Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 577

prave jsem to rodicum rekl...
mama se tvari desne zdrcene, ze jsem fetak a tata rozjel ze jeho kamos ma synovce, z kteryho udelalo huleni nejvetsi trosku
kytky musim vyhodit
snad si je vezme nekdo

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 09-05-2007 v 20:24 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 578

To ja ani nevim kdy se to o mne dozvedeli,proste to museli pobrat nic jineho jim nezbyvalo a nezbyva.Otec to taky drive pestil akorat ze mu z toho asi nic moc nevzeslo,tak je spise proti tomu a obcas na me vybali nejakej ten hlod a ja zfouklej se tomu muzu akorat tak rechtat a mati bydli jinde a ta ma proto pochopeni-normalne se s ni mohu v klidku bavit a jednou za uhersky rok si da taky toho vredika a navic chtela po mne seminka,tak si nemuzu nejak vic stezovat:-D

Old Post 09-05-2007 v 20:36 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 579

muj tata vi ze hulim ale nezije tady je nekde v zahranici..takze mu to muze bejt u prdele. a moje mama? ta mi to uz pekne dlouho toleruje a hlavne uz si za ty leta zvykla ze hulim travu. jenom mi porad rika zustan jenom u ty travy. tim mysli abych treba nezacal smazit atd..driv jsem smazil a prestal jsem prave diky Marihuane.

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Old Post 11-05-2007 v 12:44 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awokado
Nový Člen

Karma uživatele awokado - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 580

u mě jo...a žadnej problém....čekal jsem sám že to bude horší

Old Post 12-05-2007 v 00:40 AM
awokado je offline   Profil uživatele awokado   Find more posts by awokado   Foto galerie člena awokado   Click here to Send awokado a Private Message   Add awokado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 581

no,protože já už nepatřím do kategorie pod 18let,tak jim to může byt jedno...heh ale to chudaci nevěděj,že pěstuju

Old Post 02-06-2007 v 21:37 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 582

vědí
ale nevědí že tak často a tak moc

Old Post 02-06-2007 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 583

citace:
Původní příspěvek od MEDwjet
vědí
ale nevědí že tak často a tak moc

presne si to vystihol

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 03-06-2007 v 08:03 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 584

io

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-06-2007 v 09:11 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 585

Nejen že vědí, zrovna minulej Pátek pomě matka chtěla špeka, tak sem ho smotnul, a byl to docela pěknej killer. Ale nebyl čas, tak čekám co tenhle vejkend, jestli si dali....

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 03-06-2007 v 10:00 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 586

No před dvěma měsícema mi matka našla v šuplíku krabku s asi 50 prázdnýma sáčkama samozřejmě všechny byly zaprasený a byly cítit trávou.hnedle vedle té krabky se válel skleněnej bong, kterj jsem musel vyhodit. Naštěstí moji hlavní kouzelnou krabičku s rekvizitama nenašla )
No musel jsem jim dlouze vysvětlovat že nejsem žádnej feták a slíbit že už nebudu hulit ....

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 03-06-2007 v 12:16 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 587

no tak to ne

Mě jednou matka vzala sklo, ale to už je tak 3 roky zpátky....
Od té doby na moje věci nešahá... ale jenom občas zamrčí, ať pořád nehulím.. jinak nic....

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 03-06-2007 v 12:23 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 588

Tak o mne to už vie fakt, že celá rodina.. Babka sa ma dokonca pýtala, aké to je keď fajčím tú marihuanu

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 03-06-2007 v 12:29 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 589

no to mě máti našla pixlu hulení kde sem si šetřil matroš na jednu mega akci takže tam bylo asi 10 napěchovanejch pytlíků různejch modelů o různých velikostí a vůní takže po otevření krabky se na ní vyvalila krásná vůně...k mojí smůle v té plechovce byla zahulená dýmka 2 černý skla, filtry, OCB,prázdný zaprasený sáčky..... ale ukecal jsem to tak že můj je jenom jeden malinkatej sáček kterej sem dostal (koupil kua ) a zbytek je mejch kámošů kteří si to ke mě schovali páč mám tak bezva rodiče kteří sou nejvíc v klídku

Old Post 03-06-2007 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 590

moje rodice vedi ze hulim, i kdyz si asi mysli ze si dam jen obcas a ne skoro kazdej den a treba i nekolikrat, rodice sou docela v pohode, 2x sem s nima uz i hulil

Old Post 03-06-2007 v 13:05 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 591

Nemaj o tom ani paru...vzdycky si mysli ze jsem ozraly nebo tak, a taky chci rozjet nejaky indorek tak to asi zjisti brzo

1.GrowOut07 by huds
Sklizej jen to co zasadis...
Keep smoke ganja mean

Old Post 03-06-2007 v 17:19 PM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 592

no s nasima to je mazec, vedi ze hulim, ale posledni dobou si mysli ze jedu jeste v necem jinym.

"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."
:::Sčítání políček:::


Old Post 03-06-2007 v 21:23 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6045290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív