Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 513

crackonos: tak ještě jednou: Omlouvám se. Stačí?
Ale na něco se zeptat musím: na co pecky? To nemáš v autě audiosoustavu nebo co?

A moje hulení za volantem...no, viděl jsi mě nekdy řídit zhulenýho? Jel jsi se mnou někdy autem? Mam takovej pocit že ne. Tak nevynášej soudy. Jedna věc je, že když má někdo pecky v uších, tak neslyší okolí. O to neni potřeba polemizovat, to je fakt. Druhá věc je že zkouřenej člověk. Ten může řídit hůř, ale i líp. Jde o to, jak je zvyklej a naučenej. Nic víc a nic míň.
Vyvrať mi to.

edit - ještě něco: Prostor kolem auta vnímáme dvěma smysly. Zrakem a sluchem. Zrak je dominantní, sluch je v menšině. Pokud hulíme, vjemy z těchto smyslů si upravujeme, ale pořád vnímáme oběma. Kdežto pokud si vezmeme třeba pecky do uší, připravujeme se o vnímání okolí auta sluchem. Sorry ale mě přijde nebezpečnější mít při řízení pecky, než bejt zhulenej. Víš, na silnici je důležitá ohleduplnost, musíš brát ohledy na druhý. Těma peckama jenom dáváš najevo, jak je ti okolí auta dokonale ukradený.

Naposledy upravil 23-01-2009 v 06:30 AM

Old Post 23-01-2009 v 06:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 514

Taky si myslim, že je pěkná blbost jezdit na hlucho. Už jenom z toho důvodu, že někde můžou mít vyjezd hasiči, policajti a nebo záchranka. A můžeš mít třeba zelenou na semaforu, ale když neuslyšíš houkačku, tak je ti to k prdu.

Old Post 23-01-2009 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 515

kdyz mit zelenou a neco s houkackou me sejme tak je to stejen vina toho kdo jen na cervenou. to ze mas pusteny majaky este neznamena ze muzes beztrestne bourat. takze kdyz me fizl z majakem sestreli na krizovatce kde ja mam zelenou aon cervenou plne si to vodsere von. i pojistovna bude muset platit.

Old Post 23-01-2009 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 516

Mad Lion:mno to máš sice pravdu,ale je to o tom,že když jedeš,tak bys je měl slyšet a dát jim přednost,protože z nějakýho důvodu asi chvátaj a chtěla bych vidět tebe,když by se ti něco stalo,vezla tě rychlá do nemocnice a nějakej debil by jí nedal přednost!fakt bych tě nechtěla potkat na silnici

Old Post 23-01-2009 v 09:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 517

citace:
Původní příspěvek od freshman
Už neřídim ani zhulenej ani nachcanej ani jinej...práce mě živí, bez papírů bych to mohl zabalit... navíc mě jízda baví a vychutnávam si jí, ja


je pekny a spravny nehulit kdyz se ridi, ale das si den predem a testy ukazou zes sme meli tak jako tak

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 23-01-2009 v 09:32 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 518

W> pepper ovsem psal neco v tom smyslu ze kdyz te sestrelej treba benga s majakem ze je to tvoje chyba. neni. samozrejme ze auto se zapnutym majakem ma dostat prednost, ovsem kdyz se stane nehoda je to posuzovany podle pravidel sinicniho provozu a vynikem muze bejt klidne vozidlo z majakem. to ze muze projizdet cervenou je totiz podmineno tim ze bude davat vci pozor.

a mas recht, me by si nechtela potkavat na silnici. sem typickej prazskej agresivni smejd kdyz sedim za volantem.
znas to... pro ridice BMW fyzikalni zakony neplatej, hehehe...

Old Post 23-01-2009 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 519

Mad Lion:mno to každopádně,je to vinna jejich,ale na tobě je dát jim přednost a jak se tady píše(nemluvim teď o tobě) tak takový magoři co jezdí se sluchátkama jim to moc neulehčujou...a co se týče tvýho stylu jízdy,tak to je jen na tobě jak moc velkej si magor,ale bacha na to,aby sis to jednou nevyčítal

Old Post 23-01-2009 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 520

Lion:no to jsem byl špatně pochopen. Asi to je tak jak píšeš. Že si ale dáš do uší pecky na plný pecky zvyšuješ tu pravděpodonost, že skončíš pod korbou požárníkova auta. A že jsou křižovatky, kde do vedlejší vůbec nevidíš a musíš spoléhat jenom na světla.

Old Post 23-01-2009 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 521

citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Lion:no to jsem byl špatně pochopen. Asi to je tak jak píšeš. Že si ale dáš do uší pecky na plný pecky zvyšuješ tu pravděpodonost, že skončíš pod korbou požárníkova auta. A že jsou křižovatky, kde do vedlejší vůbec nevidíš a musíš spoléhat jenom na světla.


no a prave v takovejhlech krizovatkach si auto zmajakam musi davat kurva pozor aby nekoho nesestrelil...

Old Post 23-01-2009 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 522

Mad Lion.ale pokud se jim tam bude motat takovej řidič jako si ty,tak jim to,že si budou dávat pozor moc nepomůže...

Old Post 23-01-2009 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 523

mad lion: prober se kurva poor si musi davat kazdej a predevsim na krizovatkach, ty jednou spatne skoncis

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 23-01-2009 v 10:15 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 524

citace:
Původní příspěvek od DooMer
mad lion: prober se kurva poor si musi davat kazdej a predevsim na krizovatkach, ty jednou spatne skoncis


rekl bych ze veci pozor by si mel davat na krizovatce ten kdo pri prujezdu porsuje pravidla {trba auto z majakem jedouci na cervenou}
nebo ty kdyz projizdis krizovatku na zelenou si pred hranici krizovatky pribrzdis a rozhlednes se vsemi smery?

Old Post 23-01-2009 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 525

Mad Lionmg,tobě nedochází co ti tady všechni cpou?třeba to,že když vjíždíš na křižovatku,tak se stejně radši rozhlídnout a ne tam vlítnout stylem mě to tady patří,mam zelenou tak všichni uhněte...mno jo ty si vlastně ten prazskej agresivni šmejd,tak to tě samozdřejmě omlouvá...hahaha,na pobavení fakt dobrý

Old Post 23-01-2009 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 526

citace:
Původní příspěvek od white-w
Mad Lionmg,tobě nedochází co ti tady všechni cpou?třeba to,že když vjíždíš na křižovatku,tak se stejně radši rozhlídnout a ne tam vlítnout stylem mě to tady patří,mam zelenou tak všichni uhněte...mno jo ty si vlastně ten prazskej agresivni šmejd,tak to tě samozdřejmě omlouvá...hahaha,na pobavení fakt dobrý


nevim co se mi tu pokousite nacpat, ale kdyz projizdim krizovatku na zelenou mam stoprocentni prednost pred autama v jejichz smeru ke cervena. to sou zakladni pravidla provozu a kdyz je nekdo chce porusovat {vozidlo se zapnutym majakem} musi si dat o to veci pozor. majakem pouze upozornuje na fakt ze se od nej da ocekavat porusovani dopravnich predpisu. tudiz kdyz se mu prujezd krizovatkou nepovede je proste vynik nehody. ja kdyz registruju nekde majak snazim se v ramci moznosti uhnout, ovsem pouze tak abych se sam neohrozil. coz znamena ze kdyz si majaku vsimnu zastavim pred krizovatku ovsem kdyz si nevsimnu a neco s majakem me sunda budu pozadovat plnou nahradu skody a persukuci ridice. chybu sem totiz neudelal ja tim ze sem si nevsimnul ale on tim ze porusil pravidla silnicniho provozu. to je cely.

Old Post 23-01-2009 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 527

Promiňte, ale pravdu má lion. Sanitka sice má s majákama přednost, ale pořád musí dodržovat. Ta přednost znamená, že nemusí zastavovat na světlech. Majáky a houkačka je od toho, aby o ní ostatní věděli a dali jí přednost.

Teďko v zimě si sanitek všímam. Sice jedou na červenou, ale před křižovatkou přibrzdí a důkladně se rozhlídnou. Nemůžou si totiž vzít na triko toho vevnitř a ještě někoho venku.

Old Post 23-01-2009 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 528

Pane bože... vždyť to nikdo nepopírá, že sanitka nemá absolutní přednost... jde o mý bezpečí a když neuslyším houkačku, tak budu mít větší pravděpodobnost, že ji sejmu a to může jet s maximální opatrností. Ta houkačka na střeše tam není pro technaře.

Old Post 23-01-2009 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5477930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív