Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Papkův tabáček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Tommy02
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy02 - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 33

ty kks Káámo K+ fakt krása

Balkon 2oo7

Balkon 2oo8 T0mmy02




GANJA MASSIVE

Ži tak, aby ked odideš s tohto sveta, aby ti nad hrobom plakal aj hrobar





Old Post 20-06-2007 v 20:18 PM
Tommy02 je offline   Profil uživatele Tommy02   Find more posts by Tommy02   Foto galerie člena Tommy02   Click here to Send Tommy02 a Private Message   Add Tommy02 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tommy02! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 34

Zdravím všechny growery

Asi po měsíci se vám zase hlásím z pěstování mého tabáku. Nebyl jsem vůbec doma, tak se o něj museli starat rodiče a nebo sama příroda. Vůbec jsem nečekal, že všechny rostlinky přežijou takové počasí, jaké bylo, když jsem byl pryč. Nejdřív pršelo snad deset dní v kuse a pak přišla ohromná vedra, která ještě přetrvávají. Některé kytičky se povalily, ale pak se zase narovnaly, tak to je v pohodě.
Jinak už mi většina kýtí vykvetla. Doufám, že mi kamarád půjčí foťák, abych sem potom mohl dát k večeru nebo až v noci nějaké fotečky.


Mějte se pěkně a growu zdar

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 21-07-2007 v 18:26 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 35




Podařilo se! Tady přidávám fotky těch dvou kytek, co jsem si nechal na balkóně v květináčích. Jedna už si to pěkně dává - je v plném květu.

1, Moje dvě kytičky, co mám na balkóně














2, Detail květů











3, U jedné kytky vyrůstá takový malý výrůstek

... doufám, že ještě v noci přidám fotky mýho tabákového políčka u strejdy.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 21-07-2007 v 18:56 PM

Old Post 21-07-2007 v 18:48 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 36










Tak tady jsou slibované fotky z dnešního večera.

1, - 2, celé políčko



















3, přirovnání k takový starý kovový konvici














4, - 5, některé kytky byly trochu položené, ale přece se vzpamatovaly




























6, nové výhonky z položené rostliny











7, foceno z jihu - kytky mají málo světla, tak jsem tprořezal











8, dvě jsem uřiznul v půlce a najdné jsem listy nechal a na druhé ne - doufám, že obrazí











9, pár jsem uříznul uspodu - je vidět takový malý výhon

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 21-07-2007 v 22:17 PM

Old Post 21-07-2007 v 22:07 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 37

zdarek, mas je moc hezke, ja je mam takove prcky maji asi malou vlhkost.. protoze u babky ve skleniku z toho narostlo fakt monstrum a krasnyma listama. jinak co s tim planujes delat, ono je to asi celkem napikacu ne? pro kraliky


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 22-07-2007 v 11:27 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 38

Já myslím, že to jde i bez té fermentace. Dočetl jsem se, že skoro všechno závisí na sušení. Já bych teda chtěl vytvořit nějaký cigaretový tabák, který by se dal v pohodě kouřit. Taky bych teda chtěl vyzkoušet tu fermenci, protože těch rostlin mám opravdu hodně.

zde přikládám jeden z návodů, které jsem našel někde na netu:

Výroba tabáku zlatavého viržinského
Pro výrobu jemného, sladkého a příjemně vonícího i chutnajícího tabáku je především nutné, aby se zcela rozložil chlorofyl a další látky bez fermentace. U všech typů listů se mi osvědčil postup, kdy jsem jednotlivé listy pověsil za řapíky na teplou větranou půdu. Listy během 2 - 4 týdnů pěkně zežloutnou a když se na nich začnou tvořit hnědé tečky, tak je na slunci nebo v sušáku rychle během 2 - 4 dnů dosuším. Získám tak klasický světlehnědý jemný viržinský tabák.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 22-07-2007 v 11:55 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 39

Ty vole, mě stačilo, když sem kdysi kouřil viržínky-takovej ten smotanej list viržinskýho tabáku na špejli-málem mi to rozthrhlo plíce-fujtajfl!

Tohle moc kouřitelný není...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-07-2007 v 23:38 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 40

máš to hezký panáčku,potom pošli SMOKE REPORT

Old Post 25-07-2007 v 22:20 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 41



Takový malý report bych už mohl napsat, protože jsem už nějaké cigarety ubalil a kámoš je už zkoušel. Říkal, že to bylo dost dobrý, ale prej i na něj moc silný - on obvykle denně kouří skoro 2 krabky, tak se jeho závěru dost divím.
Já se pokusím upravit ten obsah nikotinu tou fermentací nebo správným sušením - jak píšu v příspěvku č. 40. Pak vám napíšu další REPORT, doufám, že to bude už lepší.

Jinak jsem otrhal spodní listy u rostlin, ty by měly být nejkvalitnější, a suším.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 26-07-2007 v 20:47 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 42

Hezký já mám něco podobného ale ty to máš promakanější jinak ty cíga: Nice

Old Post 26-07-2007 v 21:54 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 43

Nejkvalitnější jsou prostřední listy

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 26-07-2007 v 21:57 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 44

Tak po delší době se znovu hlásím ke slovu. Ty listy, které jsem sklízel 21.7.07 už jsem úspěšně dosušil. Bohužel celkové sušení trvalo dost dlouho, asi 3 týdny - neměl jsem to s tím jednoduché. Jinak celkovou sklizeň provedu v nejbližších dnech - až nebude pršet a bude hezky. Některé kytky si nechám na semínka na další rok a pro ostatní growery. Až se začnou vytvářet tobolky a až budou semínka, tak vám dám vědět.


Jinak dneska se chystám ještě nafotit ty rostlinky, které jsem zkoušel zastřihnout toho 21.7., jak teda dopadly, tak snad večer bych mohl dodat fotky. :=)

Informace a záznamy ze sušení, zpracování a SMOKE REPORTs + ějaká anketka a soutěž budou v mém novém threadu, který se ještě dnes pokusím založit. Odkaz na něj přibude zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=31005

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 11-08-2007 v 16:09 PM

Old Post 11-08-2007 v 14:19 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 45




Omlouvám se za ty fotky, které jsem vám včera slíbil, ale bohužel jsem to nestihnul. Tak je přikládám dneska.

Asi v půlce července jsem zkusil zastřihnout stonky. Dva jsem sestřihnul v půlce a jeden sem vzal kousek nad zemí.

.. koukněte na fotky, krésně obrazily, ale ty listy jsou dost mylá, doufám, že ještě povyrostou

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 12-08-2007 v 21:03 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

12.8. - 2.SKLIZEŇ 1/3 osazenstva sklizena a už se suší :) Příspěvek č. 46






Dneska odpoledne bylo nádherné počasí. Rozhodl jsem se, že sklidím další cást políčka. Listy už začaly žloutnout a některé i hnědnou a schnout, tak jsem si říkal, že už bude nejvyšší čas na sklizeň.
Nejdří jsem ořezal u spodku kytky, které byly po okraji po okraji políčka a z jedné strany jsem udělal radikální zásah. Pak jsem z těch rostli otrhal listy ( jenom ty středně velké a velké, protože pak seschnou a dost se smrští - suché a žluté jsem vyházel na kompost ). Docela mě udivilo, že těch listů nebylo zas tolik, jak jsem očekával, ale ještě jich bude snad dost. Celkem jsem udělal 26 svazečků po 10 slušně velkých listech. Pořádná fuška to umýt a pak svázat....



.. jenom takové kuriozity na závěr:

3, moje největší rostlina - měřila 2.15 m
4, největší květenství - květy jsem opravdu nepočítal
5, takový pahýlek, který jsem pak zkusil zasadit a uvidme, jestli z něho něco ještě vyroste

.. jinak jak je zřejmé na té první fottce, tak jsem nechal u každé rostliny asi 5 cm stonku v zemi, uvidím, jestli třeba znovu obrostou

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 12-08-2007 v 21:26 PM

Old Post 12-08-2007 v 21:17 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 47




Tak mi už začínají dozrávat semínka z těch několka kytek, které jsem nesklidil ( těch pár kytek, co jsem měl ve květináčcích, ostatní už se suší na půdě ). Bude jich snad hodně pro každého, teda doufám...

Jestli byste někdo měl zájem o semínka, tak mi napište určitě se nějak domluvíme. Můžete sem napsat příspěvek, ale byl bych radši, kdybyste mi psali PM. Díky moc

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 03-09-2007 v 20:27 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 48



Ještě bych chtěl zhodnotit nějvětší kýtí, která mi vyrostla na políčku. Byla to rostlina, která rostla asi uprostřed políčka a dohromady s květenstvím měla něco okolo 3 metrů. Bohužel celá nevydržela - pod půlkou praskla, takže se musela částečně sklidit už dříve. Ale stonek zůstal největší ze všech stejně. V průměru měl asi 4-5 cm.

1, pahýl, který zůstal z té největší rostliny tabáku











2, stonek, který opravdu nešel ani vytrhnout ze země

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 20-10-2007 v 20:19 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7727240 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív