Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150w skříňka se žraločkem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 33







Zdravím všechny,

toglider04:PHáčko mi utíkalo jen na začátku vegetační fáze, na květu to bylo celkem stabilní. Z kohoutku mi jde voda s PH 7 a stahuju to na 5,9-6,2.Jo voda ze studny je dobrá.Žádnej chlor

Mimochodem shark už kouká na zem hlavou dolu.Ripen jsem musel nasadil o týden dřive a i přes týdenní manko rostlina parádně dozrála.Co se týče dozrávání, tak se Ripen zdá jako velmi učinný prostředek.Pro growery a growerky co pracujou v utajení (pred rodinou apod.) Květina po Ripenu je strašně moc voňavá.To byl smrad,že jsem se začínal docela bát abych se neprovařil.

Přikládám par foteček.Opět se omlouvám za kvalitu,ale ten muj Umax,ach jo .....
Na pohledu na celou květinu už chybí 4 větve neboť jsem blbej a zapoměl jsem dokumentovat.Až matro doschne tak napíšu kolik to bylo.
Zatím se mějte a ptejte se co potřebujete.Páček

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 02-09-2004 v 08:35 AM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 34

toLa-Halaaa: děkuji,u stínítka jsem se inspiroval komínovou digestoří.
Ale to bylo, stínítko je nové, skříň je předělaná a technika pěstění bude také jiná. Pustím se do vertikalu.Mám nový CoolCube stínítko

Celkem suchého materiálu bylo kolem 45g. Naoprvé to docela ujde.Příště chci víc

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 13-09-2004 v 12:22 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 35

Jeje držím palce ať je toho máš příště aspoň dvakrát tolik!

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 13-09-2004 v 13:22 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
glider04
Stálý Člen

Karma uživatele glider04 - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 36

taky přeju příště lepší výnos, i když kytí looks good, máš myslím našlánuto na příští vychytanej grow....jinak bych příště šel v tomhle uspořádání (1 kytí) do většího bubláku - relativně minimální náklady a myslím, že na výnosu se to projeví (holanďani používaj na moster bush i 50 l na kytku :-)))...no a potom snad silnější světlo, ale nevím jak jsi na tom chlazením a s rozpočtem..:-)))..jinak fakt pěkná kytí..:-))

Old Post 15-09-2004 v 09:39 AM
glider04 je offline   Profil uživatele glider04   Find more posts by glider04   Foto galerie člena glider04   Click here to Send glider04 a Private Message   Add glider04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 37




Děkuji pánové, s tím obsahem bubláku budu muset něco udělat. Momentálně řízkuju Shark a Mazar, tak budu muset sehnat novou nádobu. Asi to vyhraje zednickej kalfas. Jeden jsem okukoval v Hornbachu.
Dále jsem konečně vyrobil nové CoolCUBE! stínítko.Pišu to dobře, protože to není kulatý.
Náklady: sklo 45,-
2x květináč + co dům dal
Když o to bude zájem, tak sem hodím nějakej popis stavby.

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 22-09-2004 v 11:42 AM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sOs
Stálý Člen

Karma uživatele sOs - 53% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 153 

Příspěvek č. 38

Deyna1 :
Mas to sklo borokremicite? Obycajne sklo, ktore sa bezne predava nie je borokremicite, je napr. sodiko-kremicite, horciko-kremicite a pod. Tieto skla maju vsak nevyhodu, ze menia farebne spektra sodikovej vybojky, co pre nase ucely je nevhodne. Myslim, ze to nie je zas tak tragicke, ale ovela viac by sa hodilo borokremicite sklo, ktore spektrum nemeni. Inak krasne dielo pod 150w. Zdar.

Old Post 23-09-2004 v 10:28 AM
sOs je offline   Profil uživatele sOs   Find more posts by sOs   Foto galerie člena sOs   Click here to Send sOs a Private Message   Add sOs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 39

toSOS:Sklo je obyč . Síla je 2 mm, tak zas tolik filtrovat spektrum nebude.
Hlavně náklady spojené s výrobou borokrem. odtahu.Je to moc drahý na 150w do malé skříně.Provaděl jsem teplotní zkoušky a dopadlo to na 1. s hvězdičkou. CoolCube tahá vzduch mimo skříň a druhej okruh s filtrem reguluje teplotu a výměnu vzduchu. Prostě paráda.

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 25-09-2004 v 10:57 AM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 40

m,moc hezky....akorat pls...napiste mi PM proc se pouziva to pletivo nikde se to nemuizu docist.... diky

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 27-06-2006 v 05:55 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 41

stingu: zadej si v hledání "scrog", pak se všechno dozvíš

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-06-2006 v 07:40 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 42

jj diky

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 27-06-2006 v 11:54 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2106910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív