Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomooc...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Takže pouze MR1 ec 2?


Aktualnu zálievku by som obohatil o CALLGREEN a špetku teho MR1, a neboj sa ec aj cez 2,2


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 24-12-2012 v 02:03 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Astronaut
plno malejch korinku myslel tech z tech starejch uz sklizenejch kytek.... na movejch mu rostou normalmi koreny.. myslel ty maly stary mrtvy z predeslejch pestu.


Přesně takhle jsem to myslel kámo a kokos (použitej) před dalším kolem nepotřebuju nějak upravovat protože proplachuju do nulovejch hodnot EC, potom prostě vyberu ty největší kořínky a jedu dál, takhle to dělám já, je to praxe, nikoliv teorie a nemám žádnej problém.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-12-2012 v 14:09 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 35

Ahoj, nechci se vám do nějak míchat, ale jakou máš vlhkost? Stěny se pěkně lesknou tak jestli nebude plíseň listová. Já bych řekl že ano. At se daří...

Old Post 25-12-2012 v 12:08 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 36

No je pravda že vlhkost ze začátku je 65-75 ale to jen v dobe kdy svitim 18h pak uz jen cca. 45 myslíš že je to plíseň?

Old Post 25-12-2012 v 19:10 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od doxenon


Přesně takhle jsem to myslel kámo a kokos (použitej) před dalším kolem nepotřebuju nějak upravovat protože proplachuju do nulovejch hodnot EC, potom prostě vyberu ty největší kořínky a jedu dál, takhle to dělám já, je to praxe, nikoliv teorie a nemám žádnej problém.


hehe líbí se mi jak astronaut myslí za tebe neříkám že ti to neroste, jen že kokos po pár kolech stojí za h.. a nejlepší je stejně vždy to první kolo, takhle to dělám já a už mě to sere, protože mne naebaví navážet ty kila materiálu po pár pěstech, tak proto ta zmínka o hydru. To je zas moje praxe

Old Post 26-12-2012 v 09:08 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 38

Tak je to 3dny co jsem to prolil Ec 2,2 a zadna zmena, tak me napada jestli to fakt nebude ta plisen.. A kytky uz jsou tak oslabeny ze nechlastaji ani nerostou... Prikladam fotky listu..

Old Post 26-12-2012 v 11:04 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 39



Listy

Old Post 26-12-2012 v 11:06 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 40


Jeste pohled na kytky

Old Post 26-12-2012 v 11:30 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ŽUŽU
Stálý Člen

Karma uživatele ŽUŽU - 84% PěstitelskáKarma uživatele ŽUŽU - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 41

zdarec dej tomu hnojiva máš to bez živin:-)

ŽUŽU

Old Post 26-12-2012 v 17:11 PM
ŽUŽU je offline   Profil uživatele ŽUŽU   Find more posts by ŽUŽU   Foto galerie člena ŽUŽU   Click here to Send ŽUŽU a Private Message   Add ŽUŽU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 42

Ano, z toho co je na fotkách usuzuju že je to plíseň. Taky sem jí měl. Živinama to nebude když si to prolejval a není na nich rozdíl. první pohled je plíseň

Old Post 27-12-2012 v 12:07 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 43


Tak 24.zalito Ph 5,8 Ec 2,2 včera jsem to prolil znovu a zadna zmena se zatim neděje.. Poradi nekdo co s tim? Mam otrhat poškozený listy a postříkat to něčím proti té plísni jak píše coupac?

Old Post 27-12-2012 v 13:28 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Tak 24.zalito Ph 5,8 Ec 2,2 včera jsem to prolil znovu a zadna zmena se zatim neděje.. Poradi nekdo co s tim? Mam otrhat poškozený listy a postříkat to něčím proti té plísni jak píše coupac?


no a zjistil jsi si kolik ti z toho teče? tím vyloučíš zasolení, nebo ho jednoduše potvrdíš,ale pokud ti kytky nežerou tak nemá cenu je dál solit, naopak propláchnout jen upravenou vodou a to pořádně aby se ti ten kokos odsolil, hraje ti to všema barvama, takže mi prosím tě vyvrať mou doměnku že je to zasolený a tím pádem nizké ph.

Old Post 27-12-2012 v 15:37 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 45

Ono, v tomto stave nemožes čakať že sa to znovu zazelená za 3 dni.Nekrózne časti listou už sa dokopy nedajú, to je jasne ale z pr. č. 39 mám pocit že sa tam navracia zelaná zdravá farba. postupuje to od ziliek ku okrajom.Možes ostrihať špičky ktoré sa už drolia ale listy netrhaj.Na 99% to nieje pliesen a nešíri sa to vzduchom!Nechcem zhadzovat kolegu coupača ale toto s pliesnou nemá nič spoločné.Padlí ktoré útočí na listy vyzerá úplne inač,(biely povlak) a o palicovej pliesni nemože byť reč..Diagnóza je podla mna jasná. Podvížívený a preliaty substrát.
Viz: http://grower.cz/forum/showthread.p...5196#post365199

Teraz by som to nechal trošíčka preschnúť a hlavne už nič nepreplachuj, korene nemajú sancu na zdravý rast v takto nasiaknutom substrate..musíš ich nechať "nadýchnuť". V prípade že budeš mať pocit že je treba zaliať, poťažkaj kvetináč, pokial je tažký tak nieje potreba zálievky a aj v prípade zálievky tam nemusíš rubať 2L vody..stačí 3-4 dcl 2x denne.V takomto prípade zalievam bez výtoku, pretože je to zase o preliatí, ale u toho ec by som vytrval , kokos je hold nenažraný a musíš ho znova "nabufrovať" na ec 2 ktoré je normal napríklad u kvalitnej hliny typu royalty mix apod. Pametaj že ideš hydro rockwool sa správa dosť podobne..

A toto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65817 si rozhodne naštuduj pokial sa tak už nestalo držím palec


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 27-12-2012 v 18:01 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 46



Zdravim chlapáci tak jsem rozjel další kolo po tom nezdařeném (to ma ješťe 14 dní do konce ale nevypadá to moc hezky) tak sem dam foto jedný malý je to 11den 18h, v 1,3l květináčích svíceno 4kilem hnojeno dle tabulek Metropu + dvojnásobek Calgreenu, ph dávám 5,8 zalévám cca. za 3-4 dny (až jsou total vyschlý). Chci jenom vědęt jestli vypadají ok mě děsí po těch nezdařených kolech každej flíček na listu

Old Post 08-01-2013 v 20:15 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Zdravim chlapáci tak jsem rozjel další kolo po tom nezdařeném (to ma ješťe 14 dní do konce ale nevypadá to moc hezky) tak sem dam foto jedný malý je to 11den 18h, v 1,3l květináčích svíceno 4kilem hnojeno dle tabulek Metropu + dvojnásobek Calgreenu, ph dávám 5,8 zalévám cca. za 3-4 dny (až jsou total vyschlý). Chci jenom vědęt jestli vypadají ok mě děsí po těch nezdařených kolech každej flíček na listu


Proč jedeš dvojnásobek calgreenu když na něm máš jasně napsáno "nepřehnojte" ? Nějaký pokus?

Old Post 09-01-2013 v 14:06 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 48

Jj pokus a abych dosahl většího EC. Hlavně vypadají asi zatím nejlíp z těch 5ti kol co jsem jel..

Old Post 09-01-2013 v 15:28 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2020 - Pomocc - 2 odpovědí
14-09-2016 - Pomoc.. - 0 odpovědí
12-07-2016 - Pomoc - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7267870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív