Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dlouho po hulení "vystřízlivíte" ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33


Někdy i celej den, pracovní název "osmihodinovka" Tyhle modely fakt nepotřebuju.

Mně vyhovuje žralok, poklidnej a krásně za hoďku odpluje :flouuuu:

Old Post 18-03-2007 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pratice
Nový Člen

Karma uživatele pratice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 34

Je to jasny...hulim dene...myslim ze docela dost a stav mi vydrzi taky max 2hodky

Old Post 18-03-2007 v 22:37 PM
pratice je offline   Profil uživatele pratice   Find more posts by pratice   Foto galerie člena pratice   Click here to Send pratice a Private Message   Add pratice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 35

tak ja nevim, je jasne,ze na kazdyho to bude posobit jinak...je rozdil,kdyz hulim skunk nebo model..me treba ten model zhuli na chvilku(hodka mozna hodka a pul) a pak mam chut si balit dalsiho speka..skunk ten na ty 2-3hodky, podle toho kolik toho zhulim a tak..
je rozdil kdyz si dam 3prdy nebo kdyz si dam 8...
mejte se...

Old Post 18-03-2007 v 23:45 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 36

... stavy trvají různě, hlavně se ráno neprobudit do reality

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 19-03-2007 v 10:43 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 37

...ja vetsinou behem dne nemam na huleni cas, takze si dam vzdycky brcko az vecer (vetsinou tak kolem 21:00 a dyl...) a ve vetsine pripadu mi to vydrzi az do doby nez jdu spat (tak do ty pulnoci) takze tak 3 hodky a rano jsem OK, ale preci jen kdyz vecer nezahulim, tak jsem druhej den cilejsi, vic mi to pali....na druhou stranu, kdyz nehulim uz tak tejden, tak se v noci probouzim a vyspim se hur, nez kdyz si toho speqa dam (to se pak hezky spinka )

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 19-03-2007 v 10:47 AM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 38

tak 8-10 hodin, po tech deseti su věčinou už vklidu

Old Post 19-03-2007 v 11:40 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 39

po mliku celej druhej den ... a po huleni jak kdy a jak po cem... nekdy hodku, nekdy jsem jeste druhej den rano

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 19-03-2007 v 12:01 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 40

to je divne jak jsem rast hulil celkem fest (tak pred necelym rokem) tak sem mel druhy den odpoledne jizdy v autě a připadalo mi že jeszdím uplně super ale furt po mě řval instruktor že jsem blázen že jsem tak špatně ještě neřídil a furt něco ale mi ta jizda připadala fakt dobrá a dotedka nevim co se mu na tom nezdálo ale podle mě než vystrizlivim trvá aspon 2 dny ale druhy den to nezaregistruju ale ostatni jo hlavne v reflexech pry.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 19-03-2007 v 20:53 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 41

zalezi na modelu a jak casto clovek huli jednu kytku, ucinky pak klesaji. bezne tak tri hodiny ale nekdy si pripadam zhulenej jeste druhej den po vecirku. kamose minuly tyden moje hh tak rozstrelila ze na tom hucel asi 6 hodin, ale dali jsme na druhou stranu ve dvou gram

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 19-03-2007 v 21:45 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 42

mno kdyz sem poprvi pukal, tak sem neco citil jeste 2 dny potom :P to bylo mocny. sem se trebas z niceho nic zacal rezat a tak ) mazce :P

Old Post 22-03-2007 v 13:28 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 43

no jsem delal s kamosem kolacky, a trochu jsme se jich prejedli az jsem mel halucinace. No a rano asi v 7 se probudim a rikam si "ty vole vzdyt jsem jeste na mrtky, takhle me matka nemuze videt" a spal jsem dal asi do 11 a jeste celej den jsem nebyl shopnej nic delat. No a kamos co mel se mnou ty kolacky tak ho matka rano vyjebala za to jak vypada. Se ho ptala co vsechno vychlastal. Ulettt

Old Post 11-04-2007 v 22:21 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 44

Mno u mě záleží jak často du danou dobu hulím.Pokud hodně často tak 2 hodiny a šluz..střízlivej..jinak tak 5-6 hodin

Old Post 12-04-2007 v 16:58 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 45

já obvykle nikdy nepřemýšlím,jestli sem ještě zhulená nebo ne...ale řekla bych tak čtyři hoďky...

Old Post 14-04-2007 v 21:05 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 46

za strizliveho se radsi povazuju az rano )

Old Post 16-04-2007 v 15:50 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 47

tak zalezi na modelu ale posledni dobou na sobe pozoruju ze me to trva cim dal tim dyl

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 16-04-2007 v 17:44 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Moje
tak zalezi na modelu ale posledni dobou na sobe pozoruju ze me to trva cim dal tim dyl


To bych si z tebou vymněnil..Už někdy pozoruju že to není tak ono jak to dřív bývalo když jsem si zahulil..Akorá včera jsem se krásně odrovnal z Nebuly :-D

Old Post 17-04-2007 v 08:36 AM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8223740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív