Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » drip system kdo zna at poradi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
QTH
Stálý Člen

Karma uživatele QTH - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 33

dobrá dobrá, přesvědčil si mě ; ) Za to ti přihodim malý vylepšení který mě napadlo. Nebylo by dobrý použít trošku výkonější vzduchovadlo, rozdělit ho na 5 hadiček a do každého válce někam doprostřed vložit jeden vzduchovací kamínek ? Jednak by se roztok provzdušňoval, jednak míchal v dobách kdy není cirkulace ...
měj se ....

Old Post 07-12-2005 v 06:29 AM
QTH je offline   Profil uživatele QTH   Find more posts by QTH   Foto galerie člena QTH   Click here to Send QTH a Private Message   Add QTH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 34

oth.... ja mam jeden kaminek primo v zivem roztoku..to zatim staci,ale urcite by to nebylo marne .. jeste se nad tim zamyslim..diky .kazda rada dobra..

Old Post 07-12-2005 v 09:09 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

moc pekny Příspěvek č. 35

Ahoj, vypada to moc pekne, myslim, ze za ty prachy to stoji...jeste uvidish, jestli se ti to nebude ucpavat. Trosku bych se bal, ze az koreny prorostou vic do trubky, muzou ucpat vyvod (hned ten prvni, to kolinko), budesh to muset sledovat.

A jak mash vyresenou vlhkost? Je ok? a jaku jsou rozmery plocy pro pesteni? Nebylo by to treba casem (na kvet) pro 600W?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 07-12-2005 v 09:39 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 36

..cauvec..k tomu ucpavvani--staci dat z kazde strany tak 10cm od konce hustou sitku ...tama ty koreny neprorostou a mas to vklidu..necetl jsem cely tryd..kdyby jsi neco potreboval napis..poresime...delal jsem nft kamosovy..a tak celkove me to staveni fici....hobbby..
tady mas moje icq:110205836
ascim bude potreba pomuzu..zatim se mej..

luckyhelp

Old Post 07-12-2005 v 19:35 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 37

d.trucker:

Dík za info...

Kdepak 400, šoupnu tam rovnou 600w...

Moc se mi líbil thread od Lothara na OG a jeho Aero NFT, myslim, že by to nemělo bejt o moc nákladnější než klasika NFT, jediný, u čeho si nejsem jistej, jsou ty trysky...
http://www.overgrow.com/edge/showth...15&pagenumber=1
Daj se někde u nás sehnat? Popř. nějak kvalitně vyrobit?

Aero tady totiž moc lidí nejede, taxem si řikal, že bych to zkusil...

Docela se mi líbila myšlenka Aero SoGu, tak 6-8 rour po 5-7 kytkách na prostor 170x170 cm...

Tak týden na růst a pak přepínat na květ...

Ale spíš míň kytek, viděl bych to reálnějc na LD-SoG, nevim, kolik seženu klonů...


Jo a eště mě napadla jedna věc, totiž udělat NFT jako modifikaci Ebb & Flow.
Pro malý rostlinky s krátkými kořeny stačí zapojit pumpu na druhý konec okruhu, tzn. na odtokovou rouru.
Čerpadlo tedy bude plnit celý systém z druhé strany a až se roztok dostane do trubek s kytkama, začne je pomalu odspodu plnit...
A až hladina roztoku v trubkách dosáhne normálně přítokového otvoru (který by měl být umístěný asi v půlce průměru roury), bude odtékat zpátky do rezervoáru...

Prostě by roztok tekl "do kopce" a díky mírnému sklonu trubek a výškovému rozdílu přítoku a odtoku by hladina stoupla až ke květináčkům...

Je to hodně podobný systém, jako máš teď ty, jen s tim rozdílem, že u tebe nějaký roztok v trubkách vždycky zůstane (= bubler) a u mně by po vypnutí čerpadla veškerá tekutina zase odtekla do nádrže (=Ebb & Flow).

No a bylo by potřeba častý zavlažování, bez média kořeny asi fakt rychle osychaj... Ikdyž v takovym prostoru by se měla dost držet vlhkost, né?

Co vy na to?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 07-12-2005 v 20:34 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 38

R.MAN
600w to bych bral a mozna to i bude .vlhkost 88% ma ta tom mikrotenovy pytliky .delaj zazraky .
luckybob ..thanx

Old Post 07-12-2005 v 20:34 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 39

kwetoň: v bioplants v Brne maj trysky... maj tam vse k airo

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 15-12-2005 v 14:50 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 40

to strejdas
toho ucpavani se taky docela bojim.. vse ukaze az cas
mej se

Old Post 15-12-2005 v 17:37 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 41

hoj tak co jak to vypada?

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 19-12-2005 v 20:30 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 42

to kveton
. ten odkaz je fakt hodne podobnej memu systemu.. pekne a tobe k+ . jinak jsem to neokopcil,je to ciste muj vymysl.aale mame to dost podobny
to scrat.. nemam ted fotak. nejak se pooos.al

Old Post 22-12-2005 v 08:20 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 43

zdares .. tak moje fotos uz je zase mezi zivimy .. poslu par fotos.
pokud nekoho zajima , jak to slapalo , tak velice dobre.
jednou jsem musel rozdelat , abych usmernil koreny , ktere se mi cpali do odvodnich hadic a ucpavali je
nelekejte se . to byl jedinej malej problem,kterej zabral 5 minut . kyti jsem z obav prave pred ucpanim nechal hodne malinky , tak jsem sklidil jen 150g,ale bude mi to stacit do dalsi urody...davaj autosalon .. fotky poslu. do hodky ,,teed jdu cumet..dneska je tam joint , versus alkohol ... za volantem

Old Post 25-02-2006 v 07:36 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 44




zdde slibene fotky .. jen par ze sjklizne .. jedna se o apollo 11 x mathaduska thunderfuck
nebula
gws
jh
tak snad se budou libit .. je to nerestnej model ..fsechno
jo jeste jsem pouzil na cisteni final solution a musim rict, ze tak cisty hulco jsem jeste nemel.vubec zadna chut po chemkach
zdar

Naposledy upravil d.trucker 25-02-2006 v 18:04 PM

Old Post 25-02-2006 v 17:46 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 45




jeste foto komplet sys..hellou boyzzzzzzzzzzzz a good luck

Old Post 29-03-2006 v 20:32 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 46

To je dost, že ses ozval...

Mam pár dotazů..

Jak dlouho jsi kytky nechával na růstu a jak rychle to rostlo? Myslim, že tam máš eště dost velký prostorový rezervy, škoda je nevyužít..

Jinak nevim, jestli jsi to někde psal, ale zajímalo by mě, čím jsi kytky hnojil..

Ty cykly zavlažování jsi neměnil? Tj. 17 x 5 minut? Myslim si , že by bylo výhodnější to předělat na čistý NFT - cirkulace roztoku nonstop, přecejen je na to tendle systém stavěnej...

K tomu ucpání - měl jsi na koncích rour daný ty punčochy, jak psal SCRAT? Esi ne, tak je to docela v klidu, že se to ucpalo jen jednou, ale asi je to tim, že nemáš odtokový díry hned u dna..

Bylo by hezký, kdybys tam prdnul na další round 6kilo, tim ufáčem to uchladíš v klidu IMO a šplhnul by sis u rostlinek...

Jo a pH, EC jsi neměřil? Myslim, že u takovýho cirkulačního systému je to docela důležitý, dá se krásně vychytat, co kytky zrovna potřebujou...

A nakonec eště pozastavení nad podle mě dost malým rezervoárem... Kolika litrovej je to kýbl a jak často jsi musel doplňovat roztok?


Uff... Doufám, že jsem tě nepřehltil otázkama, ale dost dlouho jsem čekal, jak to u tebe dopadne a nějak se to za tu dobu natřádalo...

Zatim czus a dík předem za odpovědi...

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 30-03-2006 v 14:02 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 47

no zdares kveton.. kdybys napsal , tak bych to rad aktualizoval driv....znate to
dotazy...kytky rostly asi tak 18 dni a kvetly 55..bal jsem se korinku .. ted uz bych to nechal vetsi rozhodne
hnojky AH..pk13,14,phitamin.final solution
jj. kazdy dve hodky spusti cerpadlo na 5 minutek..non stop nemohu , nebot dalsich 500w uz by neklaplo..
co se tyce 600w tak jsem ho moc chtel ,ale bouzel to asi klapne jindy .. ted jeste ne
ph..ec .. samozdrejme merim..vse podle norem a vizualniho dojmu..
15litru kybl bohate staci myslim tak jednou tydne cisteni peroxidem a je to v klidu .. pak 15 l noe roztoku a zase mas na tejden klid
tak zatim zdares

puncochu jsem pouzil u vyvodu do kyblu.. je to pohoda .. nic se nezaneslo

Old Post 30-03-2006 v 17:07 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 48

supr dík

to tvoje čerpadlo má 500w???

to je docela kotel... myslíš, že by nešlo dát nějaký slabší?

na OG jsem četl, že ideální je průtok asi 2litry/min/1 roura...

tzn. i čerpadlo s 1000l/hod by mělo stačit...

jak je to s praxí?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 30-03-2006 v 18:22 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3154440 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív