Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 481

Kdyz sem decentene přičmoudlej tak si za volant vlezu a i me to baví,kdyz na krupici tak se volantu vyhybam

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 23-06-2008 v 11:47 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 482

poprvý jsem si vyzkoušela řízení ve zhulenosti v autoškole a jako můžu říct,že mi ta jedna jízda bohatě stačila...jako všechno je fajn,protože jak jste zkouřený tak se vám líbí,že si jen tak jedete a nemusíte jet rychle,proto je hodně lidí na tom,že jedou bezpečně,když jedou 50...ale co se týče reflexů,tak je to konec...neříkam,kdybych měla rozhodnout jestli vlézt za volant zhulená nebo ožralá,tak si toho špíčka zapálim radši než abych jela ožralá,ale jak už jsem psala,hulení za volantem by bylo skvělý,ale má tu jedinou podstatnou nevýhodu v tom,že prostě nemáte tak rychlý reflexy ať už se to týče pobírání blbých značek a nebo brždění před srnkou...a bohužel v kritických situacích vám většinou zachrání život rychlej reflex..takže jako u mě platí pravidlo,že hulim naposled tak 4hodinky před tim než pojedu a mam ten mozek a reflexy na úrovni normálu..

Old Post 04-11-2008 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 483

Serte na to někoho zabijete a dáte další důvod k nelegalizaci THC a přihrajete do karet antigrowerům

Old Post 04-11-2008 v 20:09 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 484

To ja mám skušenosti spíš jet zhulenej a přiožralej na kole z kilometrovýho kopce kterej se točí na hlavní za bílího dne

Old Post 04-11-2008 v 20:30 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 485

měl jsem už hodně nebezpečných situací (uhejbání na poslední chvíli, brždění když mi tam něco skočí apod.). Vždycky jsem řídil zkouřenej a vždycky jsem reagoval opravdu hodně rychle. Spíáš už to bylo o automatickým (a tedy velice rychlým) reflexu, než o nějaký vědomý reakci.
Myslim si že vliv marihuany na reflexy je silně subjektivní, tzn. že každej po ní reaguje jinak.
A taky si myslim že tréninkem se to zpomalení reflexů dá kompenzovat.
Člověk musí bejt připravenej na všechno a musí předvídat. Musíš zkrátka počítat s tim, že ten před tebou najednou zabrzdí, že ti tam skočí srnka, chodec, dítě, matka s kočárkem a tak.
A btw., přiznejme, kolikrát jedem ospalý, unavený, nevyspalý apod. To ty reflexy jsou taky mizerný...

Old Post 05-11-2008 v 09:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 486

citace:
Původní příspěvek od white-w
poprvý jsem si vyzkoušela řízení ve zhulenosti v autoškole a jako můžu říct,že mi ta jedna jízda bohatě stačila...jako všechno je fajn,protože jak jste zkouřený tak se vám líbí,že si jen tak jedete a nemusíte jet rychle,proto je hodně lidí na tom,že jedou bezpečně,když jedou 50...ale co se týče reflexů,tak je to konec...neříkam,kdybych měla rozhodnout jestli vlézt za volant zhulená nebo ožralá,tak si toho špíčka zapálim radši než abych jela ožralá,ale jak už jsem psala,hulení za volantem by bylo skvělý,ale má tu jedinou podstatnou nevýhodu v tom,že prostě nemáte tak rychlý reflexy ať už se to týče pobírání blbých značek a nebo brždění před srnkou...a bohužel v kritických situacích vám většinou zachrání život rychlej reflex..takže jako u mě platí pravidlo,že hulim naposled tak 4hodinky před tim než pojedu a mam ten mozek a reflexy na úrovni normálu..



Tak jde vidět že nemáš odježděno.. i ty reflexy časem vycvičíš, nesmíš být zhulená jak máslo největší.. to je pak problem.. Několikrát jsem potkal srnu, bažanty a jinou zvěř třeba neosvětlene cyklisty, chodce a musim zaklepat, že reflexy fungovaly vyborně.. Dělá mi spíš starost že přijdu o papíry, protože policajti mají už skoro všichni papírky na sliny a jak ti najdou thc, tak s tebou pry normalně zachazejí jak s ožralcem.. pozitivní test na thc je dojeb, kor když palim denně a mam ve slinach thc pořád, jedině že bych šel na rozbor krve a tam ti to nenajdou až deset hodin po požití.. Spoleham na to, že dost lidi nevi, že hulim, prostě nemam vizáž zkouřenky a doufam, že i policajtum nebudu připadat zkouřený, takže mi nedají test. Jiná možnost mě teď nenapadá, protože mám trávu strašně rád.. Je to ale obrovska loterie..

edit: hehe, koukam rastamane, žes mě předběhnul, ale každopádně na to mame stejny nazor

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 05-11-2008 v 10:38 AM

Old Post 05-11-2008 v 09:34 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 487

Neřídim tak často, takže jako zábavu řízení nepovažuju. Zatim Jinak mi spukanýmu řízení problémy nedělá. Prostě se soustředim stejně jako za střízliva, protože ve střehu musíte být tak jako tak, že jo A zhulenej jsem chodil už do autoškoly a šlo to v klidu Řidič sám musí vědět, jestli řízení zvládne nebo ne. A myslim, že je mnohem horší, když je člověk za volantem nasranej. Já pak například jezdim jako kokot...

___

Old Post 05-11-2008 v 14:19 PM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 488

citace:
Původní příspěvek od Caputo
A myslim, že je mnohem horší, když je člověk za volantem nasranej. Já pak například jezdim jako kokot...


amen bratře, amen

Old Post 05-11-2008 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 489

mel sem prvni auto 4 dny - jedu pro huleni a prask ho, nedobrzdil sem. Nebyl sem zhulenej.

Jdu po hadce a flasce vodky od pritelkyne, nasranej, chci jit pesky, ona na me rve at ji odevzdam klicky od auta - to nemela delat, okamzite sem sed do auta a rosvihal ho sousedovy o plot. 1,24 promile. Sem rad, ze sem nikoho nezabil a papiry na rok v cistirne, pokuta a tak dale. Nebyl sem zhulenej.

Delam picoviny, jedem s kamosem na vyhlidku na speka - vzal sem zatacku moc rychle a najel kolem na obrubnik - asi v sedesati. novy auto. Ulomena naprava a par dalsich veci. NAstesti to bylo pojistene - Nebyl sem zhulenej

HAdka s pritelkyni - nasranej sem chtel vycouvat z ulice na sterku - ujelo mi to a napral sem prdeli sousedovi plot. Nebyl sem zhulenej.

Rekapitulace - ridim pet let, aktivne, kazdy den 100 - 200km v prazskem provozu. Nezhulenej, nasranej, unavenej nebo nemocnej ridim jako kokot. Rika mi to kazdej. Mam zakazano od pritelkyne jezdit zhulenej - vysledek? Ctyri velky nehody (tech par mensich odrenejch narazniku nepocitam) v nezhulenym stavu.

Zhulenej sem nemel ani jednu mensi, jakoukoliv kolizi. Vzdycky jsem zareagoval pohotove, byl sem soustredenej na jizdu, nedelal sem picoviny a dojel sem i se svoji posadkou v poradku do cile. Nechci huleni za volantem obhajovat - jen ukazuji svou soukromou statistiku, ktera ma pro me osobne vetsi vyznam, nez to ze nejakej dokturek v bilym plasti kterej si vzivote nezahulil rekne, ze THC snizuje pozornost o 30procent. Bohuzel moje slecna veri vic cislum od vedcu, nez tomu jak to je ve skutecnosti. NA kazdeho trava funguje jinak - to vi asi kazdej, ja ale vim ze po huleni rizeni zvladnu lepe, nez bez huleni. Tot asi vse

PS: Autoskola byla taky vyhulena, bylo mi 18 a o nejake zodpovednosti nemohlo byt ani rec. Zaverecne skousky taky vyhuleny a jeste sem dostal pochvalu od komisare Rekl bych, ze to rizeni po huleni jde krasne vytrenovat, je to jen o zvyku.


Cest fsem

Naposledy upravil Mr. Knorr 05-11-2008 v 15:56 PM

Old Post 05-11-2008 v 15:50 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 490

i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti

Naposledy upravil 05-11-2008 v 22:59 PM

Old Post 05-11-2008 v 22:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 491

citace:
Původní příspěvek od white-w
i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti


nojono, zbrane a auta sou polovicni zabava kdyz je clovek strizlivej...

Old Post 06-11-2008 v 06:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuFu
Nový Člen

Karma uživatele BuFu - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 492

zdravím. to ja když se vyhulim a jezdim si tak autem po brne tak me to fakt bavi ridit i když je někdy provoz jako prase a na vesnici litat po poli skourenej to je jeste lepsi doporucuji zkusit...
mejte se a cuss

Old Post 06-11-2008 v 08:55 AM
BuFu je offline   Profil uživatele BuFu   Find more posts by BuFu   Foto galerie člena BuFu   Click here to Send BuFu a Private Message   Add BuFu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'grass'
Stálý Člen

Karma uživatele 'grass' - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 493

citace:
Původní příspěvek od white-w
i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti


Jenodznacne s tebou souhlasim, protoze tohle je proste fakt...

Dalsi vec jsou policajti... A to je pak pekny pruser.

PEACE

Old Post 09-11-2008 v 09:30 AM
'grass' je offline   Profil uživatele 'grass'   Find more posts by 'grass'   Foto galerie člena 'grass'   Click here to Send 'grass' a Private Message   Add 'grass' to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 494

No... Raz či 2-razy som šoféroval pod vplyvom THC. Je to strašný "zmot", ale na dlhšie cesty by som to moc neriskoval Autom moc nejazdím (nemám vodický)

Old Post 09-11-2008 v 09:59 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 495

JO to jo ty co moc nehulej pak si daj prda a jdou za volant...to sou tebevrazi
for Mad Lion...jo po policku je to nejlepsi

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 13-01-2009 v 00:03 AM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 496

zhuleny sa dokazem sustredit na soferovanie v maximalnej miere a nielen pri beznej premavke, ale aj pri rychlej jazde ci dokonca na zavodnom okruhu. vsetko sa sustreduje na prepojenie mojich ruk a noh s autom. velakrat som si overil rychlost a spravnost svojich reakcii v kazdodennej premavke-vzdy zhuleny, inak ani nejazdim. Kazdy mesiac 4000km, 8 rokov, ziadna nehoda. Uznavam ale ze THC za volantom je silne individualne....

Old Post 13-01-2009 v 12:45 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0896880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív