Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 465

Prodavac elektra, bohuzel v praci se to mooc neda, zvlast kdyz proti me stoji clovek ani ne metr pres pult a ja s kazdym z oci do oci resim co chteji , a moje oci vypadaj asi takhle , ale asi si koupim VISINE a bude to ok

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 26-09-2005 v 20:02 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 466

xerthon: no - nevymřeli

Old Post 26-09-2005 v 20:07 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 467

janísek - přesně vim o čem mluvíš - kdy čas nehraje roli.... kdy je jedno co je za den, kolik je hodin, prostě život podle bio hodin v přírodě, žila sem tak, teďka žiju v praze, dokonce chodim i do práce, do přírody a je to taky dobrý - přes zimu tu budu a pak se uvidí. Takovýhle život je supr, akorát to chce buď něco dobrýho osquatovat, přiložit ruku k dílu, nebo trochu peněz a udělat si to po svym - obojí dohromady nejlepčí idea - komunita s podobně smýšlejícíma lidma někde na horách - můj sen

Old Post 30-09-2005 v 17:53 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 468

A proč to neudělat? Když už to jednou šlo?? Akorát už je člověk starší a uvědomnělejší, taky má povinnosti, účty a majetek

Tenkrát žádnej nebyl. jsem vypadla hned po matuře a bylo mi všechno jedno. I rodina. Takže chci odejít vážně s čistým štítem a svědomím. Zrovna včera jsem mamce řekla, že odejdu z Čr a jediný co mi na to řekla: A vrátíš se?? A víš kam chceš jít? Tak to musíš pošetřit, ne?
A já: na co - skončí liška, ne??
Máma: Hm, tak to budeš mít zas hovno.

Old Post 30-09-2005 v 19:46 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 469

tak to udelejme u nas a bude to levnejsi.V zime se bude topit,nebo jsou i jine cinnosti,kteryma se da zahrat,treba prace:-).....a prace by bylo dost

Old Post 30-09-2005 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 470

Xerthon - mě je to jedno, kde budu. Nemusí to být zrovna cizina. jsem Čech. A u nás mít takovou komunitu - tak by se to stejně rozkřiklo do evropy a lidi by zavítali. Tak jako my tam:-))
Já to oznámila doma, aby si na to pomalu zvykli

Old Post 30-09-2005 v 19:59 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 471

jo do toho bych šla jediný - to nejdůležitější - je to, kde sehnat barák, ze kterýho nás nikdo nevystěhuje, jináč chodit na dřevo a pěstovat potraviny a sem tam něco vydělat na chod pro mě neni problém - o baráku nevim, kterej se dá osquatovat a kde to má cenu a prachy na pořízení baráku nemám. minulou zimu sem obydlela chatu mých předků(dřevěnou), předtim ve španělsku nějaký komunity a jeskyni(parádní bydlení) a teďka mě předci už chtěj pomalu odstěhovat kamkoliv, protože ono se to opravdu rozkřiklo a lidi zavítali - a občas jich zavítalo až moc.......
Chce to mít fakt něco svýho, kde nikomu nebude vadit víc lidí

Old Post 30-09-2005 v 20:16 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 472

janisek:nejdriv by to chtelo vlastnit nejaky prostor.Na nem pak postavit pribytky.Bez stavebniho povoleni lze stavet jen tvz.drobnou stavbu s podkladem do 16m2 tj.bouda 4x4m.I takova drobna stavba,ale musi byt nahlasena a schvalena stavebnim uradem jinak hrozi pokuty.
Bohuzel nejsme rusaci abychom si tady mohli postavit city v chranene oblasti

Old Post 30-09-2005 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 473

bluerberry - vidělas Želary??? Tam musí být hafo opuštěnejch domků. A hodně daleko od sebe. Mraky místa pro pěstění čehokoliv. Otázka zní: oBejdu bez netu?? Budu muset.
Jinak, jak jsem jela do Chorvatska - vlakem- tak přes slovinsko je taky moře domků. Jen newíím, newíím - kosovo a spol. A půda je tam taky na pichu. Červená

Old Post 30-09-2005 v 20:21 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 474

kdyby slo o komunitu tvurcich a pracovitych lidi,verim ze by nebyly problem vetrne elektrarnicky a mobilni net.Minimalne aspon jedna bouda v osade co infocentrum z elektrinou par kompama..netem

Old Post 30-09-2005 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 475

xerthon - tak to potom nic už neřeším :-)) a já pracovní, nadaná a manuálně zručná vcelku jsem. když budeš chtít mrknou, napiš pm. dám ti odkaz na web

Old Post 30-09-2005 v 20:38 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 476

celkom dobre sa čítaju tieto idealistické veci...aj mne by sa to páčilo , ale dlhé roky musím uvažovať realisticky ..ináč prečo nie ? a já pracovní, nadaná a manuálně zručná ...to sa mi páči , len babku som mal taku, po nej mi zostal aj hasák a naučila ma doma všetko opraviť......Janísek napíš mi prosím ťa odkaz na web...nech sa niečo naučím ,,,dakujem

jaman

Old Post 02-10-2005 v 15:40 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barbie
Stálý Člen

Karma uživatele Barbie - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 477

student- moji naplni dne je hulit, a kdyz nehulim tag hulim taky...a hlawne we skole, to hulim nejwic, protoze se me dela blbe z toho kdyz widim kantora kterej o necem keca a pritom newi o cem.... a i kdyz uz to tag dawno neni, tag was to podle osnow nauci... - sem se rozjel, kdyt to rikam ze hulim porat ... a to pag premyslim.....ale mame 1 peknou ucitelku, a tam ma wnady... hafo pokourenicko

Old Post 23-10-2005 v 21:09 PM
Barbie je offline   Profil uživatele Barbie   Find more posts by Barbie   Foto galerie člena Barbie   Click here to Send Barbie a Private Message   Add Barbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mandarin
Nový Člen

Karma uživatele Mandarin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 478

Obráběč kovů, kupodivu i u soustruhu se dá v pohodě hulit, už jsem si zvyknul, ze začátku, kdysy dávno to bylo vo pazoury...
Teď už se kolegové jenom diví, že jsem u stroje tak vysmátej :-)))

Old Post 12-11-2005 v 18:41 PM
Mandarin je offline   Profil uživatele Mandarin   Find more posts by Mandarin   Foto galerie člena Mandarin   Click here to Send Mandarin a Private Message   Add Mandarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 479

ja som zatial len student..ale budem polnohospodar tomu wer

Old Post 19-11-2005 v 12:04 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gabba
Stálý Člen

Karma uživatele gabba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 480

I'm student. I smoking cannabis at school after or before. That my popupar flower like for everybody on this server . Never go to better drog like kokain and ather bury sh*t.. Blee.. I would wont so people which they smoking cannabis all the time (all all all the time) i kdyz sedi na hajzlu tak si proste daj speka .. prid ke znazorneni jsem ja .. nemam co delat hned spek..

KOMUNISTI SOU ******** ble ble ble ble ble bleeeeeeeeeeeeeee
(nechci dostat ban, tak jen slusne)

koukněte se na mé stránky -

http://www.akwa.wz.cz

Old Post 26-11-2005 v 00:34 AM
gabba je offline   Profil uživatele gabba   Find more posts by gabba   Foto galerie člena gabba   Click here to Send gabba a Private Message   Add gabba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gabba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8229520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív