Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 33

jo je jasný že červený voči mam, no a co tak je mam červený, když sedíš půl dne v zahulený hospodě, tak je máš taky pěkně červený, nevim jestli je to teď móda ale mě nikdy nikde ani doma když sem byl mladší na voči nikdo nečuměl, maximálně jestli ze mě netáhne chlast..

ne nic ve szlým jen sem chtěl říct, že u nás na jihu jsou kapky do očí ve spojení s huličema něčim uplně mimo mísu, mluvim teda za velkej okruh mých známých :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 28-05-2002 v 19:24 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 34

to oton:

No neviem, ale ja si nemôžem dovoliť prísť do práce s takými červenými očami a hlavne nemôžem sa stále vyhovárať na alergiu alebo zápal spojiviek. Tak mám kľud a nemusím odpovedať na dotazy " čo máš také červené oči" preto v mojom prípade nejde o nejaký módny výstrelok, skôr o nutnosť.

Old Post 28-05-2002 v 20:20 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 35

jo to chápu jestli máš ještě ráno červený voči, nebo hulíš před nástupem do háku :-)) tak to nutnost je, zdar už to nebudem víc rozpitvávat!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-05-2002 v 10:32 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Ještě kapky Příspěvek č. 36

2 oton: občas sou ty kapky fakt potřeba, třeba než sedám za volant (jen minimálně). Po těch letech hulení už mám tak "vytahaný" žilky ve vočích, že mi vypoulej voko třeba i dva prdy a vidim pak dost rozmazaně a jakoby "hlubokoplošně" Někdy je to prostě nutnost.

hope 4 dope

Old Post 30-05-2002 v 00:29 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 37

to cube48: :-))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-05-2002 v 10:51 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Palec nahoru Příspěvek č. 38

Tak moje poprwý si docela pamatuju,protože to není zas tak dáwno.No je to asi 3-4 roky?Přijel jsem za kámošem do Opawy a šli jsme někam wen.Čekali jsme na Pepu,won přines matroš,tipci to začli smotáwat zahulili,to ještě beze mně,bo mně se do toho nějak nechtělo,bo sem newěděl co to se mnou udělá.Chwili jsme se courali po městě a pak měl jeden týpek haldu že widí w kašně hwězdičku,tak wšichni čuměli do kašny.Za chwili se wšichni rozešli dom a my z dwěma ámošema jsme šli k nám.Wytáhli jsme zbytek na stůl,byla to takowá malá hromádka hůla,že to nebylo ani na pul brčka,tak jsme pozbírali wšechny wajgle z popelníku,wyndali wšechen tabák a kamoš to smotl.Šli sme na zahradu za barák a tam to wotpálili.Dal jsem tri prase,trosku se mi tocila hlawa s toho tabáku a šli jsme do bytu.Když jsem měl otewřít dweře,tak se nemoh trefit do zámku a už jsem měl usměw od ucha k uchu,to sme pak chytli pekný záchwat.Doma sme se wšichni řezali jak hlupi a ja jsem seděl pod telewizí a ukazowal na nápis GALAXIE a totálně se řezal.pak už si jenom pamatuju, že ležím na posteli a cítím každou žilku w těle.Úplně každá žíla šla cítit,jak tepe.Pak mi kámoš druhý den řekl že jsem je šíleně wystihowal a honil po celém bytě.

Old Post 31-05-2002 v 19:17 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Zdraví f kolika letech ste si prvne pufli ? cti zakourili :) Příspěvek č. 39

sociaalni pruuskum mezi hulicema ....

z3zzz

Naposledy upravil z3zzz 06-03-2003 v 10:55 AM

Old Post 06-03-2003 v 09:39 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grassgeo
Stálý Člen

Karma uživatele grassgeo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 22 

Start kariéry :o) Příspěvek č. 40

Poprvé jsem se zaplikoval v 16 ti. Pak sem začal chlastat. Měl jsem slušnej náběh stát se notorem, což se některejm kámošům povedlo.. Já z legrace zasadil darovaný semínka, vyrostlo to, okusil jsem, To tak ve 20 ti- pjet let z5... Chutnalo, začal jsem se zajímat, omezil chlast- za což díky Marie a Jano!!! Pěstuju si teď už pravidelně, hulím, když je chuť, takže skoro everyday, ale s každodenní kocovinou se to nedá srovnat. Myslím, že mě hulení trochu změnilo, ale k lepšímu.. Miluju muziku, což většina mejch kámošů notoriků nechápe, že jdu na koncert a tam tančím!!! Já jsem za to rád, když je občas vedu na sračku domů, mám docela prima pocit, že jsem se sqěle bavil a ráno mi nebude blbě...
Prostě jí mám rád... Proč se jí bát máš????

Old Post 06-03-2003 v 11:03 AM
grassgeo je offline   Profil uživatele grassgeo   Find more posts by grassgeo   Foto galerie člena grassgeo   Click here to Send grassgeo a Private Message   Add grassgeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 41

Myslím, že až v osmnácti, jestli si vzpomínám... Možná by stálo za to udělat další anketu:
- 15 a méně let
- 16 let
- 17 let
- 18 let
- 19 let
- 20 let
- 21 let
- 22 let
- 23 a více

No, vidím, že by to asi byla docela dlouhá anketa a asi by potřebovala hodně "voličů" . Na druhou stranu, i když je to už v profilech a v jednom fóru na téma struktury osazenstva Groweru, takovej grafík na podobné téma by nemusel být k zahození...

Milujte se a množte se!

Old Post 06-03-2003 v 11:07 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 42

2 graetar : joo jo . . . to by bylo neco pro walhalu

z3zzz

Old Post 06-03-2003 v 12:27 PM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 43

joo ... ja taky tak ... tech 16-17 ..... mylsiim ze to je standartni vjek kdy se mladi dostanou do jine spolecnosti nez na zakladce a zacinaj kourit nebo chlastat ....

z3zzz

Old Post 06-03-2003 v 12:31 PM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 44

tak to sem teda pukl driv. ted nevim jestli je to dobre nebo spatne, v 16-ti jsem asi hyper

ani f0t0n nazmar

Old Post 06-03-2003 v 17:58 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 45

no já houlím asi roček ve 14 první zabafání

he he :-))

Old Post 06-03-2003 v 18:11 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 46

joo tak asi v 14-15 let...a do dneška toho nelituju:-)))

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 06-03-2003 v 18:19 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 47

Videl bych to tak na 15
Proste byse dalo rict ze na zakladce sem ani nehulil a zacal sem az na gymplu

,,Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až ho budeš opouštět ,, Konfucius ,,Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky; chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit o pochopení.,,
Maurois

Old Post 06-03-2003 v 19:12 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podpi
Nový Člen

Karma uživatele Podpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 48

no ja sem poprvi ve ctrnacti pravidelneji az v patnacti,ale neprehanim to a skoncit s tim zatim nemusim a taky nebudu

Old Post 06-03-2003 v 20:47 PM
Podpi je offline   Profil uživatele Podpi   Find more posts by Podpi   Foto galerie člena Podpi   Click here to Send Podpi a Private Message   Add Podpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5694050 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív