Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41 »
Autor
Téma 
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Obecné divný listy (?) Příspěvek č. 609


Nápadá někoho, co se květince děje? moc hnojek? paraziti? ...?

Old Post 14-03-2011 v 22:17 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: divný listy (?) Příspěvek č. 610

citace:
Původní příspěvek od Pantlik
Nápadá někoho, co se květince děje? moc hnojek? paraziti? ...?

Nebo genetika špatná, taky už jsem se setkal s takovýhlema kriplíkama.

Old Post 14-03-2011 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 611

citace:
Původní příspěvek od Dwarf Vingette
jasny zelezo ale co stim? PH nemerim, ale asi zacnu, zelezo se vztrebava pri ph5,5 a nad 7 uz zpusobuje deficid.....v podstate jsem si sam odpovedel dekuji:-)


nesquik

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 14-03-2011 v 22:54 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cb600hornet
Stálý Člen

Karma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% PěstitelskáKarma uživatele cb600hornet - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 612

a

Old Post 14-03-2011 v 23:08 PM
cb600hornet je offline   Profil uživatele cb600hornet   Find more posts by cb600hornet   Foto galerie člena cb600hornet   Click here to Send cb600hornet a Private Message   Add cb600hornet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 613

bor?možna i trochu fosfor ?ikdyž v jine fazi vypadaji zase uplne jinak(listy)
přehnojeni? zmeř EC

Old Post 15-03-2011 v 09:52 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 614



čau všichni, už jsem se do toho tak zamotal, že sám nevím...můžete mi pls pomoci s určením:


Takto vypadá několik spodních listů. Sem tam se nějaký objeví ve středu rostlin. Vršek je vcelku OK, barva zelená, ale stejně, celkově starší listy mají fialový řapíky... a to mě děsí...

hydrosystém
Květ 28dní
Hnojky Atami ( A+B, Bloom, Atyzyme, Clean, PK )
EC 1,5 (ECmetr+kalibrace+údržba OK)
pH 6,1 ( momentálně jen pH kapky, i tak, pH určím v rozmezí +/- 0,2pH)
Vlhkost 57%
Teplota 25 °C
Teplota roztoku 22 °C - kořeny vypadají OK ( barva sametově-bílá )

Co myslíte? Čeho mají málo anebo příliš
Předem moc díky

Old Post 16-03-2011 v 00:16 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 615

: Dr@m: Tak tohle mě zajímá. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52366 vypadá velice podobně. Měl jsem to na rostlinách taky, sice v hlíně. Ale na příčinu jsem nepřišel.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-03-2011 v 06:31 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 616

Jo takhle se moje kytky zbavujou všech zdegenerovanejch listů...takovejch těch trojlístků a podobnejch mr*ek....

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 16-03-2011 v 12:01 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 617

bezdechu: koukl jsem a jj, vypadá to hodně podobně...ale proč?
Trochu jsem se zarazil u noční teploty...Přes noc mají né úplně ideální teplotu cca 16 °C ,,,nemůže to být i tím?

cb600hornet:
Že by to bylo řezama? to se mi nezdá,,,to bych vyloučil,,,v růstu žádný problém až do 24dne květu,,,pak to začalo...

Mr.Nobody:
tj, ale z jakého důvodu mají řapíky fialový??? Pochybuji že by to bylo daný odrůdou...( je to WR )


°°°°°co nedostatek fosforu? Přemýšlím že celý roztok vyleju a dám nový, jen upravená čistá water + Atyzyme...nevím, babo raď

Jinak díky, doufám že to rouzlousknem

Old Post 16-03-2011 v 16:32 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 618

: Dr@m: Proč... to netuším. Měl jsem od něj řezy a na nich to samý, ale až po přepnutí na květ. Úroda celkem v pohodě, přesně jak píše, jen ta kytka vypadala bídně až strašidelně. Tak teď mám řezy odjinud tak uvidím, jestli to třeba není řezama. Ale protože tyhle problémy začali až v novém sklepním setupu, a předtím jsem jel jen ze semínek, nejsem si ničím jistý. Uvidím po dalším kole WR ve sklípečku..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 16-03-2011 v 20:11 PM

Old Post 16-03-2011 v 19:38 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 619

Zdravím všechny Growery!

Bohužel jako spousta z vás musím i já psát do tohoto threadu. Hold není to sranda něco vypěstovat. Takže k problému, mám problémy s listy, viz foto:

http://img5.imageshack.us/g/dscn0577j.jpg/

Obsahuje to celou galerii, fotky 1-4 ukazuje žloutnutí spodních listů, 5. fotka objevující se fleky na listech a poslední fotka kroutící se horní listy směrem dovnitř.

Můj problém s listy je takový, že spodní listy u kytek žloutnuli, což by měla být nějaká přirozená výměna, takže jsem je ostříhal a neřešil, jenže u pár kytek žloutnutí přechází i na další listy (horní směrem odspoda) a na jedné kytce se dále objevují divné fleky, vše je na fotkách v galerii. Mám je pod 250W na růst, zalévám jednou denně, párkrát denně kropím kvůli zvětšení vlhkosti, PH lehce pod 7, EC nevím jak změřit, teplota 28C, substrát mix hlíny pro sazenice (z menší části) + pro zelené bylinky + sem tam něco ze zahrady.

Druhý problém je, že se listy kroutí směrem dovnitř, viz poslední fotka. Usoudil jsem, že jsou vršky moc blízko lampě, tak jsem je dneska poradil o pár cm níž.

Netušíte někdo, kde by mohl být problém? Jak s prvním problémem tak druhým? Přeci jen se tu najde určitě hodně "skilled" Growerů, co už pár takovýchto problémů zažili. Ještě taková poznámka, ve FAQu jsem hledal, ale žádné podobné symptomy jsem bohužel nepostřehl, pokud je to tam někde rozepsané, tak se omlouvám :-)

Edit: Hnojím jednou týdně Alga Grow + 2x týdně phytamin, kytky jsou staré cca měsíc stále v růstu. Díky moc

Naposledy upravil Mystery 18-03-2011 v 23:06 PM

Old Post 16-03-2011 v 19:46 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 620

je to první řez a matkou byl critical + vypěstovaný z originál semena získaného na festivalu.

Old Post 17-03-2011 v 15:22 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem86
Nový Člen

Karma uživatele extrem86 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 621

ja si myslim ze prehnojene

Old Post 17-03-2011 v 16:10 PM
extrem86 je offline   Profil uživatele extrem86   Find more posts by extrem86   Foto galerie člena extrem86   Click here to Send extrem86 a Private Message   Add extrem86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 622

že by řez z femky takhle zlobil? No ta feminizace neni dělaná na matky,ale na pěst bez selekce samců. Takže těžko říct co to je když nemáš kvalitní základ.

Old Post 17-03-2011 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 623

Ja se taky přiklánim ke špatný genetice...Ale taky to mohlo být UFO


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-03-2011 v 19:54 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 624

Zdar

Takovy rizek jsem uz mel ... spatna genetika - vsechno vyhodit, protoze uz se to nespravi. Furt to bude mutovat a moc to nepokvete - koukni se na muj prvni pest.

At se dari

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-03-2011 v 20:00 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8131570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív