Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Destroyer objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 33

No pánové, já nevím.... Vrátily se teda někomu ty peníze poštou zpátky? Jestli ne a vy posíláte další, aniž byste za tu první částku něco viděli, tak to jste docela optimisti..
Nebo se osobně znáte..? Nějak se mi to nezdá... (?)

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 04-06-2005 v 00:06 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 34

chlapi tak ta 2 mesice budu met tohodle destrojera asi narizkovanyho....(jen pokud budou met tyhle seed we widni...)
maj tam slusnej vyber seed banek ale tohle fakt nevim tak snad...

Old Post 04-06-2005 v 06:25 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 35

2 chodec: ty penize zustaly donnymu a penize tech co je posilali slozenkou se jim wratili a ti newim jak to wyresili kadopadne donny nema zadny penize nawic (nedo o tom aspon newim)
2 scrat: pak dyztak muzem wymenit naky rizky a porownat ci pheno(a) je(jsou) lepsi

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 04-06-2005 v 11:04 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modrák
Nový Člen

Karma uživatele Modrák - 87% PěstitelskáKarma uživatele Modrák - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26  

Aby bylo jasno Příspěvek č. 36

Jak uz jsem jednou psal , tak penize na destroyer se mi po mesici vratily s tim, ze si je nikdo nevyzved. Poslal jsem je tedy jeste jednou, aby to kvuli mne nekrachlo. Jak tak sleduju vyvoj ( spis stagnaci ) situace, tak zacinam mit pochybnosti.
Objednavku mel delat Femyli a Donnyfinal, oba jsou udajne z jednoho mesta. Femyli se z Groweru smazal se vsim vsudy, Donnyfinal sem moc nechodi kvuli nejakemu IP banu. Na seedbay ted probihaji dve aukce na destroyer ( http://www.seedbay.com/item.php?id=8662 http://www.seedbay.com/item.php?id=9368 ) , ale nikdo se jich jeste neucastni. Takze tvrzeni, ze Donnyfinal drazi znovu, se zda byt nepravdive.
Bud nase prachy prokalil , nebo moc huli a nema cas , nebo nasima penezma resi svou momentalni financni situaci , nebo to je vsechno jinak.
V kazdym pripade doufam, ze da aspon vedet jak to vypada a jestli se neco deje.

Old Post 04-06-2005 v 15:53 PM
Modrák je offline   Profil uživatele Modrák   Find more posts by Modrák   Foto galerie člena Modrák   Click here to Send Modrák a Private Message   Add Modrák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 37

no me poslal tent link:
http://www.seedbay.com/item.php?id=8664 a tam je napsany higher bidder donnyfinal
btw: co je s femylim netusim ale udajne se sem mel prihlasit s jinym nickem ale este se mi neozwal nebo tak coz je skoda pac sem s nimmel domluweny naky wymeny zajimawejch genetik a tak dale (esi toto cte femyliho druhe ja necht se mi pls ozwe )

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 04-06-2005 v 17:04 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modrák
Nový Člen

Karma uživatele Modrák - 87% PěstitelskáKarma uživatele Modrák - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 38

Tuhle aukci jsem prehlid. Hlavne ze uz se to zaclo hejbat.

Old Post 05-06-2005 v 08:19 AM
Modrák je offline   Profil uživatele Modrák   Find more posts by Modrák   Foto galerie člena Modrák   Click here to Send Modrák a Private Message   Add Modrák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A_b
Stálý Člen

Karma uživatele A_b - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 39

Bohuzel vysvetleni proc situace takhle zhoustla se uz pravdepodobne nedovime, kazdopadne po ni mame pravo na zamysleni se nad lidmi kteri s ni maj vice nez uzsi kontakt a nad sebou zda to priste stoji za to.
Timto proti nekomu nechci mirit nejakou kritiku, jen chci aby lidi byli vice zodpovedni vuci ostatnim, kdyz jim sveruji nevelky ikdyz i nemaly obnos penez.
Pevne verim, ze uz se to brzy dotahne do viteznyho konce!

Old Post 05-06-2005 v 17:39 PM
A_b je offline   Profil uživatele A_b   Find more posts by A_b   Foto galerie člena A_b   Click here to Send A_b a Private Message   Add A_b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 40

tak co jak to pokracuje aby to nebylo zase jak minule

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 19-06-2005 v 19:53 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 41

Hmmm, abych řekl pravdu tenhle thread mě solidně rozesmál!!!!!LoL , Hlavně tahle část mě dostala "Femyli se z Groweru smazal se vsim vsudy".hehehe, to je MOC,M-O-C. Tak hodně šťestí ať to ještě nějak dáte dohromady...

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 19-06-2005 v 20:27 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 42

2 harwes: hej kamo koliks toho zaridil ty co a jak sem si ted precetl twoje prispewky tak tezko negdy neco poradnyho udelas tak se do toho s prominutim neser dyz ti do toho nic neni ale esi se ti precejen chce se do neceho srat tak co dybys neco wymyslel a neplacal neco o charite a o kupowani semen z nirwany co ty na to
2 kotg: to stejny akorat s tim ze nam aspon prejes konecnej uspech kterej jak pewne werim na konec prijde a otazecka co te tak rozesmalo me to pride spis k placi wobwzlast dyz sem se mohl takrka rozkrajet aby to slapalo jak hodinky a woni se dwe kolecka poserou toto pak moc nejede

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 21-06-2005 v 21:26 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 43

Me rozesmály ty dvě kolečka a hlavně to, jak si ten jeden buzna smáznul nick na groweru, prostě, jak se lidem nedá věřit, jinak věř, že protitobě nic nemám, jen si možná udělal chybu, že sis vybral takový ne moc zažitý lidi, jinak myslim, že na mě nemusíš hned bejt tak nasranej!!!
Ja už čekám na semínka taky 1 měsíc od typa z groweru, zatim nechci řikat, o koho se jedná, abych ho nepošpinil, tak LIP(live in peace).

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 21-06-2005 v 21:49 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 44

2 kotg: jo pohoda sem byl w cera nakej jetej a nasral me spis harwest ne ty jinak s femylim sme si napsali docela dost pmek a werim ze esi se smazal tak k tomu mel padnej duwod aji podle toho co psal a esi ti negdo dluzi mesic seminka tak to je dost smutny ale neznam podrobnosti tak nemuzu soudit
2 all others: dony ty penize uz na seedbyz odeslal a ceka na odpowed

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 22-06-2005 v 15:19 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 45

2 vlček: Nasrat se kvuli jednomu slovu....a ještě začít urážet.......no to je charakter....co ty mužeš vědět sem to moch myslet v dobrym......ale takhle me urážet to si pos......

Old Post 23-06-2005 v 16:38 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 46

donnyfina=spolehlivost jste blázni když jsem mu objednávku na ROCK BUD nesvěřil tak to pro vás mělo být znamení vlček to věděl

Old Post 23-06-2005 v 19:06 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 47

Hmmmm, když ste se už domluvili a objednali, chtěl sem se zeptat na klony, jestli, až je budete mít byste je třeba neprodali???Ja bych chtěl byt 1. ve frontě, jestli ne, tak v pohodě, jen nesnášim to zklamání, když mi vyroste samec!!
PODOTÝKÁM, že za klony rád zaplatím, když to nebude přemrštěná cena a mothercultivator bude v Praglu...

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 23-06-2005 v 19:34 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 48

2 harwes....: hehe na swuj charakter su prawem hrdej zkus si precist swoje prispewky a mozna se sam budes diwit nasrat se kuli jednomu slowu-prawe kuli tomu ze bylo jen jedno nic nerikajici a ze sem te urazil je jen twuj problem cim ze sem rekl ze nigdy nic nezeridis?-zatim to tak wypada kuli tomu ze sem tady s urcitymi chybami w prepisu nikoli we smyslu citowal twuj prispewek?-ha tak to urcite bylo nesprawny ale kdo za to muze
2 hary: bohuzel ale pri objednawce rock budu ses neobtezowal napsat nekomu z objednawajicich proc nechces aby to dony objednawal a btw w objenawce rock budu a plneni dohodnutych weci panuji zas jine rozpory
2 kotg: dyztak pm 2 me ale este neni nic definitiwni
doufam ze sem nikoho neurazil to si muzete uzit furt jindy kuli tomu tady nejsu

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 23-06-2005 v 20:19 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2014 - Hromadná objednávka - 4 odpovědí
05-08-2009 - hromadna objednavka - 84 odpovědí
16-01-2010 - svk obiednavka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0531130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív