Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mesiášův Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 33

No tak lidi aspoň nějakou radu... Rixo je jediný kdo se o radu aspoň pokusil, i když si myslím, že se miunula účinkem. Já vím, že bych to měl mít v jiné místnosti, ale říkám si že když problém na mojem indooru, tak proč né v místnosti Moje indoory?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 23-04-2006 v 09:54 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 34

Cau Mesiasi, no nevim cim presne by to mohlo byt ale vim ze i me se to stalo na moji kyti, bylo to spis ve spodku kytky na listech, na tech u vrchu se to tak nestavalo, nevim cim to bylo ale objevilo se mi to po tom jaxem zastrihnul kytku pro nejake rizky...No ja sem na to moc nekladl velky duraz protoze se mi to objevilo jen dole a na tech par listkach ktere stejne sly pryc, ale nevim esli to bylo prehnojenim, treba me ted napadlo ze ty listecky tam teprve byly malicke, tzn. zacly rust, a esi se ta spalenina neobjevile proto, ze sem to zrovna pohnojil a jaxik ty listecky to nevydrzely....kdo vi....jinak mas moc pekny indoor a ta palda je mega dobra este az to dozraje tak to bude jo hezky pohled

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 23-04-2006 v 10:40 AM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 35

čau, myslim že nedostatek hořčíku způsobuje hnědnutí listů na špičkách ale jestli je to jenom na jedný kytce...,můžeš zkusit přidat vápenatej dolomit je to hořečnatovápenatý hnojivo a stojí pár korun pytel, a nebo se stim smířit a nechat to osudu
měj se R.

In Vino Vita

Old Post 23-04-2006 v 11:37 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 36

Mohl by to způsobovat ten nedostatek hořčíku. Nekroutěj se špičky listů nahoru? jestli jo tak to je skoro jistý... a dolomit bych nedoporučoval protože účinkuje strašně pomalu a hejbe s ph (btw špatný ph může udělat taky docela bordel)
Na dodání hořčíku je asi nejlepší hořká sůl (ani neni drahá)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 23-04-2006 v 16:56 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 37

Ok, děkuji za rady. S tím hořčíkem to zkusím. To, že je to na jedné jediné kytce by mohlo být způsobeno tím, že prostě ten daný model má na hořčík větší nároky. A s tou pálkou to snad nebude samcem. Kvítky jsem nikde nenašel, a že jsem hledal pořádně. Další fotky budou do týdne, tak se určitě nezapomeňte přijít podívat. A chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s nějakou metodou, jak zvýšit výnos? Final Solution asi nepřipadá v úvahu, protože na to nejsou peníze. Měl jsem na mysli spíš to propichování stonku. Někde jsem o tom slyšel. Máte to někdo vyzkoušený? Kolik děr a jak velkých a funguje to vůbec?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 23-04-2006 v 18:07 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 38

zdárek, toho dolomitu bych se nebál, mě zabral docela rychle (tak 3 dny) a je dobrej i na lepší přísun a koloběh živin-prej. ta pálka je podle mě víc než gud, ty pestíky po chvíli asi některý zhnědnou-nemůžou bejt přece "funkční" pořád. toho bych se nebál a starosti bych si stim už vůbec nedělal páč vypadá opravdu pěkně
mějte se R.

In Vino Vita

Old Post 23-04-2006 v 21:02 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

2. Indoor 2*70w sodík (24 den květu) Příspěvek č. 39






Ahojky lidičkové. No prostě jsem nevydržel a znova jsem dneska lezl s foťákem do skříně. Pokrok zatím moc vidět není. A prostříhání listů se snad ani ještě nestihlo projevit. Paličky mě příjdou dosti měkký a příjde mi, že kdybych měl teď sklízet, tak bych toho měl tak deset gramů. Já vím, že je dost brzo, ale myslíte, že paličky ještě hodně nabydou a ztvrdnou? Obvzláště co se týká těch dvou vytáhlých kytek. P x (NL x S) i ten noname mají paliček mnoho, jsou menší a dost osamoceně rorseté po stoncích. P x (NL x S) pěkně cukrují, ale jsou malé a měké. Mám další menší dotaz. Jen mě tak napadlo, je jasné, že kvalita sklizně a její množství je určeno světlem, zajmalo by mě jestli pod dvěma 70w sodíkama se dají vypěstovat skankově tvrdé paličky, nebo jestli i při sklizni budu mít měkké paličky? No něco málo k těm fotkám. Na první je hlídkující sameček kudlanky na BG. Na druhé je sice takřka pořád stejná palička BG, která je ale nyní o čtyři dny starší. Na dalších třech fotkách jsou potom větvičky s paličkama z P x (NL x S).

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 24-04-2006 v 18:13 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 40

neboj určite sa ešte zvečšia a ztvrdnú,,inak matka papaye ktorá bola opelená pelom z NL x SH mala fakt hrozne moc živice oproti inému phenotypu ďalšiej papaye jak si teda táto tvoja rastlina zachová túto vlastnosť po matke tak sa máš fakt na čo tešiť zatial je to paráda a myslím že sa nemáš čoho báť

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 24-04-2006 v 18:27 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 41

trpělivost kámo,ještě je opravdu brzo jak píšeš.myslim,že 140 W neni moc,ale někomu to může stačit,každopádně kytky vypadaj pěkně a zdravě - a to je důležitý.
ta fotka s kudlankou je boží K+
zduř a kuř !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 24-04-2006 v 18:31 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 42

rastafan: Mě se ta fotka s tím kudlaňákem taky strašně líbí. On má takový kukadla!

gona: Doufejme, že bude po mamince!!!

Díky za podporu snad jsem pouze skeptický a netrpělivý začátečník. Teď nebudu na aktualizaci spěchat. Chtěl bych ten interval focení natáhnout aspoň na týden, aby byly vidět pokroky, takže za týden!!!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 24-04-2006 v 18:55 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 43

cawes Mesias
Mas to celkom dobre spravene, len mi neda velkost rastliniek ja som skor zastanca mini bush nie monster bush jednoznacne ideeees! :-) pekny koniec prajem

PS: ten BB je krasny pod 70Watkou

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 25-04-2006 v 04:59 AM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 44

mike.mouse : No já jsem původně chtěl udělat silnější osvětlení, tak jsem udělal velkou skříň, jenomže světlo prostě silnější mít nemůžu (zatím - příště tam dám aspoň 150w + 70w nebo 150w + 150w)... A kdyby rostly všechny rostlinky stejně rychle tak by problém nebyl, ale ten BG - pro ujasnění BoggleGum rostl strašně pomalu, ale zato tvořil pěknou rostlinku. Čekal jsem jestli se třeba nerozjede a nedožene svoje dvě kámošky, ale tak se nestalo a já mám ve skříni džungli. Jenom doufám, že množství bude aspoň trochu odpovídat osvětlení. Bude to asi víc menších paliček...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 25-04-2006 v 10:33 AM

Old Post 25-04-2006 v 08:11 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 45

Palice se ještě dost nafouknou, z toho bych strach neměl(počkej tak padesátej den...), ale to jestli budou jak píšeš "skankově tvrdý" je zrovnatak jako na světle závislý na víc faktorech. Nezanedbatelný je třeba i hnojení (vim je to drahý).

ad propichování stonku: po prostudování botaniky konopí (překlad by ddt) myslim že to je jen další z pověr co se šířej mezi lidma.
BTW Final solution je hodně dobrá vychytávka.

EDIT: Nejlepší způsob na maximalizaci výnosů pod menšíma watážema je Scrog

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 25-04-2006 v 18:19 PM

Old Post 25-04-2006 v 17:48 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 46

mesias...
kukal som na tvoje chladenie, mas ty kurna stastie, ze ti tam staci jeden PC vetrak, ja ako kukam, tak to u mna nebude stacit na dvakrat 70...holt, musim hladat dakel, maj sa!Aj ked je ta BG mala, je zlata !

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 25-04-2006 v 19:59 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 47

mike.mouse : No ono stačí to chlazení, protože v té místnosti co mám je chladno i v létě. (Dobrá strana barákua nepraží tam) A tím, že je ta skříň velká a je taková vzdušná tak to stačí jenom malá cirkulace, ale když příště přidám watáž, tak to určitě bude chtět přidat.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 29-04-2006 v 09:24 AM

Old Post 25-04-2006 v 20:24 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 48

Tak moc názorů nepřibylo, ale to nevadí, snad přibydou s dalšíma fotkama, plánuji je sem dát v pondělí, abych zachoval týdeňí interval aktuqalizace jaký jsem si naplánoval. Jinak kytky vypadají pořád zdravě a Naštěstí zatím žádné známky problému. Jen ty tečky na jedné květině na listech, jejichž fotky už jsem sem vkládal. Kytka byl trochu změněn hnojící režim a změna žádná...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-04-2006 v 09:27 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1250790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív