Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policajti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 33

2 Gannja,

no já jsem ještě chtěl napsat, že za ten přestupek cos měl ty, bych řidičák nikomu nebral to je fakt blbost, myslím že jsi tímhle nikoho nijak zvlášť neohrozil
- ale napsal jsem to až teď

PS: jo brečel (a dokonce před svou)

PS2: byl jsem v kostele kdysi, ale už dloouho ne. Zato rád relaxuju na hřbitovech... hlavně takové ty které nejsou celé zapuštěné v betonu, ale ještě ty drobet lidovější

PS3: karma mi klesá , ale stojím si za tím a říkám to znovu:
Fujtajxl na ty, kdož takhle kurevsky jezdíte !

[Edited by Ondrash on 19-09-2002 at 08:19 AM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 19-09-2002 v 07:14 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeus
Nový Člen

Karma uživatele georgeus - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 34

Zdravim všetkých,taky mám pár takových zážitků.
Jedus si do večerky pro cigára,v sobě čtzři pivka,auto nechám stá na autobusový zastávce,vracim a uz tam byly. Požil jste? Ja ano jedno pivo,tak si dýchněte. tak jsem dýchnul a zezelenela. Chvilku me dusili a pak mi podává trubičku a povídá jeďte domu, za deset minut se tam stavíme a jestli tam nebudeš tak si tě chytnem.
Nejlepší bylo,že ti samí mě chytli týden před tím za slušnej přestupek. Jeste jeden. Jezdim do polska,vezu si zpátky na dobré brčko,zastaví mě na hranicích policajti,kontrola,otevřete motor,kufr a vše ven z vozu. Prohladali celé auto a nic. Pak me odvedli dokanceláře a začali vybalovat věci. V ledvince to našli a jeden povídá: á pán je kuřák,co takhle nějaké extáze. Já ne,já jen kouřim. Chvilku na me koukal a povídá, tak si zbalte věci a tohle taky (pitlik) a bacha na to v polsku maj velký postihy. Díky Vám pánové. Georgeus

Old Post 19-09-2002 v 11:03 AM
georgeus je offline   Profil uživatele georgeus   Find more posts by georgeus   Foto galerie člena georgeus   Click here to Send georgeus a Private Message   Add georgeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 35

Ahoj vsichni,
jen bych chtel poznamenat,ze tady nejde jen o to dat si pred jizdou jedno,dve piva,to stoprocentne odridi kazdy z nas,ale nahoda je kurva a stane se nehoda a nebude to vase vina,nedej boze nekdo umre a ty nadejchas tak potom muzes poldovy stokrat rikat,ze ti ten magor z vedlejsi silnice nedal prednost

Old Post 19-09-2002 v 21:14 PM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Pohodička vodičák Příspěvek č. 36

presne o tom to je. Ja som už starší pes, tak som možno viac vybúrený než vy mladší. Napriek tomu, že ma vodičák neživí, potrebujem ho a dávam si naňho bacha. A dosť veľké riziko je práve to, že keď do mňa nejaký debil napikuje a ja nafúkam, budem rovnako namydlený ako on. Proste alkohol za volant nepatrí: Don't drink and drive, smoke and fly :-)))

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 20-09-2002 v 19:38 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

I policajt je jenom člověk... Příspěvek č. 37

Což znamená že je-li to kretén, není to kretén proto, že je policajt, ale protože má defektní mozek.
Osobně mám jednoho kámoše-policajta (naplněných a posléze vyprázdněných šlukovek nepočítaně) a bejt všichni jako on, to by byl mazec. I když na druhou stranu, nemá rád cikány, to jediný bych mu mohl vytknout, ale nevytknu. Bohužel se totiž zatím setkal pouze s cikány, kteří něco čórli, prudili ap.

Takže závěrem: doufám, že budete mít všichni štěstí na podobný pohodáře.

Old Post 21-09-2002 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Pohodička dobrý policajt Příspěvek č. 38

zrovna zo včerajška mám príhodu dokazujúcu, že aj medzi nimi sú normálni: dohodli sme sa s kamošom, že zbehneme na strelnicu trochu prevetrať železá. Dali sme si spicha v jednej uličke, do ktorej sa dá vojsť, ale ďalej je jednosmerka. Vliezol som tam, otočil som to a postavil k chodníku. Za mnou stál nejaký Jugovič a za ním dopravná značka. Ako tam stojím, zastavia pri mne mestskí "dobrý deň, pán vodič..." tak som vyliezol z auta (dobrá psychologická finta, kto ostáva v aute, ostáva na "svojom teritóriu" a opičie reflexy policajta to nemajú rady . Medzitým ďalší začal Jugošovi zakladať papuču Tá značka bola zákaz zastavenia!! Začal licitovať na dvoch litroch (max. výška pokuty) alebo oznámenie na inšpektorát. Keďže som sa veľmi ospravedlňoval a nadával si do blbcov (čo bola bohužiaľ pravda napokon spustil na kilo!!! a či som ochotný zaplatiť. Tak som vytiahol buksu a hovorím, no dobre, škoda, neostane mi na strelnicu. On na to "idete na strelnicu? Tak som mu vysvetlil, že čakám na kamaráta, inak by som tam nestál, a on hovorí: no dobre, tentokrát vás pustím, takže dobrú mušku, ale NESTOJTE TU DLHO! bomba, normálne slušný človek (ale zas je v tom psychológia, proste som sa zaradil medzi "nás pištoľníkov"

Old Post 23-09-2002 v 20:39 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukowski
Stálý Člen

Karma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 74 

Palec nahoru taky dobrej policajt Příspěvek č. 39

Tenhle vikend jsme meli taky zázitek s docela pohodovýma policajtama. Jeli jsme na free party kousek od Mostu a nemohli jsme to najit proto jsme zastavili ze si poslechnem jestli není něco slyset. Zhasli jsme protože jsme měli vybitou baterii a auto jsme museli roztlacovat. Za chvili u nas zastavilo nejake auto (myslel jsem ze nam chteji pomoct proto ukazuju ze nic nepotrebujem ale oni stoji a nic nerikaji po chvilce odjeli) My jsme se otocili ze to ještě jednou projedeme a za nama majaky (v tom osobaku byli tajny). Co tady vyvadite, zastavujete, zhasínáte (nevim co si mysleli) rikam ze hledame jedno místo. Tajnou technoparty co? povida policajt. Ja Vam to vysvětlím. Když nam zkontrolovali doklady povida pojedte za nama. Tak jsme jeli za nima az na místo který by jsme asi bez nich nenasli :-)

2001 Outdoor + 400W Indoor
Reveg 400W Marley's Collie
Uroda 1998-2002

Old Post 24-09-2002 v 07:06 AM
bukowski je offline   Profil uživatele bukowski   Find more posts by bukowski   Foto galerie člena bukowski   Click here to Send bukowski a Private Message   Add bukowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanny
Nový Člen

Karma uživatele Hanny - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Palec dolů Policie :( Příspěvek č. 40

Dneska se mi stalo tohle: Jdem s kamoskou ze skoly, bylo pekne tak ze posedime v parku. Sedli sme na docela zasitou lavicku jen tak kecáme a já si kourim svoje odpoleni CIGARKO. No a najednou kolem tri cajti, mirili si to rovnou k nam, jako by sli na jisto... A uz to zaclo... Dobry den slecny, kolik je vám let, je vám 18? Ten jeden docela jeste prijemnej to bral tak trochu s usmevem ale pak se do nas pustil druhej, uz na pohled vypadal ze si nas pekne vychutna... Co jako ta cigareta??? Ja rikam, nic no, a on hned jak si to jako predstavuju, ze jestli chci mit nekdy deti, ze asi ne, kdyz kourim... No nic, nebudu se s nema hadat, donutili me cigaro tipnout musela sem nahlasit jmeno, adresu, atd a ze to budou resit pres skolu a rodice no a ze mame opustit park... Nastesti moje mother vi, ze kourim ale i tak mi to prijde dost absurdní, kdyz o 500metru dal delaj u kasny bordel cigani ale cajtum to vubec nevadi... Mate nekdo podobnej zazitek?

Old Post 18-03-2004 v 18:46 PM
Hanny je offline   Profil uživatele Hanny   Find more posts by Hanny   Foto galerie člena Hanny   Click here to Send Hanny a Private Message   Add Hanny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 41

jo já sem běhal nahej po parku a dostal sem litr pokutu. hajzlové

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-03-2004 v 18:58 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 42

2 Hanny:
A jake "cigarko" mas na mysli? No,nech to byt, jestli to byla normalni startka nebo tak,tak to jsi mela jeste stesti,ale nemuseli se do tebe srat,jako by nemeli nic jineho na praci,asi ne.Urcite z toho nic nebude,to jsou male veci.Na gymplu se nam to o prestavce taky stalo a nic,zadny pruser ze skoly,byli asi zvykli.

Old Post 18-03-2004 v 19:01 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 43

Hanny: to je v klidu, pokoušeli se vás prostě nabrnknout...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 18-03-2004 v 19:05 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 44

Jo někteří policajti jsou hajzli někeří ne. Můj kámoš jednou když byl naštvanej a rozkopal na městě odpadkový koš tak ho chytli ale zapsali si jen jméno a bydliště a zase odtáhli s výhružkou že jestli se to bude ještě opakovat tak už se to bude řešit pokutou.

Old Post 18-03-2004 v 19:37 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 45

mnoo, to me by teda žádnej cajt asi cigáro nedonutil típnout....a to ani před osumnáctejma...co je komu do toho, že si ničím zdraví....

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 19-03-2004 v 08:05 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cybermik
Nový Člen

Karma uživatele cybermik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 46

Já dostal minulej tejden od cajtů pokutu 200 za to, že sem šel na červenou. Opruzovali mě asi deset minut a nejlepší na tom bylo, že za celou tu dobu snad ani žádný auto nejelo! Některý cajti jsou opravdu zvláštní lidi......................

Old Post 19-03-2004 v 08:37 AM
cybermik je offline   Profil uživatele cybermik   Find more posts by cybermik   Foto galerie člena cybermik   Click here to Send cybermik a Private Message   Add cybermik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 47

ja sem radsej nbudem nic pisat lebo vacsina mojich zazitkov s policajtami je velmi uuuusmevna pre mna a spolikuuuuriace okolie ale hrozne ponizujuca pre panov ochrancow zakonov tohto skurveneho svetadielu.vzdy ich pojeb.em tak ze ma nechaju tak.svoje prihody spisem a postupne ich tu budem zverejnovat.ked pochopite fakt ze som skutocne najlepsi ganja writer suhrnne to vydam a polovicu vytazku jebnem na nowy server.papapapap a kuuuurte maaariu

joint lennon

Old Post 19-03-2004 v 08:47 AM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

picovina Příspěvek č. 48

myslim si ze fizlove te nemuzou donutit tipnou cigaro, ani kdyz ti neni osmnact, nezakonej je prodej, ne konzumace.
a to ze te vyhanej z parku, tak to bych je poslal do prdele, to sou magori a zustal bych na truc sedet, mozna bych si zapalil dve najednou a tahal z nich stridave, park je verejny prostranstvi a pokud tam nic nedemolujes nebo tam nebehas nahatej tak ti muzou polibit
apropos: nejsou nahodou cigara od sestnaci?
nevim ale za nas to tak snad bylo

Old Post 19-03-2004 v 09:55 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2317900 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív