Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » MF Dnes hledá kuřáky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 49

clanek je ok,ja sy ale mylim ze ty ovce sou uplne tupy a asy nigdy nepochopi ze hulici nejsou zadny narkomani.podle me se bude hulit i gdyby na chleba nebylo....

vymrdej!!!

Old Post 03-03-2005 v 08:50 AM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biscuit
Nový Člen

Karma uživatele biscuit - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 50

ja si teda moc vazim takovejhle aktivit, ale na druhou stranu mi to prijde jako takovy hledani si cesticky. ja jsem pomerne radikalni a tvrdim, ze nemusim nikomu vysvetlovat proc hulim. je to moje vec a moje pravo a tohle by se meli vsichni (hlavne ty ovce, jak vy rikate) naucit respektovat. o pestovani ani nemluvim. hawk

Old Post 14-03-2005 v 16:56 PM
biscuit je offline   Profil uživatele biscuit   Find more posts by biscuit   Foto galerie člena biscuit   Click here to Send biscuit a Private Message   Add biscuit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukasheck
Stálý Člen

Karma uživatele Lukasheck - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 51

Zajímavej článek, ale trochu povrchní bez nějakého hlubšího zkoumání. Chtělo by to v nějakém magazínu seriál o mariuhaně...

4fun
Průvodce hulením přes sklo

Old Post 17-07-2005 v 11:10 AM
Lukasheck je offline   Profil uživatele Lukasheck   Find more posts by Lukasheck   Foto galerie člena Lukasheck   Click here to Send Lukasheck a Private Message   Add Lukasheck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od biscuit
ja si teda moc vazim takovejhle aktivit, ale na druhou stranu mi to prijde jako takovy hledani si cesticky. ja jsem pomerne radikalni a tvrdim, ze nemusim nikomu vysvetlovat proc hulim. je to moje vec a moje pravo a tohle by se meli vsichni (hlavne ty ovce, jak vy rikate) naucit respektovat. o pestovani ani nemluvim. hawk


A respektuji? Pomohlo byt radikalni? :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 17-07-2005 v 12:23 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

odoctore, o tom, že má marihuana zhoršovat prokrvení mozku a o těch 350 jointech týdně tu debata už dávno je :-/ http://grower.cz/forum/showthread.p...light=prokrveni
navíc to zrovna nepatří do Oznámení příspěvek sundávám (odoctor psal o textu, který byl v magazínu Epocha 3/05)

Old Post 18-08-2005 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 54

Slyšte,že až na to bude svět připraven Velký Císař Taffari Makkonen sestoupí na zem a všechny jeho děti se spojí a společně přinesem na tento zvrácený svět mír,lásku a toleranci... žádné nenávisti již nebude a tehdy obletí celý svět vlna Harmonie soužití....

Jah children united..

Pěstujte mír a války již nebude.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 18-08-2005 v 13:45 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1506430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív