Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Co mi udělají policajti, když mě chytnou zhuleného???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 33

Ale Visiny mi hlavu nevykapou, že??? :-)))) a na mě je to vždycky vidět strašně. No nic, když vás kohokoli chytí, není dobrý jim to potvrzovat, když to nemusí být, oni tě pak nějak evidujou jako potencionálního zhulence a mít černej puntík no žádný žrádlo. A když už při sobě něco máš a jsi jasnej, tak musíš tvrdit, žes to právě našel. No ano, teď jsem to našel a protože to je asi marihuana, nesu to na policii :-)) a můžou co? :-)
Můžou argumentovat tím, že jsi zhulenej, tak jaks to mohl najít, že? No já si, víte, myslel, že to je ta tráva a byl v tom papírek taxem to zkusil kouřit, že to pak odnesu na policii. každý přece ví, že držení je trestné ;-]]]
Přeju Vám, abyste to nepotřebovali. Čaute

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 10-05-2005 v 10:57 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepan
Stálý Člen

Karma uživatele Pepan - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 34

To rela:
-Dobrej postřeh.
Dost užitečný rady, člověk nikdy neví kdy se to může hodit.

PEPE

Old Post 10-05-2005 v 11:13 AM
Pepan je offline   Profil uživatele Pepan   Find more posts by Pepan   Foto galerie člena Pepan   Click here to Send Pepan a Private Message   Add Pepan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 35

takze.moj nazor je jednoduhy--ked policajt ma naladu tak vas zbytocne nezastavuje na podnet cervenych oci a podobne..a ked nema tak mu mozte vysvetlovat ze ste to nnasli..je mu to jedno..policajti su proste hajzli a ked chcu tak vam sposobia problemi...a ked nechcu tak nie...je to na nich..nie na Vas


Old Post 04-06-2005 v 09:08 AM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 36

nas jednou benga nachytali pri motani, prej at to zahodime, nastesti to jeste nebylo nastrihany tak to kamik svihnul chytre do krovi , pak jeste vyzvidali jestli nemame neco dalsiho, ale neprohledavali, ani obcanky nechteli, kdyz vypadli tak sme prohledali kerik a vpohode to smotli

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 04-06-2005 v 11:58 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOOT
Stálý Člen

Karma uživatele BOOT - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 37

Zdar lidi!Kdyz jsem byl na akci D,N,B tak tam fizli hulili jak dogy!A pak ze je to nelegalni!Kurva je to bordel v nasi republice!Skorumpovanost je na miste!

Old Post 01-07-2005 v 10:58 AM
BOOT je offline   Profil uživatele BOOT   Find more posts by BOOT   Foto galerie člena BOOT     Add BOOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oltever
Stálý Člen

Karma uživatele oltever - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 38

Policajti nemaj prachy na to,aby někoho kontrolovali....Teda spíše vedli ho na nějaký testy..

olt

Old Post 02-07-2005 v 16:50 PM
oltever je offline   Profil uživatele oltever   Find more posts by oltever   Foto galerie člena oltever   Click here to Send oltever a Private Message   Add oltever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 39

No se strašně řehníme, když potkáme benga a jsme high... Ale ešče nám nikdy nic neřekli...

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 09-07-2005 v 14:19 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 40

Kuci, drzeni neni trestne, je to akorat prestupek ,,,

,,,,takze do 0,3g cistyho THC (1,5-6g materialu, v dodatku policejniho prezidia je cca 20 marihuanovych cigaret ) vam muzou dat maximalne pokutu 200-2000Kc, neni to malo, ale nemusite se tak bat

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 18-07-2005 v 16:56 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 41

RE: Nic u sebe nemejte.

A jak asi muzu hulit, kdybych u sebe nic nemel?

Pokud chci zahulit, tak jdu nekam, kde nechodi tolik lidi - (ono neni prijemny, kdyz si na tebe sousedi ukazuji jako na fetaka) - Tim se vylucuji mista jako pred barakem atp.

Takze parky, atd - a takovy mista vyzaduji par kroku (kde je mozne pri extremni smule potkat fíky). Mno a pokud budu chtit zahulit s kamosema, tak sebou asi nevemu jen nabity sklo. Tzn ze mi neco zbude v kapse- ( A kdo by to zahazoval ? )

Smoke must go on!!!

Naposledy upravil Black Mishak 17-09-2005 v 15:01 PM

Old Post 12-09-2005 v 17:35 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KomA
Nový Člen

Karma uživatele KomA - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od hansen
jo, a crack je sračka podobná kokainu - nějaký chemický bastl ze zbytků z výroby kokainu - s trávou to nemá nic společnýho


no to urcite "sračka" ty si asi nikdy nevidel jak sa robi koks ze? crack, to najsilnejsie (t.j. cisty koks bez primesi) urcite zo zbytkov neni.... je to popiči drahsie nez pojebany koks s primesami trebars muky (alebo ineho sajrajtu, co uz si diler resp. distributor vymysli) sa u pravych fetakov urcite za sracku nepovazuje sa zobud

Old Post 16-09-2005 v 20:37 PM
KomA je offline   Profil uživatele KomA   Find more posts by KomA   Foto galerie člena KomA   Click here to Send KomA a Private Message   Add KomA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Perlička Příspěvek č. 43

Měl bych takovou perličku. Kámoš mi vyprávěl, jak někde ještě s jinym kámošem hulili. Přišli tam dva relativně mladí vysmátí policajti a poznamenali, že to motaj nějak špatně a vtípkovali, že je asi seberou za nepředpisový brko. Když se na ně kámoš podíval s tupym výrazem, pobídli ho: "Pokračujte občane" nebo nějakou podobnou frázi. Během balení kámošovi došlo, o co asi policajtům jde a když odtrhával papírek, tak poliš už škrtal zapalovačem, že prej musej provádět pravidelný kontroly vzorků. Takže si flojdi párkrát poprděli a pokračovali v pochůzce. Ještě dodám, že se to odehrálo ve 4 ráno.

Na jednu stranu se mi to zdá jako poměrně neuvěřitelna histroka, ale na druhý straně, kdybych byl policajtem ve 4 ráno na pochůzce, možná bych to taky občas risknul a šel trochu proti zákonu.

Old Post 11-10-2005 v 00:25 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 44

tak v tom případě jdu změnit povolání

Old Post 11-10-2005 v 09:53 AM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kattenka
Stálý Člen

Karma uživatele kattenka - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 45

mm mm..už se mi párkrát stalo že jsem benga potkala festovně zkouřená..ale rozhodně měli míň řečí nebo blbých pohledů jako má moje máma

ale tak co by zase třeba udělali,pokud by na to přišli někomu nezletilýmu?podmínka? nebo co? v tomhle se už vůbec nevyznám..le zajímá mě to dost

Old Post 11-10-2005 v 16:00 PM
kattenka je offline   Profil uživatele kattenka   Find more posts by kattenka   Foto galerie člena kattenka   Click here to Send kattenka a Private Message   Add kattenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 46

to o pristroji na detekci thc bylo i v nasich zpravach, ted to nekde testuji a mozna to budou nasazovat, mozna ne.....

jinak za obsah thc v krvi do vezeni neposilaji takze za zkoureni pokud neni v rozporu se zakonem = napr. za volantem - by nikomu nic delat nemeli. jestli se ovsem nechovas nejak divne a nezavdas duvod k podezdreni, napr. ze mas batohu kilo a pul neceho vonavyho a beda jestli jo

Old Post 25-10-2005 v 23:47 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 47

No záleží hodně na tobě a taky na policajtovi!!!
Ale v celku lze říct, že policajti serou na to kdo a jak je moc zkouřený!!!
Jednou se mým kámošům stalo, že balili špeky v parku...Ten co balil na to špatně viděl a tak křičel na ostatní ať mu tam něčím posvítí. Najednou se objevil kužel světla, který svítil přesně na toho co balil. Ten ještě zakřičel tím směrem odkud ten kužel vycházel ať svítí víc doleva a pořádně...a tu najednou..."Dobrý večer pánové!" Stáli před ním 2 policajti
Ti ale jenom řekli ať jim někdo z nich ukáže občanku, že prý jestli tam udělají bordel, tak ať ví kdo to tam má jít uklidit a pak odešli se slovy "Až budete odcházet, tak to tady trochu ukliďte! Ty lahve a tak!"

Old Post 29-10-2005 v 12:40 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonax
Nový Člen

Karma uživatele Tonax - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 48

Nazdar chci se zeptat co mi mužou udělat policejti!
1.když mě zastavěj jestly maj právo nato mě prohledávat bezduvodně jen tak na ulici ?
2. dyž bych u sebe měl nějaký hulení ne moc tak co my mužou udělat ?

dík za odpovědi

Old Post 29-11-2005 v 17:51 PM
Tonax je offline   Profil uživatele Tonax   Find more posts by Tonax   Foto galerie člena Tonax   Click here to Send Tonax a Private Message   Add Tonax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2007 - out - co mi muzou policajti. kdyz mne chytnou u policka? - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7947350 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív