Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

hromadna objednavka Příspěvek č. 1

tak zatim

BlueberryXBC Grapecfruit
HOG od THseeds
SHEHEREZADE



clenove:
ja
hary
plha
dalviss

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Naposledy upravil thc.cwock 10-06-2008 v 17:45 PM

Old Post 03-06-2008 v 10:19 AM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

objědnej něco pořádného z toho co jsi napsal stojí za to jen ta sheherezada poněvač patří do zlaté 3 od paradisseeds a pak ¨trošičku RED SKUNK jinak to ostatní jsou vyhozené peníze mám v plánu něco objědna ale šel bch do něčeho většího rád se nechám inspirovat jinak sám pro sebe si objědnám SHORTOVU F13

Old Post 03-06-2008 v 11:29 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3

ok rad se pridam hod sem navrh

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 03-06-2008 v 11:30 AM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

šel bych klído do té sheherezády je povážována ze zletý klneto stejně jako balladona a nebula a můj dlouhodobý pohled na věc je takový že zlaté staré modely

Old Post 03-06-2008 v 11:35 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

ty to chceš na ven jinak white lebe je haluz banka počkám jestli se nepřidají jiní lidé jinak tu SHE bych klído vazal ve dvou

Old Post 03-06-2008 v 11:42 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 6

co vortex? zde http://www.meduser.ca/seeds.php

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 03-06-2008 v 15:58 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7

plha 2x bingo jednou stím BCBUD to byly mega sračky plus ten bonus jsem na 27dnu květu a vypadá to na pěkný shit a druhé bingo je cokoliv od CHIMERY a ta BBxGF je luxusní volba jinak při nízkém kurzu dolaru bych vzal tak 3 modely a tak 7členů by se hodilo

Old Post 03-06-2008 v 19:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 8

A co zlatou starou AK-47 ? hm?

Old Post 03-06-2008 v 19:47 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Cafte kluci, rozmysleli ste nad necim od nich ? http://www.vancouverseedbank.ca/cat...php?cPath=33_65
Ta genetika vyzera zajimavo, jenon je kousek drahsi

Old Post 04-06-2008 v 05:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Chce to mit na vlastni selekci aspon 10-15seminek aby byla velka sance na nejvice fenotypu a vybirat....ja osobne uz tak rok koukam a ctu si veci o Martian mean green od DNA na icmagu.com a www.rollitup.org a ještě přemýšlím o něčem ze Subcool TGA viděl sem dannyboye a neni to vubec spatny nebo něco od BOGseeds ale nerad bych kupoval zajice v pytli

Old Post 04-06-2008 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

http://www.rollitup.org/subcools-ol...rain-guide.html

nejake nove strains od subcool ...

Old Post 04-06-2008 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

lidi nebláznět já už bych nešel do neproklepnuté seedsbanky je to rizk jak kráva

jinak souhlasím z výběrem BlueberryXBC Grapecfruit kdyby bylo něco lepšího než SHEHEREZADE tak bych jí taky změnil a Sensi Star tu nemusím už jsem jí měl a nic moc sice vím že záleží na phenu ale podruhé se mi riskovat nechce jinak co se tíče shortových modelu za ti prachy je tamobrovský procento mutacích takže zase risk já sice budu brát F13 ale jestli to nevíde tak to bude to poslední co jsem odněj bral poněvač by to už byl můj 3neuspěch jinak bych to tu začal pomalu směřovat do finále

Old Post 05-06-2008 v 08:44 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 13

to sa radsej poskladajte vsetci na nejaku odrodu od Pukka alebo Doggie Nuts seeds , tie ich ceny su ohromne.
btw. neviem ci ich akcia este plati ale ked kupite pytlik seeds tak dostanete v jeho hodnote druhy zadara,ale neviem ci ta ista genetika alebo nieco ine.... inac Doggie Nuts tam vystavuje aj nejaku G13#1, len ta cena vsakze...

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Naposledy upravil Stoned_Observer 05-06-2008 v 17:04 PM

Old Post 05-06-2008 v 16:50 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14

takže kdo jde snámi kamarádi
BlueberryXBC Grapecfruit
HOG od THseeds
SHEHEREZADE

já osobně budu selektit jen jeden model takže budeme potřebovat dobré selktáře takže třebe imugnio by se hodil

Old Post 05-06-2008 v 21:20 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 15

co tak jeste neco od Parradise seeds??

Old Post 06-06-2008 v 14:54 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16

prida s eteda nekdo?

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 08-06-2008 v 14:39 PM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2017 - Hromadna objednavka a selekce?TOP odrudy... - 86 odpovědí
13-08-2014 - Hromadná objednávka - 4 odpovědí
16-01-2010 - svk obiednavka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8103660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív