Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 529

Jestli můžu poradit - přestaňte na nějakou dobu hulit (nebo aspoň to tvrďte a hulte potají, nebo jen s nejbližšíma) a uvidíte, jak se krásně "profiltruje" vaše okolí Fakt to funguje ...

Old Post 03-01-2010 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 530

citace:
Původní příspěvek od denyg
Jestli můžu poradit - přestaňte na nějakou dobu hulit (nebo aspoň to tvrďte a hulte potají, nebo jen s nejbližšíma) a uvidíte, jak se krásně "profiltruje" vaše okolí Fakt to funguje ...


Je to smutné ,ale je to tak ,opravdu to funguje, dobra metoda k oddeleni zrna od plev..


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 04-01-2010 v 11:07 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 531

Mně ani nevadí když hulím a někdo se kemně přisere a zahulí semnou, teda když to není takový hrdina díky kterému jsem změnil trošku názor na zhulování ostatních v situaci kdy si semnou v jednom nejmenovaném klubu zahulil a složil se že, dvoumetrový machřík ještě mě nedočkavě hecoval ať už to zapálím. . . idiot.

od té doby bych radši lidi nezhuloval pač z toho může byt akorat průser. Ale co mě dokáže vytočit je, příklad poslední co sem zažil . po silvestrovské kalbě kde se vyhulila tuna mojeho matroše se balím k odchodu a dojde zamnou jako nejvetsi somrák jeden typek co byl přítomen a jestli bych mu prý nemohl ještě nabít sklíčko ať se tu pak můžou zhulit ... ty vole ... moje nervy ... picus !!!! příště řeknu, NE. cocksucker.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 10-01-2010 v 11:08 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 532

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
Mně ani nevadí když hulím a někdo se kemně přisere a zahulí semnou, teda když to není takový hrdina díky kterému jsem změnil trošku názor na zhulování ostatních v situaci kdy si semnou v jednom nejmenovaném klubu zahulil a složil se že, dvoumetrový machřík ještě mě nedočkavě hecoval ať už to zapálím. . . idiot.

od té doby bych radši lidi nezhuloval pač z toho může byt akorat průser. Ale co mě dokáže vytočit je, příklad poslední co sem zažil . po silvestrovské kalbě kde se vyhulila tuna mojeho matroše se balím k odchodu a dojde zamnou jako nejvetsi somrák jeden typek co byl přítomen a jestli bych mu prý nemohl ještě nabít sklíčko ať se tu pak můžou zhulit ... ty vole ... moje nervy ... picus !!!! příště řeknu, NE. cocksucker.


kdyz je tipek v pohode tak proc ne....

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 10-01-2010 v 17:12 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 533

citace:
Původní příspěvek od durexman


kdyz je tipek v pohode tak proc ne....



Jo šak není problém příjdi si taky






Edit. Pro vysvětlení zvědavému durexmanovi , pointa je v tom, že jsou lidé kteří dokaží konopí a jeho kvalitu ocenit, a jsou lidé kterým je to šumec-všechno jedno hlavně se zhulit.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Naposledy upravil SmallDudeZombie 17-01-2010 v 21:58 PM

Old Post 17-01-2010 v 21:34 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 534

me ani nevadí zhulovat ostatní co nemaj pac ve směs to jsou moji dobří kámoši tak proč ne ...ale nejvíc mě serou cigáni(nejsem rasista jemi jedno jestli je modrej,černej nebo fialovej s puntíkama)seremě ta jejich zasrana mentalita kdyz je jenom vidim jak chodej po měste a koukaj coby ukradli nebo koho by vobložili..a stim že když je potkam tak cituju"nn more jak je nemáš nejaky hulo" nemam,fakt nemam "nnyy more my víme že mas dej aspon na žílu" ja fakt nemam .."more si podvodnik .. jednou spatne skoncíš" jinak pocházim z jednoho severočeskyho mesta takže si asi dovedete predstavit kolik jich tady je .. a nenejvíc me na tom sere to ze odeme nikdy ani nevideli krapet hula ,ale skoušej to pořád,,.

Old Post 24-01-2010 v 20:18 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 535

No já rád rozdávám, ale všeho s mírou. Obdaroval jsem všechny, který mě zhulovali dřív, ale dal jsem i lidem, co je skoro neznám a to beru jako největší chybu. Třeba moje sousedka je fakt "super", znám jí tak trochu, nikdy jsme se spolu moc nebavily, máme totálně jiný hobby atd., jen jí zdravim a 2x jsem jí v hospodě dal na brko. Od tý doby mi neustále píše sms jestli jí ještě něco dovalim. Navíc píše i kámošum, který ode mě dostali podíl, takže demence největší.
Příště si dobře rozmyslim, komu dám na košta a koho pošlu někam......

Old Post 24-01-2010 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 536

Klasická otázka: "Nemáš něco na pista?" no dyyť vždycky mám! "jo, a máš dýmku nebo papírek?" , "hej nemám ale seženu"...za pět minut je tam a řekne "sehnal sem ty voe a nabořiš mě i na večer na prda?" hmm joo jenom si dé)a po chvilce "a nemáš cígo?" to se potom rozbrečim smíchy)

Old Post 25-01-2010 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
camisole
Nový Člen

Karma uživatele camisole - 36% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 537

nejhorši bylo když jsem naučil kouřit mojeho kámoše, teď udělá pro zahulení všechno, přebírá kámoše, a dělá jaký s nimi není ,,kamarád" ano je, ale pouze do té doby, kdy je co hulit, jinak si na ně ani nevzpomene, jak smutné, leč pravdivé

Old Post 25-01-2010 v 18:26 PM
camisole je offline   Profil uživatele camisole   Find more posts by camisole   Foto galerie člena camisole   Click here to Send camisole a Private Message   Add camisole to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 538

no já sem rozdal možná tak pětinu sklizně ale jen těm kteří si to zaslouží .)
dycky od toho října do ledna je to v pohodě jakž takž ptž má hodně lidí...ale už to začíná nemám, nehulim, a ty červený woči tě probodnou hajzle :flicker:

Old Post 25-01-2010 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 539

No.. u nás se to už spíš dělí na ty, kteří nehulí než na ty, kteří hulí... jenže nejhorší je, že z nich pěstuje hrstka lidí a ostatní jen parazitují... sranda byla v létě.. kolem mě se točili ti praví kamarádi, protože moc do papírku nebylo... a po sklizni, když jsme po škole nebo v knajpě skočili na brčko, se ten kruh přátel razantně znásobil... mně nevadí zkuřovat ostatní, když stejně pěstuju pro radost.. ale aby se každej tvářil jak nejlepší kamarád, jen aby se zkuřil.. to nemám rád..

Old Post 28-01-2010 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 540

Mě nevadí skuřovat lidi u kterejch vim že mi to třeba nikdy novotočej. Ale vadi mi když někdo koho skuruju a on treba zrovna bali speka nebo nabiji dymku. A ja se zeptam jestli bych taky mohl. A on rekne sorry ale asi ne. Takovej typek ma utrum.

Old Post 29-01-2010 v 08:39 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 541

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie



Jo šak není problém příjdi si taky






Edit. Pro vysvětlení zvědavému durexmanovi , pointa je v tom, že jsou lidé kteří dokaží konopí a jeho kvalitu ocenit, a jsou lidé kterým je to šumec-všechno jedno hlavně se zhulit.


ja to pochopil, jen sem to rikal for fun ,)

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 29-01-2010 v 10:02 AM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 542

citace:
Původní příspěvek od opravdovýHrdina
Klasická otázka: "Nemáš něco na pista?" no dyyť vždycky mám! "jo, a máš dýmku nebo papírek?" , "hej nemám ale seženu"...za pět minut je tam a řekne "sehnal sem ty voe a nabořiš mě i na večer na prda?" hmm joo jenom si dé)a po chvilce "a nemáš cígo?" to se potom rozbrečim smíchy)


to zazivam kazdej den... je to vsude stejny. paraziti

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 29-01-2010 v 16:43 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Palec dolů ''Kamarád''/zloděj Příspěvek č. 543

Tak přátelé, také přispěji svým dílem do mlýna, který nakonec všechny socky semele. Po pololetí nedělám před rodiči nic jiného, než se učím. A tak už 3 hodiny ležím na posteli a mobil, založený mezi učebnicemi načítá jednu stránku Groweru za druhou. Přečíst celé toto téma na mobilu dá práci, to mi věřte. Ale k mému zážitku: Začal jsem denně hulit na jaře roku 2009. Začátky mé huličské kariéry mě provázel jeden z mých kamarádů, zasvětil mě do základů balení, s ním jsem si koupil své první bongo, s ním jsem se potil v autobuse na makedonských hranicích při podezřele důkladné kontrole a tak dále... Skoro pořád jsem ho zhuloval já, on sem tam něco donesl ale nevadilo mi, že mi zhuly skoro nevrací. Teď už mám jiné dva super kámoše , kteří mi zachraňují život, když nemám co do kotle a naopak. Ovšem se starým ''kamarádem'' se stále stýkám na tréningu a to je právě můj, respective jeho kámen úrazu. Nikdy nic nevypěstoval, přesto, když jsem mu ukázal můj projekt Mikrokýbl, sklidil jsem výsměch (Lol, co chceš vypěstovat v nějakém kýblu ?). Když jsem sklidil chtěl to vidět, tak jsem to vzal na trenal. Ukazal jsem mu to, pohoda, šel jsem na plac, odtančit se svou sexy partnerkou sólo, on zatím sám v šatně. Za mou štědrost se mi odvděčil tím, že mi z pytlíku Top 44 o obsahu 15 G asi 3 G ukradl. Dokonce jsem viděl zbytky svých palic v jeho drtce. Takže takové ku#vy jsou v mém okolí... Napsat tohle na mobilové klávesnici mi dalo zabrat ;-)

Old Post 03-02-2010 v 21:36 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 544

Taky přidám svůj zajímavý postřeh Byl říjen,po sklizni,dobrá nálada,venku sluníčko a u sebe množství "větší než malé".Užíval jsem si v parčíku u nás ve městě s partou kamarádů a pár lidmy,kteří asi zavětřili stopu a byly tam s náma taky.Hulili s náma,známe je,jsou místní ale nikdy jsem se s nima moc nebavil.Tak jsem jednoho požádal jestli by mi doběhl asi 50 metrů do krámu pro colu a rum.Dal jsem mu peníze,přinesl mi to všechno ok,dal jsem mu na brčko jak jsem slíbil a pohoda. Najednou se mě zeptal jestli bych mu ještě něco neprodal,že má asi 30 korun a že by chtěl ještě něco.Tak sem mu dal za 30 tak něco kolem jedničky a sedíme sedíme a najednou říkám: "Ty hele,kde jsou ty peníze co ti zbyly z toho nákupu ? " .... Jistě že sem mu prodal za svoje peníze co mu zbyly z nákupu,v tu chvíli sem si to neuvědomil protože... znáte to S takovejma lidma jsou fakt nejlepší zážitky... Pro dobrotu na žebrotu fakt

Old Post 04-02-2010 v 07:03 AM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3228720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív