Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 497

tak já další zálivku udělam na ph 5,9 a tím pádem by měla vytíkat 6,5 což by mohlo bejt v cajku,ne?nebo mám jít ještě míň?četl jsem,že se kytkam se nejlíp daří v ph 6,2-6,7.Teď v tejdnu musím ošéfovat to hnojivo s tím hořčíkem aby šlo do další zálivky.

Old Post 13-02-2011 v 11:14 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Zase já Příspěvek č. 498



Tak já si nedám pokoj a zase sem dám dvě fota, co ty moje kyti dělaj. No Chroniky to jsou už torza a teď jsou do kopru i ty POGy. Hnojim už jen základnim hnojivem, z vodovodní nikoli osmotický vody.
Příznaky:
Listy POGů viz aktuální foto
Listy a palice Chroniků viz fota ode mě výše
Květy všechny hnědnou blizničky, příliš brzy, je tak 37 den květu.

Nejedná se tedy o parazita než nějaký nevyvážený hnojení?
Jsem Lama, ležím hodiny v diskusích a nejsem z toho moudrej.

Díky
MK

Old Post 14-02-2011 v 21:46 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 499

cest ty tmave zelene listy by mohly byt prebytek dusiku a ty tecky co jsou na zubech listu zase vapnik...to je jen na prvni pohled co jsem videl a prirovnal..muze to byt taky necim jinym ...hledej priciny

Old Post 15-02-2011 v 10:48 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od mysak
cest ty tmave zelene listy by mohly byt prebytek dusiku a ty tecky co jsou na zubech listu zase vapnik...to je jen na prvni pohled co jsem videl a prirovnal..muze to byt taky necim jinym ...hledej priciny


Jj, můj názor je stejný.

Pravděpodobně vysoká koncentrace hnojiv přidávaná do půdy, což způsobí vytěsnění vápníku z půdního sorpčního komplexu, což bude způsobovat problémy s nedostatkem živin a výkyvy pH.
Jenom tak odhaduji . Příčin může být mnoho...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 15-02-2011 v 12:01 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 501

Diky za napovedu, je to vec, no hnojim ted na dolni hranici, pruplach jsem provedl... se uvidi. MK

Old Post 15-02-2011 v 13:28 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 502


Čaute,
potrebujem poradiť.....
Žltnú mi listy a mám dve teórie, a to buď málo dusíka, alebo vysoké Ph....
Môže to byť jedna z príčin žltnutia,alebo je to niečo úplne iné?
Info: Amnesia haze, 42. deň kvetu, 185 w clf, teraz im dávam 1ml biobizz grow/l, 3ml bio bloom/l, 1ml topmax/l, 1ml AH enzymes/l, substrát je tottal mix od green label.

Old Post 18-02-2011 v 14:50 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 503

no dusik by to mohl byt(pri kvetu ho spotrebovava kytka urcite vice)
..nebo si zmeř PH a uvidis jestli neni vylouceny(N) jinak stare spodni listy bych moc neresil pokud ti to nezloutne extremne

Old Post 18-02-2011 v 20:24 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 504

podle toho, jak kyti vypadají, nejspíš důvod udržovat spodní listy nemají. myslím, že v téhle fázi mají hlavní starost udělat co nejlepší květy a na to jim stačí ty horní, dobře osvětlené a zajišťující fotosyntézu.
někdy to může udělat i chybějící závlaha, ale ke konci vegetace už se zálivka stejně omezuje

Proč? A proč ne?

Old Post 19-02-2011 v 12:00 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od The jackal
Čaute,
potrebujem poradiť.....
Žltnú mi listy a mám dve teórie, a to buď málo dusíka, alebo vysoké Ph....
Môže to byť jedna z príčin žltnutia,alebo je to niečo úplne iné?
Info: Amnesia haze, 42. deň kvetu, 185 w clf, teraz im dávam 1ml biobizz grow/l, 3ml bio bloom/l, 1ml topmax/l, 1ml AH enzymes/l, substrát je tottal mix od green label.


No pridej do zalivky po 3ml Grow zalej to s tim 2x a uvidíš ze to bude oka , je to haze , jeste pokvete tak 20dní že ? Tak potřebuje ješte dusík kterej došel v hlíně , ty listy co jsou cely žluty tak pryč , ty světle zelený by se měli dát dohromady, cau Hlava

Old Post 19-02-2011 v 15:00 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 506

Panove omrknete prosim muj thread, dekuji vsem za pripadne reakce !

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55192

Old Post 21-02-2011 v 11:58 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 507

citace:
Původní příspěvek od D@D
Panove omrknete prosim muj thread, dekuji vsem za pripadne reakce !

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=55192


Uz se stalo , maš tam otázku .....

Old Post 21-02-2011 v 13:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smilebug
Nový Člen

Karma uživatele smilebug - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

hádej hádej Příspěvek č. 508

Zdravím, nevíte čím by mohlo být způsobeno následující na fotkách? ph 6, ec neměřím, teplota při vrcholkách 29°C, je to 22 druhej den na květu, zhnědlo to cca tři dny po podání hnojek, vlhkost 50%. Díky za odpověď.

http://img524.imageshack.us/f/dsc01326po.jpg/
http://img705.imageshack.us/f/dsc01328r.jpg/

Old Post 22-02-2011 v 18:27 PM
smilebug je offline   Profil uživatele smilebug   Find more posts by smilebug   Foto galerie člena smilebug   Click here to Send smilebug a Private Message   Add smilebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Re: hádej hádej Příspěvek č. 509

citace:
Původní příspěvek od smilebug
Zdravím, nevíte čím by mohlo být způsobeno následující na fotkách? ph 6, ec neměřím, teplota při vrcholkách 29°C, je to 22 druhej den na květu, zhnědlo to cca tři dny po podání hnojek, vlhkost 50%. Díky za odpověď.

http://img524.imageshack.us/f/dsc01326po.jpg/
http://img705.imageshack.us/f/dsc01328r.jpg/



Je to na vsech kytkach?? V jakym to mas systemu? Tak mohlo by to byt kurevsky prehnojeny... Meril jsi eccko te zalivky??

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 22-02-2011 v 19:31 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smilebug
Nový Člen

Karma uživatele smilebug - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Re: Re: hádej hádej Příspěvek č. 510

citace:
Původní příspěvek od Pohroma



Je to na vsech kytkach?? V jakym to mas systemu? Tak mohlo by to byt kurevsky prehnojeny... Meril jsi eccko te zalivky??


Na všech právě ne, je to klasickej nejjednoduší bubler v 60l kalfasu, lil jsem tam AH podle návodu, ec nemám, ale asi to bude přehnojený no.

Old Post 22-02-2011 v 19:53 PM
smilebug je offline   Profil uživatele smilebug   Find more posts by smilebug   Foto galerie člena smilebug   Click here to Send smilebug a Private Message   Add smilebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ten co huli
Nový Člen

Karma uživatele Ten co huli - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 27  

Hydroponie Příspěvek č. 511



Ahoj, potřebuji poradit.
Genetika AK48 feminizovaný (NIRVANA)
Jedu hydro Drip 400w růst. (10. den 18/6)
Hnojky AH davkovaní od výrobce.
Přidavám H2O2 5ml/10litru vody.
Ph 5,9 Ec neměřim.
Teplota 22-28 stupnu, vlchkost 40-50%.
Podle toho co jsem našel na foru tak by se jednalo o malo hnojek nebo přesolení. Hnojim 3*3minuty + 2*2minuty. Výkonost 30ml/1 minutu z kapiláry. A průplach kažký týden čistou upraveno vodou.

Old Post 24-02-2011 v 08:48 AM
Ten co huli je offline   Profil uživatele Ten co huli   Find more posts by Ten co huli   Foto galerie člena Ten co huli   Click here to Send Ten co huli a Private Message   Add Ten co huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 512

Ten co huli: ahoj, no být tebou, tak si pořeším ec metr, když už jedeš hydro, tak je velká blbost ho nemýt... Nejspíš to bude nedostatek nějakého prvku --> počkej na zkušenější

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 24-02-2011 v 11:16 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4570200 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív