nasrac

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 17-04-2006 v 13:38 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 23

Mr Proč: Určitě díky za podporu. Téhle kočce to hulení moc nechuná, vedle roste speciální kočičí tráva, na tej si pošmákne ona a já zas na té mojí. Kudlanka dostane pár mušek co se kolem nachytaj a všechni budou Happy... A ještě k tej kočce, tohle je fakt kočka, která je nasráč pořád. Stačí jí hodit pletenou myš a ona pro ní běží jak pes. A když se jí tu myš hodíte proti stěně tak ona se o tu stěnu rozseká!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 18-04-2006 v 14:22 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Kudlanka? Příspěvek č. 24

Taky mám kočku a taky je úplně šílená. Ale k tý kudlance. Zkoušel jsi ji nějak vážně nasadit na ty mušky? Dokáže pochytat třeba smutnice (ty malý černý mušky mršky) nebo žere jenom lezoucí hmyz? Kudlanka by totiž mohla být dobrá alternativa biologické ochrany. Takže pokud o kudlankách víš něco víc, potěšilo by mě kdybyses o nich víc rozepsal. Vím sice, že na ochranu existují i různí roztoči, ale ti nevydží dlouho. Ale kudlanka se dá asi normálně chovat jako morče.

Old Post 20-04-2006 v 10:13 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nee, kudla nema takovy postreh ze by chytala musky a tusim ze mesias mysli takove musky velikosti octomilky, ze? takove by nezvladla...

Old Post 20-04-2006 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 26

kafevar : No, takhle. Na začátku jsem si jen řekl, že hodím kudlanku ke kytkám a vyfotím to. Vyš co jen tak pro zábavu. Kudlance se na tej travičce, ale fakt ohromě líbilo, ono je to pro ní přirozený prostředí, nemyslím zrovna marijánkovej podrost, ale spíš traviny. A Xerxes Artifex si myslím nemá pravdu v tom, že by kudlanka neměla postřeh. V živé přírodě taky loví od lezoucího hmyzu po létající. Podle mě má postřeh výbornej a jedna taková malá muška (ne nemám na mysli octomilky), by kudlance urřitě nestačila, podle mě by to mohlo fungovat. Já ještě pořádně nevím co to tam mám za mušky budu to muset prozkoumat. Asi bych se bál nechat kudlanku jen tak ve skříni, ale pouštět jí tam párkrát týdně při přemnožení skříňové fauny je dobrý nápad.


Tak jsem pozjišťoval a s tou kudlankou to teda asi nepůjde. Již od trochu většího vzrůstu začínají být pro kudlanku i octomilky malé. To znamená, že by se opravdu nezahazovala s lovením také malé havěti, jenom by čekala třeba na nějakou větší mouchu...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 20-04-2006 v 20:49 PM

Old Post 20-04-2006 v 10:57 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (20 den květu) Příspěvek č. 27




Papaya x (NorthenLight x Shiva)

Tak jsem se každopádně trochu zpozdil, ale donáším vám novou várku fotografií!!! Kytičkám se krásně daří. Na první sérii fotek je opět speciálně pro Growera jménem Gona, jehož to je genetika... Něco málo k ní: Roste tedy každopádně do výšky. To bylo zapříčiněno mojí chybou, nechal jsem kytky přerůst a příliš moc jsem je větvil. Začala kvést druhá po BoggleGum a teď už taky začíná prášit. Na prvních dvou fotkách je celá rostlina, hlavní stonek je ohlý dolů a to co teď tvoří vrcholy jsou boční větve, samozřejmě hlavní vrchol by někde být měl, ale určitě nijak výjmečně nevyniká. Na posledním makru je vidět, že už začíná i trochu cukrovat...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 20-04-2006 v 21:17 PM

Old Post 20-04-2006 v 20:59 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (20 den květu) Příspěvek č. 28





Noname

Na další serii fotek je ten již na začátku zmiňovaný noname. Rychlostí růstu se předchozí rostlině takřka vyrovnal. Celá tahle rostlina je taková slabší. Začala kvést nejpozději a paličky jsou zatím nejmenší. Jde, ale podle mě o naprosto odlišnou genetiku... Paličky začali růst sice pomaleji, ale i ty malé paličky jsou mnohem více olistěné. Myslím si, že tahle kytička bude mít před sebou asi nejdelší fázi květu, ale na konci by z ní mohlo něco být. Každopádně jsem se tady snažil poschánět názory jak je to s prostřihováním listů. Jelikož se názory na to liší, tak jsem na tomto noname modelu většinu nepálkových listů odstranil a uvidíme jestli se to nějak projeví. Na první (dosti mázlé) fotce je celá již prostříhaná rostlina.
To samé na té druhé... (že by jste ani neřekli, že je to ta stejná kytka? Zvrchu vypadá úplně jinak) Na třetí a čtvrté jsou pak nějaké paličky. Vidíte jak jsou krásně prorůstané listy.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 20-04-2006 v 21:18 PM

Old Post 20-04-2006 v 21:07 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (20 den květu) Příspěvek č. 29






Boggle Gum!

Ten mi dělá největší radost. Paličky už jsou pocukrované a rostou pořád dál a dál. Byl celkem hodně prorostlej listím, takže to celkem stínilo paličkám v keříku, proto jsem ho taky trochu prostříhal. Na první fotce je ještě neprostříhaný. Na druhé je vidět jak ubral na oběmu. Na třetí fotce je pak asi největší dvojpalička a na dalších dvou jsou nějaké pokusy o makro.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 20-04-2006 v 21:13 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (20 den květu) Příspěvek č. 30





Tak a v poslední sérii fotek bych vám chtěl poskytnout nějaký námět k diskuzi. Takže bych se chtěl zeptat jestli někdo netušíte, čím může být způsobeno takovéto zflekatění listů, které se, ale vyskytuje pouze na jedné kytce. (Noname). Tak toť vše co se týče prvních tří fotek. Na čtvrté fotce je palička z BoggleGumu, u které jsem oběvil nějaké hnědé blizničky. Chtěl jsem se zeptat, jestli, když si to přiblížíte a zvětšíte, by to třeba nemohlo být způsobeno samcem ve skříni? Jestli tam třeba nemám zašitýho nějakýho malýho hermouška, ale ty hnědé blizničky jsou jen na této pálce. A aby to bylo od spálení mi nepříjde, když to není na vrchu paličky. Každopádně za veškré názory, rady a podporu jsem rád a všem vám za ní děkuji!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 20-04-2006 v 21:45 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 31

a neni to len spalene, svetlom+prehnojenim?

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 21-04-2006 v 09:53 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 32

rixo : No já si to právě nemyslím a proto se na to ptám. Kdyby to bylo spálení od lampy tak by to bylo asi i na těch nejvyšších paličkách, které se lamp takřka dotýkají, ale nic takového na nich není. Právěže je to opravdu jen někde. A přehnojení to by to pak bylo taky na celé kytce, ale ono je to jen na pár paličkách a pokud si se vyjadřoval k těm listům, tak bych nechápal proč je to jen na jedné kytce. Stejné (a to malé) dávky hnojek dostávájí všechny květiny. No nevím no, snad to bude v pohodě .

Nikdo další kdo by třeba poradil co by to mohlo být tu není?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 23-04-2006 v 09:53 AM

Old Post 21-04-2006 v 16:08 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6337350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív