Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 449

Jo taky me to uz napadlo jak nad tim dumam...

Kaktusy sem nikdy nehnojil a rustly jak blbe a porad zijou u mati

Zkusim to trochu jinak namixovat.... dekuju moc za rady

Old Post 29-01-2011 v 18:11 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Spatny Ph nebo neco jinyho? Příspěvek č. 450

Poradte prosim, spatny ph nebo teplotní sok? Ja vul je presadil do studenýho kokosu. nebo to souvisi s PH?
Hnojeno B'cuzz Coco Nutrition A+B, Root stimulator od AH + Enzymy od AH. teplota a vlhkost v boxu vpohode

Díky

Old Post 30-01-2011 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: Spatny Ph nebo neco jinyho? Příspěvek č. 451

citace:
Původní příspěvek od Santcha
Poradte prosim, spatny ph nebo teplotní sok? Ja vul je presadil do studenýho kokosu. nebo to souvisi s PH?
Hnojeno B'cuzz Coco Nutrition A+B, Root stimulator od AH + Enzymy od AH. teplota a vlhkost v boxu vpohode

Díky


Nedostatek hořčíku je jeden z nejsnazších na rozpoznání… zelené žilkování spolu se žloutnutím okolního listu ho jednoznačně prozradí, ale ne vždy tomu tak musí být. Pokud nemáte ten případ se zelenými cévami, můžou se někdy odbarvit špičky listů a zkroutit vzhůru. Rostoucí vrcholky změní barvu na světle (limetkově) zelenou s tím, jak deficit postupuje nahoru květinou. Okraje listů jsou na omak suché a křehké, což se většinou stane spodním listům na mladé rostlině, později to postihne střední a vrchní polovinu kytky, když stárne. Projevy se ale můžou objevit i na starších listech. Nedostatek se nejprve ukáže na špičce listu, pak postupuje dovnitř od okraje. Vnitřní plocha listu zežloutne nebo může být nahnědlá, následuje opadávání listů bez uschnutí. Konce listů se také můžou kroutit nebo křivit nahoru, asi tak jako když srolujete svůj jazyk.
http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986

Možná také nedostatek zinku http://grower.cz/forum/showthread.p...6620#post366620

Vše bude souviset se špatným pH!


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 31-01-2011 v 02:50 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Re: Spatny Ph nebo neco jinyho? Příspěvek č. 452

citace:
Původní příspěvek od Santcha
Poradte prosim, spatny ph nebo teplotní sok? Ja vul je presadil do studenýho kokosu. nebo to souvisi s PH?
Hnojeno B'cuzz Coco Nutrition A+B, Root stimulator od AH + Enzymy od AH. teplota a vlhkost v boxu vpohode

Díky

Je to výživový problém, na B'cuzz v kokosu sem měl podobné problémy. Zalivka AH, popřípadě Hesi TNT vše rychle zpraví, zajímavé je že některé geny na to nabyly tak náchylné jako jiné.
T25.

Old Post 31-01-2011 v 07:48 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 453



zdar, psal jsem tady asi pred necelym tydnem. zkusenejsi kolega mi poradil, ze je mam prehnojene, at vysadim a zalivam jen vodou, uz jsou to asi 4 zalivky a rekl bych, ze se to zhorsuje. pH vody merim podle testu z akvaristiky, hodnota se pohybuje kolem sesti coz je ok. mam tam dva druhy, chronic a jack herrer. je divne, ze na tom nejsou vsechny kytky stejne (myslim ty chroniky), jedna je nemocna celkem dost, druha tam je tak, ze se ji trosku priblizuje, ostatni na tom nejsou tak spatne. nejvic to odnasi ten chronic, jack se ceklem drzi a vypada vcelku zdrave. taky mi prijde, ze se to vsechno tak nejak deje primo pod lampou, protoze krajni vrsky nejsou tak zasazene, jako ty, co jsou primo pod lampou, tu nad vrchama drzim porad tech 25-30cm daleko. poradte mi prosim, co s tim delat, holky jsou ve 44. dnu kvetu. za necele 4 tydny se chystam kosit a nevypada to snema dobre..dik za pomoc, at se dari!

1.fotka - takhle jsou na tom skoro vsechny
2. fotka - tahle je na tom nejhur

Old Post 01-02-2011 v 14:42 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 454


jeste sem hodim jednu fotku, v popredi je ten jack, vypada relativne zdrave, asi silnejsi genetika...

Old Post 01-02-2011 v 14:47 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 455



cuz zahradnici,
moje euforka zacina stavkovat,jsem na zacatku 3tydne kvetu a listky zacinaji od spicek zloutnout,pls poradte kdo vite co s tim dik moc!

All mix.Biobizz grow,bloom,top max,ATA PK teplota pres den 24 noc 18,6 vlhkost den 35 noc cca70

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 02-02-2011 v 16:16 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 456

jebutinajmeno , http://grower.cz/forum/showthread....3915#post943915 , uz to tam máš ...

chily , hele co tam leješ za EC ?? Podle mě tomu chybí dusík N , pomalu ti to žloutne od krajů , nic jineho mě nenapadá a když říkáš ze jsi to snížil a zhoršilo se to , tak jedině to , cau Hlava

Old Post 02-02-2011 v 16:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 457



Ahoj, vyskytl se malej problém...+- šestý den 18/6 počítáno od přesazení do hlíny...teploty den 25C noc 20-22C vlhkost den 40%-50% noc 60% a víc...substát growmix plagron zálivka byla deštovou vodou ph 5,8-6,0, dnes poprvé upraveno H20 na ph 6,0. lampa cfl 200w blue 10cm nad vrškama...kontrola kořenů proběhla a jsou bílé v a celkem prorostlé.
to je snad vše, co si o tom myslíte ? ještě mě napadlo jestli to nějak neposrala dezinfekce skříně savem proti plísním ale nechal sem to 2h větrat se zapnutým odtahem větrákama + otevřený dveře...je fakt že se to začalo objevovat po tý dezinfekci.

Old Post 02-02-2011 v 17:59 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 458



výrazněji je to na 3kytkách, okraje (zoubky) listů se kroutí někde nahoru... jo a ještě hnojený to nebylo akorát točím po 3dnech postřik phytamin a cropmax...

Naposledy upravil gravedigger 02-02-2011 v 18:26 PM

Old Post 02-02-2011 v 18:02 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 459

citace:
Původní příspěvek od gravedigger
Ahoj, vyskytl se malej problém...+- šestý den 18/6 počítáno od přesazení do hlíny...teploty den 25C noc 20-22C vlhkost den 40%-50% noc 60% a víc...substát growmix plagron zálivka byla deštovou vodou ph 5,8-6,0, dnes poprvé upraveno H20 na ph 6,0. lampa cfl 200w blue 10cm nad vrškama...kontrola kořenů proběhla a jsou bílé v a celkem prorostlé.
to je snad vše, co si o tom myslíte ? ještě mě napadlo jestli to nějak neposrala dezinfekce skříně savem proti plísním ale nechal sem to 2h větrat se zapnutým odtahem větrákama + otevřený dveře...je fakt že se to začalo objevovat po tý dezinfekci.


zdar

ja ted taky jedu growmix od plagronu, a zda se mi, ze to je docela fest prihnojene - byl jsem zvykly jet v lightmixu. Ted jsem si meril ec na odtoku a vychazelo mi 1,2 po dvou tydnech ....

priznaky mam priblizne stejne jako ty .... tobe se dokonce trochu pali konce listu - tohle se mi nedela...

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 02-02-2011 v 18:56 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 460

No to si nemyslim že je to přehnojené , to by ty konce listů už byli spaleny , dle mě jestli do toho leješ jen deštovkou tak bys jim měl klidně trochu přidat ty Black dominy jsou trochu náročnejši na zalivku , ja dávam klony do allmixu a hnojim to uz po 3-4dnech FishMixem a jedou v pohodě , jen jim nalož čau Hlava

Old Post 02-02-2011 v 19:08 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 461

Hoj, s ec to je v tyhle hline na prd, maji to psany i na pytlich, ja jsem puvodne tenhle substrat nechtel, bohuzel nebyl lightmix od BB:-/ V Minulem kole bylo vse ok a taky sem jel v growmixu od Pl, dam na radu matkare a zkusim jim dat prikrm. At se dari;-)
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


zdar

ja ted taky jedu growmix od plagronu, a zda se mi, ze to je docela fest prihnojene - byl jsem zvykly jet v lightmixu. Ted jsem si meril ec na odtoku a vychazelo mi 1,2 po dvou tydnech ....

priznaky mam priblizne stejne jako ty .... tobe se dokonce trochu pali konce listu - tohle se mi nedela...

tak at to roste

Old Post 02-02-2011 v 20:36 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 462

Ok, dik, v dalsi zalivce dostanou trochu na prilepsenou.
citace:
Původní příspěvek od Hlava
No to si nemyslim že je to přehnojené , to by ty konce listů už byli spaleny , dle mě jestli do toho leješ jen deštovkou tak bys jim měl klidně trochu přidat ty Black dominy jsou trochu náročnejši na zalivku , ja dávam klony do allmixu a hnojim to uz po 3-4dnech FishMixem a jedou v pohodě , jen jim nalož čau Hlava

Old Post 02-02-2011 v 20:49 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 463



citace:
Původní příspěvek od gravedigger
výrazněji je to na 3kytkách, okraje (zoubky) listů se kroutí někde nahoru... jo a ještě hnojený to nebylo akorát točím po 3dnech postřik phytamin a cropmax...


Zdar,
mne sa takto skrútili hneď na začiatku , jeden lístok dokonca extrémne. V podstate hneď po zálievke koreňákom. Sledoval som to, ale nič ďaľšie sa nedialo. Sem tam ešte nejaký list vystrčil rožky ale inak to bolo všetko v poho. Teraz z nich mám samú radosť Za 3 týždne som hnojil 2 krát (Grow 1 ml/l, a grow 1/l+0,5/l ostatok BBizzu). Voda z vodovodu. Tak hádom to aj tebe pojde v poho. Pôvod rovnaký.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 02-02-2011 v 21:28 PM

Old Post 02-02-2011 v 21:12 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 464

Ok, dik, v dalsi zalivce dostanou trochu na prilepsenou. Uvidime;-)
citace:
Původní příspěvek od Hlava
No to si nemyslim že je to přehnojené , to by ty konce listů už byli spaleny , dle mě jestli do toho leješ jen deštovkou tak bys jim měl klidně trochu přidat ty Black dominy jsou trochu náročnejši na zalivku , ja dávam klony do allmixu a hnojim to uz po 3-4dnech FishMixem a jedou v pohodě , jen jim nalož čau Hlava

Old Post 02-02-2011 v 21:26 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9845770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív