Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super tichej Špajz - 400w(15xWhite Russian)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Kolik se mi podaří sklidit?
400g - 500g nebo více.
300g - 400g
200g - 300g
100g - 200g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33





33.den Květu

Old Post 27-12-2011 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Samuel
Teď jsem byl v Hornbachu,OBI,Baumaxu a nějakým květinářství a po Dursbanu ani stopa.Říkali že ho měli ale už není!!Kua Aspoň jsem koupil ještě 10 žlutých lepivých destiček.


Já to koupil v běžným,malým zahradnictví.Smůla,teda..
K tomu postřiku,moc bych nevěřil,že to zlikviduje to hemžení,co bejvá na dně květináče..

Old Post 27-12-2011 v 22:22 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Já to koupil v běžným,malým zahradnictví.Smůla,teda..
K tomu postřiku,moc bych nevěřil,že to zlikviduje to hemžení,co bejvá na dně květináče..
Mě spíš příjde jak kdyby to stahli z prodeje.Zkusím je teď pár dnů nechat vyschnout četl jsem, že sucho na ně zabírá.

Old Post 28-12-2011 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od noha


a to ti jako vydrží pH6 jak dlouho v tom 50l barelu) dík

Ahoj,
tak to už si nepamatuju ale túším že sem s tím vystačil na 14-20dní.. a PH drží až po druhém upravení po 24řech hodinách..

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 28-12-2011 v 10:55 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Ještě včera jsem k holkám zkoušel dávat plátky brambor a něco málo jsem vychytal.A dnes ráno jsem uvařil kávu, dal tam 2 lžičky cukru a to je opravdu super šididlo pro ty "Svině".Létají dovnitř a topí se.
Přesné znění z tématu o smutnicích zní "stačí uvariť kávu a pridať do nej cukor nechať ju vedľa rastlinky smutnice tam budu chcieť naklásť vajíčka avšak už sa neodlepia a utopia sa"
Jejich počty značně redukuju!!!

Old Post 28-12-2011 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od volver

Ahoj,
tak to už si nepamatuju ale túším že sem s tím vystačil na 14-20dní.. a PH drží až po druhém upravení po 24řech hodinách..
K tomu barelu je to hodně dobrá věc, která pomůže a usnadní práci.V této chvíli použivám jen 5L kanistry stačí to ale... Do příštího kola snad koupím kalfas minimálně 45l + další věcičky.Uvidím kolik chechtáků budu moct pustit

Old Post 28-12-2011 v 12:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 39

Čau, taky jsem teď řešil smutnice. Pořídil jsem na ně spruzit aplikuju ho jako postřik na substrát v květináči předtím než kytky zalívám a taky postříkám podtácek od květináčů, protože smutnice vylézaj spodem a díky tomu hned chcípnou protože narazí na ten postřik. Viditelné zlepšení bylo už po prvním postřiku a je to Bio, žádný pesticid.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 28-12-2011 v 17:07 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od petis__
Čau, taky jsem teď řešil smutnice. Pořídil jsem na ně spruzit aplikuju ho jako postřik na substrát v květináči předtím než kytky zalívám a taky postříkám podtácek od květináčů, protože smutnice vylézaj spodem a díky tomu hned chcípnou protože narazí na ten postřik. Viditelné zlepšení bylo už po prvním postřiku a je to Bio, žádný pesticid.
Ahoj,
Díky za tip akorát ta cena je dost vysoká.Počítám že ještě tak 2 dny a taky se jich zbavím.Vlhkost sem srazil na 30% a kvetináče jsou skoro suchy.

Old Post 28-12-2011 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Bohužel jsem byl přes Silvestra, 4 dny pryč, tak sem neměl vládu nad boxem já ale Smutnice kytky jsou dost oslabený a taky odcházej listy (žloutnou).Po dlouhém hledání jsem Dursban našel.A před chvilkou jsem ho aplikoval.Nikomu bych ten pohled nepřál nechápu jak se jim to za těch pár dní povedlo.Určitě se nevzdávám jelikož ode dneška mají útrum!!Až bude čas nahodím ještě fotky.
Samuel

Old Post 02-01-2012 v 12:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Takže se mi k tomu ještě připojily Svilušky ach jo samé problémy.Dnes jsem objednal : Plant Vitality Plus odkaz zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...1906#post931906
Pro příští kolo budu aspoň vybaven!

Old Post 04-01-2012 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

výborná věc... funguje to bezpečně funkčně skvěle.

Old Post 04-01-2012 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od noha
výborná věc... funguje to bezpečně funkčně skvěle.
Za ty prachy ještě aby to nefungovalo

Old Post 04-01-2012 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45




42.den Květu

Old Post 05-01-2012 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46






A ještě nějaký PálkyHned bych si dal

Old Post 05-01-2012 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 47

Zdar, vyzerá to pekne. Ako vysoko máš lampu? Možno by sa oplatilo pohrať s tienidlom, trochu ho roztiahnuť aby neodrážal svetlo iba dole a ešte trošku pridvihnúť bočné rastliny a osvietiť ich kolmo z boku. Aby sa využilo 180° z výbojky.V strede pod výbojkou majú stejnak mrte svetla si myslím, tak dopriať aj tým krajom nie je na zahodenie.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 05-01-2012 v 10:24 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Jagditrax
Zdar, vyzerá to pekne. Ako vysoko máš lampu? Možno by sa oplatilo pohrať s tienidlom, trochu ho roztiahnuť aby neodrážal svetlo iba dole a ešte trošku pridvihnúť bočné rastliny a osvietiť ich kolmo z boku. Aby sa využilo 180° z výbojky.V strede pod výbojkou majú stejnak mrte svetla si myslím, tak dopriať aj tým krajom nie je na zahodenie.

Ahoj a díky Lampa je cca 25-30cm nad vrcholkama.Dnes jsem to ještě trošku prostříhal tak se světlo dostane níž.U prostřed mám ty nižší kytky a po bokách ty vyšší.

Old Post 05-01-2012 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2011 - Super tichej Špajz - 250w - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1171090 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív